push bildirim eklentileri # web push bildirimleri # wordpress # wordpress push bildirim # wordpress push eklentileri

2020 Yılının En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı! (Karşılaştırma)

İbrahim Bozkurt
WordPress
2020-Yilinin-En-Iyi-7-Web-Push-Bildirim-Yazilimi-Karsilastirma

Web Push Bildirim Yazılımları ile müşterilerinize, okuyucularınıza, takipçilerinize sitenizde olmasalar bile bildirim gönderebilirsiniz.

Web siteniz için en iyi push bildirim yazılımını mı arıyorsunuz?

Web push bildirimleri, web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaretçilerle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan güçlü bir araçtır. Kullanıcılarınıza daha fazla trafik, dönüşüm ve satış sağlayan hedefli mesajlar gönderebilirsiniz.

Bu makalede, web siteniz için en iyi web push bildirim yazılımı seçimimizi paylaşacağız.

2020 Yılının En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı! (Karşılaştırma)
2020 Yılının En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı! (Karşılaştırma)

Anlık Bildirimler Neden Güçlü Bir Pazarlama Aracıdır?

Push bildirimleri, web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaretçilerin ilgisini çekmenize ve tutmanıza olanak tanır.

Kullanıcılara hedeflenmiş kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve web sitenize geri getirebilirsiniz. Bu, blog gönderisi bildirimleri, ürün duyuruları, terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatıcıları ve daha fazlası olabilir.

Push bildirimleri doğrudan kullanıcının web tarayıcısına veya mobil cihazına gider, bu da çok daha yüksek bir etkileşim oranına sahip olduğu anlamına gelir.

Facebook gibi birçok büyük site push bildirimlerini kullanır. Ancak, çoğu küçük işletme ne kadar güçlü olduklarını henüz anlamadı. Armyyazilim web sitesinde, push bildirimleri sürekli olarak en iyi 5 trafik kaynağıdır.

Push bildirimlerini kullanmıyorsanız, şimdi başlamak için harika bir zaman, böylece rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Bununla birlikte, deneyebileceğiniz en iyi push bildirim araçlarıyla ilgili karşılaştırmamız burada. Hepsi, dünyanın en popüler web sitesi kurucusu olan WordPress ile tamamen uyumludur .

1. PushEngage | Web Push Bildirim Yazılımı

PushEngage | Web Push Bildirim Yazılımı
PushEngage | Web Push Bildirim Yazılımı

PushEngage , piyasadaki en iyi push bildirim aracıdır. Ziyaretçilerle sitenizi terk ettikten sonra hedefli push mesajlarıyla bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Yeni blog yayını bildirimlerinizi otomatik olarak gönderecek şekilde ayarlayabilir veya manuel olarak özel mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz.

Kurulumu çok kolaydır ve hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. Hem HTTP hem de HTTPs web sitelerinde çalışır ve tüm cihazları / tarayıcıları destekler.

PushEngage, A / B testi, otomatik damla kampanyaları, akıllı katılım hatırlatıcıları, özel tetiklenen kampanyalar ve daha fazlası gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Tetiklenen kampanya özellikleri, otomatik olarak terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimi oluşturmanıza, mesajları planlamanıza, fiyat düşüşü uyarıları göndermenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ayrıca, her kampanyanın performansını izleyebilir ve hatta hedef takibi kullanarak bunlardan elde edilen geliri hesaplayabilirsiniz.

PushEngage’in dinamik segmentasyonu, kullanıcıların eylemlerine göre daha fazla hedeflenmiş mesaj göndermenize yardımcı olur. Örneğin, sepete ürün ekleyen, bir şey satın alan, belirli bir sayfayı görüntüleyen ve daha fazlasını yapan ziyaretçileri segmentlere ayırabilirsiniz.

Bu düzeyde kişiselleştirme, maksimum sonuç almanıza yardımcı olur, böylece daha fazla trafik ve satış elde edersiniz.

Dominos, TUI, Harvard Business Review ve tabii ki Armyyazilim gibi büyük markalar dahil olmak üzere 10.000’den fazla şirket PushEngage kullanıyor.

Fiyat:

PushEngage, size 5.000 abone ve sınırsız bildirim sağlayan 25 $ / ay’dan başlar.

Ayrıca size 2.500’e kadar abone ve ayda 120 bildirim sağlayan sınırlı bir ücretsiz plan var.

 

2. OneSignal| Web Push Bildirim Yazılımı

OneSignal| Web Push Bildirim Yazılımı
OneSignal| Web Push Bildirim Yazılımı

OneSignal , popüler bir anlık bildirim aracıdır. PushEngage ile benzer özelliklere sahiptir. Otomatik push bildirimleri, duyurular, terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimleri ve daha fazlasını oluşturmak için kullanabilirsiniz.

İtme isteminizi belirli sayıda sayfa görüntüleme ve / veya saniye sonra görüntülenecek şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu, sitenize birisi gelir gelmez push istemini görüntülemenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Anlık bildirimler sunmanın yanı sıra OneSignal, uygulama içi mesajlar ve e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. PushEngage gibi, OneSignal da A / B testi ve kullanışlı analizler sunar. Daha iyi hedefleme için hedef kitlenizi de bölümlere ayırabilirsiniz.

OneSignal’ın önemli bir dezavantajı, daha fazla özelliğe ihtiyaç duydukça pahalı hale gelmesidir. Ayrıca PushEngage’den daha az otomasyon, kişiselleştirme ve özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Fiyat:

Bu makaleyi yazarken, OneSignal’ın ücretli planları 99 $ / ay’dan başladı. Kasım ayında aylık 9 dolardan satışa sunulacak bir Büyüme planı başlattılar.

Ancak, bu plan hala sınırlıdır ve en fazla özelliği elde etmek için Profesyonel planına 99 $ / ay’a ihtiyacınız olacak. Ayrıca 10.000 aboneye kadar ücretsiz bir plan mevcuttur.

3. VWO Engage (PushCrew)

VWO Engage (PushCrew)
VWO Engage (PushCrew)

Eskiden PushCrew olarak adlandırılan VWO Engage , hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışan bir web push bildirim aracına sahiptir.

Giriş ve çıkış tetikleyicileri olan push bildirim kampanyaları oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Bu, kampanyanın belirli bir bağlantıyı tıklamak gibi kullanıcının eylemlerine göre otomatik olarak başlayabileceği anlamına gelir.

Kullanıcılar, bir düğmeyi tıklamak veya bir formu doldurmak gibi belirli bir eylemde bulunduklarında da otomatik olarak kampanyadan çıkarılabilir.

VWO Engage, segmentasyon, analiz, kişiselleştirilmiş bildirimler ve A / B testi sunar. Ancak, segmentasyon araçları ve etkileşim kampanyaları oldukça sınırlıdır.

Fiyat:

VWO Engage maliyeti 99 $ / ay’dan başlar. Bu size 10.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

Ücretsiz plan yok. Ancak, kredi kartı gerekmeden 30 gün boyunca ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

4. iZooto| Web Push Bildirim Yazılımı

iZooto| Web Push Bildirim Yazılımı
iZooto| Web Push Bildirim Yazılımı

iZooto gerçek zamanlı anlık bildirimler, yinelenen bildirimler ve planlanmış bildirimler sunar.

Öne çıkardığımız diğer araçlar gibi iZooto da push bildirimlerini kişiselleştirmenize olanak tanır. Daha hedefli mesajlaşma için segmentasyon da kurabilirsiniz.

A / B testi, Saat Dilimi tabanlı bildirimler, temel kullanıcı özelliklerini ve ilgi alanlarını yakalama ve daha fazlasını içerir.

İlk push isteminiz, kullanıcı aşağı kaydırdığında, belirli bir süre sonra veya bir düğme tıklandıktan sonra görünebilir. Bu, push bildirimlerine kaydolan site ziyaretçilerinin yüzdesini artırmanıza yardımcı olabilir.

İZooto müşteri başarı ekibi, halihazırda farklı bir push bildirim aracı kullanıyorsanız, aboneleriniz üzerinden aktarım yapmanıza yardımcı olacaktır.

iZooto yalnızca https web siteleriyle çalışır, bu da sitenizin bir SSL sertifikası kullanması gerektiği anlamına gelir .

Fiyat:

iZooto’nun maliyeti aylık 85 ABD dolarıdır, bu da size 30.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

Ücretsiz plan yok. Ancak, 14 günlük ücretsiz deneme yapabilirsiniz (kredi kartı gerekmez).

5. Webpushr

Webpushr
Webpushr

Webpushr , tüm popüler tarayıcıları destekleyen basit bir web bildirimleri platformudur. Özelleştirebileceğiniz bir dizi farklı bilgi istemi şablonu sunar.

Webpushr, abonelerin başka bir platformdan aktarılmasını kolaylaştırır. Kullanıcı segmentasyonu, otomatik web push ve HTTP desteği gibi özellikler içerir. Ayrıca, hem WordPress hem de WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır .

Webpushr, aboneleriniz için size sınırsız ekip üyesi ve sınırsız segment sunar. Aynı zamanda büyük resimleri, işlem düğmelerini, emojileri ve özel markalamayı da destekler.

Çoğu push bildirim eklentisinin aksine, Webpushr size tüm planlarda tüm özellikleri sunar. Bu, ücretsiz planlarını içerir. Tek fark, kaç aboneye sahip olabileceğinizdir.

Fiyat:

Webpushr, 100.000 aboneye ve sınırsız bildirimlere kadar aylık 19 ABD Doları’ndan başlar.

Ayrıca ücretsiz bir plan da mevcuttur. Bu size 60.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

6. PushAssist

PushAssist
PushAssist

PushAssist , Chrome, Firefox ve Safari tarayıcılarını destekleyen bir push bildirim aracıdır. Kurulumu kolaydır ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışır.

PushAssist ile kitle segmentasyonu, kişiselleştirme, zamanlama araçları ve müşteri verilerinize ilişkin içgörüler elde edersiniz.

Ayrıca, reklamverenlerin hedef kitlenize push bildirimleri göndermesine izin vererek push trafiğinizden para kazanma seçeneğiniz de vardır. Bu, çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilir .

PushAssist’i bir HTTP veya HTTPs web sitesiyle kullanabilirsiniz. Ancak, Business planını veya üstünü kullanmadığınız sürece PushAssist markasını kaldıramazsınız.

Fiyat:

PushAssist, 3.500 aboneye kadar aylık 9 ABD dolarıdır.

Ayrıca ücretsiz bir plan da mevcuttur. Bu size 3.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

7. WonderPush

WonderPush
WonderPush

WonderPush , diğer çoğu push bildirim eklentisine benzer şekilde çalışır. Abonelerinizi bölümlere ayırmanıza, davranışa veya zamana göre bildirimleri otomatikleştirmenize, gerçek zamanlı analitiklere erişmenize ve daha fazlasına olanak tanır.

WonderPush, çeşitli bildirim türleri oluşturmanıza izin verir. Bunlar, otomatik terkedilmiş alışveriş sepeti bildirimleri gibi e-ticaret push bildirimlerini içerir .

Ne kadar ödüyorsanız, tüm özellikleri alırsınız. Bu, sınırsız personel, sınırsız bildirim, A / B testi, kişiselleştirme ve daha fazlasını içerir.

Fiyat:

WonderPush, sunduğumuz diğer araçlardan farklı bir fiyatlandırma modeline sahiptir. 1.000 aboneye kadar aylık 1 € ‘dan, daha sonra her 1000 abone için ekstra 1 €’ dur.

Ücretsiz bir plan yoktur, ancak 14 günlük ücretsiz deneme yapabilirsiniz. Bu bir kredi kartı gerektirmez.

En İyi Push Bildirim Yazılımı hangisi?

PushEngage , piyasadaki en iyi push bildirim yazılımıdır. Yeni başlayanlar için uygundur ve kullanmaya başlaması kolaydır, ancak aynı zamanda birçok güçlü özellik sunar.

Ücretsiz planları küçük işletmeler ve bloglar için uygundur. Fiyatları, ölçeklendirildiği için en rekabetçi olanıdır, bu da birçok büyük işletmenin PushEngage kullanmasının büyük bir nedenidir. Platformları sağlam ve destek ekibi birinci sınıf.

OneSignal da uygun olabilir. Bununla birlikte, ücretsiz planları oldukça sınırlıdır ve ücretli planlarda bile daha az özellik ve özelleştirme seçeneği vardır.

Bu makalenin, web siteleri için en iyi push bildirim yazılımı hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Armyyazılım.com İbrahim BOZKURT

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim