dil okulları # html # wordpress # wordpress dil teması # wordpress temaları

Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları!

İbrahim Bozkurt
WordPress
Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları!

Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları ile dil üzerine içerikler üretebileceğiniz wordpress siteleri kurabilirsiniz.

Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları. İnsanların çeşitli nedenlerle seyahat ettiği günümüz dünyasında, farklı dilleri öğrenmek yüksek öncelikli bir görev haline gelir.

Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları!
Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları!

Genellikle dilin sadece hecelerin bir karışımı olmadığını, aynı zamanda bir vatan ve genel olarak insan kültürünün ve yaşamının ayrılmaz bir parçası olduğunu unutuyoruz.

Bu nedenle dil okullarının ve çeviri ajanslarının bu kadar popüler olması sürpriz değil.

Çevrimiçi olduğunuzda ve “en iyi çevrimiçi dil okulu” nu aradığınızda, eğitim hizmetleri sunan yüzlerce şirket olduğunu göreceksiniz.

Yine de, bu çevrimiçi eğitim pastasının en tatlı parçasını almanıza yardımcı olacağımız için umutsuzluğa düşmenizin nedeni değil.

Kendinizi destekleyin ve fikrinizi çeviri büroları ve dil okulları için en iyi WordPress temaları listesine alın.

Bugün, etkinliğin tanımını keşfedecek, modern web geliştirmenin başyapıtlarını düşünecek ve son olarak benzersiz ve gelir kazandıran bir çevrimiçi eğitim platformu oluşturmak için bir şablon seçeceksiniz.

Scientia | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Kitaplığınız veya kitap mağazanız için çevrimiçi bir varlık oluşturmak için bir şablon arıyorsanız, Scientia’dan başka bir yere bakmayın.

Scientia | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Scientia | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

İhtiyacınız olan tüm işlevler ve daha fazlası ile birlikte gelir. Güzel tasarımı çok profesyonel, okunabilir ve bilgilendiricidir.

Mobil uyumlu Devrim Kaydırıcısı ile en çok satanların tümünü ana sayfanızda sergileyin. WPBakery’nin görsel arayüzünde kendi güzel düzenlerinizi oluşturun veya mevcut sayfaları özelleştirin.

Yaklaşan tüm atölye çalışmaları ve dersler hakkında kullanıcılarınızı bilgilendirin ve Etkinlik Takvimi ve Rezervasyonlu Randevular yardımıyla ziyaretlerini yapmalarına izin verin.

Kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturun ve WooCommerce ile kitaplarınızı veya medyanızı satmak.

Kendi bağış toplama kampanyalarınızı yürütün ve Bağış Yap eklentisinin yardımıyla bağış alın.

Birinci sınıf arama motoru optimizasyonu, web sitenizi her zaman Google’ın arama sonuçlarının üstünde tutacak ve size hak ettiğiniz trafiği sağlayacaktır.

ProLingua | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Geoffrey Willans bir keresinde en az iki tanesini anlayana kadar bir dili asla anlayamayacağınızı söyledi.

ProLingua | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
ProLingua | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

ProLingua ile dil ajansınız için en güzel ve etkili çevrimiçi temsili oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak, gerçek dil dehası olmak isteyen herkese yardımcı olabilirsiniz.

ProLingua, İletişim Formu 7, Essential Grid, ThemeRex Addon, WP için MailChimp ve diğerleri dahil olmak üzere uzun bir premium eklenti listesi ile uyumludur. Ve Devrim Kaydırıcısı ile önemli bilgileri vurgulayabilir ve minimum zaman ve çaba ile güçlü bir tanıtım kampanyası düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, ProLingua genel olarak mobil uyumludur. Bu, web sitenizin sorunsuz bir şekilde kaydırılabileceği ve herhangi bir ekran boyutuna mükemmel şekilde ayarlanabileceği anlamına gelir.

Translang | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Translang’ın sezgisel tasarımı, çeviri hizmetleri, serbest çevirmenler ve dilbilimciler için uygundur.

Translang | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Translang | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Bununla birlikte, şablon yönetiminin yüksek konforunu yaşayacaksınız. Bunun nedeni, yükleme işleminin tüm demo verilerinin tek bir tıklamayla içe aktarılmasını gerektirmesidir.

Translang WPBakery sayfa oluşturucu ile uyumlu olarak geldiğinden, kumbarayı kırmanıza ve pahalı web geliştirme hizmetleri için tatil paranızı boşa harcamanıza gerek yoktur.

Buna ek olarak, Kolay Otomatik Güncelleştirmeler özelliği, en son web geliştirme trendlerini takip etmenize yardımcı olur.

Education Center | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Bugünün seçici topluluğu her zamankinden daha fazla eğlence gerektiriyor. Gelir getiren bir çevrimiçi iş kurmak istiyorsanız, önce eğlenceli yönlere iyi bakın.

Education Center | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Education Center | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Eğitim Merkezi, gelişmiş bir Ders Yönetim Sistemine sahiptir. Ayrıca kullanımı kolay dersler ve çevrimiçi kurslar üretmek için kullanıcı dostu ve esnektir.

Ayrıca, müşterilerinizin her biri için derslerinize sınırlı bir erişim ayarlayabilirsiniz.

Şablon, kitlenizle güvenilir ilişkiler kurmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Buna göre, önceden hazırlanmış bir paket şekerleme sayfası içerir, böylece şirket geçmişinizi rastgele bir ziyaretçiyle paylaşabilir, öğretmenlerinizi tanıtabilir ve kurs listelerini en şık bir şekilde gösterebilirsiniz.

Dil Merkezi ve Online Okul WordPress Teması

Dil Merkezi, özellikle eğitim merkezleri ve dil okulları için en son web tasarım trendleri ve standartlarına uygun olarak oluşturulan minimalist bir şablondur.

Dil Merkezi ve Online Okul WordPress Teması
Dil Merkezi ve Online Okul WordPress Teması

WPBakery Composer’ı kullanarak içeriğinizin başarılı bir temsilini yapabilirsiniz.

İçeriğinizi sürükleyin ve şablon öğelerinin şekillerini ve boyutlarını deneyin.

Ayrıca, bu şablon WooCommerce hazır. Bununla birlikte, bilgilendirici blogunuzu tam teşekküllü bir e-ticaret web sitesine dönüştürebilir ve kitlenize çevrimiçi hizmetler sunabilirsiniz.

Ayrıca, Retina Image Support ve temiz bir kod, web sitenizin mobil cihazlarda en yüksek performansını ve yüksek arama motoru sıralamasını garanti eder.

Academee | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

En son web sitesi tasarımına ihtiyacınız var, ancak veba gibi kodlamadan korkuyor musunuz?

Academee | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Academee | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Academee bu belası ortadan kaldırmak için tedavi. WPBakery entegrasyonu ile tek bir kod satırına dokunmadan şık ve benzersiz bir düzen oluşturabilirsiniz.

Özelleştirme seçeneklerinin çoğu, web siteniz için profesyonel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bu şablon temiz bir kodla oluşturulmuştur ve en yeni arama motoru gereksinimlerini karşılamaktadır.

WooCommerce için hazır bir seçenek, çevrimiçi bir iş yapmak ve çevrimiçi hizmet sunmak isteyenler için oldukça yararlıdır.

Paralaks etkisi arka planı sayesinde, ziyaretçileriniz düzgün bir 2D atmosfere batacak, düzgün kaydırma ve çevrimiçi eğitim merkezinizin sürekli çalışmasının keyfini çıkaracak.

Tabula | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Özellikle çeviri büroları ve dil okulları için en iyi WordPress temasını arıyorsanız, olağanüstü Tabula ile işleri halledin.

Tabula | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Tabula | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Bu şık, kullanımı kolay, modern ve profesyonel araç, yararlanmanız için güzelliklerle doludur. Hızlı kurulum için her kullanıcıyı birden fazla ön ve dahili sayfa gösterimi bekliyor.

Yalnızca sayfa dışı sayfa düzenleri ile dil okulunuz için zaten çarpıcı bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Öte yandan, ek ayarlamalar ve iyileştirmeler yapmak isterseniz, bunları istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Tabii ki, kod yazmaya gerek kalmadan!

Ayrıca, Tabula’nın şaşırtıcı özellikleri arasında çocuk teması, paralaks efekti, zaman sınırlı içerik, sorunsuz geçişler, olağanüstü destek ve kapsamlı çevrimiçi belgeler bulunmaktadır.

Ayrıca Tabula’nın münhasırlığı para iade garantisidir. Tabula ile kaybedecek bir şey yok, ama kazanacak çok şey yok. Bir sonraki seviyeye geçin ve öğrencilerin yeni diller öğrenmelerini sağlayın.

Studeon | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Eğitim kurumunuzu tanıtmanıza yardımcı olmak istiyorsanız Studeon’u seçin ve geniş seçenek yelpazesinden zevk alın.

Studeon | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Studeon | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Bu tema, güçlü bir yönetici arayüzü kullanarak kolayca değiştirebileceğiniz birkaç farklı demo içerir.

Ayrıca, kullanıcı dostu bir menü ve Yapışkan Menü desteği de düzenleyebilirsiniz.

Mega Menü uyumluluğu ile bu görevi sorunsuzca yapabilirsiniz. Studeon, aynı zamanda web sitenizin etkinliğini bir kerede artırabilecek muhteşem bir Rezervasyonlu Randevu eklentisini de destekler.

Bununla birlikte, işiniz son derece organize ve güvenilir görünecektir. Ayrıca, müşterilerinize kesin bir online rezervasyon sistemi kullanarak kurs rezervasyonu yapma ve toplantı düzenleme seçeneği de sunabilirsiniz.

Hogwords | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Sayın Girişimci, eğitim kurumunuz için size en iyi web çözümü sunulduğunu bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Ve bunu elde etmek için büyücülük, sihirbazlık veya pahalı web geliştirme hizmetlerine başvurmanız gerekmez.

Hogwords | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Hogwords | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Şablon kurulumu sadece bir tık ötede ve demo da tıpkı sihir gibi! Kodlama temellerini öğrenmeyi bırakabilir veya bir Wingardium Leviosa büyüsü uygulayabilirsiniz.

Bunun nedeni, Hogwords’ün WPBakery Page Builder ile uyumlu olması ve her web tasarımının mankeni web sitesini bir profesyonel gibi özelleştirmesine izin vermesidir.

Son olarak, Hogwords ile ayrıntılı bir tema dokümanına ücretsiz erişebilirsiniz ve her zaman müşteri desteklerinden profesyonel tavsiye isteyebilirsiniz.

Perada | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Perada, önde gelen işlevleri ve modern tasarımı ile kullanımı kolay bir şablondur. Tema, şablon gezinmeyi basitleştiren ve hızlı yükleme hızı sağlayan temiz bir kodla birlikte gelir.

Perada | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları
Perada | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Bu nedenle, minimum çaba ile anlaşılabilir bir eğitim web sitesi oluşturmanıza izin verir.

Çevrimiçi çevirilere devam etmek için Yandex API’sını kullanın. 60 dile kadar destekler, böylece müşterilere yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sağlayabilirsiniz.

Perada ayrıca çeşitli ekran çözünürlüklerine mükemmel uyum sağlayan basit ama benzersiz bir web sitesi görünümüne sahiptir.

Son olarak Perada, web sitenizin estetiğini değiştirebileceğiniz bir dizi tema seçeneğine sahiptir.

EduPro

10+ benzersiz Ana Sayfa ve LearnDash uyumluluğu ile gelen eğitime yönelik WordPress temasıyla tanışın – EduPro! Sürükle ve bırak Kurs Oluşturucu’yu kullanarak yüksek kaliteli bir çevrimiçi okul oluşturabilir, kayıtlı kursları yönetebilir ve ziyaretçilere üyelik aboneliği seçeneği sunabilirsiniz.

EduPro
EduPro

Blogunuz için Standart veya Izgara düzenini seçin, kenar çubuklarını özelleştirin ve başarılı bir blog ile dönüşüm düzeyinizi artırın. Ayrıca bir Etkinlik Sayfası da düzenleyebilirsiniz.

Bu şekilde, müşterileriniz her zaman performanslarından haberdar olacaktır. 800+ Google yazı tipiyle süsleyebileceğiniz ve istediğiniz gibi renk paletini ayarlayabileceğiniz için içeriğiniz kusursuz görünecek.

Academia

Çok yönlü ve sağlam bir Academia şablonu ile tüm dünyadaki öğrenciler için ilham verici bir platform oluşturabilirsiniz.

Academia
Academia

Ayrıca, LearnPress LMS’yi destekler, böylece normal bir web sitesini güçlü bir çevrimiçi öğrenme platformuna dönüştürebilirsiniz.

Şık bir Etkinlik Takvimi, eğitim süreci organizasyonuna yardımcı olacaktır. Özel giriş ve kayıt sayfalarını kullanarak müşterilerinizin içeriğinizle daha fazla etkileşimde bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Üstbilgi ve Altbilginizi kişiselleştirerek eğitim web sitenizin verimliliğini artırabilirsiniz. Bu yönetilebilir WordPress şablonunu seçin ve başarılı bir çevrimiçi işletme olun.

Grand College

Grand College, düzenli bir sınıfı duyarlı, anlayışlı, modern bir eğitim platformuna dönüştürmek için mükemmel bir şekilde uyan minimalist bir şablondur.

Grand College
Grand College | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Herhangi bir şablon öğesinin rengini kullanışlı yönetim panelinden değiştirebilirsiniz. İçeriğinizle oynamak ve hizmetlerinizin en zarif vitrini düzenlemek için bir sayfa oluşturucu kullanın.

Bu şablonda ayrıca bir Arka Plan Yükleyici ve 15 Önceden Tanımlanmış Arka Plan Deseni vardır, böylece web sitenizdeki özel bir atmosfere yerleşebilirsiniz.

Birden çok blog stili ve esnek düzen seçenekleri ile verimli bir SEO dostu blog oluşturabilir ve böylece hayranlarınızın hacmini artırabilirsiniz. Grand College şablonunu satın alın ve işletmeniz için gelişmiş özellikleri keşfedin.

Education Pack

Finansal tasarruf lehine çalışmanın kalitesinden ödün vermeden daha fazlasını yapmak zor olurdu.

Education Pack
Education Pack

Ancak, bazen hayat akıllıca para biriktirmemiz için bize zorlayıcı bir durum verir. Eğitim Paketi, çeşitli öğrenme eklentileri ve eğitim eklentileriyle birlikte gelir.

Ayrıca, Visual Composer sayfa oluşturucuyu kullanarak ayarlayabileceğiniz bir dizi demoya da sahiptir.

Bu, kodlama becerilerini kullanmak zorunda kalmadan tonlarca zaman kazandırır.

Bu şablon ayrıca özel bir çerçeve ile birlikte gelir, böylece tüm değişiklikleri WordPress Live Customizer ile sayfa yeniden yüklemeden uygulayabilirsiniz.

Müşterilerinizin gerçek eğitim memnuniyetini sağlayabilir ve öğrenme web sitenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Education WP | Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları

Size, insanları öğrenmeleri için ilham verecek kadar güçlü bir eğitim teması sunmak istiyoruz.

Education WP
Education WP

Taze ve parlak tasarımı, yeni bir çevrimiçi eğitim hizmetleri seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi bir karmaşıklığa sahip dersler ve dersler oluşturmak için parlak bir WordPress LMS kullanın.

Ayrıca, bu şablon WooCommerce entegrasyonu ile birlikte gelir, böylece kurslarınızı web sitenizden satabilir ve müşterilere çeşitli ödeme yöntemleri sunabilirsiniz: PayPal, 2Checkout, Offline Payment, Stripe ve Authorise.net. Herkes ayrıcalıklı hissetmeyi sever ve bu şablonla özel bir kulüp atmosferi oluşturabilirsiniz.

Ücretli Üyelik Pro eklentisi sayesinde ziyaretçilerinize ücretli üyelik satabilir, onlara özel fırsatlar ve direnemeyecekleri cazip teklifler sunabilirsiniz.

Language School

İnternette zaten çok sayıda çevrimiçi dil okulu var. Ancak, kaliteli hizmet verecek iyi bir tane bulmak zorlaşıyor.

Language School
Language School

Neyse ki, Dil Okulu hem öğrencileri hem de öğretmenleri büyüleyecek bir işleve sahiptir.

Ayrıca, ziyaretçilerin dikkatini çekecek ve web sitenizi keşfetmelerini sağlayacak birçok kullanıcı arayüzü ve UX öğesi vardır. Öğrencileriniz sınavlara girebilir, ders seçebilir ve mobil cihazlarını kullanarak tüm eğitim bilgilerini alabilir.

Bu, şablonun tamamen duyarlı ve tarayıcılar arası uyumlu düzeni sayesinde. Ayrıca, Zaman Çizelgesi ve Etkinlik Takvimi eklentileriyle, yaklaşan etkinlikleri gösterebilir ve müşterilerinizin en son haberlerinizle güncel kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Edutech 

Bir eğitim temsilcisi olarak şansınızı denemeye karar verdiğinizde, çok sayıda rakibinizin olacağını unutmayın.

Edutech
Edutech

Yani, başarıya ulaşmak istiyorsanız, akıllı bir işadamı olmalısınız. Ancak, bazı bilgileri geniş bir kitleyle paylaşmak isteyen ancak iş deneyiminiz olmayan bir öğretmenseniz, becerilerinizi ve hizmetlerinizi profesyonel olarak temsil etmek için hazır bir WordPress şablonu seçmeyi tercih edebilirsiniz.

Edutech, Visual Composer sayfa oluşturucuyu kullanarak ayarlayabileceğiniz 17 kullanıma hazır sayfa içerir.

Slider Revolution aracıyla en anlamlı içeriği ana sayfanızda görüntüleyebilirsiniz. “DEMO” düğmesini tıklayın ve şaşırtıcı yeteneklerini keşfedin.

University of College Education

UOCE, en iyi endüstri geliştiricileri tarafından okullar, üniversiteler, dil okulları, kolejler ve diğer akademik kurumlar için tasarlanmış premium bir WordPress şablonudur.

University of College Education
University of College Education

Gelişmiş bir sayfa oluşturucu kullanarak kusursuz bir tasarım sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Asistanları işe almanıza gerek yoktur, UOCE’da olduğu gibi, işinizi web sitesinin kendisi aracılığıyla yönetebilirsiniz.

Sınırsız kurs yönetimi seçenekleriyle modüller, dersler ve kısa sınavlar oluşturabilirsiniz. Düzgün bir Etkinlik Takvimindeki tüm etkinlikleri planlamak ve düzenlemek için sistematik bir yaklaşım kullanın.

Son olarak, UOCE sağlam bir yönetici paneline sahiptir. Burada genel olarak rengi, elemanların boyutunu ve mizanpaj görünümünü değiştirebilirsiniz.

LearnPro 

İş verimliliğinizi bir kerede artıracak nihai WordPress eğitim şablonuyla tanışın. Mevcut 4 Ana Sayfa seçeneği ve genel olarak 25’ten fazla sayfa ile birlikte gelir.

LearnPro
LearnPro 

Bunlar arasında Kurs Ayrıntıları, Öğretmen Listesi, Blog, Etkinlikler, Öğretmen Olun sayfası vb. Bulunmaktadır.

Güçlü bir CF7 eklentisi size herhangi bir karmaşıklık biçimini oluşturma fırsatı verir. Sektörün ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan bir web sitesi oluşturmak için çok çaba ve araştırma zamanı geldi.

Web sitesini kişiselleştirebilir ve logonuzu yükleyebilirsiniz. Ayrıca, arka planı değiştirebilir, başlık stilini değiştirebilir ve bir renk paleti ile oynayabilirsiniz.

Ayrıca, LearnPro satın almak size 7/24 profesyonel destek sağlayacaktır, bu yüzden tüm halleriniz halledilecektir. LearnPro’yu bugün deneyin!

Edugate

Zarif tasarım ve mütevazı bir işlevsellik mi arıyorsunuz? Her şeyi hak ediyorsunuz ve size vereceğiz.

Edugate
Edugate

Her türlü öğrenim kursu için mükemmel bir eğitim portalı olan Edugate’e göz atın.Tek bir fare tıklamasıyla, kullanıcı dostu bir yönetici paneli ve birçok güçlü seçenek ile yüksek kaliteli bir WordPress şablonu elde edebilirsiniz.

Ayrıca, bu şablonda kolayca güzel içerik oluşturmanıza yardımcı olacak birçok kısa kod vardır.

Ayrıca Visual Composer ve Revolution Slider gibi çeşitli premium eklentileri de içerir. Bu araçlar size çok çeşitli gelişmiş şablon seçenekleri sunar. Edugate, herhangi bir eğitim kurumu için mükemmel bir çözümdür.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

“Dil Çeviri Dil Okulları için WordPress Temaları!” için 2 cevap

  1. Ayşe Neslihan Dayıoğlu dedi ki:

    Güzel temalarmış. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim