ArmyYazılım

En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Nisan 17, 2020 | İbrahim Bozkurt

En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları. Blogspot, blogunuzu ücretsiz olarak oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin veren bir platformdur. Google’ın bu şaşırtıcı aracı, herhangi bir yatırım yapmadan blog yazmaya başlamak isteyenler için mükemmeldir.

En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Son derece kullanıcı dostu ve bir Arama Motoru Optimizasyonu platformu olmasının yanı sıra; Blogspot, yüksek güvenlik ve kalite standartları nedeniyle herhangi bir alanda blog yazmak için mükemmeldir .

Tasarım ve özelleştirmeler söz konusu olduğunda, Blogspot birkaç tıklamayla blogunuzu oluşturmak için kullanılabilecek birkaç zarif şablon sunar .

Daha önce, sadece birkaç iyi şablon vardı, ancak son birkaç yıl, şimdi blogcular için mevcut olan birçok premium şablon gördü.

Inspiro

Zarif bir tasarıma sahip olan Inspiro, moda blogları için en uygun temiz ve minimalist bir temaya sahiptir.

Inspiro
Inspiro

Şablon oldukça benzersiz bir düzene sahiptir ve ayrıntılı belgeler, şablondan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Janice Fashion

Yaşam tarzı ve moda ile ilgili web siteleri için temiz ve şık bir Blogger şablonu olan Janice Moda teması, Blogger platformunu kullanarak her türlü blog ve dergi sitesi oluşturmak için mükemmeldir.

Janice Fashion
Janice Fashion

Tema, sitenizi kullanmaya başlayabilmeniz ve bunun pro sürümünde sunulan daha fazla özellik ile öne geçebilmeniz için ürünün yanı sıra pro sürümünü de sunar.

Bu tema CI modern düzeni ile oluşturulan ve bir cep telefonu, tablet veya normal bir masaüstü olsun herhangi bir cihazda mükemmel çalışır.

Janice Moda teması, dergi sitenizin eksiksiz görünmesini sağlamak için Instagram widget’ı, Pinterest widget’ı gibi ek modern widget’lar sunar.

Technext

Technext, blog yazarları için basit, temiz ve duyarlı bir şablondur ve seçim yapabileceğiniz 12 farklı renk seçeneği ile birlikte gelir; Beğendiğinizi kullanın ve blogunuzu diğerlerinden ayırın.

Technext
Technext

Sosyal yer imi simgeleri sosyal varlığınızı güçlendirir ve ana sayfa ve içerik sayfası SEO ve AdSense için iyi optimize edilmiştir. Bu şaşırtıcı şablon her türlü blog’a uyacaktır.

Blogstar

Blogstar, çok amaçlı web siteleri için en uygun Blogspot temasıdır. Bu duyarlı HTML blog şablonu iki varyasyonda gelir; kutulu ve geniş olup ücretsiz olarak indirilebilir.

Blogstar
Blogstar

Minimalist bir düzene sahip tamamen duyarlı bir şablondur ve bloglamayı seven herkes için mükemmel bir seçimdir.

Stylish News Blogger Template

Şık Haber Blogger Şablon bir Blogger’ın tema platformudur. Bu ücretsiz şablon, reklamların dergi blogger web sitelerinde kullanılması için tasarlanmıştır. Google Politikalarına göre duyarlı bir dergi düzenine sahiptir.

Stylish News Blogger Template
Stylish News Blogger Template

Esas olarak içeriğin kalitesine odaklanır ve kullanıcılarına içeriğe kolay erişim sağlar. Şablon, harika bir ızgara kaydırıcısı gibi özelliklerle birlikte gelir.

Blog Coupon Blogger Template

Blogger platformunu kullanarak bir kupon sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, ihtiyacınız olan tema işte burada.

Blog Coupon Blogger Template
Blog Coupon Blogger Template

Bu tema günlük anlaşma ve kupon ile ilgili web siteleri için özel olarak tasarlanmıştır. Şablonlar, her kuponu en profesyonel şekilde vurgulayacak minimal bir tasarım sunar.

Revoltify Responsive Template

Duyarlılığı isyan, basit tutmak isteyen blogcular için tek bir sütun minimalist şablonudur. Şablon , blogunuzun kullanıcı deneyimini geliştirmek için e-posta aboneliği widget’ları ve sosyal yer imi menüleri gibi özelliklerle birlikte gelir .

Revoltify Responsive Template
Revoltify Responsive Template

Açılır menüler ve otomatik yayınlar gibi diğer özellikler Revoltify’i dergi blogları için ideal bir seçenek haline getirir.

Honey

Bir seyahat veya yaşam tarzı blog yazarı iseniz tatlım sizin için en iyi blogger şablonu. İyi bir sosyal medya varlığı ve bağlantı oluşturmanıza yardımcı olan bir sosyal widget’a sahiptir.

Honey
Honey

Şablon ayrıca bir açılır menü, üstbilgi ve altbilgi sütunu, bir e-posta aboneliği widget’ı ve çok daha fazlası gibi diğer şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir.

Bu şablonla, blogunuzu ziyaret eden çok sayıda ziyaretçiniz olacak ve duyarlı tasarımı kesinlikle onları bağlayacaktır.

Vanice- Magazine Style Blogger Template

Vanice, modern bir düzen ve zengin özelliklere sahip bir kenar çubuğuna sahip iki sütunlu bir şablondur. Vanice, en çok moda haberlerine ve ilgili konulara odaklanan web siteleri tasarlamak için en iyisidir.

Vanice- Magazine Style Blogger Template
Vanice- Magazine Style Blogger Template

Şablondaki özel widget’lar son derece kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu SEO optimize edilmiş ve duyarlı şablon kesinlikle ziyaretçilerinizi etkileyecek.

Timeline

Bu Blogspot şablonu, kişisel fotoğrafları veya günlük makaleleri zaman çizelgesi tarzında paylaşmak için kullanışlıdır.

Timeline
Timeline

Timeline Blogger şablonuyla birlikte gelen düzen, cep telefonu veya dizüstü bilgisayar olsun, herhangi bir ekranda iyi çalışabilen tamamen duyarlı.

Daha ne; şablon aynı zamanda reklam hazırdır, böylece web sitenizde en başından itibaren reklamlar yayınlayabilirsiniz!

Dribble Blog Theme

Dribble blog teması, ziyaretçilerinizi temiz tipografi ve duyarlı tasarımla meşgul edebileceğiniz kişisel bloglar için en iyi özellik açısından zengin bir şablondur.

Dribble Blog Theme
Dribble Blog Theme

Profesyonel widget planlayıcısı, blog düzeninizi yönetmenize yardımcı olur. Kişisel bir moda ya da yaşam tarzı blogu oluşturmak istiyorsanız, Dribble sizin için bir şablondur.

Lex Blogger Template

Lex, blog yazarları için çok çekici bir modern tasarımdır. Bu, içeriğinizi yayınlamanız için dikkat dağıtan bir düzen sunacak oldukça özelleştirilebilir bir şablondur.

Lex Blogger Template
Lex Blogger Template

Şablon modern ve şık blogcular, gıda blogcular, moda blogcular vb için en iyi Blogspot şablon seçeneklerinden biridir.

Şablonun düzeni çok temiz ve minimaldir. Blog makalelerini güzel bir tasarıma sahiptir. Profilinizden resimleri sergilemek için Instagram widget’ını sunar, e-posta abonelik formu seçeneğini kullanmaya hazırsınız.

Klarity Personal Blog

Klarity Kişisel Blog şablonu, güncellemeleri düzenli olan blogculara uygundur. Çok duyarlı bir düzene sahip tek bir sütun blogudur.

Klarity Personal Blog
Klarity Personal Blog

Şablonun renk kombinasyonu onu çekici bir seçim haline getirir ve duyarlı tasarım herhangi bir ekranda iyi görünecektir.

Bloglar ve çeşitli nişlerdeki yayınları paylaşmanın yanı sıra, bu şablon bir AdSense widget’ı kullanmanıza ve blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Blogmag

Muhtemelen tahmin ettin! Bu şablon blogunuzu bir dergi gibi gösterir. Bir cep telefonu ve bilgisayar ekranı için optimize edilmiş Web, Blogmag’ın temiz ve duyarlı bir düzeni vardır.

Blogmag
Blogmag

Şablon, yayınlarınızın tek bir tıklamayla kolayca paylaşılmasını sağlamak için e-posta kaydı ve sosyal medya simgeleri gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. 

Addiction Minimal Blogger Template

Bağımlılık Minimal Blogger Şablon, 12’den fazla çarpıcı renk kombinasyonu ile tek bir sütun minimalist düzen tasarımına sahiptir.

Addiction Minimal Blogger Template
Addiction Minimal Blogger Template

Ve bu şablonun en büyük artı noktası, düzen veya bloglama deneyiminiz olsun, her şeyi mümkün olduğunca basit tutmaya çalışmasıdır. Ayrıca SEO ve AdSense optimize edilmiştir, bu yüzden dergi web siteleri için en iyi seçimdir.

Sora Article

Kişisel bir blog şablonu olan Sora Makale, web sitenizin tasarım, duvarcılık, sütun, tam ve yarım küçük resimlerinin kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak dörtten fazla farklı düzen ile inanılmaz bir seçimdir.

Sora Article
Sora Article

Şablon, kaydırıcı, üstbilgi ve altbilgi gibi gelişmiş özelliklerle ve ayrıca gezinme özelliği ile optimize edilmiş SEO’dur. Kişisel bir blog oluşturmayı planlıyorsanız ve asla pişman olmayacaksanız bu şablonu seçin!

Perk Mistry Magazine/News Theme

Perk Mistry Dergisi / Haber Teması, bu çok amaçlı bloglama şablonu SEO optimizasyonu, duyarlı düzen ve harika bir dergi blogu oluşturmak için diğer tüm temel gereksinimlerle birlikte gelir.

Perk Mistry Magazine/News Theme
Perk Mistry Magazine/News Theme

SEO optimizasyonu, arama motoru aramalarının en üstünde kalmanızı sağlar ve duyarlı tasarım, ziyaretçileriniz tarafından asla unutulmamayı sağlar.

Ayrıca, özelleştirilebilir arka plan dergi blogunuza zarif bir görünüm verebilir ve öne çıkmasını sağlayabilir.

Lily Fashion

Moda blogları için oluşturulan güzel ve temiz bir blogger şablonu. Ancak, herhangi bir niş blog oluşturmak için bu şablonu kullanabilirsiniz.

Lily Fashion
Lily Fashion

Sitenizi tüm cihazlarda harika gösterecek tamamen duyarlı modern bir tasarımdır. Şablon, mükemmel görünümlü bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm önemli özelliklerle birlikte gelir.

Şablon tarafından sunulan klasik blog düzeni, ziyaretçilerinize dikkat dağıtıcı bir okuma deneyimi sunar. Ayrıca , sitenizin altbilgi bölümünde gösterebileceğiniz Instagram widget’ınız da vardır .

Moments Blogger Template

Moments, sol ve sağ kenar çubuğundaki her bir gezinme menüsü için iki sütunlu temiz, zarif ve duyarlı bir düzendir. Tumblr tarzı tasarım ve sosyal yer imi simgeleri, sosyal medya varlığınızı güçlendirmenize yardımcı olur.

Moments Blogger Template
Moments Blogger Template

Harika bir yazı tipi ve renk koleksiyonu, web sitenizi her zamanki gibi bir çentik almanızı sağlayan bir eklenti özelliğidir.

Florence| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Floransa, blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz harika görünümlü, hafif bir blogger şablonu. Şablon, anında dikkati çekebilecek temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir.

Florence
Florence

Bu şablon modern tasarımla oluşturulur, böylece blogunuz iş dünyasının en iyileriyle rekabet edebilecek kadar iyidir.

Şablon size harika görünümlü özellikli yayın bölümü, hazır reklam yerleşimi bölümleri, blog yayınları için güzel bir düzen ve daha fazlasını sunar.

Typefocus| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Yazı tipi şaşırtıcı tipografi ve çekici özellikli görüntüler ile tek bir sütun şablonu. Düzenin modern ve zarif tasarımları, SEO optimizasyonu, tüm büyük tarayıcılarda uyumluluk bu şablonun birçok iyi özelliğinden sadece birkaçıdır.

Typefocus
Typefocus

Hem çekici hem de kullanıcı dostu bir şablon arıyorsanız, Typefocus mükemmel bir seçimdir.

Pebbles Portfolio Blogger Template

Pebbles Portfolio inanılmaz bir portföy ızgarası ve zarif bir blogcu şablonu. Fotoğraf olarak niş olarak çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyen blogcular için açıkça tasarlanmıştır.

Pebbles Portfolio Blogger Template
Pebbles Portfolio Blogger Template

Şablon, küçük bir ekranda bir geçiş düğmesine dönüşen bir kenar çubuğuna sahiptir ve bu da herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Renk ve yazı tipi özelleştirmesi, web sitenize istediğiniz her şeyi ekleyebilir.

Couture| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Bu klasik ve duyarlı şablon çarpıcı ve güzel bir tasarıma sahiptir. Couture, blog gönderileri için iki sütun ve temiz bir kenar çubuğu ile birlikte gelir. Herhangi bir kodlama yapmadan blogun renklerini ve metnini düzenleyebilirsiniz.

Couture
Couture

Evet, hepsi gösterge tablonuzdan kolayca yapılabilir. Çekici tasarımı ile birlikte SEO optimizasyonu; gerçekten harika bir kombinasyon!

Beautiful – Best blogging Blogger Template

Adından da anlaşılacağı gibi güzel, blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz harika görünümlü, basit ve minimal bir Blogger şablonu.

Beautiful – Best blogging Blogger Template
Beautiful – Best blogging Blogger Template

Bu bir yaşam tarzı, yiyecek veya moda blogu için mükemmel bir şablon. Her ne kadar başka bir niş için kullanabilirsiniz ve kesinlikle sitenize tazelik getirerek sitenize değer katacak.

Sitenizi tüm cihazlarda harika gösterecek tamamen duyarlı bir şablondur.

2016| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

2016 , web sitenizdeki içeriği çekici bir şekilde görüntüleyen minimalist bir tasarım şablonu. Tek sütun düzeni, okuyucunuzun yayınlarınız arasında kolayca gezinmesine yardımcı olur.

2016
2016

Şablon, Mozilla Firefox, Google Chrome vb. Gibi tüm önde gelen tarayıcılarla uyumludur. En sevdiğiniz resimleri vurgulamak için ızgara gibi bir Instagram, blogunuzun görsel çekiciliğini artıracaktır.

Square Modern Magazine

Square Modern Magazine, şablonu özel gereksinimlerinize göre düzenlemenizi sağlayan iki farklı XML dosyası çeşidine sahip zarif ve modern bir HTML şablonudur.

Square Modern Magazine
Square Modern Magazine

Şablon, duyarlı bir tasarım düzeni ve blogunuzu veya web sitenizi profesyonel bir şekilde sergilemek için birçok özel widget ile birlikte gelir.

Tüm büyük tarayıcılarla uyumludur ve her cihazda sorunsuz çalışır.

Impreza| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Moda blogcuları, teknoloji, fotoğrafçılık, yaşam tarzı ve ilgili blogcular için mükemmel görünümlü bir blog tasarımı.

Impreza
Impreza

Tema çok hızlı ve herhangi bir özelleştirme olmadan güzel bir blogunuz olduğundan emin olmak için mükemmel bir şekilde optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir.

Blogus| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Blogus şablonu, özellikle ürün incelemeleri ve satış ortaklığı pazarlamasında uzman olanlar için kişisel bloglar için en uygun şablondur.

Blogus
Blogus

Birincil özellikleri arasında SEO ve AdSense optimizasyonu , özel widget’lar, temiz kodlanmış şablon ve çevrimiçi pazarlama yolculuğunuza başlamak için diğer birçok yararlı araç arasında tarayıcı uyumluluğu bulunmaktadır.

Duyarlı tasarım ayrıca içeriğinizi büyüleyici bir şekilde sergilemenizi sağlar.

Gamer – Creative Gaming Template

Bu şablon, en son oyunları, haberleri ve yorumları gösteren bir blog oluşturmak isteyen tüm oyuncular için mükemmel bir şekilde uygundur. Gamer, kitlenizi ilk etapta çekmek için gerçekten çekici tasarım öğeleriyle birlikte gelir.

Gamer – Creative Gaming Template
Gamer – Creative Gaming Template

Yayınlar klasik bir blog tema düzeninde görüntülenir. SEO dostudur ve ziyaretçilerin blogunuza kaymasını sağlayacak inanılmaz özelliklere sahiptir.

Instaset

Instaset, çok çekici bir düzen seçeneğine sahip modern bir blog tasarımıdır. Tema, herhangi bir niş blogu için mükemmel olan temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir.

Instaset
Instaset

Tema, sitenizdeki önemli yayınlara daha fazla trafik çekmek için kullanabileceğiniz mükemmel şekilde optimize edilmiş özellikli bir yayın bölümü ile birlikte gelir.

Gridz Blogspot Template

Adından da anlaşılacağı gibi, bu şablon içeriğinizi zarif bir şekilde görüntülemek için ana sayfada ızgaralar oluşturur.

Gridz Blogspot Template
Gridz Blogspot Template

Gridz, geniş bir direk kaydırıcısı, üstbilgi ve altbilgi ve diğer modern özelliklere sahip 3 sütun ızgarasına sahiptir.

Şablon retinaya hazır ve yüksek boyutlu çözünürlüklerle geliyor.

Tüm önde gelen arama motorlarıyla mükemmel uyumluluk ile bu şablon, kişisel, yaşam tarzı veya seyahat blogu için en iyi seçeneklerden biridir.

Gagism Blogger Template

9gag web sitesini duydunuz mu? Gagism bundan doğrudan bir ilham kaynağı! Şablonun üç sütun tasarımı ve duyarlı bir düzeni vardır.

Gagism Blogger Template
Gagism Blogger Template

Gagları seven ve gag’ları çevreleyen bir web sitesi veya blog oluşturmak isteyen herkes için bu şablon tam size göre.

Açılır menü, üstbilgi ve altbilgi, kenar çubuğu widget’ları gibi bazı önemli özellikler ‘gaging’ deneyiminizi şaşırtıcı hale getirecektir!

Haletanislux

Haletanislux, duyarlı bir tasarıma, sosyal düğmelere, SEO ve AdSense optimizasyonuna ve bloglama deneyiminizi keyifli hale getirmek için diğer birçok kullanışlı seçeneğe sahip bir dergi tarzı blogger şablonu.

Haletanislux
Haletanislux

Şablon, blogunuzun düzeninin her türlü ekranda harika görünmesini sağlar. Bazı harika özelliklerle, bu şablon adı kadar benzersizdir.

Dens Blogger Template

Dens, blogunuz için mükemmel bir arka plan oluşturan benzersiz bir renk kombinasyonu ile birlikte gelen dergi tarzı bir bloglama şablonu. Minimalist ve şık tasarımı onu oldukça popüler ve sevimli hale getirir.

Dens Blogger Template
Dens Blogger Template

Son derece duyarlı şablon, blogunuzdaki yükleme süresinin azaltılacağı şekilde tasarlanmıştır. Güçlü özelliklerin ve hızlı hızın benzersiz bir kombinasyonu, blogunuz için kullanılacak mükemmel bir şablon olmasını sağlar.

Sugar Blogger Template

Adı kadar tatlı olan şablon, web siteniz için yatıştırıcı ve yumuşak bir renk kombinasyonu sergiler. Sugar, içeriğinizi diğer birçok şablondan farklı bir şekilde görüntüler.

Sugar Blogger Template
Sugar Blogger Template

Özellikleri arasında Pinterest stili, dişli yorumlar, etikete göre son gönderi, SEO için optimize edilmiş, tarayıcılar arası uyumluluk ve ziyaretçilerinizi bağlaması için çok daha fazlası yer alıyor. Bir blog yazarının başka neye ihtiyacı var?

Feminist

Klasik, zarif ama zarif bir blog şablonu olan Feminist, iki sütunlu bir tasarıma ve güzel ve şık bir arka plan rengine sahiptir; pembe.

Feminist
Feminist

Tema, genellikle web sitelerini telefonlarla işlettiği için blogunuzda daha fazla trafik almanıza olanak tanıyan mobil uyumludur. E-posta aboneliği ve özel widget’lar da bu şablonun iyi özelliklerinden bazılarıdır.

Avocet| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Moda, giyim, yemek veya seyahat hakkında yazmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, bu, içeriğinizin görsel çekiciliğini artırmak için blogunuza ekleyebileceğiniz en iyi şablondur.

Avocet | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Avocet| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Avocet, dört başlık, üç sürgü ve birçok düzen seçeneği içeren tamamen duyarlı bir şablondur. Hatta tek bir tıklamayla blogun renklerini ve yazı tiplerini özelleştirebilirsiniz. Bu kadar basit!

Holomatic| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Fotoğrafçılık tutkunuz mu, ancak onu sergilemek ve hatta para kazanmak için bir platform almıyor musunuz? Artık endişelenmene gerek yok!

Holomatic | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Holomatic| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Holomatic, fotoğrafçılar için mükemmel bir seçim haline getiren en uygun renk kombinasyonuna sahip harika bir tasarıma ve düzene sahiptir.

Kullanıcı dostu düzen ve zarif tasarım, yakında izleyicilerinizin özel tıklamalarınız ve şaşırtıcı düzeninizle dikkat çekmesini sağlayacaktır!

Vienna| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Her gün bir şeyler yazmayı ve güncellemeyi sevenlerden misiniz? Evet buna bir cevap olsaydı, Viyana sizin için mükemmel bir şablondur.

Vienna | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Vienna| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Şablon, ziyaretçilerinizin okuma deneyimini unutulmaz kılacak tüm modern özelliklere sahip temiz ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, şablon tüm önde gelen web tarayıcılarıyla tamamen uyumludur.

Milano| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Temiz, basit ve minimalist özelliklerin muhteşem bir karışımı olan Milano, tarifi, seyahatleri ve yiyecekleri nişleri olarak bloglar için mükemmel bir blogcu şablonu.

Milano | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Milano| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Bu şablonun arayüzü ve düzeni son derece kullanıcı dostudur ve şablon retina hazırlığı gibi bazı gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

Bu ultra duyarlı şablon her türlü ekranda iyi çalışır. SEO optimizasyonu, özellikli yayınlar, açılır menü vb.Gibi diğer şaşırtıcı özellikler onu inanılmaz bir seçim haline getirir.

Educator| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Bu, çevrimiçi kurum web siteleri için ideal olan özel ve şık bir bloglama şablonu. Eğitimci teması, gerçek boyutlarından bağımsız olarak web sitenizdeki resimlere sorunsuz bir şekilde uyan inanılmaz kaydırıcı seçeneklerine sahiptir.

Educator | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Educator| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Dört sütun, SEO optimizasyonu, vb.Gibi diğer özellikler onu inanılmaz bir şablon haline getiriyor.

Fastmag – Flat Responsive Blogger Template

Fastmag şablonu, ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek güzel bir renk kombinasyonu ile birlikte modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir.

Fastmag – Flat Responsive Blogger Template
Fastmag – Flat Responsive Blogger Template

Şablon, seçtiğiniz yayınları ana sayfada görüntülemenizi sağlayan özellikli bir yayın alanı ile birlikte gelir. Genel olarak, bu şablon bir blog yazarının ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeye sahiptir.

Viral Mag| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Tamamen işlevsel bir web sitesi yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? ViralMag size yardımcı olabilir! Bu son derece duyarlı ve SEO için optimize edilmiş şablon her türlü blog için mükemmeldir.

Viral Mag | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Viral Mag| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Üstbilgi ve altbilgi, açılır menü, özelleştirilebilir widget’lar ve bunu her türlü blog için mükemmel bir şablon haline getiren diğer birçok yararlı özellik içerir.

Fabric| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Kumaş çok amaçlı bir bloglama şablonu ve gerçekten ipek kadar pürüzsüz! Tema, izleyicilere sakin ve yatıştırıcı bir his veren basit ve temiz bir tasarıma sahiptir.

Fabric | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Fabric| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Şablonda, pastel renk kombinasyonları ve ziyaretçilerinizin daha fazla bilgi için geri gelmesini sağlayacak şaşırtıcı metinler ve yazı tipleri kullanılır.

Kumaş, içeriğinizi zarif bir şekilde görüntülemenize yardımcı olacak harika bir tipografiye sahiptir. Genel olarak harika bir seçim!

Free Chalkboard Template

Kara tahta, kişisel blogcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayan klasik bir şablondur. Blogunuzun tüm cihazlarda güzel görünmesini sağlayan son derece duyarlı ve temanın minimalist tasarımı sayfa yüklemeyi daha hızlı hale getiriyor.

Free Chalkboard Template
Free Chalkboard Template

Ayrıca, SEO optimizasyonu arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Her blogcunun istediği bir şey değil mi?

WriteUp| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Yazarlar ve yazarlar için temiz ve minimal bir blogger şablonu . Blogunuzu oluşturmak ve içeriğinizi yayınlamak için bu şablonu kullanabilirsiniz.

WriteUp | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
WriteUp| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Klasik tasarıma ve duyarlı düzene sahip yüksek kaliteli bir blog şablonu arıyorsanız, bu sizin için güzel bir seçenektir.

Galauness Grid Blogger Template

Galauness Grid Blogger Şablonu, iki sütun ve bir ana sayfa tasarımı gibi bir galeri içeren premium bir tasarım şablonu. Düzeni son derece duyarlı ve şablon arama motorları için mükemmel şekilde optimize edildi.

Galauness Grid Blogger Template
Galauness Grid Blogger Template

Fotoğraf blogları için bu şablon mükemmel bir seçimdir. Diğer modern özellikler, açılır menü, özel widget’lar, sol kenar çubuğu vb.

Vanilla Lifestyle| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Blogspot sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz temiz, minimal ve kadınsı bir blogger şablonu.

Vanilla Lifestyle | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Vanilla Lifestyle| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Şablon, güzel özellikli bir yazı kaydırma çubuğu bölümü ve mükemmel görünümlü bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm önemli seçeneklerle mükemmel görünümlü bir tasarım sunar.

K-44 White| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

K-44 White muhtemelen en güzel ve zarif bloglama şablonlarından biridir. Bu, diğerleri arasında sanat, kültür ve eğlence gibi blog nişleri için mükemmel bir iş blog şablonu.

K-44 White | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
K-44 White| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Şablonun tek bir sütunu vardır ve ana sayfa bir galeri biçimindedir, böylece blogunuza güzel bir görünüm verir. Ve en iyi yanı; tüm bunlar ücretsiz geliyor!

Zune Responsive Blogger Template

Blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz güzel bir modern blogger şablon tasarımı. 3 sütun tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Zune Responsive Blogger Template
Zune Responsive Blogger Template

Alder Elegant| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Evet, ismine sadık, bu şablon gerçekten zarif! Tam sayfa bir ana sayfa kaydırıcısına ve widget’lar için kenar çubuklarına sahiptir.

Alder Elegant | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Alder Elegant| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Elegant, arka plan ve zarif yazı tipi stillerinin güzel renk kombinasyonlarıyla birlikte gelir ve hikaye anlatımı için mükemmeldir.

SEO optimizasyonu ayrıca arama motorlarının en üstünde kalmanıza yardımcı olacaktır.

Loveria Fashion Blog Theme

Loveria Moda Blog Tema tüm pembe renklidir ve güzellik, sağlık ve fitness ile iyi ilişkilidir. Ve iki sütun düzeni ile, büyük blog makaleleri de büyük bir şekilde görüntülenebilir.

Loveria Fashion Blog Theme | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Loveria Fashion Blog Theme| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Loveria ideal bir moda blogu için en uygun kadınsı bir şablondur . Tüm gelişmiş özelliklerle, bu şablon mükemmel bir seçimdir.

Sora Craft Blogging Template

Güzellik ve sağlık ile ilgili web siteleri için Sora Craft şablonu doğru seçimdir. Canlı renk kompozisyonu ve ikon görüntüleme özellikleri ile birlikte gelir.

Sora Craft Blogging Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Sora Craft Blogging Template

Özel widget’lar blogunuzun çarpıcı görünmesini sağlar. Sosyal widget’lar gibi diğer eklenti özellikleri de bu şablonu inanılmaz bir seçim haline getiriyor.

Indonesia Magazine Blogger Template

Endonezya Dergisi Blogger Şablon popüler WordPress teması ‘heuman’ bir versiyonudur. Tema, içeriğinizi çekici bir şekilde sunmanıza yardımcı olan büyüleyici görünüm ve ışıltılı tasarıma sahiptir.

Indonesia Magazine Blogger Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Indonesia Magazine Blogger Template

Şablon tüm büyük tarayıcılarla uyumludur ve tüm blog nişleri için idealdir.

Beautiful Blogger Template

Beautiful, yaşam tarzı ve diğer ilgili bloglar için temiz ve basit bir Blogger şablonu. Şablon, içeriğinizi mükemmel şekilde vurgulayacak temiz ve minimal bir tasarımla oluşturulur.

Beautiful Blogger Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Beautiful Blogger Template| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Şablon, küçük ekranlı cihazların cep telefonu cihazlarında çalışması ve harika görünmesi için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

Moda, yaşam tarzı veya ilgili niş etrafında bir blog planlıyorsanız, bu şablona bir göz atmalısınız.

Minimalist| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Adın zaten açıkladığı gibi, bu şablon ızgara biçiminde temiz, minimalist ve modern bir tasarıma sahiptir.

Minimalist | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Minimalist| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

İki stil; web siteniz için atlıkarınca ve kaydırıcı seçilebilir ve minimalist tasarımı, web sitenizin ziyaretçilerini bağlamaya devam ederek içeriğinizi ön plana çıkarır.

Minimalist ayrıca küçük ekran kullanımına yardımcı olmak için otomatik yeniden boyutlandırma seçeneğiyle birlikte gelir.

Flat Magazine Template

En son trendler ve tasarımlar için bu tamamen mavi dergi en iyisidir. Her türlü cihaz ve ekran üzerinde çalışır ve çoklu yazı tipleri ve renkler blogunuzu buna göre güzelleştirmenize yardımcı olur.

Flat Magazine Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Flat Magazine Template| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Bir haber blogu için, Flat Magazine şablonu en iyi seçimdir.

Mini Magazine Template| En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Adından farklı olarak, bu şablonda onu dev bir şablon haline getiren çok sayıda özellik var.

Mini Magazine Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları
Mini Magazine Template | En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları

Bir mega menü, üst gezinme, duyarlı tasarım, tarayıcı uyumluluğu ve diğer birçok kullanışlı özellik, bu güzel blogger şablonuna iyi bir şekilde yerleştirilmiştir.

Mini Magazine şablonundaki sosyal paylaşım seçeneklerini kullanarak tek bir tıklamayla yayınlarınızı, hikayelerinizi veya dergilerinizi bile paylaşabilirsiniz.

BlogSpot Hakkında SSS

01. BlogSpot ve Blogger aynı mı?

Blogger şablonunu kullanarak blogunuzu oluşturmak için özel bir alan adı kullanırsanız, BlogSpot uzantısıyla herhangi bir ilişkiniz olmaz. Www.blogspot.com ve www.blogger.com alanlarının her ikisi de aynı sayfada toplandığından, biraz kafa karıştırıcı olabilir. Blogger, kendi blogunuzu oluşturarak bir içerik yayınlama platformudur ve Blogger platformunda ücretsiz bir alan adı uzantısı kullanmak istiyorsanız, uzantı BlogSpot’ta olacaktır.

02. BlogSpot ne için kullanılır?

BlogSpot, Blogger platformunda ücretsiz bir blog oluşturmak için kullanılır. BlogSpot alan adı uzantısını kullanarak ücretsiz bir blog oluşturabilirsiniz. Yani, blogunuz xyz.blogspot.com olacak.

03. Blogger platformu blog için güvenli midir?

Blogger platformu Google’a aittir, bu nedenle güvenlik açısından konuşuyorsanız, evet Blogger platformu içeriğinizi yayınlamak için güvenlidir.

04. WordPress, Blogger platformundan daha mı iyi?

Bir hobi blogcusuysanız, Blogger platformu yeterince iyidir. Kendi blogunuzu hızlı bir şekilde oluşturabilir ve içerik yayınlamaya başlayabilirsiniz. Ancak, blogunuzdan para kazanmak ve blogunuz üzerinde tam kontrol sahibi olmak istiyorsanız, WordPress’te kendi kendine barındırılan bir blog daha iyi bir seçenektir.

05. Blogger platformunda yayınlanan içeriğin sahibi miyim?

Google, Blogger platformuna sahip olduğundan, platformda yayınladığınız içerik üzerinde hiçbir zaman tam kontrole sahip olmayacaksınız. Tüm içeriğinizin yedeğini almak daha iyidir.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …blogger blogger temaları blogspot blogspot temaları css En İyi Ücretsiz Ücretli Blogger Blogspot Temaları html javascript jquery wordpress
2 sene / YAZILIMA DAİR!


Yorumlar