wordpress # wordpress eticaret # wordpress eticaret temaları # wordpress woocommerce # wordpress woocommerce temaları

En İyi WooCommerce WordPress Temaları 2021

İbrahim Bozkurt
WordPress
En-Iyi-WooCommerce-WordPress-Temalari-2021

WordPress Woocommerce ile şimdi siz de istediğiniz kategoride eticaret yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu listedeki bir temayı seçmek!

Çevrimiçi mağazanız için en iyi WordPress WooCommerce temalarını mı arıyorsunuz?

En İyi WooCommerce WordPress Temaları 2021
En İyi WooCommerce WordPress Temaları 2021

Tüm WordPress temaları eksiksiz WooCommerce desteği ve önceden şekillendirilmiş şablonlar sunmaz. Bir tema WooCommerce’i desteklemiyorsa, mevcut tüm eklentileri ve uzantıları desteklemez.

Bununla birlikte, WordPress WooCommerce temaları bir e-Ticaret mağazası oluşturmanıza ve ürünlerinizi satmanıza izin verir. Bu temalarla, güçlü bir işletme mağazası yapmak için WooCommerce uzantılarını kolayca kullanabilirsiniz.

Bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce WordPres temalarından bazılarını paylaşacağız.

WooCommerce WordPress Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?

WooCommerce, dünyadaki küçük ve büyük e-ticaret web sitelerine güç veren, dünyadaki en popüler e-ticaret platformudur. Dünyanın en güçlü web sitesi kurucularından biri olan WordPress üzerinde çalışır . 2 tür WordPress web sitesi vardır, WordPress.com ve WordPress.org. Bu uzmanların WordPress.com ile WordPress.org arasındaki karşılaştırmasına göz atabilirsiniz .

WooCommerce mağazanız için WordPress.org kullanmalısınız. Tüm WooCommerce özelliklerine kutunun dışında erişmenizi sağlar. Ayrıca mağazanızı istediğiniz yöne götürmenize de yardımcı olacaktır.

Başlamak için bir alan adına, SSL sertifikasına ve WooCommerce barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Barındırmanız için Bluehost kullanmanızı öneririz . Resmi olarak önerilen bir WooCommerce barındırma sağlayıcısıdır.

Hadi şimdi, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce WordPres temalarından bazılarına bir göz atalım.

1. Astra| WooCommerce WordPress

Astra | WooCommerce WordPress
Astra | WooCommerce WordPress

Astra , eksiksiz WooCommerce desteği ve esnek özelleştirme seçenekleriyle temiz ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. İçerik araç takımlarını basitçe sürükleyip bırakmak için birden çok parçacığa hazır alana sahip modern bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Özel WordPress sayfa düzenleri oluşturmak için tüm popüler WordPress sayfa oluşturucu eklentilerini destekler . Tema kurulumu oldukça basit ve başlangıç ​​dostu. Ayrıca, sitenizin Google’da ve diğer arama motorlarında iyi sıralanmasına yardımcı olmak için iyi SEO (arama motoru optimizasyonu) için tasarlanmıştır.

2.Extra| WooCommerce WordPress

Extra | WooCommerce WordPress
Extra | WooCommerce WordPress

Extra , popüler sürükle ve bırak Divi Builder tarafından desteklenen esnek bir WordPress temasıdır. Bununla, sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak 800’den fazla farklı önceden hazırlanmış web sitesi düzeni elde edersiniz.

Herhangi bir CSS kodu bilmeden renkleri, yazı tiplerini, sayfa düzenlerini, başlık düzenlerini ve daha fazlasını değiştirmek kolaydır.

Güzel mağaza düzenleri oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. WooCommerce ile sorunsuz çalışır. Artı, tamamen duyarlı , yani tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında harika görünecek.

3. Shoppe| WooCommerce WordPress

Shoppe | WooCommerce WordPress
Shoppe | WooCommerce WordPress

Shoppe , çevrimiçi mağazalar, e-ticaret, moda ve yaşam tarzı web siteleri için oldukça özelleştirilebilir bir WooCommerce WordPress temasıdır. Güçlü bir hızlı ürün arama, ajax alışveriş sepeti, istek listesi, hızlı bakış ışık kutusu, ürün resmi yakınlaştırma ve daha fazlasına sahiptir.

Kullanımı oldukça kolay olan tonlarca düzen ve stil seçeneği içerir. Ayrıca , özel düzenler oluşturmanıza izin veren Themify Builder ile birlikte gelir .

4. OceanWP

OceanWP | WooCommerce WordPress
OceanWP | WooCommerce WordPress

OceanWP , güçlü ama ücretsiz bir WordPress WooCommerce temasıdır. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması, ücretsiz bir tamamlayıcı eklentide premium benzeri özelliklerle birlikte gelir.

Canlı özelleştiricide başlık stillerini, arka planları, renkleri, gezinme menülerini vb. Seçebileceğiniz tonlarca seçenek vardır. OceanWP ayrıca özel açılış sayfaları oluşturmak için yerleşik şablonlar içerir .

OceanWP, Visual Composer ve Elementor gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentileriyle uyumludur .

5. Neve | WooCommerce WordPress

Neve | WooCommerce WordPress
Neve | WooCommerce WordPress

Neve , klasik bir çok amaçlı WooCommerce temasıdır. Bir e-ticaret sitesi veya çevrimiçi mağaza oluşturmak hızlı yüklenir, güçlüdür ve zengin özelliklere sahiptir.

Düzinelerce başlangıç ​​sitesi ile Neve, bir e-ticaret mağazası kurmanızı kolaylaştırır. Özelleştirme için Beaver Builder gibi premium sayfa oluşturucuları destekler .

Neve aynı zamanda ışık hızında, mobil kullanıma hazır ve AMP uyumludur. Tercüme için hazırdır ve WPML eklentisiyle kullanılabilir. Ayrıca RTL dillerini de destekler .

6. Digital Pro| WooCommerce WordPress

Digital Pro | WooCommerce WordPress
Digital Pro | WooCommerce WordPress

Digital Pro , WooCommerce entegrasyonuna sahip başka bir mükemmel WordPress temasıdır. Kullanıcı dostudur ve WordPress hızı ve performansı için oldukça optimize edilmiştir .

WooCommerce mağazaları için önceden tasarlanmış şablonlar, 3 widget alanı, özelleştirilebilir başlık ve sayfa şablonları içerir. Tema kurulumu için, özel bir tema seçenekleri sayfası ve WordPress canlı özelleştirici desteği vardır.

StudioPress şu anda en popüler yönetilen WordPress barındırma şirketi olan WP Engine’in bir parçası . Web sitenizi oluşturmak için WP Engine barındırma hizmetine kaydolduğunuzda bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temasını edinebilirsiniz .

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim alır. WP Engine ile bugün başlayın!

7. Ultra| WooCommerce WordPress

Ultra  | WooCommerce WordPress
Ultra | WooCommerce WordPress

Ultra , süper esnek seçeneklere ve muhteşem modern tasarımlara sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir e-ticaret web sitesi de dahil olmak üzere, tek tıklamayla yükleyebileceğiniz birkaç hazır web sitesi içerir.

İçeriği kendinizinkiyle değiştirmeniz gerekir. Fiyatlandırma tabloları, çoklu başlık stilleri, iletişim formu , fotoğraf galerileri ve daha fazlası gibi özellikler içerir .

8. Shoptimizer| WooCommerce WordPress

Shoptimizer  | WooCommerce WordPress
Shoptimizer | WooCommerce WordPress

Shoptimizer , birinci sınıf bir WooCommerce temasıdır. Yapışkan ürün ayrıntıları, daha hızlı ödeme, geri arama isteği, ürün sayfalarında FOMO zamanlayıcıları ve daha fazlası dahil olmak üzere dönüşümlerinizi optimize etmek için birçok özelliğe sahiptir.

Ayrıca güzel sayfa şablonları, mega bir menü ve daha hızlı bir ürün arama özelliği ile birlikte gelir. Kullanımı kolaydır ve tüm tema ayarlarına WordPress özelleştiricisinden erişilebilir .

9. Hugo

Hugo | WooCommerce WordPress
Hugo | WooCommerce WordPress

Hugo , çevrimiçi mağazalar için güzel tasarlanmış bir WordPress e-ticaret temasıdır. WooCommerce ile tamamen uyumludur ve bir görüntü kaydırıcısı içeren güzel bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir .

Sosyal medya, iletişim bilgileri ve içerik keşif özellikleri için özel pencere öğeleri içerir. Arka plan, yazı tipleri ve düğmeler için birden fazla renk şemasına sahiptir.

10. Otel

Otel | WooCommerce WordPress
Otel | WooCommerce WordPress

Otel , oteller, pansiyonlar ve konaklama hizmeti sağlayıcıları için bir başka güzel WooCommerce WordPress temasıdır. Modern ana sayfa tasarımı, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesi içeren büyük bir başlık resmine sahiptir.

Odalar, hizmetler ve daha fazlası gibi rezerve edilebilir ürünler eklemenize izin veren WooCommerce eklentilerini kolayca yükleyebilirsiniz. Diğer dikkate değer özellikler arasında özel kenar çubukları, çoklu widget hazır alanları , özel başlık, arka plan ve daha fazlası bulunur.

11. Neto| WooCommerce WordPress

Neto | WooCommerce WordPress
Neto | WooCommerce WordPress

Neto , WooCommerce mağazaları için harika bir WordPress temasıdır. Şık bir ana sayfa düzeni ve üstte öne çıkan bir ürün kaydırıcısı bulunan vitrini içerir.

Birkaç kısa kod ve özel widget içerir ve mağazanız için farklı düzenler oluşturmanın birden çok yolunu sunar. Bu desteği vardır özel logo yükleme, sınırsız renk seçeneği, sosyal medya için özel widget’lar ve daha fazlası.

12. Presence| WooCommerce WordPress

Presence | WooCommerce WordPress
Presence | WooCommerce WordPress

Presence , çevrimiçi mağazacılar ve perakendeciler için uygun, güçlü, çok amaçlı bir WordPress iş temasıdır. Kurabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz bir e-ticaret mağazası da dahil olmak üzere birkaç hazır web sitesi içerir.

6 renk şeması, birden fazla blog sayfası düzeni, 2 kaydırıcı stili, tam genişlikte ve kutulu düzen ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Ayrıca sosyal simgeler, etkinlik takvimi entegrasyonu, özel widget’lar ve referanslar gibi birçok harika özellikle birlikte gelir .

13. Satchmo| WooCommerce WordPress

Satchmo | WooCommerce WordPress
Satchmo | WooCommerce WordPress

Satchmo , bir WooCommerce sitesi oluşturmak için özel ayarlara sahip zarif bir WordPress podcast temasıdır. Podcast’lerinizi eklemenizi ve potansiyel müşterilere satmanızı sağlar.

Diğer dikkate değer özellikler arasında Google Yazı Tipleri desteği, tek tıklamayla demo yükleyici, sayfa hızı optimizasyonu, yerleşik SEO ve daha fazlası bulunur. Tercüme hazırdır ve popüler WordPress çeviri eklentileriyle uyumludur .

14. Toyshop| WooCommerce WordPress

Toyshop  | WooCommerce WordPress
Toyshop | WooCommerce WordPress

Toyshop , özellikle çocuk mağazaları, oyuncak dükkanları ve çiçekçiler için hazırlanmış bir WooCommerce temasıdır. Renkli ve eğlencelidir ve altbilgi grafiklerini mevsime göre değiştirme seçeneği sunar.

Mağaza sayfaları için özel bir arka plan, başlık resmi, renk kontrolleri ve çok sütunlu düzenler içerir. Toyshop ayrıca erişilebilirliğe hazırdır ve duyarlı tasarım kullanır.

15. Indigo| WooCommerce WordPress

Indigo | WooCommerce WordPress
Indigo | WooCommerce WordPress

Indigo , modüler bir yaklaşımla oluşturulmuş modern bir WordPress WooCommerce temasıdır. Herhangi bir sayfa düzenini kolayca oluşturmak için modülleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

Tek tıklamayla ithalatçı ile yükleyebileceğiniz web sitesi tasarımlarıyla birlikte gelir. Her tasarım tamamen özelleştirilebilir ve bir e-Ticaret mağazası için güzel mağaza şablonları içerir.

Ayrıca Indigo, mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve WordPress blok düzenleyiciyle sorunsuz bir şekilde çalışır .

16. Arcade

Arcade | WooCommerce WordPress
Arcade | WooCommerce WordPress

Arcade , çevrimiçi oyun mağazaları, elektronik ve oyun aksesuarları mağazaları için bir WooCommerce temasıdır. Göz atması kolay bir şekilde ön sayfada geniş bir ürün yelpazesini sergilemek için tasarlanmıştır.

Storefront Extensions Bundle yardımıyla genişletebilirsiniz . Bu, temanıza mega menüler , çok sütunlu düzenler, yapışkan sepet, incelemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere kapsamlı bir dizi özellik eklemenizi sağlar .

17. Lens

Lens  | WooCommerce WordPress
Lens | WooCommerce WordPress

Lens , fotoğraflarınızı çevrimiçi satmak için WooCommerce desteğine sahip bir WordPress fotoğraf temasıdır. Sanat eserinizi web sitenizde profesyonelce paylaşmanıza olanak tanır.

Bir resim galerisindeki fotoğrafları organize etmek ve sergilemek için birden fazla yol sunar . Fotoğraflarınız için bir dükkan oluşturmak için slayt gösterileri ve duvar galerileri de oluşturabilirsiniz.

18. eStore

eStore
eStore

eStore , WordPress için ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Son derece profesyonel ve modern bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için birçok premium özellik ve özel widget ile birlikte gelir.

En iyi WooCommerce uzantılarıyla tam uyumluluğa sahiptir. eStore ayrıca RTL dil desteği içerir ve özel bir logo kullanmanıza izin verir .

19. Amaryllis

Amaryllis
Amaryllis

Amaryllis , WooCommerce mağazaları için benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Modern düzeni, tam ekran bir arka plan görüntüsünü ve ardından ürün kategorilerinizi, popüler ürünlerinizi ve web sitenizin diğer bölümlerini içerir.

Ana sayfa tamamen widget’lıdır ve ayarlamak için içerik widget’larını sürükleyip bırakmanıza izin verir. Tek tıklamayla demo içe aktarıcı, canlı özelleştirici desteği ve temayı benzersiz bir şekilde size özel hale getirmek için birçok seçeneğe sahiptir.

20. Idyllic

Idyllic
Idyllic

Idyllic , WordPress için güzel tasarlanmış ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Birkaç widget hazır alanı ve kurulumu kolay bir ana sayfa düzeni içerir.

Farklı tema bileşenleri özenle düzenlenmiştir ve bu da onları özelleştirmeyi kolaylaştırır. Idyllic çeviriye hazırdır ve bunu çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanabilirsiniz .

21. Tusant

Tusant
Tusant

Tusant , çarpıcı bir WordPress podcast temasıdır. Web sitenizin ziyaretçileri için harika bir ilk izlenim oluşturan ve içeriğinizi oldukça okunabilir kılan siyah beyaz bir düzene sahiptir. Ayrıca podcast’lerinizden bir karusel de ekleyebilirsiniz.

Tusant, podcast’lerinizi ve videolarınızı satabileceğiniz tam teşekküllü bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için WooCommerce ile entegre olur. E-Ticaret eklentileriyle çalışmanın yanı sıra, abonelik tabanlı bir site oluşturmak için üyelik eklentilerini kullanmanıza izin verir .

22. Cupcake

Cupcake
Cupcake

Cupcake , pastaneler ve kafeler için bir WordPress temasıdır . Ürününüzün ve diğer içerik alanlarının izlediği bir kaydırıcıya sahiptir. Başlık alanı, özel bir web sitesi logosu, telefon numarası ve arama, istek listesi ve alışveriş sepeti düğmeleri içerir.

Cupcake, öne çıkan, en yeni ve popüler ürünleri kolayca eklemek için WooCommerce öğeleri içerir. Ürün resimlerinin daha iyi görüntülenmesi için ayrıca bir ışık kutusu açılır penceresine de sahiptir.

23. Spencer

Spencer
Spencer

Spencer , WooCommerce ve işletme web siteleri için zarif bir şekilde tasarlanmış bir e-Ticaret WordPress temasıdır. Widget’ları sürükleyip bırakabileceğiniz widget hazır alanlara sahip esnek bir ana sayfa düzeni içerir.

Bir haber bülteni kayıt formu , sınırsız renk, çoklu düzen, sayfa oluşturucu desteği ve sosyal medya entegrasyonu için pencere öğeleri içerir. WordPress düzenleyicide özel tema seçenekleri paneli ve tonlarca özelleştirme seçeneği vardır.

24. Altitude Pro

Altitude Pro
Altitude Pro

Altitude Pro , WooCommerce mağazaları için çok profesyonel görünümlü bir WordPress temasıdır. Genesis Çerçevesinin kaya gibi sağlam temeli üzerine inşa edilmiştir.

Altitude Pro ile bölümleri ana sayfanıza sürükleyip bırakmak için 7 ana sayfa pencere öğesi alanı, özelleştirilebilir bir başlık, gezinme menüleri ve birden çok kenar çubuğu elde edersiniz . Aynı zamanda net bir tipografi ve geniş bir yerleşim düzenine sahiptir.

25. Mesmerize

Mesmerize
Mesmerize

Mesmerize , WooCommerce web siteleri için oldukça esnek ancak ücretsiz bir WordPress temasıdır. Basit bir sürükle ve bırak ile özelleştirmesi kolay modern bir ana sayfa düzenine sahiptir.

İçeride, önceden tasarlanmış bir ana sayfa, 5 başlık tasarımı ve kolayca özelleştirebileceğiniz 30’dan fazla kullanıma hazır içerik bölümü bulacaksınız. Aynı zamanda tam genişlikte bir şablon sunar .

26. Vasco

Vasco
Vasco

Vasco , güzel bir WordPress seyahat ve macera temasıdır. Seyahat hikayelerinizi ve yaklaşan seyahat planlarınızı ana sayfanıza eklemek için widget tabanlı bir sistemle birlikte gelir.

Esnek bir düzen ile, çevrimiçi bir mağaza açmak ve seyahat paketleri satmak daha kolaydır. Vasco, sitenizde değişiklik yapmanız için size renk seçenekleri, özel yazı tipleri ve bir stil yöneticisi sunar.

27. Hestia

Hestia
Hestia

Hestia , WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için uygun, popüler bir ücretsiz WordPress temasıdır. Tonlarca özelleştirme seçeneği de dahil olmak üzere premium WordPress temalarında bulacağınız birçok özelliğe sahiptir.

Sınırsız renk, çoklu düzen seçenekleri, son derece özelleştirilebilir bir başlık, sosyal medya simgeleri, çoklu gezinme menüleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Kullanımı çok kolaydır ve mağazanıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için tamamen özelleştirebilirsiniz.

28. Løge

Løge
Løge

Løge , minimalist bir tasarıma ve güçlü e-Ticaret özelliklerine sahip zarif bir WooCommerce WordPress temasıdır . Farklı mağaza ön planları, ayarlanabilir ürün sütunları ve ürün filtreleri sunar.

Güzel tipografisi ve renk şemaları ürünlerinizin öne çıkmasını sağlar. Ayrıca tema renklerini kolayca değiştirerek kendi renk şemalarınızı da oluşturabilirsiniz.

29. Pepper+

Pepper+
Pepper+

Pepper + , WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için mükemmel, güzel tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla yükleyebileceğiniz birkaç kullanıma hazır web sitesi ile birlikte gelir.

Ortak web sitesi bileşenleri için modüler tasarım ve modüler bir yaklaşım gerektirir. Fiyat tabloları , en son ürünler, kaydırıcılar, iletişim formları, Google Haritalar ve daha fazlasını eklemek için sürükleyip bırakabilirsiniz .

30. Storefront

Storefront
Storefront

Storefront , ücretsiz bir WordPress WooCommerce temasıdır. Üçüncü taraf eklentilerle entegre olur ve kutudan çıktığı haliyle popüler WooCommerce uzantılarını tam olarak destekler.

Mağazanızı özelleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri içerir. Demo veri aktarıcısı, canlı tema özelleştirici desteği ve birden fazla widget hazır alanı vardır.

31. The Styler

The Styler
The Styler

Styler , güzellik salonları, moda ve aksesuar mağazaları için şık bir WooCommerce WordPress temasıdır. Tamamen widget’lı ve basit sürükle ve bırak ile kurulabilen benzersiz bir modern ana sayfa düzenine sahiptir.

Ayrıca hizmetler, galeriler, referanslar, fiyat listeleri ve personel profillerinizi kolayca eklemek için özel gönderi türleri içerir . Styler yeni başlayanlar için uygundur ve kurulum için bir tema seçenekleri sayfası içerir.

32. MaxStore

MaxStore
MaxStore

MaxStore harika bir ücretsiz WooCommerce WordPress temasıdır. Ürünlerinizi öne ve merkeze yerleştiren oldukça ilgi çekici bir ana sayfa düzenine sahiptir.

İstek listesi desteği, sol / sağ kenar çubuğu, altbilgi pencere öğesi alanı, özel arka planlar, özel logo, bilgi üst çubuğu, arama çubuğu , sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir.

33. Modules

Modules
Modules

Modüller , tam WooCommerce desteğine sahip güzel bir WordPress temasıdır. Tasarım için modüler bir yaklaşımla oluşturulmuş olup, web sitenizin herhangi bir yerine kolayca ekleyebileceğiniz ortak web sitesi oluşturma bileşenleri için modüller içerir.

Tek tıklamayla kurabileceğiniz birkaç anahtar teslimi tasarımla birlikte gelir. Ayrıca bir portföy, video arka planı, Google Yazı Tipleri, simge yazı tipleri ve daha fazlasını içerir.

34. Seneca

Seneca
Seneca

Seneca , fiziksel veya dijital ürünler satmak için kullanabileceğiniz temiz ve basit bir WooCommerce temasıdır . Ürünlerinizi odak noktasına yerleştiren çok sayıda beyaz alana sahip geniş bir yerleşim tasarımına sahiptir.

Bir vitrin şablonu, ayrı blog sayfası , ürün kategorileri pencere öğesi ve daha fazlasını içerir. Tema seçenekleri ayarlamak için minimum çaba gerektirir.

35. Author Pro

Author Pro
Author Pro

Author Pro , kitap yazarları, kitapçılar ve yayıncılar için minimalist bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi bir kitap dükkanı kurmanıza ve yayınlarınızı profesyonelce satmanıza olanak tanır.

Esnek WooCommerce seçeneklerine sahiptir ve web sitenizde satış için bir kitap kitaplığı oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Bunu fiziksel kitap satmak veya e- Kitap satmak için kullanabilirsiniz . Diğer özellikler arasında widget alanları, özel bir logo, harekete geçirici mesaj düğmesi ve daha fazlası bulunur.

36. Border

Border
Border

Border , göz alıcı tam ekran düzen tasarımına sahip şık bir WordPress fotoğraf temasıdır. Özel bir arka plan görüntüsü eklemenize veya tam ekran dikey kaydırıcı oluşturmanıza olanak tanır.

Kutulu düzen ile sitenizin kenarlarına bir gezinme menüsü, sosyal simgeler, logo ve gizlilik notları ekleyebilirsiniz . Border, WooCommerce’i destekler ve fotoğrafları çevrimiçi satmanız için size tam kontrol sağlar.

37. Shop Isle

Shop Isle
Shop Isle

Shop Isle , WooCommerce mağazaları için mükemmel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Giriş sayfasında müşterilerin dikkatini çekmenize olanak tanıyan büyük ürün resimlerine sahiptir.

İçeride, tam ekran bir resim, kaydırma sırasında paralaks efektleri , canlı özelleştirici desteği, bir blog bölümü ve daha fazlasını bulacaksınız . Sitenizde kolayca değişiklik yapmak için WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

38. Flevr

Flevr
Flevr

Flevr , çevrimiçi mağazalar ve mağazalar için modern ve şık bir WooCommerce temasıdır. Üstte tam ekran kaydırıcıyı ve ardından öne çıkan ürünlerinizi içeren, tamamen parçalanmış bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Referanslar, hizmetler, galeriler, portföyler ve daha fazlasını eklemek için yerleşik bölümlerle birlikte gelir. Ayrıca, çevirisi hazırdır ve tüm popüler WordPress eklentileriyle uyumludur .

39. Velure

Velure
Velure

Velure , WooCommerce mağazaları için çekici bir WordPress moda ve yaşam tarzı temasıdır. Kıyafet, yaşam tarzı ürünleri, mücevherler vb. Satmanıza olanak tanır.

Üst kısımda Instagram fotoğrafları yatay olarak kayan bir sosyal medya alanına sahiptir. Ayrıca başka sosyal ağlar da ekleyebilirsiniz.

40. Flash

Flash
Flash

Flash , WooCommerce mağazanız için profesyonel görünümlü ancak ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu güzel, çok amaçlı WordPress teması WooCommerce’e hazır ve güzel bir tasarımla geliyor.

Demo içeriğini web sitenize aktarmanıza izin veren tamamlayıcı bir eklenti sunar. Aynı zamanda birden çok blog düzeni, sayfa oluşturucu şablonu, birden çok başlık stili ve birden çok renk seçeneği içerir. Ayrıca Flash , WordPress blok düzenleyicisini ve diğer sayfa oluşturucularını destekler .

41. Wellness Pro

Wellness Pro
Wellness Pro

Wellness Pro , özellikle sağlık ve yaşam tarzı markaları için oluşturulmuş muhteşem bir WordPress WooCommerce temasıdır. İçeriğinizi son derece okunabilir kılan geniş bir düzene sahiptir.

Genesis Çerçevesi üzerinde çalışır ve bu temayı güçlü ve sağlam hale getirir. Özel widget alanları ile tüm içeriğinizi ve ürünlerinizi açılış sayfalarınıza kolayca ekleyebilirsiniz .

42. Bento

Bento
Bento

Bento , birçok premium temaya benzer özellikler sunan mükemmel ve ücretsiz bir WordPress WooCommerce temasıdır. En sevdiğiniz sayfa oluşturucu eklentileri kullanılarak tamamen özelleştirilebilen modern bir ana sayfaya sahiptir.

Birden çok düzen, sınırsız renk, özel başlıklar, yayınlar ve sayfalar için gelişmiş başlık stili ve daha fazlasını içerir.

43. Corner

Corner
Corner

Corner , tam WooCommerce desteğine sahip benzersiz ve şık bir WordPress temasıdır. Tasarım için minimalist bir yaklaşımla dar bir sol kenar çubuğuna ve daha geniş bir içerik alanına sahiptir.

Size sınırsız renk, Twitter, Flickr ve içerik keşfi için özel widget’lar sunar. Ayrıca, iyi bir SEO için tasarlanmıştır ve popüler SEO eklentileriyle uyumludur .

44. Peak

Peak
Peak

Peak , en üstte güzel döşenmiş resimler içeren bir WordPress WooCommerce temasıdır. Bu kutucuklar, yazılarınızdaki tema tarafından oluşturulur ve bunları ihtiyaç duyduğunuz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Peak, bir portföy gönderi türü, özel düzenler, mega menü, kaydırmalı widget’lar ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, tek tıklamayla demo veri aktarıcısı, özel tema ayarları paneli, özel 404 hata sayfası ve daha kolay kurulum için yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir.

45. Shopstar

Shopstar
Shopstar

Shopstar , yaşam tarzı, giyim ve moda mağazaları için uygun zarif bir WooCommerce temasıdır . Ürünlerinizin öne çıkmasını ve görsellerinizi daha etkili hale getiren minimalist bir tasarım düzenine sahiptir.

2 gezinme menüsü, güzel ürün sayfaları, ayrı bir blog sayfası, blog gönderilerinde sağ kenar çubuğu ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Özelleştirme için Elementor Pro gibi tüm popüler sayfa oluşturucularla çalışır .

46. Balance| WooCommerce WordPress

Balance
Balance

Balance , markanızı merkeze yerleştirmek için tasarlanmış mükemmel bir WooCommerce temasıdır. Herhangi bir e-ticaret web sitesi için mükemmel olan ürün, ürünlerinizi zarif bir şekilde öne çıkarmanıza olanak tanıyan modern ve şık bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Mağaza ve ürün sayfaları için güzel şablonlar içerir. Artı, duyarlı ve retinaya hazır. Ayrıca , yan yana en fazla 4 parçacığa sahip olabileceğiniz bir pencere öğesi altbilgi alanı da elde edersiniz .

47. Homestore| WooCommerce WordPress

Homestore
Homestore

Homestore ev dekorasyonu, ev eşyaları, ve mağaza web siteleri için bir WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizi öne çıkaran temiz ve ferah bir tasarıma sahiptir.

Süper esnektir ve zahmetsizce çalışmak üzere tasarlanmıştır. Akıllı alışveriş sepeti, ürün incelemeleri, çok sütunlu düzenler , yazı tipleri, özel stil ve daha fazlası gibi harika özellikler ekleyen Storefront Uzantıları paketi ile daha da genişletebilirsiniz .

48. Bellini| WooCommerce WordPress

Bellini
Bellini

Bellini , başka bir harika ücretsiz WordPress WooCommerce temasıdır. Üstte bir öne çıkan ürünler kaydırıcısı ve ayarlardan yapılandırabileceğiniz 4 ön sayfa bölümü ile birlikte gelir.

Bootstrap çerçevesi ile oluşturulmuş, tamamen duyarlı ve performans için optimize edilmiştir. 3 widget hazır alanı, güzel mağaza ve ürün sayfası şablonlarına sahiptir ve tüm en iyi WooCommerce eklentilerini destekler .

49. ProShop| WooCommerce WordPress

ProShop
ProShop

ProShop bir WooCommerce Storefront temasıdır. Aksesuarlar, giyim ve spor mağazaları için uygun olmasını sağlayan şık bir kentsel tasarıma sahiptir.

En iyi ürünlerinizi önceden görüntülemek için ana sayfada bir ürün kategorisi bölümü vardır . Yeni başlayanlar için bile herhangi bir kod yazmadan temanın kurulumu kolaydır.

Bu makalenin çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Bunları da Okumalısınız;

Armyyazilim.com İbrahim BOZKURT

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz…

“En İyi WooCommerce WordPress Temaları 2021” için bir cevap

  1. Ayhan Gündoğdu dedi ki:

    Shoptimizer de değilmiş. Eline emeğine sağlık. Güzel içerik. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim