e ticaret # eticaret temaları # wordpress # wordpress e ticaret temaları

En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları 2020

İbrahim Bozkurt
WordPress
En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları ile websitenizi kurarak işyerinizi, mağazanızı dijital ortama taşıma fırsatı sizi bekliyor.

En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları. En iyi WordPress pazar temasını mı arıyorsunuz? Sizi koruduk! Burada fiziksel ve dijital ürünler için en iyi pazar temalarını bulacaksınız.

En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları 2020
En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları 2020

Piyasa işlevselliğini sağlamaya yardımcı olan birkaç eklenti ve eklenti sayesinde çoğunlukla WooCommerce tarafından desteklenmektedir.

Dijital pazar, dijital veya fiziksel ürünlerinizi tek amaçlı bir web sitesinde satabileceğiniz bir yerdir.

Başka bir faktör, diğer satıcıları platformunuza katılmaya davet etme yeteneğidir.

Ürünlerini orada satmanın yanı sıra. Etsy, satıcıların kendi kişisel mağaza hesaplarını hızlı bir şekilde oluşturabilecekleri en yaygın olarak kabul edilen yerdir. Ürünleri ve teklifleri ile kişiselleştirmek için.

Burada seçtiğimiz pazar temaları, çevrimiçi satış ve satın alma ile doğrudan ilgilidir. Alanın bu seviyesi için tasarım kalitesi gerçekten şaşırtıcı! Sizi nihai tasarım kararına iten bir şey bulmaktan hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Bir pazar web sitesi için önemli olan ürün sayfası tasarımlarıdır. Gerçek ürün sayfalarının yapısının yanı sıra. Müşteriler bunu kolay buluyor.

Aşağıdaki temalardan herhangi birine karar verirseniz alacağınız şey budur; ürünlerinizi ve müşteri mağazalarınızı öne çıkaran çok yönlü bir tasarım.

Market

Market, pazar yerlerinin dijital veya bireysel ürünler satması veya çevrimiçi kurslar için mükemmel bir WordPress tema seçimidir.

Market
Market

Market ile olanaklar sınırsız! Ve modern tasarım, bu temayı e-Ticaret mağazası sahipleri arasında en iyi seçim haline getiriyor.

Ana sayfa tasarımı daha çok bir marka taslağı gibi hissettirir, ancak iş değerlerinize ve teklifinize göre özelleştirilebilir.

Özelleştirme gereksinimlerinizin her yönü için bir ön özelleştirme oluşturucu. Sayfa oluşturucu, metin, başlık, blog yayınları, afişler, ürün öğeleri, fiyatlandırma tabloları, müşteri yorumları ve arama özelliklerini değiştirmenize yardımcı olabilir.

Gösterge panonuz, satıcılarınızın zevkine uyacak şekilde zarif bir şekilde hazırlanmıştır. Pazar yerinizi kullanarak ürünlerini yayınlamaları için gerekli özellikleri sağlayabileceksiniz.

Tamamen özelleştirilebilir bir WordPress pazar teması! Dijital ürünler, hizmetler veya fiziksel ürünler satmak istiyorsanız, bu temayı ihtiyaçlarınıza göre doğal ve zahmetsiz bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Marketica

Marketica, e-Ticaret’in bir birleşimidir ve Dijital Pazar, tek bir WordPress temasıdır.

Marketica
Marketica

Binlerce müşteri ve kullanıcıyla, giriş seviyesi bir pazar tasarımından, ürünleri tek tek ve çok satıcılı bir mağaza bağlamında satmak için tamamen kendi kendine sürdürülebilir bir çözüme dönüştü.

Halihazırda bir mağazanız olsa bile, ek satıcıların stoklarını platformunuzda satmasına izin vermek için mağazanızı yeniden yapılandırmak için Marketica temasını kullanabilirsiniz.

Pazar yeteneği olmadan geleneksel WooCommerce entegrasyonu arasından seçim yapabileceğiniz birden fazla demo vardır .

Bunlar, birden çok satıcıyı e-Ticaret mağazanıza entegre eden bir satıcının demosunu içerir. Ayrıca, çok satıcılı mağazalar için Dokan ve Socio’ya dayalı iki ayrı entegrasyon vardır.

Ayrıca, doğrudan WooCommerce kurulumlarından bir pazar oluşturmak isteyen web sitelerini hedefleyen bir WooCommerce Ürün Satıcıları eklentisi.

Marketica, fiziksel ve dijital ürünler için harika çalışan modern bir tasarım düzeni kullanır.

Ürün sayfası düzeni tüm yaş grupları için uygundur. Her bir ürünün en iyi görsellerini sergilemek için yerel içerik kaydırıcısı ile entegre edilmiştir.

Ürün sayfalarının sonunda, popüler ürünleri göstermek için kullanabileceğiniz ayrı widget’larınız var. Ama aynı zamanda müşterilerin göz attığı ürünlerle ilgili ürünler.

Martfury

Martfury, güçlü ve kullanımı kolay WooCommerce eklentisi ile donatılmış bir pazar WordPress temasıdır.

Martfury
Martfury

Şaşırtıcı Martfury ile zahmetsizce çok satıcılı bir pazar oluşturabilir ve işletmenizi düşündüğünüzden daha hızlı çevrimiçi hale getirebilirsiniz.

Etkileyici kullanıma hazır tüm demoların yanı sıra Martfury, sürekli büyüme potansiyeline sahip bir web platformu oluşturmak için gerekli eklentileri de içerir.

Tek tıklamayla demo kurulumu, satıcıların fiyat karşılaştırması, mobil ve arama için optimize edilmiş, ayrıca renk, etiket ve görüntü renk örnekleri, Martfury hepsini ve sonra bazılarını almanızı sağlar.

Bu tema, kendiniz kodlayıcı olmasanız bile herhangi bir özelleştirme ayarlaması yapma şansı vermek için WPBakery web sitesi oluşturucu ile de geliştirilmiştir.

Herhangi bir nişin veya jenerik bir pazarın çevrimiçi pazarını oluşturmak için Martfury sizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için burada.

Ambesten

Kendi web pazarınızı başlatırken, gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bir dizi hazır ve güçlü araçtır ve neredeyse anında çevrimiçi olabilirsiniz.

Ambesten
Ambesten

Ambesten, sahip olmanız gereken tüm içeriği ve ihtiyacınız olan diğer tüm öğeleri ve bileşenleri sağlayan bir pazar WordPress temasıdır.

On dört tam ev demo ile, hızlı ve profesyonel bir ilgi ve kıvılcım yollarla işinizi internette sunmanıza yardımcı olacak web sitesi tasarımı karar verebilirsiniz.

Ambesten duyarlı ve retina hazır. Bir ila on sütun ızgarası modu arasında seçim yapma olanağı sunar ve birden çok üstbilgi ve altbilgi stili içerir.

Ayrıca, mega menü ile rahat navigasyon sağlayın, günlük fırsatlar ekleyin ve web sitenizi yerelleştirin veya küreselleştirin (hatta birden fazla para birimi kullanabilirsiniz!).

Bu tema ayrıca sınırsız renkleri destekler. Ambesten ile gerçekten yapamayacağınız bir şey yok, bu yüzden hayal gücünüzü kullanın ve her zaman sahip olmak istediğiniz çevrimiçi pazara başlayın.

Antomi

Antomi, istediğiniz herhangi bir ürünü veya ürünü itmek için bir pazar WordPress temasıdır.

Antomi
Antomi

Antomi ile yapışmadan nişlere kadar tam bir genel mağaza oluşturmaya kadar, istediğiniz tüm seçeneklere sahipsiniz. Rahatınız için önceden tanımlanmış dört demo ve diğer dahili bölümlerin bir koleksiyonunu içerir.

Çevrimiçi e-Ticaret platformlarının kurulum bölümünde çok fazla zaman harcamadan, Antomi ile sonuçları oldukça hızlı bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz. Deneyin ve kendiniz göreceksiniz.

Antomi tüm cihazlarla, popüler eklentilerle, sevilen tarayıcılarla ve retina ekranlarıyla uyumludur. Ayrıca, hız ve SEO optimizasyonunun yanı sıra diğer tüm modern web geliştirme uygulamalarını da uygulamaz. Antomi ile pazar yeriniz her zaman sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışır.

Martel

Modern çağda yaşıyoruz, bir pazara başlamak hızlı bir şekilde gerçekleşiyor, çok az zaman ve enerji gerekiyor. Sadece güçlü bir WordPress teması kullanın ve neredeyse anında sallanmaya ve yuvarlanmaya hazırsınız.

Martel
Martel

Martel örneğinde, sekiz ev, yedi başlık ve diğer zorunlu iç bölümleri olan çarpıcı bir sayfa tuvali.

Martel aynı zamanda WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve WooCommerce eklentisini içeriyor ve yeni başlayanların ve profesyonellerin bundan en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyor.

Şansınıza göre, Martel ile başarılı bir şekilde çalışmak için önceki deneyim gerçekten gerekli değildir.

Aracın diğer hayati ikramları mega menü, tuval dışı menü, otuzdan fazla kısa kod, istek listesi, Slider Revolution ve tembel yükleme.

İmza dokunuşunuzu uygulayarak, Martel ile sınırsız seçenek ve olanaklara sahip olursunuz. Ekstra yardıma ihtiyacınız olursa, belgeler ve destek de bu olağanüstü WordPress paketinin bir parçasıdır.

Urus

Kendi pazarınızı başlatmak için her zamankinden daha yakınsınız. Urus gibi bir pazar yeri WordPress teması sayesinde sıfırdan başlamak çok eski bir okul. Bu araç, kullanımı kolay ve tamamen özelleştirilebilir otuzdan fazla önceden tanımlanmış demo sunar.

Urus
Urus

Tabii ki, tek bir kod satırına dokunmaya gerek kalmadan. Bir e-ticaret platformu olmasa da, henüz bir sayfa oluşturmamış olsa bile herkesi profesyonel bir web geliştiricisine dönüştüren sürükle ve bırak teknolojisidir. Urus ile ne kadar başarabileceğinizden etkileneceksiniz.

Urus, elde taşınabilir ve masaüstü cihazlara kolaylıkla uyum sağlayan bir sıvı düzenine sahiptir.

Ayrıca, dahili sayfa düzenleri, açılır sepet, uygun filtreleme, ürün hızlı görünümü, 360 derece görünüm ve Instagram mağazasını içerir.

Urus ile, kendi çevrimiçi işinizi kurmak ve tüm fikirlerinizi gerçekleştirmek için her zamankinden daha yakınsınız.

Makery

WordPress için Makery marketplace teması, müşterileri davet etmek isteyen farklı bir topluluk tasarım temasıdır. Pazardaki iş çok yönlülüğünüzü değiştirecek topluma yönelik bir tasarım.

Makery
Makery

Kart tarzı tasarım, içeriğe yer açar. Ürün odak noktası, açıklamaları ve mevcut incelemelerdir.

Makery hesap oluşturmaya izin verirken, herkesin kendi dükkanlarını oluşturmasına da izin verir.

Yani, kullanıcılar herhangi bir sınırlama olmaksızın ‘aksesuarlar’ ve daha fazlası için bir mağaza oluşturabilir. Web sitenizi bir Etsy mağazasının benzeri bir şeye benzetmek.

Mağaza, kategorilere, fiyat aralıklarında aramaya izin veren özel filtrelere ve kullanılan özel etiketlere göre düzenlenebilir.

Önemli haberleri yayınlamak veya başarılı mağaza ve satıcıları vurgulamak için yardımcı olacak bir blog şablonu da var.

Restored Marketplace

Geri Yüklenen Market, dijital indirme mağazası için tasarlanmış bir WordPress pazar şablonu.

Restored Marketplace
Restored Marketplace

Arka uçtaki Easy Digital Downloads uzantısı tarafından desteklenir. Bu tema, kendi profesyonel dijital pazarınızı başlatmanın yüksek maliyetini köprüler ve mağazanızı ilk günden itibaren otantik ve profesyonel hissettirecek önemli bir özellik ve eklenti listesi sunar.

Pazar tasarımı konusunda önceden deneyimi olmayanlar 4 benzersiz ana sayfa düzeninden birini seçebilirler. Her biri kendi avantajları ve özel modifikasyonları ile.

Dijital sanat eserini satmak isteyen bir sanatçı ya da müziğiniz için bir mağaza isteyen bir müzisyen olun, Restored Marketplace’in ihtiyaçlarınız için sunabileceği çok şey var.

Web sitesi tasarımı tamamen mobil uyumludur.  Kimse mobil akıllı telefondayken sizden malzeme almakta herhangi bir sorun yaşamayacak.

Ayrıca, kendi sevilebilirlik düzeyiniz için gereken diğer değişiklikleri yapmak için WPBakery Sayfa Oluşturucu şablonlarına tam erişiminiz vardır.

Özel değişiklikler ve eklentiler, güzel ürün kaydırıcıları oluşturmak için bir devrim kaydırıcı entegrasyonu içerir.

Herkesin belirli öğelerle kendi mağazasını oluşturabilmesi için özel bir mağaza oluşturma paneli. Pazarınızdan bir topluluk oluşturabilmeniz için özel temalı bir bbPress forum stili. Ve pazarınıza benzersiz bir dokunuş katacak tonlarca diğer kullanışlı widget ve komut dosyası!

LeCrafts

El sanatları ve benzeri sanat eserleri satmak için bir pazar açmak mı istiyorsunuz? Şansınız var, çünkü LeCrafts sadece bu amaç için bir WordPress teması; hoş ve istediği gibi iş güzel web sitesi tasarımı korumak yüksek kaliteli bir online pazar oluşturmanıza yardımcı olmak için.

LeCrafts
LeCrafts

LeCrafts tasarımcıları tarafından kesinlikle uçurulduk. Müşterilerine aralarından seçim yapabileceği 9 benzersiz ana sayfa düzeni seçeneği sunmuşlardır. Çok yönlülük, bu tema için bir problem olmayacak!

Aynı zamanda çok satıcılı bir temadır. Yani, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı ağınızı mağazanıza gelip satmaya davet edebilirsiniz.

Tüm bireysel satıcılar platformunuzu kullanarak kendi dijital mağazalarını açabilir. Bu tasarım gerçekten her şeyi bu tema ile birleştiriyor! Beyaz ve kremsi renklerin kullanımı her ürüne odaklanır.

Herhangi bir tasarım unsurunu harcamadan profesyonel bir deneyim oluşturmak. Özel bir kaydırıcı kullanarak fotoğrafları göstermek için ürün sayfalarını kullanabilirsiniz.

Bir ürün açıklaması tanımlayın. Son olarak, incelemeleri ve belirli satıcının bilgilerini ekleyin. Kullanıcı deneyimi odaklı pazar teması. İçten içe doğal.

Baggies

Herkesin bu dünyada bir torbaya ihtiyacı var ve Baggies teması, çanta ürünlerinizin her seferinde doğru müşterinin kucağına düşmesini sağlayacak.

Baggies
Baggies

Oluşturduğunuz tasarıma rağmen, önemli pazar alanlarına odaklanan bir başka iyi odaklı WordPress teması. Seçilecek 8’den fazla benzersiz tasarım düzenleri ile.

Markanızın çalışma şekliyle yankılanan bir şey bulacaksınız. Özel işlevler, eklentiler ve türünün tek örneği olan özelliklerle doludur.

Planınız sadece ürünleri sergilemek olsun, Baggies teması hepsini halleder. Platformunuzu kullanarak diğer mağaza sahiplerini kendi benzersiz mağazalarını oluşturmaya davet edebilirsiniz.

Güvenilir bir ürün pazarı olarak web’deki varlığınızı daha da artırın. Mobil tasarım, müşterilerin mağazanıza hayal edilebilecek herhangi bir cihazdan erişebilmelerini sağlamak için hassas bir şekilde tasarlanmıştır.

Tema özelleştirmeleri paneli, Baggies temasının bireysel tasarım yönlerini ve öğelerini derinlemesine incelemenizi sağlar. Son pazar tasarımınızın nasıl görünmesini istediğinizden sorumlu olmanızı sağlar.

Besa| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Besa, nişden genel çevrimiçi e-Ticaret platformlarına kadar her şey için kullanabileceğiniz her şey dahil bir pazar WordPress temasıdır.

Besa | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Besa| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Önceden tanımlanmış çok sayıda ev ve dizin mizanpajı ile doğru tasarımı oluşturmak için çok fazla iş yapmanız gerekmez.

Sonuçta, Besa, Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir ve gerekirse son düzeltmeleri hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Ama kutunun dışına bakmayı seviyorsanız, ona sadık kalın.

Besa’nın bazı özellikleri Dokan ile uyumluluk, mega menü, özel yapım üç ev, canlı arama ve akıllı filtreler.

Besa, hızlı yükleme hızı için optimize edilmiştir ve mobil cihazlarla uyumludur. Alışveriş deneyimi her zaman pürüzsüz ve rahat olacak ve potansiyelinizi on bir seviyeye yükseltecektir.

Meup| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Meup, bu listedeki diğer tüm çözümlere kıyasla biraz farklı bir araç olabilir. Etkinlikler için bir pazar yeri oluşturmaya odaklanır veya bir dizin de söyleyebilirsiniz.

Meup | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Meup| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Bu iki ana endeks demoları ve diğer katil güzellikleri ile sizi derhal harekete geçirecek becerikli bir çözümdür.

Bir kodlayıcı veya tasarımcı olmaya gerek kalmadan, artık niyetiniz için doğru platformu kurabilirsiniz.

Unutmayın, Elementor sayfa oluşturucusunun entegrasyonu sizi kod yazmaktan uzak tutar.

On liste stili, esnek biletler ve takvim, satış yönetimi, rezervasyon, paketler ve WooCommerce rezervasyonları, Meup sizi anında harekete geçirir.

Birden fazla özellik, hazır sayfa düzenleri ve tam modern özgürlük ile artık her tür etkinliği teşvik eden katil bir çevrimiçi alan başlatabilirsiniz.

Stocky| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Stok fotoğraf büyüyen bir pazar, bunu inkar etmek yok. Stok fotoğraf satmayı planlıyor musunuz? O zaman Stocky seçtiğiniz temanız olabilir. Sadece iki şeye odaklanır.

Stocky
Stocky| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

İlk olarak, gezinmesi kolay güzel bir ana sayfa düzeni. Ayrıca, verilen fotoğrafı sergileyen ancak hızlı bir satın alma olanağı sağlayan ürün sayfaları.

Blog düzeninin ve özel altbilgi tasarımının eklenmesi, pazar yerinizin kendi başına bir marka olmasını sağlar.

Bir stok web sitesi için, herhangi bir ziyaretçinin ilk birkaç saniye içinde doğrudan içerik kataloğunuza atlayabilmesi önemlidir.

Stocky temasının doğrudan sayfanın başlığına eklenmiş büyük bir Arama formu vardır.

Bu, herkesin aradığı fotoğrafı hızlı bir şekilde bulmasını sağlar. Ürün sayfaları, müşterilerin satın almak istedikleri boyut / stil / tür fotoğraf sürümünü seçebilecekleri bir sağ kenar çubuğuyla fotoğrafı göstermeye odaklanır.

Fotoğrafı yapmak için kullanılan kamerayla ilgili kapsamlı ayrıntıları görüntüleyebilirler.

Catalog| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Katalog alış ve satış pazar WordPress tarzı. Güzel bir Bootstrap kodlu kod tabanına bağlanan en yeni HTML5, CSS3 ve jQuery özellikleri ile üretilmiştir.

Catalog | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Catalog| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Tüm modern tarayıcıları destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. İnsanları piyasadaki herhangi bir akıllı cihazdan pazar yerinize davet edecek duyarlı bir tasarım dahil etmek.

Bu temanın amacı sizi mağazanızın nasıl görüneceğinden sorumlu tutmaktır. Söylemeye gerek yok, bu demolar muhteşem!

Katalog teması iki farklı demo düzenine ayrılmıştır. Birincisi, dijital ve fiziksel ürünler satmak için kullanabileceğiniz genel bir dijital pazar için.

Diğer demo niş özel ve stok fotoğraf pazarları hitap ederken. Her iki düzen de her bir sektöre karşı tamamen benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Ancak, unutulmaz ve kullanıcı dostu bir tasarım deneyimi sunmaz.

Bu tema yüklendikten sonra kullanıma hazırdır. Belki burada ve orada birkaç değişiklik ve konfigürasyon.

Genellikle bu temayı mağazanızda çalışır hale getirmez satıcıları ve müşterileri karşılamaya başlayabilirsiniz.

Pasar| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Demoda açıkça göreceğiniz gibi, Pasar moda ile ilgili işlere girenler için bir pazar / e-Ticaret temasıdır . Ve her şey bir araya gelmeli, söylemeliyiz.

Pasar | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Pasar| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Bir moda mağazasının sadece modaya uygun bir ürün yelpazesi sunması değil, aynı zamanda onunla birlikte gitmek için zarif bir tasarım sağlaması gerekecektir.

Pasar, performanstan veya kullanıcı deneyiminden ödün vermeden ikisini köprülemenin yolunu bulmuş olabilir.

Tasarım pürüzsüz hissediyor, kategorilerdeki ürünleri bulmak ağrısız. Ve ürün sayfaları satışları kapatmak için etkili bir şekilde çalışır.

TokoPress, yüksek kalite sağlayan WordPress temaları oluşturmakla bilinir. Güvenilirlik ve rekabet açısından zor olacak fonksiyonların bir listesi.

Pasar, beğeninize göre 10’dan fazla benzersiz WPBakery Sayfa Oluşturucu öğesi ile entegre olarak gelir.

Bu unsurlardan bazıları şunlardır: bireysel ürünleri tanıtmak için özel banner’lar, mevcut markaları listelemek için bir widget, son blog yayınlarını ve son ürün sürümlerini sergilemek için ayrı kutular.

Benzer şekilde, diğer faydalı widget’ların yanı sıra en çok oy alan ve en çok satan ürünleri gösterebilirsiniz.

Olam| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Olam çok yönlü bir pazar temasıdır. Genel bir pazar düzeni sunuyor, ancak hizmetlerinizi satmak veya etkinlik rezervasyonlarını tanıtmak için Olam’ı da kullanabilirsiniz.

Olam | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Olam| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Bu, Olam’ı bireyler, serbest çalışanlar, küçük işletme sahipleri ve şirketlerinde daha üst yönetim sorumlulukları olanlar arasında daha rafine bir seçim haline getirir.

Modern tasarımın kullanılması, özellikle tasarım varlıkları gibi dijital ürünleri satmak için sadece dijital bir pazarın oluşturulması durumunda Olam’ı cazip hale getirecektir. O samimi hissediyorum vardır.

Olam’ın yakın zamanda yayınlanan sürümleri bir dizi yeni ve ilginç özellik ekledi. Bunlardan bazıları: ürünleri listelemenin yeni yolları, kategori sayfalarındaki ürünlerin fiyatlandırmasını gizleme yeteneği, menü için özel bir arka plan rengi belirleme yolu, önde gelen e-Ticaret eklentileriyle daha fazla uyumluluk ve özel düzen oluşturmak için çeşitli stil özelleştirme seçenekleri deneyimler.

Olam, Unyson Page Builder’ı mizanpaj yönetimi motoru olarak kullanır, bu yüzden aşina iseniz, sizin için bir anlaşma daha da iyidir.

Üstelik tasarım% 100 duyarlı ve mobil kullanıma hazır. Tüm tema alanları widget haline getirilmiştir ve kendi isteğinize göre özelleştirilebilir.

Sayfalara, yayınlara veya ürün sayfalarına kendiniz eklemek için 20’den fazla kısa kod arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, Google Fonts, Font Awesome, Mega Menü ve herkesin dikkatini kategorilerinizde tutmak için yapışkan bir başlık ile birlikte gelir!

Doo| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Daha önce de birkaç kez bahsettiğimiz gibi, tüm pazar yerleri aynı değildir ve hiçbiri sadece tek bir amaca hizmet etmek için inşa edilmiş pazar temaları değildir.

Doo | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Doo| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Örneğin, burada bulunan “doo” şablonu, özellikle kuponların ve indirim kodlarının tanıtımında kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Dolayısıyla, bağlı kuruluş pazarlamacılığı işindeyseniz ve düzenli olarak başkalarının ürünlerini ve / veya markasını tanıtıyorsanız, “doo” ihtiyaçlarınız için harika bir şablon seçimi olacaktır.

Böyle katı bir amaç ile olmak, web sitenizin güvenilir bir kupon web sitesi olma rolünü yerine getirmek için en iyi kapasite çalışmasını sağlayacaktır.

Mevcut müşteriler, günlük fırsatlar ile ilgili web siteleri, insanların ‘grup satın alma’ yapabileceği bir pazar yeri , gerçek ürünlerle klasik e-ticaret mağazaları , satış ortağı ürünlerini tanıtmak için bir dijital pazar ve dijital indirmeler ve Hizmetler.

Bir kupon web sitesi için, insanları mümkün olan en kısa sürede gerçek tekliflerin önüne koymak istersiniz. Ve bu, kullanıcının teklif istediği anahtar kelimeleri ve kategorileri yazmak için kullanılabilen entegre başlık gezinme formunu kullanarak mümkün olacaktır.

Ürün sayfalarını, teklifin sona ereceği zaman için belirli bir zamanlayıcı içerecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Medican| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Çeşitlilik bağlamıyla devam ederek, burada Medican var. Bu, gerçek sağlık hizmetlerine, özellikle sağlık sektörüne yönelik bir pazar oluşturmak için tam bir çözümdür.

Medican | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Medican| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

İster bir doktor, ister bir klinik veya tam teşekküllü bir hastane olun, Medican şablonu, müşterilerin bireysel becerileri ve hizmetleri için insanları işe almak için kullanabileceği bir çevrimiçi pazar başlatmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayacaktır.

Güzel tasarım, daha yaşlı bir yaş grubunun parçası olanlara tanıdık gelecek ve yorucu olmayacaktır.

Bu türden herhangi bir web sitesinin, otantik ve gezinmesi zor olmayan bir tasarımla güçlendirilmesi önemlidir.

Tasarım ne kadar kolay olursa, potansiyel müşterinin satın alma işlemini tamamlaması için o kadar az zaman gerekir.

Farklı olan özellikler, diğer doktorların ve sağlık uzmanlarının profillerini pazar yerinize kaydetmelerine izin vermek için çok satıcılı ayarlara izin verebilirsiniz, ancak benzer şekilde çalışmak için pazar yerini kişiselleştirmenize izin veren birçok tasarım seçeneğiniz de vardır. markanızın değerleri.

Listify| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Listify, bu temayı kullanan on binlerce aktif web sitesi ile yaklaşık 12.000 satışa sahiptir. İlk bakışta bu bir pazar yeri layık bir tema gibi görünmüyor.

Listify | En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları
Listify| En Popüler WordPress E-Ticaret Temaları

Ancak bu temanın geliri teşvik etmenin birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları, tur rehberlerinin profillerini ve uzmanlıklarını listeleyebileceği seyahat rehberi pazar yeri oluşturma ve arka uçta bağlanan WooCommerce, ödemeleri kabul etmek bir sorun olmayacak.

WooCommerce’i bağımsız bir alışveriş platformu olarak desteklemenin yanı sıra Listify, Ürün Satıcıları, Abonelikler, Rezervasyonlar ve özel Ödeme Ağ Geçitleri gibi eklentileri de destekler ve entegre eder.

Böylece, ne tür bir liste oluşturursanız oluşturun, sonunda bir abonelik modeli oluşturabilirsiniz.

Web siteniz hızlı bir yarışta büyümeye başlarsa, neden kullanıcılardan girişlerini eklemeden önce biraz yatırım yapmalarını istemiyorsunuz?

Aynı şey, daha sonra, listenin sahibinin müşterileriyle iletişim kurması için merkezi kaynaklar olarak kullanılabilecek bireysel girişleri talep etmek için de geçerlidir.

Listify temasının web tasarımı modern, çekici ve bu kapsamdaki bir web sitesinin gerektireceği zarafet ile.

Yani, bir seyahat veya benzeri bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, uzun vadede görevinizi gerçekten destekleyen bir platform kullanmak istersiniz. Listify bunu kolayca yapabilen birkaç tema arasında yer alıyor.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim