css # html # javascript # php # wordpress # wordpress haber temaları # wordpress moda temaları # wordpress teknoloji temaları # wordpress temalar

Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları 2020

İbrahim Bozkurt
WordPress
Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları ile dilediğiniz projelerde en güzel modern tasarımlara sahip websiteleri kurabilirsiniz

Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları. 2020 için geliştirilmiş ve tasarlanmış en iyi WordPress dergisi temalarının kapsamlı bir listesi.

Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bu temalar haber portalları, teknoloji blogları, oyun web siteleri, moda ve diğer nişler için uygundur.

Aşağıdakilerin tümü mükemmel piksel tasarımı ve gelişmiş işlevsellik ve özelleştirme seçenekleriyle premium temalardır.

Renk temaları, tipografi, düzen arka planı gibi bu temaların her yönü basit ama güçlü tema seçenekleri ile değiştirilebilir.

Başarılı olmak için en yüksek puan alan, en çok satan ve temaları dahil etmeye çalıştık.

Bazı temaların eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen aşağıya bir yorum bırakın, bunları listeye ekleyelim.

Newspaper | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Gazete 10, yayıncılık endüstrisi için en iyi tema ve tüm zamanların en çok satan haber ve dergi teması.

Newspaper  | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Newspaper | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Sayfalarınıza daha fazla okuyucu getirmek ve kalıcı gösterimler oluşturmak için özel olarak tasarlanmış özelliklerle birlikte gelir.

Ayrıca, şablon modern bir görünüm ve web sitenizin tasarımını zahmetsizce değiştirebilen 80’den fazla demoya sahiptir ve tagDiv Composer’ı içerir.

Doğrudan web sitenizin ön ucunda 100’den fazla öğeyi sürükleyebilir, bırakabilir ve düzenleyebilir ve istediğiniz satır boyutunu ve sütun numaralarını ayarlayabilirsiniz.

Gazete ayrıca, makaleler ve sayfalar için 800’den fazla önceden tasarlanmış şablon barındıran tagDiv Bulut Kütüphanesi olan tam genişlikte bloklar görüntülemenize olanak tanır.

Tüm bu yeni düzenler esnektir ve tagDiv Composer oluşturucu kullanılarak ön uçta son derece özelleştirilebilir.

Birlikte verilen Mobil Tema eklentisi, web sitesini küçük ekranlı cihazlar için otomatik olarak optimize eder.

İçerik oluşturucular ayrıca daha hızlı bir içerik hızı sağlamak için Gazeteyi Google Hızlandırılmış Mobil Sayfalar için hazırladı.

Çok çeşitli el işi bloklar ve modüller, içeriğinizin görüntülenme şeklini seçmenizi sağlar.

Göz alıcı tam Büyük Izgaralar, çok yönlü Esnek Bloklar, ayarlanabilir öğeler, çoklu üstbilgiler ve altbilgiler kitlenizi etkilemeye hazır.

Ayrıca, Gazete bir Header Builder ile birlikte gelir, böylece web sitenizde çeşitli başlıklar olabilir.

Sonsuz kaydırma özelliğini takdir edenler için, tagDiv yazarı bu aracı tek yayınlarda etkinleştirdi.

Dokümantasyon da detaylandırılmıştır ve anlatılan video eğitimleriyle sürecin her aşamasında size yol gösterir.

Gazete ile dergi web siteniz sürekli olarak güncelleme alacaktır. Tema, arama motoru sıralamasında iyi bir pozisyon elde etmek için web sitesi şansınızı artırarak en iyi SEO uygulamalarını kullanır.

Gazete ayrıca, AdSense veya reklamlar kullanarak web sitenizden para kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış akıllı bir reklam sistemi ile birlikte gelir.

Gillion (Trending Item)

Gillion, özellikle blogları ve dergileri yayınlamak ve yazmak için yapılmış bir WordPress temasıdır.

Gillion (Trending Item)
Gillion (Trending Item)

Aynı anda farklı stilleri denemek için 7 harika demo ile geliyor. Hemen alın ve harika eklentiler uyumluluğunun çoğunu bulun. Sınırsız renk ve seçmek için birçok blog stilleri ile esnek bir düzen var.

Ayrıca SEO ve hız optimize edilmiştir. Ayrıca, oluşturucu olarak Visual Composer’ı kullanır ve Unyson çerçevesiyle birlikte gelir.

Birden fazla üstbilgisiyle sosyal simgelerle tam entegrasyonun yanında üst çubuk oynayın.

Ayrıca, geliştiriciler widget’ı hazır hale getirdi ve kolay kurulum için tamamen belgeledi. Sorularınızı premium özel destek ekibi aracılığıyla sorabilirsiniz!

SmartMag

SmartMag, becerikli ve duyarlı bir WordPress dergisi çok amaçlı web sitesi temasıdır. Hayatın her kesiminden web yöneticileri, cilalanmış dergileri birkaç dakika içinde bir araya getirebilir.

SmartMag
SmartMag

SmartMag ile tasarım ve özelleştirme zahmetsizdir. Görsel Besteci ve Devrim Kaydırıcısı içeriğinizi ilgi çekici ve özelleştirilmiş tutar. Harika slayt gösterileri ve vitrinler en iyi içeriğinizi öne ve ortaya koyar.

Ayrıca, bu tema bbPress ile uyumludur ve forumları barındırmak için uygundur. Buna ek olarak, gelişmiş yönetici paneli ayarları ile dergilerinizi birkaç dakika içinde ters çevirmenizi sağlar.

Entegre bir inceleme sistemi, herhangi bir ürün için özel incelemeler üretmenizi sağlar. Sonsuz özel alanlar oluşturun ve ürünleri veya öğeleri çeşitli şekillerde derecelendirin.

Şık MegaMenus ve çok sayfalı makalelerle müthiş gezinme mümkündür. Reklam gelirinizi anında artırır ve sayfalarınızı dinamik tutar.

Duyarlı ve platformlar ve cihazlardaki kullanıcılara hitap etmek için çok uygundur. SmartMag’ı bugün kurun ve dünyaya neler olduğunu bildirin!

Soledad

Soledad, yılın en çok satan blog teması olma özelliğini kazanmıştır. Bu WordPress ürünü profesyonel, kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Soledad
Soledad

Kullanıcılar içeriğinize dizüstü bilgisayarlardan, masaüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan ve tabletlerden kolayca erişebilir.

Kurulum işlemi acemi kullanıcılar için çok korkutucu olabilir. Neyse ki, bu tema ilk adımlarda size rehberlik etmeyi öneren bilgilendirici bir öğretici video tanıttı.

Ek olarak, Soledad 250’den fazla ilginç ana sayfa demolarına ve 200’den fazla düzen kombinasyonu seçeneğine sahiptir.

3 farklı kenar çubuğu düzeni, makaleler için 5 düzen sürümü ve 6 portföy stili vardır. WooCommerce eklentisinin tanıtımı sayesinde mal satmak çok uygundur.

Fotoğraflarınızı galerilerde sergileyebilir ve hatta modern video arka planları uygulayabilirsiniz. Acemi kullanıcılar için, içerik oluşturucular iyi yazılmış bir dokümantasyon kaynağı eklediler.

MagPlus

MagPlus, sizi öne çıkaran bir ad oluşturmayı amaçlayan duyarlı ve süper esnek bir WordPress temasıdır.

MagPlus
MagPlus

Yeni kadınsı derginizi veya blogunuzu oluşturmak ister misiniz? İşte bunun için bir araç! 20+ kaydırıcı, 4 altbilgi, 18+ üstbilgi ve 10+ blog sayfasıyla uzmanlaşmıştır.

Portföy gelişmiş tipografi ve bilgi ekranı için sağlanan simgelerle önemlidir. Sarı Kalem editörü ve galerileri ile burada sizin için bir şey olacağından emin olabilirsiniz. Eğlenin ve parmaklarınızın ucunda tüm özelleştirmeler ile sassy hissediyorum.

Ayrıca, MagPlus tüm ekranlara ve tarayıcılara% 100 duyarlı ve uyarlanabilir. Kısa kodlar, Visual Composer, WPML ve WooCommerce, oynayabileceğiniz bazı eklentilerdir!

Sosyal paylaşım etkin, böylece hedef niş ulaşmak! Kısa kodlarını veya geniş belgelerini kullanın ve ne kadar kolay olduğunu görün. Hayal gücünüzü hayata geçirin; MagPlus kullanarak iş / yazma blogunuzu oluşturun!

GoodLife

Başarılı bir çevrimiçi dergi yayınlamak profesyonellik ve kaliteye sarsılmaz bir bağlılık gerektirir. İnternet, yalnızca tutarlı bir içerik akışı sağlayabilenleri ödüllendirir.

GoodLife
GoodLife

Web siteniz mükemmel olmalı ve GoodLife gibi WordPress temaları oluşturulmasını kolaylaştırabilir.

Bu çok kullanıcı dostu bir üründür ve profesyonel web geliştiricileri işe alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Acemi kullanıcılar bile dikkat çekici sayfalar hazırlayabilir.

Temanın tasarımı estetik açıdan hoş ve tamamen duyarlı. Okuyucular makalelerinize tabletlerinden ve akıllı telefonlarından göz atabilecekler. Buna ek olarak, GoodLife çoğu büyük tarayıcı ile uyumludur.

Modern özelliklerin büyük bir koleksiyonu eklendi ve her özellik sayfanızın yeteneklerini genişletmeyi vaat ediyor.

Takipçilerinize biraz çeşitlilik sağlamak için her bir makalenin tipografisini özelleştirmek mümkündür. Yayınlar birden çok kategoriye ayrılabilir ve sınırsız sayıda kenar çubuğuna erişebilirsiniz.

Okurların her bir yazının konusunu tartışmasını ve tartışmasını sağlayan şık bir yorum sistemi kullanıma sunuldu.

Her telefonun kamerası olan bir çağda yaşadığımızdan, gömülü videolar herhangi bir hikayenin önemli bir parçası haline geldi.

Web sitesi sahipleri, WP oEmbed API’si aracılığıyla kolayca video oynatma listeleri oluşturabilir.

The Voux

Voux, dergiler için kapsamlı bir WordPress temasıdır. Karmaşık ve ilginç düzenlere sahip web siteleri genellikle mobil yeteneklerini feda etmek zorundadır.

The Voux
The Voux

Bununla birlikte, bu ürün hem bilgisayarlarda hem de tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazlarda harika görünmeyi vaat ettiği için tamamen duyarlı.

Görsel Besteci, müşterilerin web sitelerinin tüm yönlerini kişiselleştirmelerine izin vererek her bir birey için benzersiz bir deneyim sağlar.

Bu özelliği entegre eden ilk ThemeForest ürünüdür. Paylaşım amaçlı veriler genellikle WordPress’te tutulur ve arka uca erişilirken görülebilir.

Tema Seçenekleri, önbellek dönemini ve paylaşılması gereken belirli Sosyal Ağı belirleyebilir.

Hangi sayfanın görüntülendiğine bağlı olarak URL’nin değişebilmesi nedeniyle makaleleri bağlamak daha kolay hale gelmiştir.

Web sitesi kullanıcıları sayfayı aşağı kaydırdıkça sonraki makale yüklenir. Bu, okuyucular için yükleme süresini azaltır ve genel deneyimlerini geliştirir.

Bu temayı kullanarak sayfanız farklı dillere çevrilebilir. Bu, farklı demografilerden ziyaretçi çekmek için herhangi bir web sitesinin genişletilmesi için hayati önem taşımaktadır.

PenNews

PenNews renkli, çok kavramlı ve duyarlı bir WordPress haber ve dergi web sitesi temasıdır. Bu tema niş pazar dergileri ve her türlü haber blogları için idealdir.

PenNews
PenNews

Çok sayıda demo ve şablonun yanı sıra WP Bakery ile özelleştirme zahmetsizdir. Profesyonel sonuçlar elde etmek için tek bir kod satırı yazmanıza gerek yoktur.

Her türlü niş amaçlı özel içerik blokları ile PenNews çok yönlüdür. Şık Revolution Slider eklentisiyle izleyicilerinizi büyütün ve öne çıkan içerikleri sergileyin.

Ana Slider ve LayerSlider ile etkileyici görsel hiyerarşileri dağıtın. PenNews size cilalanmış bir çevrimiçi derginin tuzaklarını sunar.

Keskin ve verimli PenNews tüm cihazlarda ve trafik koşullarında iyi performans gösterir. Harika Facebook Anında Makaleleri ve Google AMP teknolojisi, sosyal medya kitlelerine ulaşmayı kolaylaştırır.

Sınırsız reklam alanı PenNews’i projenizden para kazanmak için mükemmel hale getirir. PenNews ile işleri bir adım öteye taşıyın!

Flex Mag

Flex Mag son derece uyarıcı bir WordPress duyarlı çok amaçlı dergi temasıdır. Bloglar ve portföylerden dergilere ve daha pek çok farklı web sitesi ihtiyacına sorunsuz bir şekilde hizmet verebilme gücü ve esnekliği ile donatılmış güçlü bir tema.

Flex Mag
Flex Mag

Güçlü özelleştirme yetenekleri sayesinde muhafazakar ve iş dünyasından tamamen psychedelic’e kadar çeşitli web siteleri üretebilen inanılmaz derecede basitleştirilmiş bir arayüze sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ön ayarlı kaplamaya sahip.

Öne çıkan veya kategorilere ayrılmış içeriğinizi ana sayfanızda veya uygun gördüğünüz herhangi bir sayfada sergilemek için çeşitli ve düşünülmüş Özellikli Yayınlar düzenleri.

İçerik pozlamasını en üst düzeye çıkarmak için yapışkan kenar çubukları, web sitenizin içeriğini paketten gerçekten öne çıkarmak için çoklu benzersiz, özelleştirilmiş widget’lar ve WooCommerce ve bbPress ile kutudan çıktığı gibi uyumluluk – Flex Mag, her şeyi yapabilen temadır.

Jannah

Jannah bir WordPress teması, dergiler için mükemmel bir eşleşme. Bir dergi amacına uygun birçok özelliği var.

Jannah
Jannah

Konularınız, popüler yayınlarınız, trend videolarınız olabilir, bizi takip edebilirsiniz veya Youtube’unuz olabilir. Çok duyarlı ve retina hazır, bu nedenle tüm cihazlar web siteniz için hazır.

AMP tarafından mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Forumlar oluşturun ve yönetin. Ayrıca, bbPress entegrasyonu hızlı, temiz ve tek bir merkezi hesaptan yönetilmesini sağlar.

Okuyucularınız, Video Oynatma Listeleri oluşturmayı çok sevecek, bu da ziyaretçileri daha uzun süre tutmanın harika bir yolu.

Önceden kaplanmış demolarla – karanlık , aydınlık veya aradaki her şey – ve özelleştirilebilir düzenler size birçok seçenek sunar.

Tam genişlik, kutulu, kenarlı, duvarcılık veya düz bir sütun olabilirler. Bir diğer dergi özelliği de ‘Seç ve Paylaş’. Bu özellik sosyal medya paylaşım işlevini tanır ve etkinleştirdiğiniz paylaşım seçeneklerini gösterir.

Ve bunu yapabilirsiniz çünkü Jannah BuddyPress’in entegre sosyal medyasıdır. Dahası, Jannah’ın bir dizi hazır özel widget’ı var.

Hepsi uzantığınız tasarımın içine güzelce oturmak için tasarlandı. Tasarımınızı bir üst seviyeye taşıyın. Jannah’ı alın!

Newsmag PRO

Newsmag PRO, uyarlanabilir bir WordPress premium çok amaçlı dergi web sitesi temasıdır.

Newsmag PRO
Newsmag PRO

Eğlence veya çeşitli dergilerden yüksek kaşlı çevrimiçi gazete dergilerine, spor ve teknoloji dergilerine ve benzer tüm ilgili projelere kadar her türlü dergi için mükemmeldir.

Yaşamınızı kolaylaştırmak için üstün kaliteli eklentiler ve widget’lar ile dolu ve HTML5, CSS3, Parallax ve AJAX üzerine kurulmuş sağlam bir teknolojik omurga, size çok sayıda animasyon, geçiş, pürüzsüz dinamik düzenler, kaydırma efektleri, arama ve filtreleme özellikleri sunar ve çok daha fazlası.

Sınırsız özel içerik kaydırıcılarının yanı sıra sonsuz özel içerik karuselleriyle, kitleniz en son veya öne çıkan içeriğinizi sergilemeye devam ederken ilginizi çekecek ve etkileşimde kalacaktır.

Çapraz uyumlu ve mobil uyumlu Newsmag PRO, kitlenizi tüm dünyaya yaymanıza yardımcı olabilir!

Compass

Compass taze, modern ve esnek bir WordPress duyarlı çok amaçlı temadır . Sağlam ve esnek olacak şekilde üretilmiştir ve bu nedenle herhangi bir ölçek ve kullanım için çok sayıda web sitesi gereksinimi için çok uygundur.

Compass
Compass

Masiften niş web sitelerine ve kişiselden kurumsal kullanıma kadar. Bu tema okuyucularınızı tam olarak istediğiniz yere yönlendirecektir.

Bu, herkesin içeriğinizi kapsamlı, yerel arama motoru optimizasyonu ile bulmasını sağlar, böylece web siteniz tüm alakalı aramaların üst sıralarında yer alır.

HTML5 ve CSS3 teknolojileriyle oluşturulan Compass, web sitenizi dünyaya tanıtacak şaşırtıcı, widget’lı, özel, benzersiz ve unutulmaz ana sayfalar oluşturmanıza olanak sağlamak için ZOOM Çerçevesi ve Dinamik Ana Sayfa Oluşturucu’yu kullanır.

Jetpack, kullanıcılarınızın içeriğinizle etkileşim kurmasına olanak tanıyan, tümü basit bir sürükle ve bırak ile ve görünürde bir kodlama çizgisi olmadan oluşturulmuş cilalı ve profesyonel Döşenmiş Galeriler, Slayt Gösterisi Galerisi yayınları ve bir dizi ek, etkileşimli özellik kullanmanızı sağlar.

Compass ile bugün herkesin dikkatini içeriğinize çeken muhteşem çevrimiçi haber dergileri yapmaya başlayın!

Voice

Voice, kişisel bloglar, çevrimiçi haberler ve dergi web siteleri için özel olarak oluşturulmuş modern bir WordPress dergi temasıdır .

Voice
Voice

Bu tema, web sitenizin tabletlerde ve akıllı telefonlarda olduğu gibi büyük ekranlarda da çarpıcı görünmesini sağlayacaktır.

Ancak isterseniz, duyarlı modunu tema seçenekleri aracılığıyla kapatma seçeneğiniz de vardır.

Akıcı bir düzen tasarımı, çarpıcı tipografi ve okunabilirliğe ve iyi kullanıcı deneyimine büyük odaklanma ile tasarlanmıştır.

Buna ek olarak, son derece değiştirilebilir, böylece kişisel tercihinize uygun olabilir. Web sitenizi 5 dakika içinde kurmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

Bu tema, sınırsız yazı tipi ve renk seçenekleri ile markalama gereksinimlerinize uyacak şekilde logonuzu ve simgelerinizi yükleme seçenekleri sunarak markanızı güçlendirmenizi sağlar.

Ek olarak, Ses klasik, navigasyonlu basit başlık veya reklamlar ve banner’larla daha karmaşık bir şey gibi çeşitli başlık düzeni seçenekleri içerir.

Yayın listeleri için karıştırıp eşleştirebileceğiniz ve neredeyse sonsuz olasılıklar elde edebileceğiniz çeşitli düzen seçenekleri içerir.

Bu tema, istediğiniz ölçüt modülünü oluşturmanıza, belirli ölçütlere göre gruplandırmanıza ve belirli bir düzende görüntülemenize olanak tanır.

NewStar

NewStar ile hızlı ve zahmetsizce bir çevrimiçi dergi oluşturabilirsiniz. Kullanıma hazır malzemelerin kapsamlı koleksiyonu, nihai bir ürüne sahip olmanız ve en kısa sürede yaşamanız için işleri hızlandıracaktır.

NewStar
NewStar

Bu güçlü bir dergi WordPress teması parmaklarınızın ucunda olduğunda çok muhtemel bir şey.

Artık sizin için bunu yapacak birini işe almaya gerek yok. NewStar ile her zaman olmasını istediğiniz web sitesini bir araya getirebilirsiniz.

NewStar seyahat, spor, otomotiv, beslenme, sağlık, moda ve hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için idealdir.

NewStar temasının varlıkları ve özellikleri bu dünyanın dışında. Hemen hemen her şeyi ve her şeyi değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Bununla birlikte, kişisel dokunuşunuzu ekleyin, normlara karşı geçin ve uzman olduğunuz alanda yeni bir şeye başlayın.

Sonunda çok az çalışma gerekiyor, bu yüzden tüm tasarruf edilen zamanları pazarlama ve promosyona yatırın.

Online derginiz, hangi nişte olursanız olun yüksek başarı seviyesine ulaşacak şekilde ayarlanmıştır.

Thype

Thype, birçok farklı proje ve endüstriye hitap eden mükemmel bir dergi WordPress temasıdır.

Thype
Thype

Bir moda , seyahat , sanat , yaşam tarzı, sağlık veya politika çevrimiçi dergisi başlatmak ister , Thype fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için hazır ve hazır.

Münhasıran dergiler için, Thype’ın kendi yararınıza kullanabileceğiniz dokuz farklı düzeni vardır.

Unutmayın, kutudan çıkarabilir veya isteklerinize göre geliştirebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, nihai ürün garantili bir başarıdır.

Bir sürü farklı içerik bloğu, üstbilgi, altbilgi, premium eklenti ve entegre lazyload, Thype’ın size karşıladığı güzelliklerden sadece birkaçı.

Çarpıcı dergiler için her türlü web alanını oluşturmanıza yardımcı olan bu kadar güçlü, profesyonel ve sofistike bir tema söz konusu olduğunda sınırlar yok.

Bold News

Bold News, haber, kitle iletişim dergileri, dergiler ve daha fazlası konusunda uzmanlaşmış bir WordPress temasıdır.

Bold News
Bold News

Kişisel süper hızlı sayfa oluşturucularını kullanır. Birden fazla başlık ve kenar çubuğu, sınırsız renk karışımı ve birçok sayfa içerir.

Kutulu veya tam genişlikli biçimlere hazır bir sayfa alırsınız. Widget’lar ve özel makale / hikaye eklentileri de mevcuttur. WordPress Customizer ile özelleştirmeye kolay erişim sağlamak için üretildi.

WooCommerce ve WPML sırasıyla satın alma ve çeviri için uyumludur. Yoğun şehir yaşamını hatırlatan modern ve sinirli bir konsept. Birçok özel simge ve üstün kaliteli yazı tipleri sunar.

Google Fonts, Font Awesome ve Icon Stroke’u kullanın. Duyarlı ve böylece ekranlara ve cihazlara uyarlanabilir.

Ayrıca, çoğu tarayıcıyla uyumludur. Bu temaya gidin ve bina deneyimini hızlı ve acısız hale getirmek için tonlarca belge alın.

Bir destek sistemi ve SSS bölümü de bulunmaktadır. Tek tıklamayla demo kurulumunda ihtiyacınız olan her şeyi alın! Cesur Haberlere Git!

PantoGraph

Ziyaretçilerinize tamamen duyarlı bir deneyim ve ayrıca SEO için hazır olan inanılmaz bir görsel arayüz sağlayan çarpıcı bir görünüm mü arıyorsunuz? PantoGraph sizin için iyi çalışır.

PantoGraph
PantoGraph

Haberler, dergiler, kişisel bloglar için en iyisi olan PantoGraph WordPress Blog, görüntülendiği herhangi bir platform veya cihaza estetik bir his getirir.

AdSense ve diğer banner veya içeriğe dayalı reklamlar için iyi optimize edilmiştir.

Çarpıcı görünüm ve his ile kişiselleştirmeyi bir esinti haline getirecek sayısız esnek seçenek geliyor.

Farklı sayfalarda farklı kenar çubuklarını, üstbilgileri, altbilgileri ve daha fazlasını kolayca değiştirebilirsiniz. Herhangi bir kodlama ile uğraşmak zorunda kalmadan en az 30 farklı düzen ve şablonla çalışın.

Kodlamadan bahsetmek gerekirse, PantoGraph daha fazla tasarım seçeneği için 50’den fazla Özel Kısa Kod’a sahiptir.

Ayrıca, düzeniniz hakkında endişelenmek için daha az zaman harcayabilmeniz ve web sitesi içeriğine daha fazla odaklanabilmeniz için 6 aylık özel Envato Elite desteği alırsınız!

Herald

Herald, özellikleri web sitenizin yeteneklerini genişletmeyi vaat eden örnek bir WordPress dergi temasıdır.

Herald
Herald

Tasarımı çarpıcı ve her yönü değiştirebileceksiniz. Yayınlar için birden fazla kişiselleştirme seçeneği ve çok sayıda düzen varyasyonu vardır.

Herald, birkaç para kazanma seçeneği sunarak kâr marjınızı da artırabilir. Reklam banner’ları her arşiv sayfasına, tek bir gönderiye, hatta derginin web sitesinin ana sayfasına yerleştirilebilir.

WooCommerce’ın tanıtımı sayesinde kişisel çevrimiçi mağazalar da oluşturabilirsiniz. Bu yenilikçi eklenti binlerce web sitesi tarafından kullanılıyor.

Herald, özel ve standart widget’lara ve kaydırma sırasında kenar çubuklarının kalmasına izin veren yapışkan bir kenar çubuğu ayarına sahiptir. Post view destek özelliği sayesinde post view sayınızı takip etmek çok daha kolaydır.

Kullanıcı makaleleri sıralamak için görünüm sayısını seçebilir. Herald’da yerleşik bir çeviri işlevi bulunduğundan artık daha geniş bir demografiyi hedefleyebilirsiniz.

Tema Seçenekleri Paneline erişerek herhangi bir metni çevirebileceksiniz. İyi yazılmış makaleler tamamlandıktan sonra, dünyayla paylaşmak için sosyal medya ikonlarından birine tıklayın. Daha fazla bilgi için canlı önizlemeyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Benavente

Benavente sezgisel ve duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Bu tema, web yöneticilerinin dakikalar içinde işlevsel çevrimiçi dergileri etkili bir şekilde bir araya getirmeleri için şık ve çekici bir çözüm olarak hazırlanmıştır.

Benavente
Benavente

Benavente, modüler bir Bootstrap çerçevesinde HTML5 ve CSS3’ün en son uygulamasının bir kombinasyonuyla güçlendirilen ve daha fazla işlevsellik ve her türlü düzgün avantaj ve widget için jQuery teknolojisine sahip inanılmaz web geliştirme teknolojileri içerir.

Tek tıklamayla yükleme işlemini, istediğiniz şablonların veya demo web sitesinin hızlı bir şekilde içe aktarılması ve düzenlerden ve logolardan muhteşem açılır MegaMenus’a kadar yüzlerce Google yazı tipleri ve neredeyse sonsuz renk şeması kombinasyonları. Benavente derginiz için sağlam bir seçimdir. Bugün deneyin!

The Fox

Fox, içerik oluşturucular için mükemmel ve duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Ayrıca, bu tema, geliştiricilerin en şaşırtıcı modern dergi web sitelerini kolayca oluşturmaları için benzersiz, becerikli bir araç seti olarak oluşturulmuştur.

The Fox
The Fox

Dahası, The Fox, 100’den fazla özelleştirilebilir öğeye ve yapılandırmaya kadar genişletilmiş, fevkalade esnek WordPress Live Customizer’ı kullanıyor ve çok sayıda çekici demo ana sayfası ve şablon sayfası ile The Fox, dergilerini kurdukları ve The Fox’u kurdukları aynı gün çalıştıran web yöneticileri için mükemmeldir.

Akıllı İlgili Mesaj Sistemi veya sürükleyip bırakma, esnek duvar ızgarası ve İnanılmaz Galeri gibi karmaşık düşünceli özelliklerin yanı sıra, içeriğinizi dikey görüntüler etrafında sorunsuz bir şekilde düzgün bir şekilde yerleştiren Dikey Görüntü Kullanımı kısa kodu gibi özenli ayrıntılarla, Fox sadece editör olarak tasarlandı. Şimdi dene!

AlYoum

AlYoum, kullanımı kolay bir WordPress blog ve dergi temasıdır. Tüm bloglama veya çevrimiçi dergi web sitesi ihtiyaçlarınız için her şey dahil tek noktadan bir mağaza olmak için zaman içinde dikkatle hazırlanmış, oldukça derinden güçlü bir temadır.

AlYoum
AlYoum

AlYoum, sekiz farklı, profesyonel olarak tasarlanmış ve tamamen önceden yapılandırılmış Ana Sayfa şablonunun yanı sıra tonlarca farklı başlık ve düzen olasılıklarına sahiptir; bunlara 17 adet Sayfa Düzeni ve hatta sahip olabileceğiniz herhangi bir grafik ihtiyacını karşılamak için üç çeşitte entegre bir Puanlama Sistemi dahildir.

AlYoum’un Retina hazır ekranı ve eksiksiz, Bootstrap tabanlı yanıt verme özelliğiyle AlYoum, tüm cihazlarda, tarayıcılarda, platformlarda ve ekran boyutlarında aynı derecede güzel görünecek.

Her şeyin üstesinden gelmek için, AlYoum, BuddyPress, WPML ve hatta özelleştirilmiş Mağaza sayfaları ve daha fazlası dahil olmak üzere eksiksiz WooCommerce entegrasyonu ile birlikte kutudan çıkma bbPress uyumluluğuna sahip inanılmaz teknolojik yeteneklerle doludur!

AlYoum çok kullanıcı ve geliştirici dostu olduğundan, web sitenizi birkaç dakika içinde istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. AlYoum ile tüm dünyanın duymak isteyeceği bir şey söyle!

Domino

Domino renkli ve canlı bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Herkesin kolayca ve hızlı bir şekilde muhteşem ve modern dergi web siteleri oluşturmasına yardımcı olan kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş bir temadır.

Domino
Domino

Domino, Dinamik Ana Sayfa Oluşturucu aracılığıyla istediğiniz görünüme uyacak şekilde sezgisel olarak yerleştirilebilen, güçlü Görsel Özelleştirici aracıyla markalama gereksinimlerinize sonsuz bir şekilde özelleştirilebilen ve web sitenizin gerçekten geçerli olması için daha fazla değiştirilip uyarlanabilen sofistike eklentiler, özellikler ve kaynaklarla donatıldı.

Gelişmiş bir Tema Seçenekleri kümesi aracılığıyla. Tüm bunlar, Domino’ya entegre edilmiş kesintisiz ve dinamik Döşenmiş Galeriler, İlgili Yayınlar, Paylaşım Düğmeleri ve diğer Jetpack süper şarjlı paket özellikleriyle birleştiğinde, onu her türlü çevrimiçi kitleye uzak ve geniş bir şekilde çekici ve ilgi çekici içerik sunmak için benzersiz bir güçlü tema haline getirir.

Muhteşem Carousel Widget ile, en iyi içeriğiniz seçtiğiniz herhangi bir widget alanında nezaketle kendini sunacaktır. Domino’yu bugün deneyin!

Portus

Birkaç WordPress teması, Portus’un kalitesiyle eşleşmeyi umabilir. Yararlı özellikler için bir araç seti sunarken web geliştirme deneyimini basitleştirmeyi vaat ediyor.

Portus
Portus

Bu ürünün tamamen yanıt verdiği göz önüne alındığında, tüm takipçiler ve hayranlar içeriğinizi görüntüleyebilecek. Gerçekten de, Portus akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar, tabletler veya dizüstü bilgisayarlarla çalışacak. Ayrıca, tarayıcılar arası uyumludur.

Bu, seyahatleriniz sırasında yayınları güncellemenizi ve yorumları yanıtlamanızı sağlar.

Kullanıcılar güçlü bir Mega Menünün ve 650’den fazla Google WebFonts’un tadını çıkaracaklar. Kişiselleştirilmiş tipografi herhangi bir makalenin çekiciliğini büyük ölçüde artırabilir.

Sürükle ve Bırak teknolojisi özelleştirme için kullanılır ve acemi kullanıcılar bile profesyonel bir web sitesi oluşturabilir. Bir web geliştirme şirketi işe gerek yoktur.

Bilgilendirici bir dokümantasyon kaynağına video veya metin formatında erişebileceksiniz.

Portus’ta birden çok kenar çubuğu seçeneği, sabit bir kenar çubuğu kaydırma ayarı ve her zaman sayfanın üstünde kalacak bir başlık bulunur.

Kaydırma sırasında kullanıcılar sayfanızın Paralaks efektlerinden etkilenecektir.

Bu, ekstra bir derinlik ve görsel çekicilik katmayı vaat ediyor. Portus’u örneklemek isteyenler için, rahatınız için mükemmel bir canlı önizleme mevcuttur. Kontrol ettiğinizden emin olun.

NeoMag

Bir dergi WordPress temasını ararken, bu listeden gittiğiniz herhangi bir çözüm ödüllendirici bir çözümdür.Ve NeoMag da farklı değil! Herkesin uygulamaya koyabileceği ve çevrimiçi olarak parlayabileceği becerikli bir araçtır.

NeoMag
NeoMag

Dört niş demo mevcuttur, ancak olanakları kolayca genişletebilirsiniz. Başka bir deyişle, NeoMag anında hem genel hem de niş olan farklı çevrimiçi dergi fikirlerine hitap eder.

Kullanışlı özelleştirici ile gerçek zamanlı değişiklikler yapabilir ve anlık sonuçları görebilirsiniz.

NeoMag’in stili üzerinde tam kontrole sahipsiniz, bu yüzden onu tamamen beğeninize göre uyarlayın. Ayrıca, NeoMag hız ve SEO için de optimize edilmiştir, düzgün sayfa yükleme ve para kazanılabilir widget’lar ile birlikte gelir. Derginizi terlemeden başlatın ve endüstriyi bir patlama ile vurun.

Grafton

Grafton’un tam işlevselliğini anladıktan sonra, geri kalan her şey tarihe dönüşür. Tüm özel mikro niş, niş veya genel fikirleriniz için kullanabileceğiniz bir dergi WordPress teması.

Grafton
Grafton

Araç, daha fazlasını arayan bir blogcu için bile iyi çalışıyor. Kitte, canlı önizleme ve daha fazla çalışma içinde görebileceğiniz çeşitli ev tasarımları bulacaksınız.

İstediğiniz örnekle bir tıklamayla işleri başlatabilirsiniz. O andan itibaren ya olduğu gibi bırakabilir ya da zevkinize göre geliştirebilirsiniz.

Grafton, kodlama işini tamamen önlemenize yardımcı olan pratik Elementor sayfa oluşturucu ile donatılmıştır.

Ayrıca Grafton, Instagram özet akışı, mega menü, sayfa önyükleyici, alt tema ve özel widget’lar içerir.

Grafton ayrıca, Google ile uyumlu ve mobil cihazlarla uyumlu, çeviriye hazır, hızlı yüklemedir.

Suga

Diğerlerine göre farklı bir tasarım arıyorsanız Suga, sizin için WordPress dergisidir. Orijinal görünümü ile yeni bir çevrimiçi haber projesine biraz esintiyle başlayabilirsiniz.

Suga
Suga

Sonuçta, hepsi yenilikçi ve çok çekici olan önceden ayarlanmış on örnek arasından seçim yapabilirsiniz.

Kısacası Suga’yı istediğiniz herhangi bir çevrimiçi dergi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Her şeyden önce, sürükle ve bırak oluşturucunun kullanımıyla da iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Suga’nın bazı şaşırtıcı özellikleri arasında sosyal paylaşım, kırktan fazla modül, dokuz üstbilgi, dört altbilgi, mega menü ve yapışkan kenar çubuğu bulunur.

Entegre bir inceleme sistemi bile var. Suga ile çalışırken olağanüstü sonuçlar görmek için profesyonel olmanıza gerek yok. Bu göz alıcı araçla herkes gerçek bir şaheser yapabilir.

Best

En iyi MyThemeShop güzel ve renkli bir WordPress teması . Son derece duyarlı ve ziyaretçilere harika bir izleme deneyimi sağlamak için düzenini farklı tür cihazlarda sorunsuz bir şekilde yeniden boyutlandırıyor.

Best
Best

Ayrıca, yüksek ekran çözünürlüğüne sahip modern cihazlarda keskin ve net görünüyor, çünkü bu temanın her alanı retinaya hazır.

En iyi web sitenizin görünüm ve his tonlarca farklı şekillerde özelleştirmek için özgürlük veren sayısız stil seçenekleri sunuyor.

Özel widget’lar, sınırsız renk seçenekleri, Google Web yazı tipleri entegrasyonu, sınırsız kenar çubukları ve arka plan özelleştirme için sonsuz seçenekler içerir.

Ayrıca, en iyi gönderi düzenini seçmenize izin veren birden fazla tek gönderi düzeni sunar. Web sitenizin gereksinimlerine uygun sayfalama stilini de seçebilirsiniz.

Best’in müthiş düzenine entegre ettiği paralaks 3D kaydırma efektini de seveceksiniz. Kapsamlı açılır menüler oluşturmanıza olanak tanıyan bir MegaMenu işlevine sahiptir.

Kullanıcılar, kayan gezinme menüsü ile kolayca web sitenize gidebilir. Best, içeriğinizi zarif bir şekilde görüntüleyebilen güzel bir atlıkarınca özelliğine de sahiptir.

Kaydırıcıların harika dokunmatik desteği var, bu yüzden dokunmatik ekranlı cihazlar kullanan kullanıcılar inanılmaz bir kullanıcı deneyimine sahip olacaklar.

Markanızın sosyal varlık kazanmasına ve blogunuzdaki okuyucuyu güçlendirmesine yardımcı olmak için sosyal medya simgeleri de bu temaya dahil edilmiştir.

AJAX yükleme özelliği ile web sitenizin gerçekten hızlı yükleneceğinden emin olabilirsiniz.

Tema, temiz kod kullanılarak tasarlanmıştır ve web sitenizin daha fazla trafik almasına ve arama motorunda iyi sıralamasına yardımcı olmak için en iyi SEO uygulamalarını göz önünde bulundurarak oluşturulmuştur.

Ayrıca Schema eklentisini de destekler. Son olarak, tamamen Google AdSense’e hazır olduğu için web sitenizden veya blogunuzdan para kazanmanıza olanak tanır .

Interactive

Interactive, bir WordPress temasının anında klasiğidir. Zengin toprak tonu vurgularını kontrast beyazlarla birleştiren bu tema, modern İnternet gibi hızlı tempolu bir ortamda hızlı içerik devir ihtiyacına odaklanan bir tasarımla zihinleri yatıştırır ve hızlandırır.

Interactive
Interactive

Interactive, bu güçlü ve çok yönlü tema kullanılarak oluşturulmuş herhangi bir web sitesinin benzersizliğini sağlayan her kullanıcı için yoğun bir seçenek ormanında özellikler, araçlar ve seçeneklerle dolu.

Modern çağa dayanan bir tasarım olan Interactive, belirgin bir şekilde görüntülenen görüntü düzenleri, standart sütun düzenlerinin kolay kullanımı, özelleştirilebilir son dakika haber işaretçileri, son derece hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiş kodlama ile kullanıcıların dikkatini çeker, bu nedenle günümüzün bant genişliği mücadeleleri ve donanım çağında takdir edilir izleyiciler arasındaki eşitsizlikler.

Ayrıca, tek bir tıklamayla Interactive’i yükleyebilir ve dil çevirisine izin vererek, içeriğinizi tüm dünyadaki kullanıcılara bir düğmeye dokunarak bağlayabilirsiniz.

Böylece, web ve web kültürü üzerindeki etkinizin erişimini kolayca ve büyük ölçüde genişletebilirsiniz.

Mobil tarama için Interactive, kullanılmadığında düzgün bir şekilde gözden kaçan, her yaştan ve demografiden kullanıcılar için sezgisel ve erişilebilir bir şekilde web sitenizi çok daha unutulmaz kılan inanılmaz derecede kullanışlı bir tuval menüsüne sahiptir.

Barta| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Hayal gücünüz Barta’nın yardımıyla çok daha iyisini yapabilir. Tasarımcılar, sanatçılar, fotoğrafçılar, görsel sanatçılar, medya meraklıları ve daha fazlası tarafından çok aranan bu, şu anda en son dergi WordPress temasıdır.

Barta | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Barta| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Rehberlik için büyük bir başlangıç ​​düzenleri koleksiyonuna sahip olsa da, standart veya belirli bir tema uygulamanız gerekmez.

Bireyselliğinizi ortaya çıkarmak için farklı sayfalar için herhangi bir stil kullanabilirsiniz.

Bu, oluşturucu bağımsızlıklarını kullanmayı hayal eden gazetecilere veya blogculara bir dizi fırsat açar.

Barta’nın duyarlı yapısı nedeniyle tüm tasarımlar herhangi bir mobil cihaza iyi uyum sağlar.

Barta yedi ev içerir, tek tıklamayla demo kurulumunu destekler ve RTL dilleriyle tamamen uyumludur.

Kullanışlı Elementor sürükle ve bırak web sitesi editörü, tek bir kod dizisine dokunmanıza gerek kalmadan doğru tasarımı bulmanız için size güç verir.

Saxon| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Dehalarınızı başarıyla gösterin ve tüm dünyaya web sitenizin neden en sıcak şehir olduğunu söyleyin.

Saxon | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Saxon| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Kesin dergisi WordPress teması olan Saxon’u deneyin ve neler yapabileceğini kendiniz görün.

En son kepçe ile güncellenmiş olsanız da, sadece kronik şeyler seviyorsanız, Saxon titiz zevkinize uyacak akıllı temalara sahiptir.

Video ve ses dosyalarını sayfanıza entegre ederek karışıma lezzet katın ve erişiminizi daha da genişletin.

Ek olarak, stilinize özgü renkler, yazı tipleri ve düzen stilleri seçebileceğiniz için% 100 kontrole sahipsiniz.

Son rötuşlardan sonra, kalitenizi ve ilgi çekici içeriğinizi anında ve profesyonel olarak göstermeye başlayabilirsiniz.

Saxon ile genel veya niş çevrimiçi derginize başlayın ve sadık takipçilerden oluşan bir topluluk yetiştirmeye başlayın.

Entrepreneurship| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Girişimcilik, İş siteleri için şık görünümlü bir temadır. Ek olarak, harika bir 3D efekti veren paralaks kaydırma özelliğine sahiptir.

Entrepreneurship | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Entrepreneurship| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Diğer sayfalarınızla bağlantı kurmak ve trafik akışını artırmak için sosyal medya simgeleri içerir.

Yayınların sonundaki bir yazar kutusu, katkıda bulunanlarınızın profilini artırmanıza olanak tanır.

WP Review Pro ile uyumludur, böylece yorum ekleyebilir ve kişilerin yayınları incelemesine ve derecelendirmesine izin verebilirsiniz.

Girişimcinin Subscribe Pro eklentisi ile kolayca bir e-posta listesi de oluşturabilirsiniz.

Girişimcilik, içeriğiniz için kategoriler ve diğer seçenekler sunan web siteniz için büyük menüler oluşturmanıza olanak tanır. Dahası, renk seçicisiyle sınırsız renkler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

İstediğiniz kadar kenar çubuğunuz olabilir ve onları istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz.

Tek tıklamayla kurulumu ve tek tıklamayla güncelleştirmeleri yüklemeyi kolaylaştırır.

Girişimcilik çok okunabilir ve birçok yazı tipi ve tipografi seçeneği ile stilinize göre uyarlayabilirsiniz.

Yerleşik çocuk tema desteği ile Girişimciliğe dayalı kendi temalarınızı da oluşturabilirsiniz.

Çeviri hazır ve sağdan sola desteği var, bu yüzden gezegendeki herkes tarafından okunması kolay. Video eğitimleri sürecin her adımında size yol gösterir.

Insight| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Insight, modern, teknoloji meraklısı, etkileşimli ve özenle hazırlanmış bir WordPress haberleri ve dergi temasıdır.

Insight | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Insight| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bir dizi farklı amaç için, özellikle kitlesel kitleye görsel olarak ağır içerik iletilmesini gerektiren web siteleri için çok uygundur.

Bu nedenle, geliştiriciler Insight’ı haber ve dergi web sitelerinin tasarımı ve inşasına uygun hale getirdiler. Insight, cihazdan cihaza ve tarayıcılar ile platformlar arasında sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak ayağa duyarlı ve hafif, sofistike ve zariftir.

İçeriğinizin her bitinden uzaklaşmak için dikkat dağıtıcı olmadan okuyucularınızın içeriğinizle ilgilenmesini ve ilgilenmesini sağlamak için benzersiz bir şekilde uygundur.

Insight’ı, web sitenizin görünümünü, birden çok renk şeması ve derginizi farklı ve iyice markalı hale getirmek için bol seçeneklerle tamamen kişiselleştirmenizi sağlayan ZOOM Framework ve Live Customizer dahil olmak üzere güçlü HTML5 ve CSS3 teknolojisiyle kodladılar.

Bu tema, etkileşimli özellikli ürün kaydırıcı üstbilgileri veya altbilgileri, ızgara ve liste stilleri dahil olmak üzere yayınınız için düzen seçenekleri ve güçlü kategorileştirme özellikleri gibi varlıkları içeren şaşırtıcı widget’lı ana sayfalar içerir.

İçeriğinizi okuyucularınızın rahatlığı için düzenleyin ve yayınladığınız materyallerin daha fazlası için geri dönmelerini sağlayın. Özelliklerin listesi sonsuza dek gidebilir.

Güçlü Jetpack sayesinde, kenar çubuklarınızı İlgili Yayınlar, Döşenmiş Galeriler ve ne yapacağınızı bileceğiniz daha fazla widget ile güçlendirir! Insight ile herkesin bir göz atmasına izin verin.

INFRA| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

INFRA güçlü ve esnek, hızlı yükleme, son derece özelleştirilebilir ve çok kullanıcı ve geliştirici dostu bir haber ve dergi WordPress temasıdır.

INFRA | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
INFRA| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Ayrıca, geniş bir demografik yelpazeye bağlanan ilgi çekici, çekici ve çekici bir sunumda günlük içeriği geniş, farklı veya belirli bir çevrimiçi kitleye sunmak amacıyla oluşturulmuş bir temadır.

Geliştiriciler ayrıca, INFRA’yı son derece güçlü Post Style, MegaMenu, Sticky Navigation ve Trending Makaleleri işlevselliğine sahip temiz ve bozulmamış bir tema olarak tasarladılar.

INFRA, ana sayfanız için her biri farklı türdeki hikayeler ve görsel hiyerarşiler için mükemmel olan yedi özel Özellikli Görüntü stili içerir. İkincil gezinme menüsü, açılır kapanabilir yeteneklere sahiptir, böylece çeşitli ekran boyutlarında kullanıcı arayüzünüzle kolayca entegre olur.

Dahası, INFRA, kutudan çıkar çıkmaz mobil uyumludur ve Bootstrap temeli sayesinde son derece duyarlıdır.

Sonuç olarak, INFRA’yı istediğiniz herhangi bir dergiye dönüştürmenizi sağlayan esnek satır ve sütun Izgara Sistemini de güçlendirir. INFRA ile yukarıda ve öteye gidin!

Breek| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Başkalarının kullandığı sıkıcı tasarıma sahip bir çevrimiçi dergi başlatmak yerine, Breek’i kullanmayı düşünmelisiniz.

Breek | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Breek| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bu modern ve orijinal dergi WordPress teması, hikayenizi web’de hemen paylaşmaya başlamak için muhteşem bir çözümdür.

Breek’i bir niş veya genel dergi kurmak için kullanabilirsiniz. İlginizi çeken ne olursa olsun, Breek’in masaya getirdiği birçok özellik ve bileşenle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ve rahatınız için Breek paketinde bir sürü şey oluyor.

Yedi ana sayfaya, on özel widget’a, beş gönderi biçimine ve üç düzgün tek gönderi düzenine erişebilirsiniz.

Ayrıca, Breek tamamen çevrilebilir, tarayıcılar arası uyumlu ve retina ekran dostudur.

Ayrıca, yükleme hızı yüksektir ve performansın tüm cihazlarda ve platformlarda olağanüstü kalmasını sağlar.

Felt| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Web tasarımına minimalist ve benzersiz bir yaklaşımla, Felt ile herkesin ilgisini kolayca çekebilirsiniz.

Felt | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Felt| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bu dergi WordPress teması, her türlü farklı amaç için çok çekici ve idealdir. İster yeni başlıyor olun ister mevcut çevrimiçi varlığınızı yeniden tasarlamak isteyin, Felt akıllıca bir karar.

Felt ile tüm içeriğiniz, elde taşınır cihazdan masaüstüne kadar tüm cihazlarda kesinlikle olağanüstü görünür. Felt, her şeyden önce içeriğinize odaklanmanızı sağlar.

Tek bir kod satırı yazmanıza gerek kalmadan, Keçe’yi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, Felt dijital derginizden para kazanmak ve bankacılığa başlamak istediğinizde önceden belirlenmiş reklam noktaları ile birlikte gelir. Kendinizi kitlelerden ayırın, Keçe’yi kişiselleştirin ve işleri istediğiniz gibi yapın.

Enardo| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Enardo güzel, çağdaş ve mobil esintili bir WordPress teması. Öyle olsun yiyecek , yaşam tarzı , teknoloji, başlangıç , moda veya kişisel içeriğin  paylaşma ilgilenen edilir Enardo ile bunun farkında.

Enardo | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Enardo| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bu temiz düzen, hayal edebileceğiniz en hızlı sayfa oluşturma için bir dizi özellik içerir.

Neyin en iyi olduğunu biliyor musun? Doğru tahmin ettiniz; önceden deneyim sahibi olmanıza gerek yok, heck, hiç teknoloji meraklısı olmanıza gerek yok.

Enardo ile herkes rahatça hızlı bir şekilde çevrimiçi bir dergi oluşturabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda başarılı bir şekilde yönetilmesi ve sürdürülmesi de bir esinti olacak.

Enardo’nun temel özellikleri arasında yedi menü, Elementor sayfa oluşturucu, ACF PRO, hızlı kurulum sihirbazı, yayın görüntüleme sayacı, beğeniler ve sınırsız renkler bulunur.

Enardo’nun kullanımı çok kolaydır, ancak sonuç olağanüstü derecede dikkate değer olacaktır. Enardo ile kendi patronunuzsun.

NewsTimes| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

NewsTimes bir piksel mükemmel ve hızlı yükleme dergisi WordPress teması. Tüm ekran boyutlarına uygun bir tuval dışı mobil menü içerir.

NewsTimes | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
NewsTimes| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Ek olarak, sınırsız renk seçenekleri ve 630+ Google yazı tipiyle sınırsız kenar çubuğu oluşturabilirsiniz.

Kısa kodları, yayınlarınıza zahmetsizce düğmeler, alıntılar, bildirimler, videolar ve daha fazlasını eklemenizi sağlar.

Bazı kısımlarını değiştirmek istemeniz durumunda geliştiriciler bu temaya bir Özel CSS seçeneği eklediler.

Ayrıca, web sitenizdeki ilgili, popüler ve en son yayınları görüntülemenize yardımcı olmak için bu temadaki gelişmiş widget’ları bağladılar.

Yumuşak geçiş efektlerine sahip yerleşik kaydırıcısını kullanarak görkemli görüntülerinizi sergileyin.

Ve temanın ana sayfa düzeni yöneticisini kullanarak ana sayfanızı kolayca özelleştirin.

Temanın varsayılan ayarını kişiselleştirmek istiyorsanız, güçlü tema seçenekleri panelinden bazı bileşenlerini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcıları sosyal medya profillerinizi takip etmeye ve içeriğinizi farklı sosyal ağ platformlarıyla paylaşmaya teşvik etmek için tema tasarımıyla eşleşen Özel sosyal medya simgelerini entegre ettiler.

Puanları ve yorumları yayınınıza kolayca dahil etmenizi sağlayan ve kullanıcılarınızın yayınlarınızı derecelendirmesini sağlayan yerleşik bir inceleme sistemine sahiptir.

Dahası, geçerli kod kullanarak NewsTimes’ı oluşturdular ve hız için optimize ettiler.

Kullanıcı web sitenizi kaydırdıkça daha fazla gönderi yükleyen sonsuz bir kaydırma özelliğine sahiptir.

Ayrıca, web sitenizin daha düzgün ve daha hızlı yüklenmesini sağlamak için Ajax yüklemesini kullandılar.

Son olarak, reklamlarınızı zorluk çekmeden düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olmak için bu temaya bir Reklam yöneticisi eklediler.

15Zine| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

15Zine, dergi web siteleri için modern, ilgi çekici bir WordPress temasıdır. Ayrıca inanılmaz derecede çok yönlü ve beceriklidir, birçok kullanışlı özellikle doludur.

15Zine | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
15Zine| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Elit bir Yazar tarafından geliştirilen bu tema WordPress topluluğu tarafından iyi karşılandı.

Kullanıcılar, Ana Sayfa Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucusunu kullanarak etkileyici mizanpajları da özelleştirebilir.

Son derece kullanıcı dostu, çok teknoloji meraklısı olmayan müşteriler tarafından erişilebilir.

Ayrıca, Trend Olan Mega menü özelliği en çok görüntülenen yayınlarınızı düzenlemenizi ve izlemenizi kolaylaştırır.

Bu temanın etkileyici özellikli resim stili sisteminden yararlanarak içeriğinize başka bir boyut ekleyin.

Temanın kodunu değiştirmeye gerek kalmadan basit görüntü gömmelerini tam ekran görüntü gömmelerine dönüştürebilirsiniz.

Karmaşık eylemleri kolayca gerçekleştirebileceğiniz için dik bir öğrenme eğrisi hakkında endişelenmeden zekanızı tam olarak ifade edebilirsiniz.

Geliştiriciler tüm özelliklerini modernize etti ve 21. yüzyıla getirdi. Örneğin, bir yayının başlık alanını kapatabilir ve sayfanın genel görünümünü iyileştirebilirsiniz.

Ayrıca sizi sonsuz kaydırma ve bazı çok popüler simge varyasyonlarından koruyan bir Ajax hızlı arama işlevi de vardır.

Ayrıca tema, yayınlardan elde ettiğiniz geliri artıran banner yönetimi işlevini de içeriyor.

Genel olarak, dergi tarzı web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak için esnek ve mobil dostu dergi WordPress teması arıyorsanız 15Zine doğru temadır.

Newsmag| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Newsmag, haber, gazete, dergi, yayın veya derleme web sitesi için uygun temiz ve düzenli bir dergi temasıdır.

Newsmag | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Newsmag| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

İçerik oluşturucular sağlam çerçevesini WordPress Booster Framework üzerine inşa ettiler.

Altı benzersiz yığın yüklediler (varsayılan, moda, teknoloji, video, spor ve klasik blog) bu temayı daha sonra özelleştirebilirsiniz.

Visual Composer tarafından desteklenen, yalnızca belirli öğeleri istenen konuma sürükleyip bırakarak kendi özel sayfa düzenlerinizi oluşturabilirsiniz.

Visual Composer ayrıca 20 içerik bloğunu ve 3 sayfa şablonunu karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır.

Newsmag, 22 özel widget, 17 içerik ve 5 genel kullanıcı arayüzü için gelir.

Ayrıca, özel içerik widget’ları farklı stillerdeki yayınları görüntüler ve özel renkleri, gelişmiş filtreleri (etikete, kategoriye, yazara, posta türüne göre), ajax sayfalandırma, ajax filtreleme ve sonsuz yükü destekler.

Web sitenizin renk şeması, arka plan resmi, üstbilgi ve bunun gibi temel öğelerini zahmetsizce değiştirebilirsiniz.

Aynı makaleyi iki kez listelememenizi sağlayan benzersiz bir makale sistemi eklediler.

Ayrıca, temanızda yaptığınız önizleme değişikliklerini veren bir WordPress editörü TinyMCE WYSIWYG ile entegre oldular.

Ayrıca, bu tema görüntülerinizi şık bir şekilde sunmak için iOS kaydırıcısına sahiptir.

Her görüntüye açıklama ve telif hakkı bilgisi ekleme özelliğiyle galeriyi farklı en boy oranlarında sunabilirsiniz.

Ayrıca özel yapım ışık kutusu, güçlü kısa kodlar, Ajax ile Canlı Arama, Speed ​​Booster v3 Eklentisi, akıllı kenar çubuğu, Youtube / Vimeo video oynatma listesi, gelişmiş bir yapışkan menü, akıllı reklam sistemi, sosyal sayaç ve çok daha fazlası gibi diğer değerli tema özelliklerini içerir.

Piemont| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Piemont, herhangi bir web sitesini geliştireceğinden emin olan WordPress için çok yönlü bir temadır.

Piemont | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Piemont| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Büyük bir özellik listesi ve güzel bir tasarıma sahip olan bu ürün, göz önünde bulundurmayı hak ediyor. Seyahat, yemek, moda veya çok amaçlı bloglar için kullanabilirsiniz.

Nişinizden bağımsız olarak, Piemont sizi koruyor. Nihai hedefleriniz tutarlılık ve kalite olduğu sürece, amatör veya profesyonel olmanız önemli değildir.

Ayrıca, bu temanın 4 menü konumu da dahil olmak üzere sınırsız sayıda Menü varyasyonu vardır: üstbilgi, üst, altbilgi ve tuval dışı.

Sınırsız sayıda başlık sürümüne ek olarak ana sayfanız için Yayın Kaydırıcıları da vardır.

Dahası, bu ürün 650’den fazla muhteşem yazı tipi ve 11 hazır renk paleti olduğunu düşünerek çok amaçlı bir blogcunun hayalidir.

Özelleştirme eksikliği burada bir sorun değildir.

Tabii ki, başarılı bir işletmenin bir satış planı vardır; sizinki, güzel çevrimiçi mağazaların oluşturulmasını kolaylaştıran çok yönlü bir WordPress eklentisi WooCommerce’i içerebilir.

Başarılı olursa, ek bir gelir kaynağı oluşturabilir. Piemont ayrıca başlıkta Banner desteği ve 5 blog varyasyonu sunar: dikey, standart, 2 sütun, duvarcılık ve kompakt liste. Logo konumunuz değişkendir ve ziyaretçileriniz Mailchimp Bültenine kaydolabilir.

Edition| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Edition, son derece benzersiz bir dergi temasıdır. Çevrimiçi dergiler ve haber web sitesi için harika bir çerçeve sağlar .

Edition | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
Edition| Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Edition, benzersiz kaydırıcısı, ızgaraları veya görüntü düzenleriyle göz alıcı bir dergi web sitesi oluşturmanıza da olanak tanır.

Ayrıca, bu tema, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sayesinde sayfa düzenini oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Ayrıca, hedef okuyucularınız için mükemmel bir dergi web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak güçlü tema seçenekleriyle birlikte gelir.

GOLIATH | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Goliath WordPress teması, çevrimiçi bir dergi oluşturmak için uygun modern ve sofistike bir web sitesi şablonu.

GOLIATH | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları
GOLIATH | Haberler, Moda, Teknoloji, Yaşam Tarzı WordPress Temaları

Bu tema, sosyal paylaşımı güçlendirmek için harika sosyal medya entegrasyonu ile birlikte gelir ve okuyucularınızın sosyal medya profillerinizi takip etmesini kolaylaştırır.

Bootstrap ön uç çerçevesi tarafından desteklenen güçlü ve güçlü çerçevesi sayesinde web sitesi geliştirmeyi gerçekten hızlı ve kolay hale getirir. Ayrıca tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda yetenekli bir şekilde çalışıyor.

Bu modern haber dergisi temasını güçlü Planetshine Kontrol Paneli aracılığıyla markalama ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Visual Composer eklentisi ile sorunsuz bir şekilde sınırsız sayfa düzeni de oluşturabilirsiniz.

Bu tema, Google web yazı tipleri, sonsuz renk seçenekleri, göz alıcı sosyal simgeler, gelişmiş kategori seçenekleri, gelişmiş yazı seçenekleri, sınırsız kenar çubukları ve katmanlı PSD dosyaları gibi harika tema dergisi özellikleriyle birlikte gelir.

Ayrıca, kullanıcıların web sitenize güzel kaydırıcılar eklemesine yardımcı olmak için Slider Revolution eklentisini de içerir.

Dahası, zevkli açılır menüler oluşturmanıza izin veren dikkat çekici bir mega menü eklentisi ile birlikte geliyor.

Bu tür gezinme kesinlikle web sitenize kullanıcı katılımını artırır ve kullanıcı deneyimini geliştirir.

Bu tema ayrıca, web sitesinin ana sayfasından ayrılmadan metnin önizlemesini almak için herhangi bir yayının üzerine gelmenizi sağlar.

Ayrıca, özellikli haber kaydırıcısı, fareyle giriş genişletilmiş metne sahip özellikli yayın kaydırıcısı, özellikli yayın seçeneği, sola veya sağa hizalanmış kenar çubuğu, stil sahibi kenar çubuğu widget’ları, fotoğraf galerisi ve entegrasyon sonrası küçük resimlerle herhangi bir kategoriden en son yayınları seçin birden fazla özel pencere öğesi ve sosyal simgeler ve özel resim banner’ları veya Google Ads içeren altbilgi.

Son olarak, Goliath ayrıca bbPress eklenti entegrasyonu ile birlikte gelir, WooCommerce eklentisini, WPML Hazır, Otomatik sıcak makaleler ve Akıllı Kenar Çubuğu ve çok daha fazlasını destekler.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

“Haberler Moda Teknoloji Yaşam Tarzı WordPress Temaları 2020” için bir cevap

  1. Bilen insan dedi ki:

    Geçin bunları en iyisi ZOX abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim