apple # css # html # imac # imac mockup # php

iMac Mockup Modelleri Profesyonel Sunum için Ücretsiz 2020

İbrahim Bozkurt
YAZILIMA DAİR!
iMac Mockup Modelleri Profesyonel Sunum için Ücretsiz 2020

Web sitenizin, uygulamanızın veya diğer UI tasarımlarınızın profesyonel sunumu için en iyi iMac Mockup Modellerini kullanın.

iMac Mockup; Tasarımlarınız, web siteniz veya uygulamanız için çarpıcı bir sunum hazırlamanız gerek ve mükemmel görsellere mi ihtiyacınız var? Listelediğimiz iMac maketleri tamda bu noktada sizin işinizi çözecektir.

iMac Mockup Modelleri Profesyonel Sunum için Ücretsiz 2020
iMac Mockup Modelleri Profesyonel Sunum için Ücretsiz 2020

Photoshop’un yardımıyla hemen hemen her resminizi ekleyebilir ve iMac’in ekranında göründüğünü görebilirsiniz.

Unutmayın, sadece temel web tasarım bilgisine ve bazı sürükleme ve bırakma becerilerine sahip olmanız gerekir.

Mockup’u ücretsiz olarak indirdikten sonra, Photoshop’a içe aktarır ve tasarımınızı akıllı nesne katmanı aracılığıyla iliştirirsiniz. Hepsi bu kadar! 

Şaşırtıcı bir şekilde, yapmanız gereken tüm iş budur. Elbette, bazı örnekler size daha fazla özgürlük verirken, diğerleri ise profesyonel bir sonuç sağlar.

Bir tasarımcıysanız , gelecek tüm projeleriniz için kolayca bir iMac maketi paketi oluşturarak iş akışınızı her zaman pro düzeyinde tutarsınız.

Şüphesiz, kitlelerden sıyrılmak ve çalışmalarınızı görüntüleyen herkes üzerinde güçlü bir ilk izlenim oluşturmak istiyorsanız, iMac mockup PSD şablonları ile işleri halletmeniz daha iyi olur.

Çalışan Bir Adamın iMac Mockup ‘ı

Parlak bir ofiste çalışan bir erkeğin yer aldığı güzel, profesyonel ve sofistike bir iMac maketi.

Çalışan Bir Adamın iMac Mockup’ı

Artık web sitesi tasarımınızı, yeni iMac arka planınızı, ekran koruyucunuzu, yönetici kontrol panelinizi kaydırabilirsiniz, adını siz koyun, bu mockup bunu halleder.

Bunun için herhangi bir gelişmiş yazılım kullanmaya gerek yoktur. Placeit sayesinde tüm işleri tarayıcıda yaparsınız. Resminize veya ekran görüntünüze gelince, doğrudan bilgisayarınızdan yükler veya hatta bir URL kullanırsınız.

İMac ekranının çalışma alanı 1920 x 1080 pikseldir, ancak tasarımınızı yeniden düzenleyebilir ve kırpabilirsiniz. Ayrıca, Placeit bir grafikin yanı sıra bir metin yer paylaşımı eklemenize izin verir.

Modern Bir Ofiste iMac Mockup ‘ı

Modern bir ofis, bitkiler ve beyaz masa üzerinde bir iMac, bu sonraki şablonla elde edeceğiniz şey budur.

Modern Bir Ofiste iMac Mockup‘ı

Oluşturmanızla varsayılan görünümü iyileştirmek ve hemen geçerli olmasını görmek neredeyse hiç zaman almaz.

Burada gördüğünüz diğer iMac maketleri gibi, bu sadece bazı tıklama becerileri gerektirir ve zaten kitleniz veya müşteriniz için nihai ürüne sahip olabilirsiniz.

Göründüğü kadar basit! Tasarım veya ekran görüntüsünü hazır hale getirdikten sonra, herkes ve herkes mockup’tan muazzam bir şekilde kâr edebilir.

Deneyimsiz bile, şimdi herkesi büyüleyecek fotogerçekçi bir sunum oluşturabilirsiniz.

Minimalist Bir Ortamda iMac Kullanan Bir Adam Mockup ‘ı

Minimalist ofisinde çalışan bir adamın harika bir iMac maketi. Bu, iMac ekranında görüntülemek istediğiniz işinize ekstra parlaklık katacak.

Minimalist Bir Ortamda iMac Kullanan Bir Adam Mockup‘ı

Placeit platformuna gidin ve şablonu hemen düzenleyin. Web siteleri, çevrimiçi mağazalar, uygulamalar, bir iMac’in ekranına uyan hemen hemen her şey, şimdi en etkileyici şekilde sunabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz yerler; ek tanıtım için, sosyal medyada, bir bültende, çevrimiçi portföyünüzde vb.

Kadın Telefon Kullanırken Arkaplanda iMac Mockup ‘ı

Patron siz değilseniz, kimse sizi masanızda bacaklarınızı uzatarak görmek istemez. Her neyse, ne yapmanız ve yapmamanız gerektiği konusunda burada değiliz.

Kadın Telefon Kullanırken Arkaplanda iMac Mockupı
Kadın Telefon Kullanırken Arkaplanda iMac Mockup‘ı

Bunun yerine, yalnızca en iyi iMac modellerini incelemek için buradayız. Ve bu özellikle kesinlikle masaüstü uygulamanızı, yazılımınızı veya web sitesi tasarımınızı göstermenin harika bir yoludur.

Patron kadın, mobil cihazında bazı sosyal medya eğlencesinin tadını çıkarmak için iMac’e bakmanın uzun saatlerinden bir mola veriyor. Ekran görüntüsünü kaydırın ve işiniz bitti.

Sağlam Bir Arka Plana Sahip iMac Mockup ‘ı

Cihazı ve sağlam bir arka planı olan basit, temiz, profesyonel ve sofistike bir iMac maketi.

Sağlam Bir Arka Plana Sahip iMac Mockup‘ı

Arka plandan bahsetmişken, rengi zahmetsizce değiştirebilir ve sunumu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Serin gölge efekti alt yüzeyi duvardan ayırır ve daha gerçekçi bir sunum sağlar. Placeit ile çalışırken, platform her şeyi halleder ve süreci zahmetsiz tutar.

Röportaj Odasında iMac Mockup ‘ı

Bir iş görüşmesi sırasında konferans salonunda harika bir iMac maketi. Şimdi, bu aracı kullanmak istediğiniz şey size kalmış, şablonu tam anlamıyla kullanmanın çeşitli yolları vardır.

Röportaj Odasında iMac Mockupı
Röportaj Odasında iMac Mockup‘ı

Kesin olan bir şey var, sonuç. Bir web sitesi, çevrimiçi mağaza, yazılım veya masaüstü uygulaması olsun, tasarımınızın çok gerçekçi bir sunumu olacaktır.

İMac ekran görüntüsünün yanı sıra, düğmeye basit bir tıklama ile metin kaplaması da ekleyebilirsiniz. Metnin rengini ve iki farklı dolgu boyutu ile gelen metin arka planını değiştirebilirsiniz.

Ahşap Masa Üzerinde iMac Mockup ‘ı

Ahşap masa sayesinde temiz ve minimal rustik bir dokunuşla, bu iMac mockup ile elde ettiğiniz şey budur.

Ahşap Masa Üzerinde iMac Mockupı
Ahşap Masa Üzerinde iMac Mockup‘ı

Her şeyden önce, şablonun düzenlenmesi sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.

Yükle düğmesine bir tıklamayla veya resim / ekran görüntüsü URL’nizi kopyalayıp yapıştırarak, artık tasarımınızı sunan bir iMac’e sahip olabilirsiniz.

Görünümden memnunsanız, indirme düğmesine basın ve sonucun tadını çıkarın. Profesyonellik gösteren bir sunumla kitlelerin arasından sıyrılmak için bir mockup şablonu kullanabilirsiniz.

Görüntünün 1920 x 1080 piksel boyutunda olduğundan ve bir rüya gibi sığacağından emin olun. Öte yandan, gerekirse kolayca kırpabilir ve yeniden konumlandırabilirsiniz.

Bir iMac Kullanan İki Adam Mockup ‘ı

Bir iMac üzerinde çalışmayı görüntüleyen iki erkek meslektaşı içeren gerçek bir ofis deneyimi.

Bir iMac Kullanan İki Adam Mockupı
Bir iMac Kullanan İki Adam Mockup‘ı

Her durumda, web sitenizin, yeni iMac duvar kağıdı tasarımınızın, bir yönetici panelinin, yazılımın veya çevrimiçi moda mağazasının tadını çıkarabilir, herkesin merakını yakalayacak bir sunum yapabilirler.

Bugünün dünyasında, herhangi bir deneyime ihtiyaç duymadan olağanüstü sunumlar oluşturabilirsiniz.

Sonuçta, Placeit, tasarımlarınızı sergilemek için birinci sınıf maketlerini kullanabileceğiniz eğlenceli ve kullanıcı dostu bir platformdur.

Reklam öğesi hazır olduğunda, 1920 x 1080 piksel ekrana ve voila’ya ekleyin, indirmek için hazırsınız.

Modern iMac Pro Mockup ‘ı Vol.2

Yeni iMac Pro ateştir ve bugün bu mockup’ı indirebilir ve foto-gerçekçi bir şekilde görüntülemesine izin verebilirsiniz.

Modern iMac Pro Mockupı Vol.2
Modern iMac Pro Mockup‘ı Vol.2

Bir masaüstü uygulaması veya bir müşteri için yeni bir web sitesi üzerinde çalışmakla meşgulseniz, tasarımınızı bu maket’e aktarın ve ne kadar iyi uyduğunu görün.

Bu şekilde, herhangi bir ek düzenlemeye ihtiyaç duyup duymadığını bileceksiniz.

Ayrıca, müşteriniz tasarımı daha iyi görselleştirecek ve projenin ne kadar iyi bir araya geldiğini görecek. Tek yapmanız gereken bu şablonu indirmek!

Temiz ve Minimal iMac Pro Mockup ‘ı

Bir temiz masa , bir iMac Pro kurulum ve bir bitki, başka ne gerekiyor? Mümkün olduğunca az çalışma ile, artık bu ortamın işinizi profesyonel ve sofistike bir şekilde temsil etmesini sağlayabilirsiniz.

Temiz ve Minimal iMac Pro Mockup ‘ı
Temiz ve Minimal iMac Pro Mockup‘ı

Yenilikçi bir uygulamanın veya kurumsal bir web sitesinin yayınlanması için işinizle meşgulken, gerçek zamanlı olarak test etme ve ne kadar uyumlu bir performans gösterdiğini görme zamanı gelmiştir.

Bu iMac maketine ekleyin ve büyünün gerçekleştiğini görün. Daha sonra onu müşterinize gönderebilir ve anında gerçekçi görsel sunumla etkileyebilirsiniz. Şimdi deneyin, sonuçta ücretsiz.

Harika iMac Pro PSD Maketi

İşleri üst dereceye çıkarmak istiyorsanız, bir iMac maketi ile büyüleyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Harika iMac Pro PSD Maketi
Harika iMac Pro PSD Maketi

Bu özellikle güçlü Apple masaüstü bilgisayarı, bir lamba, bir kitap, bir sandalye ve bir dizi kalem içerir. Kesinlikle çalışma alanınızın gerçek bir fotoğrafını çekiyormuşsunuz gibi görünüyor.

Ancak, bu şablon zaten gerekli tüm özelliklere sahip olduğundan buna gerek yoktur.

Sadece resminizi, web tasarımınızı veya tanıtmak istediğiniz herhangi bir şeyi ekleyin ve yayına hazırsınız. Yeni başlayanlar için uygun olan şey kulağa geldiği kadar kolaydır.

iMac PSD Maketi

Yaklaşan tasarım sunumunuz için ücretsiz bir iMac modeline mi ihtiyacınız var? Sizin için seçtiğimiz bu ücretsiz iMac maketleriyle gözleriniz ziyafet çekiyor!

iMac PSD Maketi
iMac PSD Maketi

Bu ücretsiz model, 27” iMac ekran boyutunun ve 3K çözünürlükte closeup bir görünüme sahiptir. Tamamen özelleştirilebilir bir PSD dosyasıdır.

Bu ücretsiz iMac maketi, kolay tasarım ekleme için akıllı nesne ile birlikte gelir. Böylece, son sunumunuzdan önce tasarımlarınızın gerçeğe yakın bir önizlemesi garanti edilir.

Bu model ile tasarımınızın kullanıcı arayüzü son derece kusursuz ve yenilikçi olacaktır.

Özellikle, parlaklığı, yansımayı, gölgeyi özelleştirebilir ve hatta arka planın rengini değiştirebilirsiniz. Dahası, sahnede Sihirli Klavye ve Sihirli Fare’nin isteğe bağlı kullanımı vardır.

Çalışma Alanı iMac PSD Maketi

Bu iMac modelini seçtiğinizde proje sunumunuzu sorunsuz ve yenilikçi hale getirirsiniz. Çalışma Alanı iMac PSD Mockup tasarımınızın değerlendirilmesi için harika bir araçtır.

Çalışma Alanı iMac PSD Maketi
Çalışma Alanı iMac PSD Maketi

Temiz ve minimalist bir çalışma alanı sahnesinde Magic Mouse’lu bir iMac ve sihirli klavyeye sahiptir. Grafik tasarımınızı, markanızı veya reklamlarınızı iMac ekranına ekleyerek harika bir tasarım sunumunuz olur.

Bu modelin içerdiği akıllı nesne katmanı sayesinde, sahneye resim eklemek oldukça kolay ve hızlıdır.

Sadece kendi tasarımınızı akıllı katmana sürükleyin ve kaydedin ve hemen mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz!

Bu iMac modeline göz atın ve sunumunuzun kariyeriniz veya işiniz için daha fazla fırsat açmasına izin verin!

Ücretsiz Photorealistic iMac PSD Mockup ‘ı

Tasarımınızı gerçekçi, profesyonel ve yenilikçi bir şekilde sunacak bir iMac maketi mi arıyorsunuz?

Ücretsiz Photorealistic iMac PSD Mockup ‘ı
Ücretsiz Photorealistic iMac PSD Mockup ‘ı

Başka yerde arama! İşte grafik tasarım sunumu, değerlendirme ve promosyon amaçlı kullanılabilecek bir Fotogerçekçi iMac PSD Maketi.

Düzgün, minimalist ve zarif bir masa sahnesinde bir iMac cihazına sahiptir. İMac profesyonelliği şıklık katıyor veya masa lambası ile birlikte bir tencerede küçük bitkiyi büyük bir ek yapıyor.

Özellikle, bu ücretsiz iMac maketi, tasarımınızı sürükleyip bırakabileceğiniz ve parlamaya hazır olabileceğiniz akıllı nesne katmanını içerir!

Bu model, yaklaşan web sitesi sunumu, kullanıcı arayüzü tasarımı veya iMac cihazına yansıtmak istediğiniz diğer profesyonel çalışmalar için edinilmeye değer.

PSD Ücretsiz Parlayan Gece iMac Mockup ‘ı

Bu ücretsiz iMac maketi ile donuk ve cansız tasarım gösterilerinizi daha ilginç ve keyifli bir hale dönüştürün.

PSD Ücretsiz Parlayan Gece iMac Mockup ‘ı

PSD’deki ücretsiz iMac Mockup, fotogerçekçi bir sunumla tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilen harika bir kaynaktır.

Bu, tasarımınızı kolayca ekleyebileceğiniz akıllı nesne katmanıyla mümkün olur. Özellikle, bu model bir karanlık veya gece ambiyansı üzerinde bir iMac cihazının perspektif bir görünümüne sahiptir.

Sahnedeki bitki, lamba, Sihirli fare, Sihirli klavye, vb. Gibi diğer unsurlar, sahnenin görsel çekiciliğini arttırır.

Ücretsiz Modern Workspace iMac Mockup ‘ı

Bu ücretsiz iMac çalışma alanı mockup sadece bir tıklamayla sizin olabilir. Yeni web sitesi temalarınızı, uygulama tasarımınızı veya ekstra bir parlaklık katmak istediğiniz diğer web projelerini görüntülemek için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Modern Workspace iMac Mockup ‘ı
Ücretsiz Modern Workspace iMac Mockup ‘ı

Modern bir serbest çalışanın veya hatta küçük bir işletme sahibinin bu çalışma alanını daha sıcak bir hava ile kullandığını kolayca hayal edebilirsiniz.

Bu tür bir atmosferin başyapıtınızla en iyi rezonansa girdiğine inanıyorsanız, elbette, mockup’u şimdi kullanın ve kısa bir süre sonra eylemde görün.

Ayrıca, kişisel portföyünüzü oluşturmanın yanı sıra markalama amaçları için de harika çalışabilir .

Ücretsiz Apple iMac Sinema Ekran Maketi

Foto-gerçekçi iMac maketleri kesinlikle dikkate alınacak olanlar olsa da, daha basit ve temel bir şey de sizi iyi yapabilir. İşte iMac’in çarpıcı retina ekranını vurgulayan basit bir şablon.

Ücretsiz Apple iMac Sinema Ekran Maketi
Ücretsiz Apple iMac Sinema Ekran Maketi

Düzen, resminizi ekranlara eklemenize ve arka planın rengini değiştirmenize olanak tanır. Markanızla uyumlu hale getirin ve kendinizi rekabetten ayırın.

Bu, stile ince ayar yaptıktan ve kendi stilinizi oluşturduğunuzda gerçekleşmesi çok olasıdır. Profesyonel ruhunuzu tam anlamıyla açın ve onu gören herkesin ilgisini çekmek için nefes kesici bir deneyim oluşturun.

Yüzen iMac Mermer Arka Plan Maketi

Mermer zemin ve mermer duvar ile çevrilidir, markanızın farkındalığını arttırırken mükemmel bir kombinasyon oluşturur.

Yüzen iMac Mermer Arka Plan Maketi
Yüzen iMac Mermer Arka Plan Maketi

İMac’in ekranını değiştirebilir, ürününüzü veya tasarımınızı buna ekleyebilir ve farkı görebilirsiniz. Kabul edelim, Apple ürünleri çok klas ve tasarımlarınızın ve sanat eserlerinizin genel sunumu üzerinde kesinlikle güçlü bir etkiye sahip. Hemen indirin ve hızlı başarı için hemen kullanmaya başlayın.

Ücretsiz iMac Retina Ekran 5K Maketi

Saf sunum amaçlı olarak, çoğu, temizliği ve minimalizmi nedeniyle Apple ürünlerini kullanıyor. Profesyonel ve sofistike tutarken oluşturmak istediğiniz işe güçlü bir şekilde odaklanıyorlar.

Ücretsiz iMac Retina Ekran 5K Maketi
Ücretsiz iMac Retina Ekran 5K Maketi

5K retina ekran iMac’leri için, web siteniz, uygulamanız veya ek pozlama gerektiren diğer web tasarımlarınızla kullanmanız için harika bir model. Daha iyi görselleştirme veya hatta pazarlama amacıyla müşterinize göndermek için kullanabilirsiniz.

Herkese bir iMac maketi ile başyapıtınızın ne kadar harika olduğunu görme ve onlara ilgi duyma şansı verin.

iMac Mockup PSD

Bir iMac’te uygulamanız veya web siteniz varsa kesinlikle çok daha profesyonel ve uzman görüneceksiniz.

iMac Mockup PSD
iMac Mockup PSD

Ancak bu mockup şablonu sadece bilgisayarı değil, onu daha gerçekçi kılan tüm çalışma alanını içeriyor. Nasıl yaptıklarını sorguladıysanız, cevap oldukça basittir: iMac maketleri.

Tek ihtiyacınız olan bu dosyayı indirmek ve Photoshop ile kullanmaktır. Resminizi ekleyin, ayrıca doygunluğu ek bir benzersizlik dokunuşu eklemek için ayarlayabilirsiniz.

Tıpkı bu koleksiyondaki diğer tüm ürünler gibi, hızlı sonuçlar için kullanımı kolay bir düzen.

PSD’de Ücretsiz iMac Maketi

Web sitenizi görüntülemenin en iyi yolunun ne olacağını merak ediyorsanız, daha fazla merak etmeyin.

PSD'de Ücretsiz iMac Maketi
PSD’de Ücretsiz iMac Maketi

Burada sizi ayıracak ve zirveye yerleştirecek foto-gerçekçi bir iMac maketi var. Neredeyse kendi çalışma alanınızın fotoğrafını çekiyormuşsunuz gibi geliyor.

Evet, bu gerçekçi ve müşterinizin bunu bilmesine gerek yok. Bir tasarımcı olarak, potansiyel yeni müşterilerinizi ikna etmek ve mevcut müşterileri şaşırtmak için UI tasarımlarınızı sergilemenin benzersiz yollarını düşünmeniz gerekir.

Hızlı bir düzeltme için her zaman elinizin altında bir dizi mockup şablonu edinin.

Modern Yüzer Masa Maketi

Yüzen bir masa, modern bir sandalye, bir grup detay ve bir Apple iMac’den oluşan kesinlikle çarpıcı bir ofis çalışma alanı. Akıllı katmanlar aracılığıyla anında düzenleme sunan bir PSD maketi.

Modern Yüzer Masa Maketi
Modern Yüzer Masa Maketi

Unutmayın, bu muhteşem iMac maketinin her detayını değiştirebilir ve kendiniz yapabilirsiniz.

Ancak, en önemlisi, bilgisayarınızın ekranını kullanarak markanızı, ürününüzü veya diğer web tasarımlarını görüntüleyin ve herkesi şaşkınlıkla ve hayretle bırakın.

Mockup’u ücretsiz indirin ve hızlı bir sunum için hemen düzenlemeye başlayın. Böyle son model bir şablonla, işinize yalnızca ekstra bir profesyonellik dokunuşu eklersiniz.

Ücretsiz iMac Plus Masa Lambası Maketi

Bir lamba ve kalem ve makas tutucu ile bir iMac kurulum modeli sizin için burada. İMac’in ekranını resminizle değiştirerek web sunumunuzu müşterileriniz için hazır hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz iMac Plus Masa Lambası Maketi
Ücretsiz iMac Plus Masa Lambası Maketi

Şimdiye kadar sıkı ve tutkulu bir şekilde çalıştığınız uygulama veya web sitesi projesi, sonunda bir iMac maketi ile vitrine çıkabilirsiniz.

Ancak, yalnızca tanıtım amaçlı kullanmayın, tasarımınızı da test edin ve ekstra arıtma dokunuşlarına gerek olup olmadığını görün.

Ücretsiz Çift Monitör iMac Kurulum Maketi

Bir programcı veya tasarımcı olarak, işi yapmak ve alanla daha fazla özgürlük elde etmek için bazen iki ekranı kullanmanız gerekir.

Ücretsiz Çift Monitör iMac Kurulum Maketi
Ücretsiz Çift Monitör iMac Kurulum Maketi

Ancak, çift monitör iMac kurulum maketi kullanmak isterseniz, indirme düğmesine tıklayarak yapabilirsiniz.

Bu listedeki geri kalanlar gibi ücretsiz bir şablon. Bununla birlikte, onu kullanmak ve kendinize yardımcı olmak istememenizin gerçek bir nedeni yoktur, iş akışınızı tamamen yeni bir dereceye çıkarır.

Ayrıca, iMac veya başka bir Apple ürününde çalışmanızı sergilediğinizde hemen işleri hızlandırırsınız.

Ücretsiz Solid White Apple iMac Maketi

Biraz farklı bir şey için, bu ücretsiz katı beyaz Apple iMac modelini kullanmayı düşünebilirsiniz. Klavye, izleme dörtgeni ve fare ile tam beyaz bir iMac kurulumudur.

Ücretsiz Solid White Apple iMac Maketi
Ücretsiz Solid White Apple iMac Maketi

Her öğe, istediğiniz kadar şablonu özelleştirmeniz için ayrı bir akıllı katmanla birlikte gelir. Hepsini olduğu gibi bırakıp resminizi ekleyebilir veya başka ince ayarlar ve değişiklikler de yapabilirsiniz.

Durum ne olursa olsun, son ürün kesinlikle çatlak olacak! Sununuzu her zaman zaten nihai bir ürün olarak düşünün. Tabii ki, daha sonra her zaman iyileştirebilirsiniz, ancak güçlü bir ilk izlenim oluşturabilir ve herkesi bağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Çoklu Perspektifler iMac Maketi

Birden fazla perspektifte basit bir iMac maketi, ücretsiz aracı indirdikten sonra elde ettiğiniz şeydir. Önden, soldan ve sağdan açılıp yukarıdan, dört pozisyonun hepsi artık sizin ücretsiz olabilir.

Ücretsiz Çoklu Perspektifler iMac Maketi
Ücretsiz Çoklu Perspektifler iMac Maketi

Uygulamanızı veya kullanıcı arayüzü tasarımınızı uygulayın ve başkalarının daha fazla çalışmasını sağlayın. Yeni başlayan bir tasarımcı olsanız bile Photoshop ile düzenlemek hızlı ve zahmetsizdir.

Akıllı katman üzerinden çalışmanızı hızlıca kaydırabilir ve anlık sonuçları görebilirsiniz. Her zaman çalışmalarınızı benzersiz ve özgün bir şekilde nasıl sunabileceğinizi düşünün, kendinizi rekabetten ayırın. Bir iMac ile çalışın ve işlerinizi hızlandırın.

PSD’de ücretsiz iMac Maketi

Yenilikçi proje üzerinde çalışmakla meşgulken, en güzel sunumu hazırlamak için kendinize yatırım yapmak için zaman bulamazsınız.

PSD'de ücretsiz iMac Maketi
PSD’de ücretsiz iMac Maketi

Üzerinde sayısız saat harcamak yerine, ücretsiz bir iMac maketi alın ve işi sizin için yapmasına izin verin.

Bu özel şablon, mükemmel bir sonuç elde etmek için daha fazla olasılığa sahip olmanız için aslında iki farklı iMac ile birlikte gelir. Ayrıca, yansımaları, renkleri, gölgeleri ayarlayabilir ve hatta projeniz gerektiriyorsa Apple logosunu kaldırabilirsiniz.

Sonuç olarak, uygulamanızın gerçekçi bir tasvirini oluşturacak ve çevrimiçi olarak parlatacak bir patlama yaşayacaksınız.

PSD Vol.2’de Ücretsiz iMac Maketi

Bir iMac maketi kullanıyorsanız, şaşırtıcı ve dikkat çekici bir sunumun gerçekleşmesi muhtemeldir.

PSD Vol.2'de Ücretsiz iMac Maketi
PSD Vol.2’de Ücretsiz iMac Maketi

Foto-gerçekçi bir şablonla, kullanıcılarınızı ilgi çekici ve etkileşimli hale getirebilirsiniz. Veya bir müşteriyle çalışıyorsanız, onlarla eserinizi paylaşın ve “canlı” olarak görmelerine izin verin.

Bu tür bir model, web sitesi sunumları, web sitesi temaları, uygulama ve diğer kullanıcı arayüzü tasarımları ve grafikleri için mükemmeldir.

Ücretsiz olarak indirerek kendiniz yapın ve iMac ekranını akıllı nesne katmanı aracılığıyla değiştirin. Photoshop ‘a yeni gelen biri için bile göründüğü kadar kolaydır.

Ücretsiz iMac Maketi ile Ev Masası

Özel bir sunum oluşturmak için vakti olmayan herkes için bir iMac maketi kullanın ve gerisi tarih olur. Bunun da ötesinde, nihai sonucun profesyonel ve birinci sınıf olması garanti edilir.

Ücretsiz iMac Maketi ile Ev Masası
Ücretsiz iMac Maketi ile Ev Masası

Bunu göz önünde bulundurarak, resminizi bir iMac ekranında sunan bu muhteşem ev masası ofis kurulumuna kolayca sahip olabilirsiniz.

Kesin olan bir şey var, foto-gerçekçi bir promoya sahip olmak istiyorsanız, bunu kesinlikle kullanmak ve bir mil öne çıkarmak istersiniz. Tasarımınızı maketlere sürükleyin ve görmek için dünyayla paylaşmaya başlayın.

iMac Mockup Freebie

Üç farklı varyasyon ve dört ekranla birlikte gelen tamamen özelleştirilebilir bir iMac maketi. Rica ederim.

iMac Mockup Freebie
iMac Mockup Freebie

Biri önden görünüştür ve iki ek görünüm daha vardır; bir tanesi iki, diğeri iMac açılı bir görünümde.

Çalışmalarınızla ekranları değiştirmenin yanı sıra, arka planı özelleştirebilir ve hatta bir masaüstü bile ekleyebilirsiniz.

Tüm bu ayırt edici görsel ve gerçeğe yakın sunumları hemen hazırlayın. Bir mockup ile profesyonelliğinizi zorlamak ve herkesin üzerinde çalıştığınızı görmesini sağlamak için çok şey yapabilirsiniz.

Home Office Maketi’nde Ücretsiz Yüksek Çözünürlüklü iMac

Ev veya ofis masası maketleri çoğu zaman gördüğünüz şey olsa da, bu sonraki iMac maketi ile kendinizi kolayca ayırt edebilirsiniz.

Home Office Maketi'nde Ücretsiz Yüksek Çözünürlüklü iMac
Home Office Maketi’nde Ücretsiz Yüksek Çözünürlüklü iMac

Bu tam ev ofis iMac kurulumu, daha da kolay bir görselleştirme için işini yapmakla meşgul bir erkeğe sahiptir.

Son tasarımı beyin fırtınası yapmak için artık hayal gücünüzü kullanmanıza gerek yok. Şimdi daha fazla çalışmak için bir maketi ekleyebilirsiniz.

Ve zaten tamamlandıysa, yine, kitlenize göstermek için bir mockup şablonu kullanın ve hatta oluşturma işleminizi önceden yazmak için kullanın.

Normlara karşı çıkın ve ek bir imza dokunuşuyla işinizi yapın. Konseptinizi bugün çalıştırın.

Noel Sahne Ücretsiz iMac Maketi

Noel ve tatil titreşimleri tam yoldaysa, aynı temalı bir iMac maketi kullanmayı düşünmelisiniz.

Noel Sahne Ücretsiz iMac Maketi
Noel Sahne Ücretsiz iMac Maketi

Şansınıza doğru yere geldiniz. İşte, iMac, lamba ve ruhunu artıracak diğer tatil ayrıntılarını içeren bir ofis kurulumunun Noel’den ilham alan bir mockup şablonu.

Mockup’u ücretsiz indirdikten sonra, yapmanız gereken tek şey hazır tasarımınızı veya sanat eserinizi ve voila’yı içe aktarmaktır, son ürün daha fazla tanıtım için hazırlanmıştır.

Ayrıca, arka planın rengini değiştirebilir ve gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

Ahşap Masa Maketi Üzerinde Ücretsiz iMac

Gerçekçi bir iMac maketi şimdi sizin olabilir. Bedava! Resminizi sorunsuz bir şekilde ekleyebileceğiniz rustik ahşap bir masa üzerinde cazip bir ev ofis kurulumudur.

Ahşap Masa Maketi Üzerinde Ücretsiz iMac
Ahşap Masa Maketi Üzerinde Ücretsiz iMac

Düzeni indirin, Photoshop’a ekleyin ve tasarımınızı akıllı nesne katmanından ekleyin. Bu budur; herhangi bir niyet için hazır kendi tasarım ile gerçekçi bir görüntü var.

Bir tasarımcı, müşteriniz uzmanlığınızın seviyesinden etkilenecek ve çalışmanızın ne kadar temiz, hassas ve ayrıntılı olduğu gerçeğinden memnun olacaktır.

Öte yandan, bir uygulama sahibiyseniz, bu mockup’u sosyal medya tanıtımı veya hatta blog yayınları için kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

“iMac Mockup Modelleri Profesyonel Sunum için Ücretsiz 2020” için 3 cevap

  1. Sıla Erdoğan dedi ki:

    Acaip işime yaradı teşekkürler

  2. tuğçe kaygılı dedi ki:

    teşekkürler işime yaradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim