html # Instagram # instagram hikaye şablonları # psd # wordpress

İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları!

İbrahim Bozkurt
İNDİREBİLİRSİNİZ!
İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları!

İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları ile profesyonel bir şekilde instagram reklamlarınızı yayınlayabilir paylaşımlar yapabilirsiniz

İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları. Bugünlerde Instagram pazarlamasının neden bu kadar popüler hale geldiğine dair bir fikriniz var mı?

İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları!
İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları!

Çok sayıda girişimci işletmeleri için kullanmaya başladı mı? Instagram’da 1 milyardan fazla aktif kullanıcı ve günlük 500 milyon aktif kullanıcı var.

Bu nedenle, kesinlikle dünya çapında en popüler sosyal ağlardan biridir ve güçlü bir sosyal medya pazarlama aracı haline gelmiştir .

Temel olarak, iş adamları için günlük olarak binlerce potansiyel müşteriyle bağlantı kurmak için bir pazarlama kanalı.

Anketler bile Instagram kullanıcılarının% 70’inin platformda bir marka aradığını bildirdi.

Yani, Instagram’ı işletmeniz için kullanmayı planlıyorsanız, hedefinize yardımcı olacak en iyi Instagram mockup’unu aramalısınız.

Instagram’ı pazarlama stratejiniz için kullanmak ister misiniz? Arkanıza yaslanın ve rahatlayın çünkü bu liste size ihtiyacınız olanı verecektir!

Instagram’ı kullanan işletmelerin başarısı, düzenli olarak yayınladıkları en iyi, kesintisiz görüntülere bağlıdır.

Bu nedenle, platformda yeni olanınız veya zaten bir profil oluşturmuş olsanız da, Instagram hikayeleriniz için her zaman çekici, cazip ve büyüleyici görüntüler tercih edin.

Bu hikayeler bir blog yayınını tanıtmanıza, bir listeyi paylaşmanıza, indirimler sunmanıza, ilginç istatistikleri paylaşmanıza ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu konuda size yardımcı olmak için harika, kullanışlı ve modern Instagram maketleri topladık.

Instagram’da hangi ürünleri sergileyeceğinizi, her zaman bu koleksiyona başvurabilirsiniz. Sadece işinize, kişiliğinize veya tarzınıza uyacak en iyi Instagram mockup’unu seçin.

Bu maketlerle, vizyonunuzu ve stratejinizi net ve tutarlı hale getirecek hikayelerinizin, banner’larınızın net bir önizlemesine sahip olacaksınız. Bu nedenle, işletmeniz için hangi Instagram modelini seçeceğinizi kontrol edin.

Pizza İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Elinizde doğru araçlara sahip olduğunuzda özel bir Instagram yayını oluşturmak karmaşık değildir.

Pizza İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Pizza İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Aslında, sadece gerçekten Placeit’e ihtiyacınız var ve kendinize sınırsız seçenek ve olasılıkların kilidini açıyorsunuz.

İtalyan yemeği ile ilgili bir şey olan bir şablon arıyorsanız ve ne olursa olsun, bu şüphenizi gölgede bırakmadan dikkatinizi çekecek olan şablondur.

Gönderiyi tasarlama ve tasarlama konusunda tamamen modern bir özgürlüğe sahip olursunuz, böylece markanızı son ayrıntıyla eşleştirir.

Metinler, grafikler ekleyin, renkleri değiştirin, özel tasarımlar yükleyin, adlandırın, seçenekler sınırsız.

Bir Erkek Siyah Ceket İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Bir moda markası veya çevrimiçi bir giyim mağazası için ideal olan bir Instagram mockup şablonu.

Bir Erkek Siyah Ceket İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Bir Erkek Siyah Ceket İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Özel bir satışınız devam ediyorsa veya yeni bir ürün düşüşünü duyurmak istiyorsanız, bu reklamı kullanın ve ihtiyaçlarınıza ve düzenlemelerinize göre uyarlayın.

Modelin görünümünü tamamen değiştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Ancak bunu olduğu gibi tutmak, görüntü arka planını değiştirmek ve metni / harekete geçirici mesajı düzeltmek her zaman bir seçenektir.

Çerçeveler, arka plan renkleri, özel görüntüler, grafikler, şablonda gördüğünüz her şey size kolaylık sağlamak için düzenlenebilir.

En iyisi, istediğiniz tasarımı gerçeğe dönüştürmek için tasarım becerisine ve yazılıma ihtiyacınız yok – teşekkürler, Placeit!

Ayakkabı İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları


Özellikle açık hava markalarına uyan bir başka çekici ve dikkat çekici Instagram post yapımcısı. Bir satışınız devam ediyorsa, diğer çevrimiçi konumlarınıza kolayca dağıtabileceğiniz bir katil Instagram tasarımıyla farkındalığı yaymanız daha iyi olur.

Ayakkabı İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Ayakkabı İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Geniş grafik arşivinden yararlanın, kullanıma hazır bir arka plan kullanın veya kendinizinkini yükleyin, metinlerinizi değiştirin ve daha fazlasını yapın, bunların hepsi Placeit’te tarayıcı içi düzenleme rahatlığından.

Bunu bilerek, Placeit çok kullanıcı ve başlangıç ​​dostu olduğu için uzmanlar için de ideal olduğu için Instagram yayınları oluşturma deneyiminin gerekli olmadığını biliyorsunuz.

Yazı ve Öykü İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram içeriğinizi tamamen yeni bir dereceye kadar yayınlamak istiyorsanız, bir sürü Instagram maketinin keyfini çıkarın ve bunu gerçekleştirin.

Yazı ve Öykü İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Yazı ve Öykü İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

İşte tüm avantajınızdan yararlanabileceğiniz geniş bir şablon seti. Berberler, emlak, evcil hayvan dükkanları ve diş hekimleri için yazılar ve hikayeler içeriyorlar.

Ayrıca, herkesin dikkatini çekecek ve kaydırmalarını durduracak iyi bir siyah ve beyaz düzen bölümü elde edersiniz.

Tüm düzenler, özel tasarımlarınız ve metinlerinizle düzenlemek ve geliştirmek için basit ve zahmetsizdir. Başka yere bakmayın ve bu güzellik setini şimdi deneyimleyin ve Instagram oyununuzu yükseltin.

Nefis İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Farklı hedefler için kullanabileceğiniz önceden tanımlanmış Instagram post şablonlarının hoş ve canlı bir koleksiyonu.

Nefis İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Nefis İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Fitness eğitmenleri ve aile psikologlarından yoga merkezlerine, çevrimiçi mağazalara ve güzellik bloglarına kadar seçenekler ve olanaklar parmaklarınızın ucunda.

Ayrıca, düzenleri bir bulmaca veya tek bir Instagram postası olarak kullanabilirsiniz. Herkesin merakını hemen harekete geçirerek bir mil öne çıkarın.

Bunları markalaştırmanız için tamamen düzenlenebilir 27 farklı şablon vardır. Rahatınız için kit içerisinde video talimatı da bulunmaktadır. Yummy sayesinde Instagram mesajlarının yeni bir stiliyle işleri hızlandırın!

10 Instagram Afişleri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Yaklaşan Instagram yayınlarınızın profesyonel tasarımında size yardımcı olacak 10 farklı Instagram maketinden oluşan şık bir set.

10 Instagram ve Facebook Afişleri
10 Instagram ve Facebook Afişleri

Bir müşteriyle çalışsanız bile, bu set çok kullanışlı olacak ve iş akışınızı tüm zamanların en yüksek seviyesinde tutacaktır.

Dahil olan on stil ile moda satışlarından, etkinliklerden, bloglardan, pazarlama kampanyalarından herhangi bir şeyle ilgilenebilirsiniz, adını siz koyun.

Her şey var, her tasarımdan en iyi şekilde yararlanmanız için hazır ve hazır. Düzenleme süreci de varsayılan ayarlarda iyileştirme ve düzeltme yapmak için roket bilimi gerektirmediğinden, bir parça kektir.

Business İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

İşletmeler, etkinlikler, organizasyonlar ve diğer profesyonel girişimler için, sizi iyi yapacak bir Instagram maketi.

Business İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Business İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Tüm tasarımı sıfırdan üretmeye gerek kalmadan, hazır bir düzen ile kendinize tonlarca zaman kazandırırsınız.

Görüntüleriniz ve ayrıntılarınızla doldurun ve yuvarlanmaya hazırsınız. Aynı temayı takip eden birden çok varyasyon oluşturmak kolay ve zahmetsizdir.

Görüntülere gelince, sadece bölüme çift tıklayın ve anında değiştirebilirsiniz. Çok az çalışma ile, hemen fark oluşturacak modern, profesyonel ve sofistike Instagram post tasarımları oluşturabilirsiniz.

Instagram Hikayeleri Paketi No.1 (PSD) | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Bugünlerde en köklü işletmeler web varlığı ihtiyacını anlıyor. Peki, bu pazarlama stratejisi işinize faydalıysa neden böyle bir fırsat yakalamıyorsunuz?

Instagram Hikayeleri Paketi No.1 (PSD)
Instagram Hikayeleri Paketi No.1 (PSD)

Bu arada, sosyal medya da bugünlerde sıcak ve moda oldu. Ve bunu etkili araçlarınızın bir parçası olarak görmediyseniz, belki de yapma zamanı! İşte tasarımlarınızı kalıcı kılacak ve modern görünecek Instagram Hikayeler Paketi.

Farklı sosyal medya platformlarında takipçileri etkilemeye ve etkileşime geçmeye hazır 6 benzersiz şekilde tasarlanmış çok yönlü hikaye ile birlikte gelir.

Bu pakette 9 resim yer tutucusu ve 14 metin yer tutucusu bulunmaktadır. Üstelik bu paket Instagram, Snapchat, Facebook, WhatsApp ve daha fazlası için mükemmel!

Animasyonlu Instagram Hikayeleri Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayelerinizin görünümünü geliştirecek şablonlar kullanarak müşterileri sosyal medya hesaplarınıza çekin.

Animasyonlu Instagram Hikayeleri Paketi
Animasyonlu Instagram Hikayeleri Paketi

Instagram, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamanın olağanüstü bir yoludur. Instagram hikayelerinin neden popüler ve güçlü olduğuna şaşmamalı.

İlgi çekici ve modern bir Instagram hikaye şablonu arıyorsanız, bu Hareketli Instagram Hikayeleri Paketi, elde etmek için olağanüstü bir araçtır.

Bu paket, PSD dosyalarında 6 Instagram hikayesi içerir. Instagram hikayelerinizi oluşturmaya aşina değilseniz, bu araç video kılavuzunu kullanarak sorunsuz bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, her video, Instagram yayınlarınızın net ve profesyonel görünmesini sağlamak için düzgün animasyon kullanır.

Ayrıca, saniyeler içinde içeriği ve video döngülerini de sorunsuz bir şekilde değiştirebileceğiniz için bu Instagram şablonunu kullanabilmeniz için Photoshop’ta uzman olmanıza gerek yoktur.

Instagram Hikayeleri Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram, müşterileri veya müşterileri etkileme yetenekleriyle bilinir. Bu yüzden birçok girişimci Instagram’ı ürünlerini veya hizmetlerini paylaşmak için seviyor ve kullanıyor.

Instagram Hikayeleri Paketi
Instagram Hikayeleri Paketi

Hazır şablonlar kullanarak Instagram hikayelerinizi geliştirmenin yollarını arıyorsanız, bu Instagram Hikayeler Paketi ilgi çekici olacaktır. Bu yararlı kaynak, PSD’de 9 yüksek kaliteli şablonla birlikte gelir.

Bu premium model, renkleri ve metni değiştirebileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz tamamen düzenlenebilir.

Dahası, bu şablon süper zarif tasarımlar elde etmek için oynayabileceğiniz 20 doku ile birlikte gelir. Görüntü eklemek istiyorsanız, akıllı nesne katmanı içerdiğinden bu çok daha kolaydır.

Fitness ve Spor Salonu Instagram Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Bir fitness kulübü, spor salonu veya yoga dersleri mi düzenliyorsunuz? Sosyal medyayı marka tanıtımı için kullandıysanız ve kullanmadıysanız, muhtemelen yakında düşünmeniz gerekir.

Fitness ve Spor Salonu Instagram Paketi
Fitness ve Spor Salonu Instagram Paketi

Farkındalığı artırmanın en popüler yollarından biri Instagram sosyal medya platformudur. İşte Instagram yayınlarınızı parlatma yollarınızı yumuşatacak bir Fitness ve Spor Salonu Instagram Paketi.

Bu şablon yaşam tarzı fitness, profesyonel eğitmen, spor salonu spor kulübü, sağlıklı influencer, vb için tasarlanmıştır. Özellikle, bu şablon Instagram, Facebook ve Twitter için optimize edilmiş 20 PSD dosyası ile birlikte gelir.

Ayrıca canva kullanıcıları için 20 PNG dosyası ile birlikte gelir. Ayrıca, görüntülerinizi akıllı nesne katmanıyla kolayca değiştirebilir, yazı tiplerini ve renkleri kolayca değiştirebilir ve düzgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Instagram Mobil Maket Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram’ın yüksek kullanıcı katılım oranı ile tüketicilerin neden bu platformda marka aramaya başladığını merak etmemeliyiz. Nitekim, satın alma kararlarını etkilediği kanıtlanmıştır.

Instagram Mobil Maket Paketi
Instagram Mobil Maket Paketi

En iyi mobil profil sayfalarını, fotoğrafları, hikayeleri ve diğer pazarlama kampanyalarını nasıl oluşturacağınız hakkında bir fikriniz yoksa bu Instagram Mobil Maketi Paketini seçebilirsiniz.

Şimdi Instagram’ı işletmeniz için nasıl kullanacağınız fikrine sahip olacaksınız.

Bu paket Instagram hikaye vurgulama ve IGTV, mobil profil sayfası, resim tahtası düzeni, bir fotoğrafın çeşitli stilleri (kare, manzara, portre, profil, hikaye ve IGTV kapak fotoğrafı) için sayfa şablonları içerir. Bu şablonlar metin, resim ve simgelerin kolayca özelleştirilmesini sağlar.

Instagram Hikayeleri Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Her gün 250 milyondan fazla insanın Instagram hikayesi paylaştığını biliyor muydunuz? Bu, markanız için neden daha ilginç ve cazip hikayeler oluşturmanız gerektiğine dair nedenler verecek kadar büyük.

Instagram Hikayeleri Paketi
Instagram Hikayeleri Paketi

Genellikle, bu platformu kullanarak özel hediyeler sunabilir ve özel indirimler veya kuponlar tanıtabilirsiniz. Bu durumda, amacınıza yardımcı olacak etkili araçlara sahip olmalısınız.

Instagram Instagram profiliniz ve hikayeleriniz için harika şablonlar oluşturmaya hazır bir Instagram Hikayeleri Paketi.

Bu paket, kişiselleştirilmiş ve kullanıma hazır 580 yüksek çözünürlüklü Instagram hikayesi içerir.

Tasarım değiştirme için akıllı nesneler, mükemmel piksel şekilleri, iyi düzenlenmiş katmanlar ve diğer birçok harika öğeye sahiptir.

Tüm Instagram Şablonları | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Çekici ve arzu edilen Instagram Hikayeleri hazırlamak zor ve zaman alıcıdır. Ancak en iyi profil ve hikayeleri oluştururken size rehberlik edecek Instagram mockup’ınız ve şablonlarınız olduğunda değil.

Tüm Instagram Şablonları
Tüm Instagram Şablonları

Bu nedenle, işletmenizin öne çıkması için alabileceğiniz en iyi şablonu aramanız gerekir. İşte çok kullanışlı ve sahip olmaya değer araçları olan bir Instagram Şablonları.

Bu pakette 268 animasyonlu ve statik Instagram şablonu, 33 simge, 3 vektör yaprağı / dalı, 25 suluboya öğesi ve 20 desen bulunmaktadır. Tüm bunlar dikkate değer bir Instagram profiline sahip olmak için birlikte çalışır.

Görünüşe göre, kolay tasarım eklemek için akıllı nesneler de var, tüm metinler iyi organize edilmiş klasörlere ve katmanlara yerleştirildiklerinden kolayca düzenlenebilir.

Hafif Instagram Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayeleri, çoğu işletmenin yararlandığı en iyi pazarlama stratejilerinden biri haline geldi. Mesajınızın mümkün olduğunca çok kitleye ulaşmasını sağlamanın harika bir yoludur.

Hafif Instagram Paketi
Hafif Instagram Paketi

Bu nedenle, insanları en son ürünlerinizi, eğiticilerinizi veya hizmetlerinizi kontrol etmeye ikna etmek için harika ve cazip bir yol oluşturmanız gerekir.

Bu, blogunuzu ziyaret etmelerini istemekten çok daha havalı. İşte işletmeniz için kullanabileceğiniz bir Hafif Instagram Paketi. Bu paket, Instagram için özenle hazırlanmış 75 şablonla birlikte gelir.

Adobe Photoshop CC / CS veya Affinity Photo ve Affinity Designer ile iyi çalışırlar. Metin ve resimlerin yerine akıllı nesnelerle birlikte düzgün adlandırılmış klasörler ve katmanlar yerleştirilebilir.

Animasyonlu Instagram Hikayeleri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayeleri, işadamları, profesyonel bireyler, sanatçı ve harika hizmetler, yetenekler ve ürünler sergilemek isteyen herkes için Instagram’ın en iyi ve etkili özelliklerinden biridir.

Animasyonlu Instagram Hikayeleri
Animasyonlu Instagram Hikayeleri

Ayrıca duyurular, sınırlı teklifler ve tanıtımlar için de kullanabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz her şey varsa, animasyonlu Instagram hikayeleri kesinlikle dikkat çekicidir.

İşte bir sonraki Instagram hikaye vahiyleriniz için yakalamanız gereken bir Animasyonlu Oynak Instagram Hikayeleri.

Bu Instagram mockup, 20 temiz ve güzel tasarlanmış şablon, referans için 20 video dosyası ve organize katmanlar ve akıllı nesneler ile birlikte gelir.

CANLI Modern Instagram Hikayeleri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Animasyonlu tasarımlar daha mdoern, görsel olarak çekici ve dikkat çekicidir. İnsanlar canlandıran her şeye kolayca ilgi duyduklarından, bazı tasarımcılar çarpıcı ve etkileyici hikayeler için animasyonlu Instagram hikayeleri hazırladılar.

CANLI Modern Instagram Hikayeleri
CANLI Modern Instagram Hikayeleri

Böylece izleyicilerinizin daha fazlası için bizi izlemeye devam etmesini sağlayabilirsiniz! İşte Instagram hesabınız için kaçırmamanız gereken bir hikaye, hikayelerinizi daha ilgi çekici hale getirmek için harika bir araç olabilecek bir Animasyonlu Modern Instagram Hikayeleri.

PSD dosyalarını düzenlemek kolay 30, animasyonlu 30 video örneği ve PNG, PSD, PDF, AI ve EPS’de 100’den fazla elle çizilmiş öğe ile birlikte gelir.

Ayrıca, takip etmek istediğiniz stili görsel olarak göstermenize yardımcı olacak 5 adet ruh hali kartı tasarımıyla birlikte gelir.

Instagram Hikayeleri Paketi| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

İşte Instagram hikayeleriniz için kullanabileceğiniz başka bir harika Instagram maketi. Sadece birkaç tıklamayla harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak birçok güzel ve modern şablon bulabileceğiniz için öykülerinizi tasarlarken zorluk çekmenize gerek yok.

Instagram Hikayeleri Paketi
Instagram Hikayeleri Paketi| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Bu Instagram Hikayeleri Paketi 10, hikayelerinizi tasarlarken olağanüstü şablon olarak hizmet edecek tasarım varyasyonları. PSD dosyasında bulunur, böylece Adobe Photoshop’ta öğeleri kolayca düzenleyebilirsiniz.

Organize ve detaylı katmanları vardır. Dahası, daha kişiselleştirilmiş bir tasarım için ücretsiz fontlarla temiz ve güzel tasarımlara sahiptir.

ANIMATED Instagram Hikayeler Paketi| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayeleri, tanıtımları duyurmanıza, motivasyonel teklifleri paylaşmanıza, yeni ürünler veya indirimler sunmanıza yardımcı olabilir.

ANIMATED Instagram Hikayeler Paketi
ANIMATED Instagram Hikayeler Paketi

Aslında bununla sınırlı değil, aynı zamanda öğreticiler, gerçekleri paylaşmak, insanların ilgisini artıracak istatistikleri ortaya çıkarmak ve daha fazlası için de kullanılabilir.

Temel olarak, hikayenizi kendi başınıza stil ve zarafetle oluşturabilir ve sergileyebilirsiniz. Ancak aslında daha fazla zamana ihtiyacınız var, ancak istenen sonuçlara ulaşmada size mükemmel bir şekilde rehberlik edecek premium bir Instagram mockup’ınız varsa, bu daha iyi olacaktır.

125 animasyonlu düzenlenebilir PSD dosyası, 300+ elle çizilmiş öğe, 20 elle çizilmiş Photoshop deseni ve altın, gül altın ve gümüş gibi 3 arka plan folyolu içeren bir Hareketli Instagram Hikayeleri Paketi.

Instagram Canva Paketi| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Ürünlerin varlığını ve görünürlüğünü genişletmenin yollarını arıyorsanız, Instagram’ı bir pazarlama aracı olarak kullanabilirsiniz.

Instagram Canva Paketi
Instagram Canva Paketi

Canlı yayınlar ve hikayelerle, işletmeniz hakkında iyi bir izlenim oluşturabilirsiniz.

Şirketiniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, işletmeniz için bir Instagram hesabına sahip olmak tamamen değerli ve faydalıdır!

İşte Instagram mockup araçlarınıza eklemeniz gereken bir Instagram Canva Paketi. Etkinlik şablonları, spotlight şablonları, blog yayını, özellik / koleksiyon, hediye, posta listesi, ruh hali panosu ve toplama şablonları için PSD ve tuval dosyalarında en iyi 30 yüksek çözünürlüklü şablonla birlikte gelir.

INDIGO Instagram Şablon Seti| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayeleri, potansiyel müşterileriniz olarak takipçileriyle güven ve güvenilirlik oluşturmanın en iyi ve mükemmel yollarından biridir.

INDIGO Instagram Şablon Seti
INDIGO Instagram Şablon Seti

Bu takipçiler, bu etkili ve yenilikçi sosyal medya tanıtımıyla satışları artırmaya yardımcı olacak. İşletmeniz için bir Instagram modeline ihtiyacınız varsa, bu INDIGO Instagram Şablon Seti, aradığınız kişi olabilir.

Bu pakette 18 tuval dosyası ve 18 PSD dosyası vardır. Instagram kare yazılar için optimize edilmiştir, akıllı nesneler, şekil katmanları ve düzenlenebilir metin içerir.

Bunu yeni fırsatlar, promosyonlar, Instagram reklamları, bloglar ve diğer pazarlama stratejileri için kullanabilirsiniz.

Instagram Paketini Temizle| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram hikayelerini paylaşmada tutarlı sıklığın verebileceği başarıyı etkilediği bilinmektedir.

Instagram Paketini Temizle
Instagram Paketini Temizle

Bu nedenle, hikayelerinizi her zaman yayınlamanız gerekir ve sonuçta Instagram Hikayeleri sadece 24 saat sürer, bu da zaman sınırlı satışları teşvik etmenin harika bir yoludur.

Bu gerçeği göz önünde bulundurarak, bu Temiz Instagram Paketine ihtiyacınız olacak. Bu paket 180 Instagram vurgu şablonu, 90 PSD dosyası ve 90 png dosyası içerir.

Blogcular, fotoğrafçılar, tasarımcılar, girişimciler ve harika fikirlerini ve bilgilendirici içeriklerini, ürünlerini veya hizmetlerini paylaşabilecekleri diğer birçok modern birey için idealdir.

BUNDLE Instagram Şablonları| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Dünya çapında milyarlarca aktif Instagram kullanıcısı olduğundan, bundan faydalanmamanız mümkün değil.

BUNDLE Instagram Şablonları | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
BUNDLE Instagram Şablonları

Bir işadamı, sanatçı, tasarımcı ve diğer profesyonel bireyler olarak, görünürlüğü ve tanınmayı geliştirmek için Instagram’ı kullanmalısınız.

En iyi hikayeleri ve profilleri oluşturmak için en iyi kaynaklara sahip olmak istiyorsanız, bu Paket Instagram Şablonları olağanüstü bir araçtır. 266 animasyonlu ve statik Instagram şablonu artı 3 bulmaca şablonu içerir.

Bu Instagram maketi ile metni kolayca düzenleyebilir, kendi resminizi yükleyebilir ve tercihlerinizi karşılamak için yazı tiplerini değiştirebilirsiniz.

Moda, yaşam tarzı ve seyahat blogcuları, butik sahipleri, fotoğrafçılar ve daha fazlası için kullanmak en iyisidir.

Instagram Mockup Şablonu İçin Hareketli Hikayeler

Instagram, çeşitli pazarlama hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabilir ve marka bilinirliğini artırır. Buna göre, Instagram kullanıcılarının% 60’ı platformdan yeni ürünler öğreniyor.

Instagram Mockup Şablonu İçin Hareketli Hikayeler | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Instagram Mockup Şablonu İçin Hareketli Hikayeler

İşletmeniz için bir Instagram hesabınız yoksa, şu anda işletmeniz için bir hesaba sahip olmayı planlamalısınız.

Böylece hayranlarınızla kolayca bağlantı kurabilir, bir marka oluşturabilir ve güvenilirlik kazanabilirsiniz.

Bu listeyle potansiyel müşterilerinize markanız hakkında iyi bir izlenim bırakacak harika hikayeler oluşturabilirsiniz. İşte yakalamanız gereken bir şey, Instagram Mockup için Hareketli Hikayeler.

Bu paket 20 photoshop şablonu, önizleme için 20 video, 10 suluboya fırçası ve 20 jpeg önizleme dosyası içerir. Bu paketle animasyonlu Instagram hikayelerinize kolayca fotoğraf ve müzik dosyaları ekleyebilirsiniz.

Instagram için Hareketli Hikayeler

Sosyal medyanın işletmeniz için ne kadar önemli olduğunu bilmiyorsanız, özlerini ortaya koyacak temel istatistikleri ve çalışmaları kaçırmamalısınız.

Instagram için Hareketli Hikayeler | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Instagram için Hareketli Hikayeler

Eh, araştırmanıza Instagram hikayelerini eklemeyi ihmal etmemelisiniz. Bu araç, en son blog yayınlarını tartışmak, müzisyenlerin stüdyolarına nasıl müzik kaydettiklerini göstermek ve zor görevlerinize nasıl çözüm bulduğunuzu öğretmek için kullanılabilir.

Kendi tasarımınızı oluşturmanıza yardımcı olması için tasarımlarınızı test etmek ve görüntülemek için Instagram modelini kullanabilirsiniz. İşte bir başka dikkat çekici araç, Instagram için bir Animasyonlu Hikayeler.

Bu paket Photoshop’ta 20 video şablonu, önizleme için 20 video dosyası ve 20 jpeg dosyası önizlemesi, 4 ücretsiz yazı tipi ve daha fazlasını içerir.

Tüm bu öğeler, harika Instagram hikayeleri, eşsiz sayfa profili ve daha fazlasını oluşturmanıza yardımcı olmak için asla başarısız olmaz.

ANİMASYON Instagram Suluboya Hikayesi

Instagram hikayelerinize modern, akıllara durgunluk veren içerikler eklemek, insanların yeni güncellemelerinizi takip etmesine ve dikkat etmesine neden olabilir.

ANİMASYON Instagram Suluboya Hikayesi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
ANİMASYON Instagram Suluboya Hikayesi

Bu nedenle, her zaman, yayınladıktan sonra kitlenizi hayrete düşürecek kesintisiz bir hikayeye sahip olduğunuzu görmelisiniz.

Ayrıca, gönderinizdeki tüm öğelerin açık ve kapsamlı olduğundan emin olun. İşte Instagram için muhteşem hikayeler hazırlamada rehberiniz olacak ANIMATED Instagram Suluboya Hikayesi.

20 animasyonlu PSD hikayesi, 20 statik ve 20 örnek içerir. Bu pakete dahil olan diğer unsurlar suluboya, altın desenler, şekil, lekeler, çiçekler ve kıvılcımlardır.

Instagram Hikayelerini Temizle Paketi

Instagram hikayeleri satın alma amacını, mesaj ilişkilendirmeyi ve marka bilinirliğini artırır. Güzel, benzersiz ve davetkar hikayeleriniz varsa, kesinlikle öne çıkacaksınız.

Instagram Hikayelerini Temizle Paketi | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Instagram Hikayelerini Temizle Paketi

Bu nedenle, bir moda uzmanı, restoran sahibi, blog yazarı veya işletmenizin Instagram üzerinden tanınmasını isteyen herhangi bir girişimci olun, kesinlikle bu Temiz Instagram Hikayeleri Paketi’ne ihtiyacınız var.

Bu pakette Instagram hesabınız için 132 Photoshop şablonu bulunmaktadır. Bu paketteki tüm öğelerin özelleştirilmesi kolaydır ve tasarımlardan çıkarken akıllı nesne katmanları kullanılarak değiştirilmesi kolaydır.

Bu paket yalnızca Adobe Photoshop CC / CS veya Affinity Photo and Affinity Designer programında düzgün çalışır.

IZGARA | Instagram Yayınları Düzeni

Instagram hikayelerini sergilemenin en iyi ve etkili yollarından biri, sahne içeriğinin arkasında kullanmaktır.

IZGARA | Instagram Yayınları Düzeni | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
IZGARA | Instagram Yayınları Düzeni

Yeni, süper lezzetli dondurma tarifinizi nasıl bulduğunuzu veya yoğun ve yoğun ofisin belirli bir ürünle çalışmasına rağmen nasıl sakin ve rahat kalmayı başardığınızı takipçilerinize sergileyebilirsiniz.

Paylaşmak istediğiniz her şey, Instagram hikayeleri onu stil ve modernlikle sergilemeye hazır.

İşte koleksiyonunuza eklemeniz gereken bir Instagram maketi, The Grid – Instagram Posts Layout. 27 yazı tasarımı, 12 Instagram hikaye yazısı, 3 renk seçeneği vardır – altın, gül altın ve bakır arasından seçim yapabilirsiniz.

CANLI Minimalist Instagram Gönderileri

Instagram hikayelerinizi ve hikaye reklamlarınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Bunu başarmak için etkili yollar ve faydalı araçlar arayın.

CANLI Minimalist Instagram Gönderileri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
CANLI Minimalist Instagram Gönderileri

Modernliği, harika hizmetleri ve yenilikçi ürünleri sergilemek için Instagram hikayelerini kullanmanın birçok yolu vardır. Bunun bir yolu, bu Hareketli Minimalist Instagram Mesajlarını kullanmaktır.

Bu paket, referans olarak kullanabileceğiniz 20 yüksek çözünürlüklü ve 20 video dosyasına sahiptir.

Elemanları düzenlemek istiyorsanız, sadece belirli bir katmanı bulmanız ve özelleştirmeyi kolaylıkla yapmanız gerektiğinden kolay ve hızlı olacaktır. Kolay tasarım ekleme için akıllı nesneler de vardır.

Instagram Bulmaca Şablonu 2.0

Feed’iniz temiz ve harika bir görünüme sahip olduğunda, insanların fotoğraflarınızı beğenmesi, sizi takip etmesi ve daha fazlası için geri gelmesi daha olasıdır.

Instagram Bulmaca Şablonu 2.0 | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Instagram Bulmaca Şablonu 2.0

Instagram özet akışınızın kendi sürümünü oluşturmak istiyorsanız, bu Instagram Yapboz Şablonu 2.0’a göz atabilirsiniz.

Ortak Instagram hesabınızı daha benzersiz ve sıra dışı bir bulmaca stiline dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Bu paket, 3 × 9 ayrı gönderi içeren tek bir psd dosyası, bir ızgara yer paylaşımı ve dilimlemeye hazır bir dosya ile birlikte gelir.

Ayrıca akıllı nesnelerle birlikte gelir, bu nedenle bulmacalara kendi tasarımlarınızı eklemek oldukça kolaydır.

Toskana Instagram Hikayeleri

Markanız için Instagram hikayelerinden yararlanmanız ve bunu pazarlama stratejinizin bir parçası haline getirmeniz için birçok neden var.

Toskana Instagram Hikayeleri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Toskana Instagram Hikayeleri

Birincisi, sadece perde arkasını tanıtabileceğiniz veya içine girdiğiniz şeyin gizlice göz atabileceğiniz.

Bu nedenle, Instagram hikayelerinizin parlamasını istiyorsanız, onu parlatmanın yollarını bulmalısınız.

Profesyonel, sevimli ve zarif bir hikaye yapmak için bu Toskana Instagram Hikayelerini kullanabilirsiniz.

Popüler tarifler, etkili eğitim oturumları, işletmeniz için faydalı araçlar ve diğer birçok içerik gibi harika içeriklerinizi paylaşmak için bunu kullanabilirsiniz.

Bu paket 20 düzenlenebilir Instagram hikayesi içeriyor. İyi düzenlenmiş katmanlar ve piksel mükemmel şekiller içeren yüksek çözünürlüklü bir şablondur. Ayrıca, kolay tasarım entegrasyonu için akıllı bir nesne ile birlikte gelir.

Instagram Hikayelerini Tamamla

Kişiliğinize uygun mükemmel Instagram mockup’unu bulun. Bazı tasarımcıların web topluluğuyla paylaşmayı sevdikleri freebies’i arayabilirsiniz, ancak daha fazla özelleştirme seçeneği ve daha fazla özellik istiyorsanız premium Instagram mockup’ını tercih edebilirsiniz.

Instagram Hikayelerini Tamamla | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Instagram Hikayelerini Tamamla

Dolayısıyla, bu Tam Instagram Hikayeleri Paketi ile işletmenizin nasıl başarılı olduğunu paylaşın.

Artık hikayelerinizi göz alıcı, eşsiz ve cesur bir şekilde sergileyebilirsiniz. 150 benzersiz ve güzel tasarıma sahip 5 Instagram hikaye paketi içerir. Ayrıca, inanılmaz ve keyifli tasarımlar için 212 fotoğraf ve 22 yazı tipi var.

ANİMASYON Instagram Hikayeleri

Müthiş, büyüleyici Instagram hikayeleri ile müşterilerle etkili bir şekilde etkileşim kurabilirsiniz.

ANİMASYON Instagram Hikayeleri | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
ANİMASYON Instagram Hikayeleri

Ayrıca modern olmanın birçok yolunu sunar. Böylece, kişiliğinizi halka, takipçilerinize potansiyel müşterileriniz olarak gösterebilirsiniz.

Hikayenizi daha çekici hale getirmek için canlı görüntüler, etkileşimli videolar ve daha ilginç içerik kullanmalısınız.

Instagram hesabınız için kullanmanız gereken bir Hareketli Bakır Instagram Hikayeleri. Bu paket 20 temiz, kullanışlı ve yenilikçi tasarım içerir.

Ayrıca referans için bir video dosyası ile birlikte gelir. İyi organize edilmiş katmanlar ve akıllı nesne, bu Instagram modelini tüm tasarımcılar için bir zorunluluk haline getiriyor.

Şık Instagram Hikayeleri Şablonu

Instagram platformu sosyal medya pazarlamasının en popüler ve güçlü yollarından biri haline geldi. Bu yüzden bunu işletmeleri için zaten kullanan birçok girişimci var.

Şık Instagram Hikayeleri Şablonu | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Şık Instagram Hikayeleri Şablonu

İster büyük bir firma isterse küçük bir işletme olsun, potansiyel müşteriler oluşturmak için Instagram’ı kesinlikle kullanabilirler. Markanız için kullanmak isterseniz, bu Şık Instagram Hikayeler Şablonunu seçebilirsiniz.

PSD ve jpeg dosyalarında 15+ Instagram post paketi içerir. Instagram yazı boyutunu (1080 × 1920) kullanır.

Tamamen katmanlı ve iyi organize edilmişlerdir, böylece ince ayar yapmanız gereken öğeleri kolayca düzenleyebilirsiniz.

Temel olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak için metin, resim ve renkleri düzenleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Markalaşma Kiti

Sosyal medya artık her türlü işte önemli bir rol oynadığından, her zamankinden daha popüler hale geldi. Benzer şekilde, çoğu insan bu sosyal medya platformlarında marka arar.

Sosyal Medya Markalaşma Kiti | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
Sosyal Medya Markalaşma Kiti

Bu yüzden birçok girişimcinin ürünlerini bu platformları kullanarak sergilediğini görüyoruz.

Bunu sizin için kullanmadıysanız, bir sonraki tasarım sunumunuz için bu Sosyal Medya Marka Kitini tercih edebilirsiniz. Sketch uygulamasını kullanarak çeşitli sosyal medya platformları dosyalarına sahiptir.

Görünüşe göre Instagram, LinkedIn, Facebook ve YouTube için örnekler var. Burada masaüstü sürümlerini, mobil sürümleri, reklam şablonunu, atlıkarınca türünü ve diğer birçok yararlı şablonu da bulabilirsiniz.

PSD İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

İşletmeniz için Instagram kullanıyor musunuz? Değilse, bundan da yararlanabilmek için istatistikleri görmeniz gerekir.

PSD İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
PSD İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Instagram banner’ı, takipçilerinizi yenilikçi ve benzersiz bir yaklaşımla Instagram’da meşgul edebileceğiniz yeni ve etkili bir yoldur.

Sizinkini tasarlamanız gerekiyorsa, PSD’deki bu Ücretsiz Instagram Afiş Şablonunu tercih edebilirsiniz.

Bu şablon, ürün veya hizmetlerinizi Instagram’da tanıtmak için kullanabileceğiniz 6 farklı afiş stiliyle birlikte gelir.

Metinleri kolayca düzenleyebilir, akıllı nesnelerle birlikte organize katmanlarla birlikte resim ekleyebilirsiniz.

PSD Ücretsiz IGTV App UI Şablon Mockup

IGTV’yi uzun biçimli video içeriğinizi Instagram’da paylaştığınız için denediniz mi? Değilse, zekanı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sergilemenin eğlenceli ve ilginç bir yolu olduğu için işiniz için düşünmeniz daha iyi olur.

PSD Ücretsiz IGTV App UI Şablon Mockup | İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları
PSD Ücretsiz IGTV App UI Şablon Mockup| İnstagram Hikaye Story Gönderi Post Şablonları

Temel olarak, öğreticileri görüntülemek, eğitim videolarını paylaşmak, etkinlikleri duyurmak, ürün tanıtımları ve daha pek çok şey için kullanabilirsiniz.

İşte PSD’de zekanı iyi sergilemek için yararlı olan Ücretsiz IGTV Uygulaması UI Şablonu Maketi.

Bu ücretsiz model, her biri iyi adlandırılmış klasörlere ve katmanlara yerleştirildiğinden başlık bilgilerini, simgeleri ve video nav’ı düzenlemenizi sağlar. İçeriğinizi eklemek için akıllı bir nesneye de sahiptir.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim