css # html # javascript # Kickstarter # Kickstarter Tarzı WordPress Temaları # kitle fonlaması # wordpress # wordpress temaları

Kickstarter Tarzı WordPress Temaları! (Kitle Fonlaması Projeleri için)

İbrahim Bozkurt
WordPress
Kickstarter Tarzı WordPress Temaları! (Kitle Fonlaması Projeleri için)

En iyi Kitle Fonlaması WordPress temaları ‘ndan oluşan eksiksiz koleksiyonumuzla kendi Kickstarter tarzı platformunuzu oluşturabilirsiniz.

Kickstarter Tarzı WordPress Temaları. Burada Kitle Fonlaması web sitenizi başlatmak veya hızlı bir tek amaçlı para toplama kampanyası yürütmek için Kitle Fonlaması WordPress temalarını bulacaksınız. 

Kickstarter Tarzı WordPress Temaları! (Kitle Fonlaması Projeleri için)
Kickstarter Tarzı WordPress Temaları! (Kitle Fonlaması Projeleri için)

Kitle Fonlaması, başlangıç (StartUp) ​​işletmelerinin para toplaması için giderek daha popüler bir yol haline geliyor.

Çabalarınızı düzenlemenize yardımcı olmak için aşağıdaki en iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarının bir listesini seçtik.

Kitle Fonlaması gerçek bir seçenek olarak arayan birçok işletme ile, modern bir web sitesine yatırım yapmak en iyi sonuçları verebilir.

Elbette, işiniz için para toplamak modern Kitle Fonlaması web sitenizden yapılabilir. Bu nedenle, iş gereksinimlerinize uygun en iyi çözümü bulmak çok önemlidir.

Çok sayıda en iyi WordPress teması var, ancak hepsi Kitle Fonlaması web sitenizin ihtiyaç duyabileceği gerekli özellikleri sunamaz.

Hepimiz Kickstarter veya Indiegogo gibi web sitelerini biliyoruz, bu yüzden rekabete ayak uydurmak istiyorsanız, en iyi çözümü seçmeniz gerekir.

Kickstarter, Indiegogo, GoFundMe, Patreon ve FundRazr gibi Kitle Fonlaması topluluk web siteleri oluşturmayı hedefliyorsanız, WordPress ve bu şaşırtıcı temaları kullanarak Kitle Fonlaması web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmanız için bazı harika seçeneklerimiz var.

Hangi Kitle Fonlaması WordPress Teması Seçilecek?

Yine, parlak bir fikriniz varsa, projenizi sıfırdan bu en iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarından biri ile alın. Zaman zaman, bazı harika fikirler çekiş kazanırken, daha az heyecan verici dibe iner.

Bu nedenle, para toplama konusunda büyük atılım yapmak istiyorsanız, bugünün pazarının getirdiği zorlukları karşılamak için rekabetçi bir web sitesi oluşturun.

Tabii, orada WordPress temalarının zenginliği karşısında bunalmış hissetmek kolaydır, ancak fonlama hedefinizi bilerek her şey çok daha kolay hale gelir.

İş hedefinizi tanımlamak için zaman ayırın, başarıya giderken ihtiyacınız olabilecek her şeyi / özelliği göz önünde bulundurun. Ardından, daha sonra bilinçli bir karar vermek için aşağıdaki tüm Kitle Fonlaması WP şablonlarını inceleyin.

Günün sonunda, potansiyel yatırımcılarınız için ilgi çekici bir web sitesi oluşturabileceksiniz.

Bu nedenle, doğru türde bir ürün veya parlak projeniz varsa, kampanyanızı bir Kitle Fonlaması web sitesi aracılığıyla başlatın. Aşağıda birden fazla Kitle Fonlaması WordPress temasının keyfini çıkarın. Seçim senin.

1. LeadEngine | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

LeadEngine, Kitle Fonlaması WordPress temaları söz konusu olduğunda ciddi bir rakiptir.

1. LeadEngine | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
1. LeadEngine1. LeadEngine | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Kullanıma hazır olan muazzam malzeme paketinde, başlatmak istediğiniz hemen hemen her sayfa için bir çözüm bulacaksınız.

Sadece bu değil, LeadEngine ekstra adım attı ve Kitle Fonlaması web siteleri için bir tane de dahil olmak üzere birçok demo ile birlikte geliyor.

Süper düzgün ve minimal web tasarımı ile çok düzgün bir şekilde bir araya getirilmiş, projeleri zorlamaya hazır ve hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Harika tipografi ve renk seçimi, video desteği, akordeonlar, yapışkan menü ve altbilgi ortaya çıkarır, LeadEngine’ın kendine özgü bir sürü özelliği vardır.

Kitlelerden sıyrılmak ve alanınızdaki normlara karşı çıkmak istiyorsanız, LeadEngine’den başka bir yere bakmamalısınız.

Demo verilerini tek bir tıklama ile içe aktarın ve modern dokunuşlarınızla geliştirmeye başlayın ve kendiniz yapın.

2. Born To Give| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Born To Give, Bootstrap 3’e dayanan çarpıcı bir yardımseverlik ve Kitle Fonlaması WordPress temasıdır.

2. Born To Give | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
2. Born To Give| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Temayı ancak uygun gördüğünüz şekilde özelleştirmenize yardımcı olan süper kullanışlı WPBakery Sayfa Oluşturucu ile birlikte gelir . Dört farklı ana sayfa demosundan ve harika başlıkların üç versiyonundan birini seçebilirsiniz.

Born To Give ayrıca on iki renk düzenine sahiptir, kutulu veya geniş düzen ile gitmenizi sağlar ve arka plan desenlerini veya fotoğrafları destekler. Bahsetmek gerekirse, web sitenizin her bölümünü kapsayan çok sayıda iç sayfa ile birlikte gelir.

Modern tasarım, paralaks efekt desteği, başa dön düğmesi, mega menü ve blog bölümü sayfanızı süsleyebilir.

Düzen,% 100 duyarlı ve retinaya hazır, web tarayıcılarıyla uyumlu ve yerleşik bir etkinlik yöneticisi eklentisiyle birlikte geliyor.

Bir Kitle Fonlaması web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız varsa, Born To Give ile giderseniz her şey emrinde.

3. Fundrize| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Bir Kitle Fonlaması WordPress teması olarak, Fundrize gidebileceğiniz harika bir araçtır. Size ve kuruluşunuza doğru davranıldığından emin olmak için gereken tüm özelliklere sahiptir ve daha fazlasını yükler.

3. Fundrize | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
3. Fundrize| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Başka bir deyişle, bağış, yardım veya bağış toplama web sitesi oluşturmak modern, duyarlı ve% 100 optimize edilmiş Fundrize ile bir esinti.

On muhteşem ana sayfa tasarımından birini seçerek işleri başlatabilir ve kısa sürede tam bir web varlığı için diğer dahili sayfalarla birleştirebilirsiniz.

Şaşırtıcı ön uç editörü sayesinde, Fundrize’ı projenize bir temaya uyacak şekilde özelleştirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Dahası, Fundrize ayrıca hayırsever bağış eklentisi, WooCommerce, Revolution Slider, ömür boyu güncellemeleri içerir ve tamamen çevrilebilir.

Fırsatı kaçırmayın ve daha iyi bir yarın için bugün sözünüzü söyleyin. Fantastik Fundrize elinizde olduğunda çok mümkündür.

4. Landkit| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Harika bir fikri tanıtmak istiyorsanız veya finanse etmek istediğiniz bir proje veya girişim varsa, Landkit tam size göre. Kullanıcılara odaklanan ağrısız bir bina deneyimidir.

4. Landkit | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
4. Landkit| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Landkit karmaşık elemanlara veya 3. taraf eklentilere ihtiyaç duymaz; Web sitesi yapımını harika bir deneyim haline getiren eksiksiz bir araç seti ile birlikte gelir.

Bloglar, özel başlıklar, portföyler ve 12’den fazla menü için düzenlerle elde edeceksiniz! Tanım gereği özelleştirilebilir. Landkit pazarlama kampanyaları için mükemmel bir takımdır.

Kitle fonlaması kampanyalarının oluşturduğu trafiği etkili bir şekilde kanalize edebilir.

Landkit ayrıca zaman çizelgesi, daire ilerleme çubuğu ve geri sayım gibi belirli bileşenleri kullanır.

Bu hedefe ulaşmak için mükemmel bir araçtır! İçerik oluşturucular bu temayı ayrıntılara büyük özen göstererek tasarladı. Ayrıca, Landkit tüm cihazlarda harika görünüyor.

Dahası, animasyonlar, yön kontrolleri, yan menüler ve içerik konumlandırma vardır. Landkit, dünya çapında para toplama deneyimi sağlamak için çeviriye hazır ve RTL uyumludur.

Ayrıca, harika ve kalıcı olarak iyileştirilmiş bir belgeye sahiptir. İnanılmaz ve kendini adamış destek ekibi ile tüm olası şüphelerinizi çözün! Şaşırtıcı ve basit! Landkit’i edinin!

5. Fundingpress| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Fundingpress harika özellikleri ve fonksiyonları ile çok Kickstarter-iş Kitle Fonlaması WordPress teması.

5. Fundingpress | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
5. Fundingpress| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Hatta bu tür sayfaların geliştirilmesinde tamamen yeni olan biri olabilirsiniz, paniğe gerek yok, Fundingpress arkanızda.

Web sitesi tuvali, kullanmak için hazır ve sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Ve hayır, tek bir kod satırına dokunmanıza gerek yok.

WPBakery Page Builder ve dahili uzman desteğiyle donatılmış ön uç formlar, her Fundingpress kullanıcısının aldığı şeydir.

Tema ayrıca üç tür ödemeyi destekler: Paypal, WePay ve Stripe. Fundingpress’in en iyi varlıklarından biri, çalışmasını sağlamak için herhangi bir harici eklenti kullanmanız gerekmemesidir.

Fundingpress, zamandan, emekten ve mücadeleden tasarruf etmek için her şeyi hazırlamış ve düzene entegre etmiştir.

Bunun da ötesinde, bunun özünü elde etmek için mükemmel belgeler ve video eğiticileri de alırsınız.

6. GoodWork| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

GoodWork nihai iş teması olarak oluşturulmuş olsa da, bu WordPress teması bir Kitle Fonlaması web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Bağış toplamak için harika bir seçenek ile geliyor.

6. GoodWork | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
6. GoodWork| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

GoodWork, işlevsel bir Kitle Fonlaması web sitesi için en iyi özelliklere sahip şık ve modern bir temadır.

Bu tema aynı zamanda IgnitionDeck çerçevesini web sitenizle mükemmel şekilde eşleşecek şekilde değiştirmenizi sağlayan Ignition Deck eklentisini de içerir.

Öte yandan, para toplamak için ürün ve hizmetler satmanıza izin veren WooCommerce de içerir.

Ayrıca, diğer özellikler arasında kaydırıcılar, düzen oluşturucular, kısa kodlar ve gelişmiş yönetici paneli bulunur. Son olarak, tamamen duyarlı ve farklı el tipi cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

7. Backnow| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Diğer proje fikirlerinin başarılı olmasına yardımcı olmak istiyorsanız, Backnow, popüler Kickstarter’a biraz benzeyen platformu gerçekleştirmenize yardımcı olan Kitle Fonlaması WordPress temasıdır.

7. Backnow | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
7. Backnow| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Tabii ki, önceden tasarlanmış web düzenini kalbinizin içeriğine ayarlayabilir ve kendinizi rekabetten ayırt edebilirsiniz. Bunun da ötesinde, genel bir bağış toplama platformu veya nişe özgü oluşturabilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın, sonucun profesyonel görünümlü, duyarlı ve olağanüstü performans için optimize edildiği garanti edilir.

Ayrıca Backnow, WP Kitle Fonlaması eklentisi ve güçlü tema özelleştirici ve kullanışlı yönetici panosu ile entegre ve birlikte gelen Paypal ödeme ile birlikte gelir.

Tema ayrıca kullanıma hazır kısa kodları, İletişim Formu 7, Google Haritalar ve kapsamlı belgeleri de kaçırmaz.

Backnow ile bir sonraki büyük şeyi oluşturun ve gerçekleştirilen yeni projelerin ve yeni işletmelerin büyüdüğünü görün.

8. Crowdmerc| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Tutkunuz bir başlangıçsa ve yeni projeler kurulduğunu görüyorsanız, kendi Kitle Fonlaması ve bağış toplama platformunuzu oluşturmak isteyebilirsiniz.

8. Crowdmerc | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
8. Crowdmerc| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Öyleyse, Crowdmerc, proje fikrinize tam bir çözüm sağlayan özel Kitle Fonlaması WordPress temasıdır.

Hatta web alanınızı başlatmanıza yardımcı olacak önceden hazırlanmış dört ev ile birlikte gelir.

Pakete dahil olan tüm web tasarımları modern, sofistike ve temizdir, içeriği potansiyel destekçilerin önüne iter.

Sevdiğiniz Kitle Fonlaması web siteniz sayesinde, kullanıcıların gadget’larının, uygulamalarının veya başka herhangi bir ürünün üretimini tamamlamak için ihtiyaç duydukları parayı artırmasına yardımcı olun. Crowdmerc sınırsız ödül ve bağış sunar.

Ayrıca, etkinlikler oluşturmanıza olanak tanır ve hedef hedefler ile tarihler sağlar. Crowdmerc ayrıca hiç bitmeyen kampanyaları ve ihtiyaç duyulduğunda kampanyayı güncelleme seçeneğini de destekler.

9. Bakix| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Başlangıç ​​fikrinizi finanse etmek istiyorsanız, bunu gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz birçok seçenek vardır.

9. Bakix | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
9. Bakix| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

3. taraf platformlarına güvenebilirsiniz, kendi web platformunuzu veya her ikisini de oluşturabilirsiniz.

Ortaya gelince, Bakix yararınıza alabileceğiniz en iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarından biridir. Araç, oyuna koymanız için kitte bulunan tüm gereksinimlere sahiptir.

Birkaç ek iç bölüm ile birlikte üç hazır ana demo vardır. Kısacası, Bakix yeni bir sayfanın hızlı bir şekilde başlatılması için gereken her şeye sahiptir.

Ayrıca, Bakix’in diğer önemli özellikleri sürükle ve bırak teknolojisi, Bootstrap 4, İletişim Formu 7, Slick Slider ve çeşitli başlık stilleridir.

Bakix ayrıca% 100 mobil kullanıma hazır , tarayıcılar arası uyumlu ve retina ekranlarıyla uyumludur. Tabii ki, Bakix spor hızı ve SEO optimizasyonu da yeterli olmazdı.

10. Charingo| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Kitle fonlaması yapan bir WordPress teması için Charingo, projenizin çok kısa sürede veya hiç zaman kaybetmeyecek çarpıcı bir alternatiftir.

10. Charingo | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
10. Charingo| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Organizasyonunuz için etkili bir web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda, Charingo’nun ilgilenmesine izin verin.

Önceden tanımlanmış birçok malzeme ve bileşenle Charingo, toplam avantajınıza ulaşmanız için burada.

Bazı temalar masaya birkaç ev getirirken, Charingo’nun sadece bir tasarımı var. Ancak, bu çok güçlü ve pratiktir, birden fazla farklı amaca uygundur.

Charingo ayrıca WPBakery sayfa oluşturucu ile birlikte gelir, böylece terlemeden özelleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sürükleyip bırakmak ve işi bitirdiniz. Charingo, Slider Revolution, tek tıklamayla kurulum, kısa kodlar, yapışkan navigasyon, referanslar ve mağaza bölümü gibi ek özelliklerle birlikte gelir.

11. HaveHeart| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

HaveHeart karmaşık bir çevrimiçi varlık haline getirmenize yardımcı olacak bir Kitle Fonlaması WordPress teması.

11. HaveHeart | Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!
11. HaveHeart| Kickstarter Tarzı WordPress Temaları!

Sıfırdan başlamak yerine, önceden tanımlanmış demolardan herhangi birinin sihri yapmasına izin verin.

HaveHeart ile artık tüm içerik parmaklarınızın ucunda, hepsi hızlı bir sonuç için hazır.

Bunları, kuruluşunuzun marka bilinci oluşturma yönergelerine göre uyarlamanız için kullanılabilecek birden fazla örnek vardır. Ya da kutudan çıkmış versiyona sadık kalın ve bir gün olarak adlandırın.

Çok sayıda özellik ve işlev listesi, her şeyi en ince ayrıntısına kadar halleder. Tek tıklamayla içe aktarma ve Slider Revolution’dan tonlarca kısa kod, widget, düzgün kaydırma, farklı üstbilgi, İletişim Formu 7 ve Google Haritalar, HaveHeart hepsi ve çok daha fazlasını spor yapıyor. Düzen ayrıca, tüm cihazlarda ve web tarayıcılarında inanılmaz hızlı çalışır.

12. FundBar

FundBar – dolayısıyla adı – topluluk üzerinde olumlu bir etki oluşturacak bir web sitesi haline gelmeye yardımcı olacak bir WordPress temasıdır.

12. FundBar
12. FundBar

Üç farklı ev arasından seçim yapın ve diğer dahili sayfa düzenlerini ve öğelerini karıştırın ve eşleştirin.

Herhangi bir zor görevden geçmeye gerek kalmadan, artık bir nedenden ötürü farkındalığı yaygınlaştıracak bir sayfayı hızlı ve zahmetsizce yapabilirsiniz.

FundBar’ı değiştirmek isteseniz bile, bunu sıkıcı programlama olmadan yaparsınız.

FundBar Slider Revolution, İletişim Formu 7, dört başlık, üç alt bilgi ve sorunsuz geçişlere erişim sağlar.

Ayrıca, FundBar tasarımının tüm popüler web tarayıcılarıyla uyumlu ve uyumlu olduğu bir garantidir.

Başarılı kampanyanızla daha fazla potansiyel bağışçının dikkatini çekin ve daha fazla para toplayın.

13. Startup Idea

Her türlü kitle fonlaması veya bağış toplama web sitesi için oluşturulmuş bu çok yönlü çözümün tadını çıkarın.

13. Startup Idea
13. Startup Idea

Gerçekten de, en iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarından biri olan Startup Idea’nın sunabileceği çok şey var.

Aslında, geniş kapsamlı gelişmiş araçlarla, tam teşekküllü Kitle Fonlaması web sitesini başlatmak birkaç dakika meselesidir.

WooCommerce entegrasyonu sayesinde, dakikalar içinde hemen hemen her şeyi kolayca satmaya başlayabilirsiniz.

Dahası, güzel önceden tasarlanmış sayfalar, 6 önceden tanımlanmış renk stili ve duyarlı tasarım koleksiyonu sunar. Tüm projelerinizi hesap bölümünden kolayca yönetin.

14. Khidmat

Khidmat, yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çok yönlü ve kullanımı kolay bir WordPress Kitle Fonlaması temasıdır.

14. Khidmat
14. Khidmat

STK, çevre, çocuk evlat edinme, görev gücü ve siyasi yardım projeleri için beş çarpıcı demo alacaksınız.

Web tasarımına çok amaçlı yaklaşım ve tam özelleştirme işlevselliği ile Khidmat ile tamamen normlara karşı çıkabilirsiniz.

Ancak kutunun dışında kullanmak da fevkalade iyi çalışıyor. Hayal gücünüz, sahip olduğunuz tek sınırlamadır.

Bu arada, yeni demo varyasyonlarının gelecekteki tema güncellemeleriyle düşmesini bekleyebilirsiniz.

Khidmat’ın performansı, kullanıcıların web’de gezinmek için kullandıkları cihaz ve platformdan bağımsız olarak birinci sınıftır.

En son web geliştirme uygulamalarını sallıyor, böylece herhangi bir teknik için endişelenmenize gerek yok.

Ayrıca, yeni web sitenizin kusursuz bir şekilde başlatılması için mükemmel olan derinlemesine dokümantasyon ve samimi destek ile birlikte gelir.

15. Givelove

Givelove, Kitle Fonlaması, yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çarpıcı bir WordPress temasıdır.

15. Givelove
15. Givelove

Bu tema, belirli fikirlerinizi kolayca karıştırabileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz altı hazır konsept arasından seçim yapmanızı sağlar.

Öte yandan, beğendiğiniz demoyu aynen içeriğiniz ve ayrıntılarınızla doldurarak olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Düzeni özelleştirmeye veya varsayılan ayarlara bağlı kalmaya karar verseniz de, sonuç kesinlikle dikkate değer olacaktır.

Givelove ayrıca para toplama işlemini basitleştiren Bağış eklentisi ile birlikte gelir.

Dahası, bir blog başlatmaktan çekinmeyin ve daha fazla potansiyel bağışçıya yön vermek için içerik pazarlamasını tanıtın.

Givelove’un ek özellikleri, Elementor sayfa oluşturucu, dil uyumluluğu, Slider Revolution, önceden oluşturulmuş üç başlık ve çarpıcı paralaks efektleridir.

Givelove, modern ve ilgi uyandıran bir Kitle Fonlaması web sitesini başarıyla yönetmek ve sürdürmek için ihtiyacınız olan tek şey.

16. Impacto Patronus

Impacto Patronus, kitle fonlaması, dilekçe web siteleri, aktivist ve sosyal kampanya web siteleri için muhteşem bir çözüm olan iyi kodlanmış ve profesyonel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

16. Impacto Patronus
16. Impacto Patronus

Bu tema, gelişmiş ThemeREX çerçevesine dayanan tamamen düzenlenebilir bir düzene sahiptir.

Gelecekteki web siteniz için temel olarak seçebileceğiniz 8 çok yönlü kaplama içerir. Elementor sayfa oluşturucusunun sezgisel sürükle ve bırak kontrol panelinde düzenlemek de kolaydır.

Temayı blog oluşturma, işletme ve e-Ticaret amacıyla kullanmaktan çekinmeyin. İndirme paketi, tam istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir grup hazır kullanıma sahip olarak gelir.

17. Save Julia

Kişisel bir bağış toplama kampanyası başlatacak ya da tüm yardım şirketi , STK ya da kitle fonlaması ajansı geliştirecek olun, Julia WordPress temasını kaydedin sizin için mükemmel bir çözüm olacaktır.

17. Save Julia
17. Save Julia

Bu tema, kar amacı gütmeyen bir web sitesinin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri içerir, örneğin WPBakery Sayfa Oluşturucu, bağış toplama kampanyalarınız için güçlü Bağışlar Eklentisi Ver, bağış, vakıf veya yardım vakıfları.

18. Save Life

Hayat Kurtar. Bu temiz çözüm bağış ve bağış toplama bürolarına, çocuk ve çevre koruma kuruluşlarına uyar.

18. Save Life
18. Save Life

Ayrıca din ve hükümet programları da bir istisna değildir. Web projenizin her sayfasını ziyaret etmeye değer hale getirmek için stil ve renklerle denemeler yapın.

Böylece, kod ile uğraşmadan benzersiz tasarımlar oluşturabilirsiniz. Dahası, güçlü ThemeREX Donation eklentisi sayesinde bağış ve ödemeleri kabul edin. Tüm modern ekran çözünürlüklerine uygun şekilde ayarlanan bu SEO dostu çözümü kaçırmayın .

19. Hope

Bir web sitesi oluşturmak için zaman kazanmak isteyen, Hope sizin için sadece bir şey olabilir.

19. Hope
19. Hope

GDPR uyumlu ve Gutenberg hazır WP şablonu olmasının yanı sıra, Hope en iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarından biridir.

En iyi Kitle Fonlaması WordPress temalarının bu güzel örneğinin mobil uyumlu ve WooCommerce için hazır olduğunu unutmayın.

Böylece, birkaç dakika içinde mal satmaya başlayın veya bağış ve ödemeleri çevrimiçi kabul edin.

Güzel bir tasarım, tonlarca gelişmiş özellik ve kullanıcı dostu navigasyon, işinizi etkili bir şekilde etkileyebilir ve karınızı artırabilir. Daha fazla bilgi için Hope’a şu anda dahil olun.

20. Unity

Yüzleşin, sıfırdan bir başlangıç ​​veya finans şirketi kurmak ruhlarınızı azaltabilir. Ancak, Unity ile modern bir iş projesi oluşturmak birkaç dakika olabilir.

20. Unity
20. Unity

Gerçekten de, bu duyarlı ve güçlü WP şablonu, bir web sitesini başlatırken ihtiyacınız olabilecek tüm araçları sağlayabilir.

Ayrıca, çok yönlü düzeni, genel işinizi özel iş gereksinimlerinize uyacak şekilde değiştirmenizi sağlar.

Buna ek olarak, WooCommerce paketi ile entegre olarak, web sitenize hiçbir zaman çevrimiçi işlevsellik eklemenizi sağlar. Son olarak, samimi müşteri desteği size yardımcı olmaya hazırdır.

Bu WordPress kitlesel fonlama temalarından hangisini en çok seviyorsunuz ve neden? Lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin, sizinle sohbet etmekten mutluluk duyarız.

Armyyazılım.com İbrahim BOZKURT

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim