ArmyYazılım

Otel Siteleri Şablonu Lüks Otel Tatil Köyü ve Hostel Rezervasyon!

Nisan 12, 2020 | İbrahim Bozkurt

Otel Siteleri Şablonu. Web’in emrinde olan en iyi HTML5 Otel Web Sitesi Şablonlarından bazılarına göz atalım.

Otel Siteleri Şablonu Lüks Otel Tatil Köyü ve Hostel Rezervasyon!
Otel Siteleri Şablonu Lüks Otel Tatil Köyü ve Hostel Rezervasyon!

HTML şablonları, kullanıcı dostu felsefeleri göz önüne alındığında sağlam bir alternatif sunar. İnanılmaz otel siteleri oluşturmanıza izin veriyorlar.

Fotoğraf yayınlayabilir, rezervasyon düzenleyebilir ve hatta bir sosyal medya pazarlama kampanyasında öncü olabilirsiniz. Faydaları sonsuzdur ve fiyatı çok makul.

Diğer iş alanları hata payına izin verirken, otel ve otelcilik endüstrisi izin veremez. Tüm pazar niş kalite algısı üzerine inşa edilmiştir ve standart altı hizmet kabul edilemez.

Havlulardan çatal ve halılara kadar hiçbir şey şansa bırakılamaz. Ancak, güzel mekanınız çoğu müşteri tarafından görülen ilk şey olmayacaktır.

İlk izlenimler önemlidir ve genellikle çevrimiçi yapılır. Çoğu kullanıcı, bir arama motoru kullanarak otel arayacak, böylece etkileyici bir web sayfasına ihtiyaç duyulacaktır.

Site oluşturma, özellikle web geliştirme konusunda uzman olmayanlar için göz korkutucu bir olay olabilir. Yine de, profesyonel bir şirket kiralamak oldukça pahalı olabilir.

Bellevue| Otel Siteleri Şablonu

Bellevue, her türlü konaklama işletmesi için kullanabileceğiniz güçlü ve çok yönlü bir WordPress otel temasıdır.

Bellevue | Otel Siteleri Şablonu
Bellevue | Otel Siteleri Şablonu

Sekiz demo, 58 widget ve 230’dan fazla sayfa şablonundan oluşan muhteşem bir koleksiyonla Bellevue’nun ciddi bir anlaşma olduğunu zaten biliyorsunuz.

Sadece bu değil, Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunun entegrasyonu ile Bellevue’nun potansiyelini de arttırabilirsiniz. Tabii ki, kodu değiştirmeye gerek kalmadan!

Kısacası, Bellevue sorunsuz çalışan bir otel web sitesi için gereken her şeye sahiptir. Bunun da ötesinde, zahmetsiz tek tıklamayla kurulumdan başlayarak işleri kurmak için çok az zamanınız yok.

Ayrıca, Bellevue, iş sayfanızı tamamen organize ve son derece rahat tutmanıza yardımcı olan tam bir çevrimiçi rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Söylemeye gerek yok, temayı istediğiniz herhangi bir dile çevirebilir, deneyimi yerelleştirebilir veya globalleştirebilirsiniz.

Bellevue sayesinde katil çevrimiçi mevcudiyetiyle otelinizin potansiyelini tamamen yeni bir seviyeye yükseltin.

Divi

Bir otel web sitesi kurmanız gerekiyorsa, şanslısınız demektir. Bildiğiniz gibi, işlerin hemen ilerlemesini sağlayacak her türlü farklı çözümü size sunuyoruz.

Divi
Divi

Sıfırdan başlamak yerine, Divi ile kendinize yardımcı olun ve hızlı bir şekilde çevrimiçi olun.

Artık herhangi bir düzen yapmaya gerek yok. Heck, herhangi bir kodlama ve diğer gelişmiş görevleri bile yapmanız gerekmez.

Divi ile çalışmanın büyük kısmı sizin için zaten yapılmış. Sadece mevcut olanları düzenlemelerinizle karıştırın ve eşleştirin ve yuvarlamaya hazırsınız.

Kitte, tümü kullanıma hazır yüzlerce önceden tanımlanmış düzen ve öğe keşfedeceksiniz.

Divi’yi kutudan çıkarırken kullanabilirsiniz, ancak en son ayrıntısına kadar değiştirebilirsiniz.

İle entegre sayfa oluşturucu , herkes ne olursa olsun sahip deneyim seviyesi, süreç tadını çıkarabilir.

Jevelin

Jevelin gibi güçlü, çok amaçlı bir araçla asla yanlış gidemezsiniz. Her şeyden önce, şablon tek bir damla ter kırmadan tonlarca farklı web sitesi oluşturmanıza izin verir.

Jevelin
Jevelin

Sadece demolar ile Jevelin sizi farklı nişlere ve endüstrilere dalmaya sevk ediyor. Bunun da ötesinde, varsayılan düzeni istediğiniz zaman düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Bunu göz önünde bulundurarak, bir otel web sitesi oluşturmak için Jevelin’i de kolayca kullanabilirsiniz.

İlginizi çeken örnek materyali tek bir tıklamayla içe aktarın ve sayfanızı gerçekleştirmeye her zamankinden daha yakınsınız.

Etkileyici dokunuşlarınızla doldurun veya hazır içeriklerle gidin. İhtiyacınız ve istekleriniz ne olursa olsun, Jevelin dikkatlerini çekecek çarpıcı bir sonucu garanti eder.

Marina

Marina, tam anlamıyla yararlanabilmeniz için gerekli tüm materyalleri içeren birinci sınıf bir otel web sitesi şablonu. Dahil olan üç demodan herhangi biriyle doğru yönde ilerleyin.

Marina
Marina

Bunlar oteller, tatil köyleri ve daireler için idealdir, ancak tamamen normlara karşı gidersiniz.

Her örnek aynı zamanda% 100 özelleştirilebilir, her şey hazır ve kullanıma hazır, ancak istediğiniz kadar.

Marka düzenlemelerinizle en çok beğendiğinizi zenginleştirin, ayrıntılarınızı ve özel içeriğinizi ekleyin ve hazırsınız.

Dahası, Marina sayfanızı Booking, Airbnb, Hostel World ve Trip Advisor gibi 3. taraf platformlarıyla bağlayabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında çevrimiçi rezervasyon, çeşitli ödeme ağ geçitleri, takvim görünümü, sezonluk fiyatlar ve kullanışlı filtrelenmiş arama işlevi bulunur.

Marina ayrıca tüm cihazlar, web tarayıcıları ve popüler eklentilerle de uyumludur. Marina ile her şeyi yap ve internette parla.

SkyLine

SkyLine gibi dikkat çekici bir otel web sitesi şablonu ile muhteşem şeyler yapabilirsiniz. Şablon hakkında harika olan şey, işinizi organize etmenizi sağlayan gelişmiş rezervasyon formudur.

SkyLine
SkyLine

Artık yapışkan notlar ve kayıp rezervasyon yok! Web sitenizi SkyLine şablonuna göre ziyaret eden ve kullanan herkes hoş bir deneyim yaşayacaktır.

Şu anda, SkyLine dört dizin sayfası tasarımına sahiptir, ancak gelecekteki güncellemelerle birlikte daha fazlası vardır. Daha mükemmel olmak için bizi izlemeye devam edin.

SkyLine tamamen mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve tüm ileri teknoloji ekranlar için hazırlanmıştır.

Tüm modern tarayıcılarla uyumludur, arama motorları için optimize edilmiştir ve ücretsiz destek sunar.

Yüzlerce oda ve diğer inanılmaz hizmetlere sahip birkaç oteliniz olduğunda, navigasyonun kullanışlı ve pratik olması önemlidir.

SkyLine size ve ziyaretçilerinize hizmet edecek mega menüyü destekler. İhtiyacınız olanı bulmak pasta gibi her zaman kolay olacaktır.

Luviana

Luviana tüm gerekli ve sonra bazı sizin için önceden tanımlanmış harika bir otel web sitesi şablonu.

Luviana
Luviana

Luviana ile kendinize tonlarca zaman ve enerji kazandırarak sıfırdan başlamanıza gerek yok.

Fikrinizi parmağınızla hayata geçiren tamamen işlevsel bir araçtır. Unutmayın, Luviana’yı olduğu gibi kolayca kullanabilirsiniz, ancak imza stilinizi tanıtarak bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bilginiz için, varsayılan ayarların düzenlenmesi ve geliştirilmesi tek bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan gerçekleşir.

Demoyu tek bir tıklama ile yükleyin ve bir profesyonel gibi ilerlemeye başlayın. Luviana, tasarıma entegre edilmiş eksiksiz bir çevrimiçi rezervasyon sistemine sahiptir, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ödemeleri destekler ve vergileri ve ücretleri yönetmenize yardımcı olur. Tam bir çevrimiçi çözüm için Luviana’yı seçin.

Sparta

Sparta, önceden tanımlanmış birçok içerik barındıran muhteşem bir HTML5 otel web sitesi şablonu.

Sparta
Sparta

Bir dizi seçkin ana sayfadan diğer mükemmel öğelere ve bölümlere kadar ziyaretçilerin nefeslerini alır.

Muhteşem galeri bölümü ile inanılmaz odalarınızı, restoranlarınızı ve diğer tekliflerinizi sergileyebilirsiniz.

Ancak gerçekten derinlemesine incelemek için restoran, spor salonu, spa ve diğer güzellikler için kullanıma hazır sayfalardan yararlanın.

Güzel oda listeleri ve detaylar, online rezervasyon ve hatta bir online mağaza bölümü, Sparta şablonu avantajınıza almanız için tonlarca şey var.

Ekstra kısa kodlarla, şablonu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bunun da ötesinde, Sparta otel web sitenizi küreselleştirmeniz için çok dilli ve çok para birimli.

Onları destansı bir yolculuğa çıkarın ve hayır demeleri imkansız olacaktır. Teklif çok ilgi çekicidir.

Erios

Otel siteniz olağanüstü, etkileyici ve son dakika Erios ile klasik, temiz ve davetkar görünecek. Otelinizin en seçkin özelliklerini vurgulamak için özel olarak tasarlanmış bir otel web sitesi şablonu.

Erios
Erios

Düzen temiz sitenizin ziyaretçileri faydalarını görebilir ve hızlı bir şekilde kitap böylece gezinmek kolay yapma.

Oteliniz veya diğer konaklama işletmeleriniz, insanları sıcak bir şekilde hissetmenin ilgi odağı olacaktır.

Arama seçenekleri basittir ve çevrimiçi rezervasyon sistemi ile birlikte gelir, böylece endişelenmeniz daha azdır.

İstediğiniz site özelliklerini ayarlayın ve insanlar sitenizin yayınlandığı anda kaçışlarını ayırtın.

Erios ayrıca, sürükle ve bırak oluşturucu, olağanüstü sayfa yükleme hızı, Slider Revolution ve dört ev gibi bir dizi özellik ve işlevle birlikte geliyor. Şimdi Erios sayesinde beceriyor bir web sitesi ile çevrimiçi alana girin.

LeLuxe

İşletmenizin güzel web alanı için şablon olarak LeLuxe’ü seçerken akıllıca bir iş kararı vereceksiniz.

LeLuxe
LeLuxe

Oteller, kaplıcalar, pansiyonlar, B & B ve rezervasyon alan diğer şirketler için mükemmel bir web sitesi şablonu.

Tasarım modern, sade ve işinizi tüm ışığıyla öne çıkarıyor. LeLuxe’nin rezervasyon sistemi ve panoramik görüntüleyici yerleşiktir, kodlamaya gerek olmadığından emin olur. Aslında, herhangi bir programlama işi yapmanıza gerek yoktur.

Şablon hızlı yükleme için optimize edilmiştir, bu nedenle gecikme yoktur. İstediğiniz kombinasyonu elde edene kadar farklı renklerin, başlıkların ve yazı tiplerinin denenmesini sağlayan canlı değişiklikleri önizleyebilirsiniz.

Kurulumu kolay ve olduğunuzda yayına geçmeye hazır. Tarzınıza en uygun demosu seçin ve hızlı bir site gerçekleştirme için diğer tüm güzellikleri karıştırın ve eşleştirin.

Gast

Sürükle ve bırak ön uç düzenleyicisi ile hem acemi hem de gelişmiş site geliştiricileri için çalışan harika bir şablon.

Gast
Gast

Gast, eksiksiz rezervasyon imkanı, tam ödeme sistemi ve uygunluk takvimi ile mükemmel şık bir görünüm sunar.

Bu otel web sitesi şablonunu seçmek, 7/24 destek, sitenin ömrü boyunca ve ötesinde ücretsiz güncellemeler ve site ziyaretçilerinizin görmesini ve keyfini çıkarmasını istediğiniz otel, pansiyon veya tatil kiralama seçeneklerine uyacak birçok stil teması sunan bir panel anlamına gelir. Kısacası, hepsini parmaklarınızın ucunda bulacaksınız.

Hızlı erişim ve site yükleme, daha az terk edilmiş araba ve işletmeniz için daha fazla rezervasyon anlamına gelir.

Gast, Slider Revolution, Premium Simgeler, Küp Portföyü, 30 günlük para iade garantisi, sorunsuz geçişler, Google Haritalar, adını siz veriyor!

Gast’ı kutudan çıktığı gibi kullanabilir veya ince ayar yapabilir ve daha fazla değiştirebilirsiniz – oyunu her iki şekilde de kazanırsınız.

Travelz

Travelz her şey seyahat için büyük bir HTML5 web sitesi şablonu. Sizi şok edecek, ama sizi şaşırtacak olan, yarasadan hemen önce 25 önceden tasarlanmış ev düzeni ve sayma.

Travelz
Travelz

Karışımda, otellere adanmış üç tane bulacaksınız. En çok hoşunuza giden birini seçtikten sonra, en fazla zamandan tasarruf edebilir ve olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Tabii ki, onu değiştirebilir ve kişisel dokunuşlarınızla geliştirebilirsiniz. Travelz HTML5 otel web sitesi şablonu, her şeyden önce, çok özelleştirilebilir ve uyarlanabilir.

Otuzdan fazla üstbilgi ve altbilgi varyasyonu, yapışkan menü, entegre Google Haritalar ve Baykuş kaydırıcısı, hepsini kapsayan Travelz şablonudur. Ayrıca, öğe de duyarlı ve retina hazır, Bootstrap Framework üzerine inşa .

Star Travel

Yıldız Seyahat seyahat ve otel endüstrisi için çok amaçlı bir web sitesi şablonu . Başlamayı planladığınız iş veya proje ne olursa olsun, Star Travel ile kolayca yapın.

Star Travel
Star Travel

Yedi inanılmaz ön sayfa ve ek bir açılış sayfası olan toplam doksandan fazla HTML sayfasına sahiptir.

Ayrıca, Star Travel’ın pakete dahil otuzdan fazla PSD dosyası da var. Uzun lafın kısası, ihtiyacınız olan her şey için bir şablon.

Star Travel’ın kodu dostudur ve daha fazla iyileştirme ve özelleştirme için organize edilmiştir.

Ayrıca, hızlı bir renk düzeltmesi için on iki renk düzeninden birini seçin. Gerçekten de kendi renklerinizi de kullanabilirsiniz.

Üstbilgiler, altbilgiler, rezervasyon, ödeme, liste ve tablo görünümü, sonsuza kadar devam edebilirdim ama bu size Star Travel şablonunun ne kadar güçlü olduğunu bildirmek için yeterlidir.

Colina

En son trendleri ve teknolojileri takip eden Colina, büyük bir otel web
sitesi şablonu Bu koleksiyonda bulduğunuz tüm HTML5 otel web sitesi şablonları, işlevsel ve çağdaş sayfalar oluşturmanıza olanak tanır.

Colina
Colina

Colina, farklı bir özellik ve mükemmel bir web sitesi için tüm gereksinimleri ile dolu. Oteller, tatil köyleri, yatak ve kahvaltı, moteller, otel endüstrisindeki her türlü iş Colina’dan yararlanabilir.

Otel simgeleri, rezervasyon ve rezervasyon hazır ve on üç HTML sayfası, bu Colina ne kabaca ne söyledi.

Tabii ki, dahası da var. Mobil kullanıcıların popülaritesi nedeniyle Colina, web tasarımına mobil olarak ilk yaklaşıyor.

Ancak genel olarak, tüm kullanıcılar henüz yapmadığınız en üst düzey ve uyarlanabilir web sitesini deneyimleyecektir.

Hotel Alpha

Hotel Alpha, aslında, bir rezervasyon sistemine ihtiyaç duyan otel web siteleri için premium bir HTML5 şablonu.

Hotel Alpha
Hotel Alpha

Muhteşem tasarım dört farklı varyasyonda gelir, dizin sayfasının dört sürümünü okuyun. Her biri, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Web varlığınızın güzelliği ve profesyonelliğinden memnun kalacaksınız. Bir sürüm çalıştırmıyorsanız veya bir güncellemeye ihtiyacınız varsa, en kısa zamanda bir web sitesi hazırladığınızdan emin olun.

Hizmetlerinizi pazarlamak ve müşterilerinizle kişisel bir seviyeye geçmek için en iyi yöntemlerden biridir.

Önceden yapılmış evlerin yanı sıra, Hotel Alpha şablonu on iki renk ön ayarına, iki oda sayfasına ve çeşitli diğer sayfalara sahiptir.

Geniş bir kaydırıcıya sahiptir, WOW animasyonlarını, referanslarını ve basit ama kullanışlı navigasyonu kullanır .

The Quarto

Modern ve creative Quarto otel web sitesi şablonu, işletmenizi ölçeklendirmenize ve yeni potansiyel müşteriler çekmenize yardımcı olur. Lüks ve butik otellere yönelik olsa da , yine de diğer niyetler için kullanabilirsiniz.

The Quarto
The Quarto

Kesin olan bir şey var ki, hedefiniz ne olursa olsun, Quarto sizin ve son kullanıcılarınızın tamamen tatmin olmasını sağlar.

Navigasyon için Quarto, mobil cihazlarda da mükemmel çalışan ayrı hamburger yan menüsünü kullanıyor.

Güçlü bir ilk izlenim için entegre Revolution Slider’ı kullanın ve cazip slayt gösterileri oluşturun.

Bahsedilen eklenti, anlaşmanın bir parçası olarak gelir ve ekstra bir ücrete tabi değildir.

Yığma galeri ızgarası, tarih seçici, tam ekran arama seçeneği ve içerik pazarlaması için blog, Quarto’nun kiti olağanüstü. Ayrıca promosyonlar ve özel sezonluk fırsatlar için özel bir bölüm de vardır.

Laxury Trip

Fikirleriniz mi bitiyor? Tekrarlayan ve mülayim kavramlardan bıktınız mı? Sitenizi Laxury Trip ile oyun değiştiren bir şeye dönüştürün.

Laxury Trip
Laxury Trip

Bu HTML5 otel web sitesi şablonu, gururla kullanabileceğiniz ve çarpıcı bir web sitesi oluşturabileceğiniz en sorunsuz araçları sağlamak için tutkuyla çalışan tasarımcıların en iyi ekibine sahiptir.

Laxury Trip, koleksiyonlarından bir şablon seçtiğiniz ve tercihinize göre özelleştirdiğiniz iyi organize edilmiş bir şekilde çalışır.

Buna ek olarak, tam olarak olduğu gibi kullanabilir ve daha fazla zaman kazanabilirsiniz.

Her sayfa tasarımı hoş ve ulaşılabilirdir ve elbette mevcut SEO standartlarını ve en son web uygulamalarını takip eder.

Genel olarak, Laxury on HTML dosyası, üç ev, bir rezervasyon formu ve Google Haritalar ile birlikte gelir.

Web tasarım söz konusu olduğunda Laxury Trip’in deneyimi eşsizdir, bu yüzden kendi tasarımınızı yapın.

Star Hotel| Otel Siteleri Şablonu


Star Hotel web sitesi yapısına üç ön sayfa versiyonu ile yaklaşıyor. Kaydırıcıları, resimleri ve videoları tamamen destekler ve açılış sayfaları ve restoranlar için iki ek demoya sahiptir.

Star Hotel | Otel Siteleri Şablonu
Star Hotel| Otel Siteleri Şablonu

Buna ek olarak, Star Hotel on dört önceden tanımlanmış renk ön ayarına ve toplam kırktan fazla HTML sayfasına sahiptir.

Pakette ayrıca işlevsel bir iletişim formu ve çalışan bir rezervasyon ve rezervasyon formu bulacaksınız .

Star Hotel’in diğer fantastik özellikleri, vurgulu efektler, filtrelenebilir galeri, referanslar ve fiyatlandırma tablolarıdır.

Dahası, minimal bir haber bülteni kayıt kutusu ile ziyaretçilerin e-postalarını alın ve ilgi çekici bir blog yazmaya başlayın.

Şablon, piksel mükemmel bir tasarıma sahiptir, kapsamlı bir dokümantasyon ve on sekiz PSD dosyası içerir.

Star Hotel, hızlı bir şekilde bir otel web sitesi tasarlamaya ve geliştirmeye hazırlanmanız için her şeyi düşündü.

The Royal| Otel Siteleri Şablonu

Royal, dört demo ve kullanıcı gösterge paneli düzenine sahip otel ve resort web siteleri için bir şablondur.

The Royal | Otel Siteleri Şablonu
The Royal| Otel Siteleri Şablonu

Ayrıca odalar, otel detayları, etkinlikler, hizmetler ve rezervasyon için sayfalar bulacaksınız. İşletme web sitenizin her sektörü için kırk tane var.

Kullanılan teknoloji, son ürününüzün tüm cihazlarda mükemmel performans göstermesini sağlayan şeydir.

Mobil, tablet ve masaüstü kullanıcıları sitenin işlevselliğinde bir fark bulamaz, her zaman birinci sınıf kalır.

Hız ve arama motorları için optimize edilmiş ve tarayıcılarla uyumlu olan Royal, her zaman kusursuz çalışır.

The Royal’in en hayati özelliklerinden dördü rezervasyon formu, hızlı rezervasyon, kayıt ve giriş formları ve Google Haritalar’dır. Büyük fayda bulacağınız çok daha fazlası var.

PLUME| Otel Siteleri Şablonu

Sağlam bir çok amaçlı web sitesi şablonu ile birçok şey yapabilirsiniz. Bir otel web sitesini bir araya getirdikten sonra da bunu yapabilirsiniz.

PLUME | Otel Siteleri Şablonu
PLUME| Otel Siteleri Şablonu

Ve hayır, tam ve tamamen işlevsel bir web varlığı için fazla iş yapmak zorunda değilsiniz. Böyle şablonlardan biri PLUME ve bir ana nedeni olan otel demosunu seveceksiniz.

Otelinizi tamamen başka bir seviyeye iten tam ekran bir kaydırıcıya sahiptir. Müşterilerinize sunduğunuz özel fırsatların, en sıcak odaların ve diğer özel hizmetlerin reklamını yapmak için kullanın.

PLUME’nin otel örneklerinde, kaydırma animasyonlarında galeri kaydırıcısı, Instagram ve Facebook widget’ları ve referanslara net bir yaklaşım bulunmaktadır.

Akla gelebilecek her sayfa PLUME kitinde olduğu gibi geniş bir eleman karışımındadır.

Sunset Hotel| Otel Siteleri Şablonu

Sahilde günbatımı kadar güzel Sunset Hotel web sitesi şablonu da öyle. Dört ev stili ve on iki iç sayfa ile modern bir site oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Sunset Hotel | Otel Siteleri Şablonu
Sunset Hotel| Otel Siteleri Şablonu

Web varlığınızı yoğunlaştırmak için Sunset Hotel, CSS3 animasyonları ve Owl carousel slider ile bunu yapar.

Her şey, dört demodan her birinin hayranlık uyandıran tasarımında güzel bir şekilde harmanlanıyor.

Benzersiz ve ilginç detaylar, kalabalığın arasından sıyrılmak için mükemmel bir otel veya tatil sitesi oluşturuyor.

Sunset Hotel şablonu hakkında özel bulacağınız müsaitlik denetleyicisidir. Tasarımla çok iyi karışıyor, neredeyse orada yokmuş gibi hissediyor ama oh öyle.

Kendinizi ve işinizi farklılaştırın ve unutulmaz bir deneyim haline getirin. Ve bu sadece web sitenize göz atmak anlamına gelse bile.

Zante| Otel Siteleri Şablonu

Zante Otel harika bir Otel ve Resort HTML Şablonu! Sayfanızın ve işletmenizin konaklama endüstrisi ölçeğinde daha yüksek bir seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak için yapılmıştır.

Zante | Otel Siteleri Şablonu
Zante| Otel Siteleri Şablonu

Eylem yapmak için 44’ten fazla dosya ile alacaksınız. Sorunsuz çalışmasını sağlayan bir HTML5 ve CSS3 kodu kullanır.

Zante, Bootstrap çerçevesi ile üretilmiştir ve daha kolay gezinme için jQuery kütüphanesi sunar.

Harika bir kullanıcı deneyimi için her şey düşünülmüş. Bir alıcı olarak sizi mutlu etmek için, sitenizi kişiselleştirmek üzere 4 benzersiz ana sayfa varyasyonu elde edersiniz.

Zante, kurnaz olmak için harika düzen tasarım seçeneklerine sahiptir. Mükemmel piksel kalitesine sahiptir ve fotoğraf galerilerinin ayarlarına izin verir.

Slider Revolution eklentisi ve PHP dosyaları alacaksınız! Hatta güzel Google Yazı Tipleri ve Font Awesome simgeleri de sağlar!

Zante, tüm ekranlara ve cihazlara uyum sağlayan çok duyarlı bir tasarıma sahiptir. Potansiyel müşterilerin size her yerden ulaşması için üretilmiştir. Ve erişim hakkında konuşurken, avantajınıza görebileceğiniz müthiş bültenler ve formlar da var.

MailChimp ve Ajax İletişim ve Rezervasyon formları entegrasyonu var! Pişman olmadan bu harika şablonu kullanın ve hedeflediğiniz bu 5 yıldız olsun! İşletmenizi ve web sayfanızı anında güçlendirecek! Zante kullan!

LeadGen| Otel Siteleri Şablonu

LeadGen zarif ve duyarlı bir HTML pazarlama çok amaçlı web sitesi şablonu. Şablon güzel modern web siteleri hazırlamak için amaçlı bir platform sağlar.

LeadGen | Otel Siteleri Şablonu
LeadGen| Otel Siteleri Şablonu

LeadGen ile en iyi sonuçları almak için bir kod satırı yazmanıza gerek yoktur. LeadGen ile ilgi çekici web siteleri dağıtmak hızlı ve zahmetsiz bir iştir. 32’den fazla kasıtlı demo web sitesi ilk günden itibaren yere basmanıza izin veriyor.

LeadGen ile işletmeler zahmetsizce çevrimiçi bir varlık oluşturabilir ve oluşturabilir. LeadGen’in içeriğinizi ulaşılabilir bir şekilde ifade etmesine izin verin. Oteller, moteller ve konaklama endüstrisi web siteleri LeadGen’de sağlam bir ortak buluyor.

LeadGen ile mekanınızın farkına varmak zahmetsizdir. Pazarlama için optimize edilmiş LeadGen, işletmenizin muazzam bir çekiciliğe sahip olmasını sağlar.

Hafif bir Bootstrap çerçevesi LeadGen’in hızlı yüklenmesini ve hızlanmasını sağlar. LeadGen tüm trafik senaryolarında ve kullanım örneklerinde iyi performans gösterir.

Sunucunuzu yük altında tutun ve erişiminizi en üst düzeye çıkarırken maliyetinizi en aza indirin.

LeadGen, hizmetlerinizi sergilemeniz için duyarlı portföy ve galeri sayfaları paketler. Harika modern açılış sayfaları, müşterilerinizi şık bir şekilde almanızı sağlar.

Doğru ilk izlenimi oluşturun ve odalarınızı genel olarak dünyaya pazarlayın. LeadGen, güçlü otel web sitelerini hiçbir zaman bir araya getirmenize izin vermez. LeadGen’e bugün göz atın!

KALLYAS| Otel Siteleri Şablonu

İnanılmaz çok amaçlı web siteleri oluşturmak isteyenler için KALLYAS ideal bir seçimdir. Herhangi bir piyasa nişinde çalışabilecek geniş bir özellik ve seçenek yelpazesine sahiptir.

KALLYAS | Otel Siteleri Şablonu
KALLYAS| Otel Siteleri Şablonu

Toplamda, her biri kendine özgü bir çekiciliğe sahip 12 ana sayfa varyasyonu var. Kullanıcılar modern bir mega menünün ve 6 farklı başlık varyasyonunun tadını çıkaracaklar.

KALLYAS, birden çok Yazı Tipi Simgesi, 14 Kahraman sahnesi ve portföyler için 5 farklı düzen içerir: Kategori, sıralanabilir, ilginç, tam genişlik ve atlıkarınca.

Kaydırıcıların koleksiyonu gerçekten etkileyici: Fancy Slider, iCarousel, dizüstü bilgisayar kaydırıcısı, CSS3 Panelleri, Dairesel İçerik, Fancy Slider ve daha fazlası. Site sahipleri, takipçilerini güncellemek için harika bültenler oluşturabilir.

Bu, MailChimp özelliğinin eklenmesi ile mümkün olur. Çok sayfalı tasarım varyasyonları vardır: süreç, SSS, referans, takım, blog öğeleri, kariyer, hizmetler, Bize Ulaşın, süreç vb. kullanıcılar profesyonel fiyatlandırma tablolarına, tatil sayfası üstbilgilerine ve animasyonlu bir üstbilgiye erişebilecek.

KALLYAS ayrıca dinamik bir PHP iletişim formuna ve birkaç PSD dosyasına sahiptir.

Mükemmel sosyal medya entegrasyonu göz önüne alındığında, işletmenizin çevresinde harika bir çevrimiçi topluluk oluşturabilirsiniz.

Acemi kullanıcılar, kapsamlı bir belge kaynağının dahil edilmesi nedeniyle kurulum işleminde kolayca gezinebilir.

CityTours| Otel Siteleri Şablonu

CityTours temiz ve geçerli bir HTML / CSS şablonu. Otel web sitenizin her yönünü geliştirebilir , görünüm sayınızı ve kârınızı artırır.

CityTours | Otel Siteleri Şablonu
CityTours| Otel Siteleri Şablonu

Tasarım göz alıcı, profesyonel ve özelleştirilmesi kolaydır. Bu şablon Bootstrap 3.3’te oluşturuldu ve tüm cihazlarda inanılmaz görünecek. Elde taşınan cihazları tercih edenler, CityTours’un tamamen duyarlı olduğunu bilerek sevinebilir.

Kullanıcılar sayfaya tabletlerinden, akıllı telefonlarından, dizüstü bilgisayarlarından ve masaüstü bilgisayarlarından erişebilecekler.

Her indirme ile birden fazla ana sayfa varyasyonu mevcuttur: Devrim Kaydırıcılı Ev, Tek Görüntülü Ev, Video Arka Planlı Ev, Arama Çubuğu ile Ev ve Haritalı Ev. Ayrıca, 3 tip başlık vardır: Şeffaf, Beyaz Düz ve Şeffaf + Düz. Görsel özelleştirme açısından, site sahipleri 4 renk şemasına erişecek.

CityTours, müşterinin tatillerini planlamasına ve odalarını rezerve etmesine olanak tanıyan çalışan bir PHP Rezervasyon Formu’na sahiptir. 

Ajax iletişim formu, her kullanıcı için hoş bir deneyim garanti eden istenmeyen posta önleme korumasına sahiptir. Toplamda, yüksek çözünürlüklü Retina ekranlarla uyumlu 2000 çene bırakma simgesi vardır.

Bir bilgi kutusu ve çeşitli işaretçiler içeren bir Google haritalar işlevi eklendi. Ayrıca, premium Revolution Slider eklentisinin ücretsiz olarak bu geminin bir parçası olduğunu belirtmeliyiz.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …css hotel html şablon html html şablon javascript jquery otel sitesi html şablon
2 sene / CSS , HTML , JAVASCRİPT ve JQUERY , YAZILIMA DAİR!


Yorumlar