ArmyYazılım

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Nisan 6, 2020 | İbrahim Bozkurt

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1). Bootstrap dünyanın en çok kullanılan web tasarım framework’udür. Dünyanın birçok tasarım şirketi bootstrap ile ücretli-ücretsiz web şablonları geliştirir.

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Biz bu makalede sizler için en popüler ücretsiz bootstrap web şablonlarını sizler için inceledik.

Bootstrap en çok tercih edilen ön uç web geliştirme aracıdır. Tüm web geliştiricileri ve hatta önde gelen web geliştirme şirketi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bootstrap, Twitter laboratuvarında erken aşamada Twitter planı olarak doğdu. Geliştiriciler web geliştirmeleri için kullanmaya başlayan esneklik nedeniyle, şimdi Bootstrap herhangi bir web sitesi şablonu için birincil niteliklerden biri haline gelmiştir.

Bootstrap’ın temel amacı tasarımcıları geliştiricilerle birleştirmektir. Gerçek dünyaya birçok rüya web sitesi getiriyor.

Bootstrap çerçevesini kullanmanın ana avantajları, duyarlılık, özelleştirilmesi kolay ve tasarımda tutarlılıktır.

Bootstrap web sitesi şablonları, web sitesi şablonunun temel tasarım estetiğini bozmadan kolayca mobil duyarlı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Bootstrap, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak güncellemeler yayınlar. Burada, siteniz için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Bootstrap şablonlarından bazılarından bahsettik.

Divi (WordPress) | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Divi, ortaya çıkarmak istediğiniz herhangi bir web sitesi için eksiksiz bir çözümdür. Sekiz yüzden fazla hazır bileşen koleksiyonu ile çok yönlü web tasarımıdır.

Divi (WordPress)
Divi (WordPress)

Ayrıca, size kolaylık olması için yüzden fazla web sitesi kiti bulacaksınız. Sadece aramayı gerçekleştirmek istediğiniz sayfanın stilini yazın ve demoları gerçek zamanlı olarak incelemenin tadını çıkarın.

Dahası, fantastik Divi oluşturucu ile, işleri hızlandırabilir ve gerektiğinde özelleştirme ayarlarını yapabilirsiniz.

Ne harika, hatta Divi ile çalışmaya başlamadan önce farklı özellik ve işlevlerle oynayabilirsiniz.

Divi ayrıca, sonucun her zaman kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için en son trendleri uygular.

Ayrıca bir dizi video eğitimi ve dokümantasyonu da vardır, böylece hiçbir zaman sorun yaşamazsınız. Tabii ki, destek ekibiyle bile konuşabilir ve asla yalnız hissetmezsiniz.

Jevelin (WordPress) | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Jevelin web’de işleri kolaylaştırır. En azından istenen web sitesini kurmak söz konusu olduğunda, bu çok amaçlı site kanvasıyla işleri başarabilirsiniz.

Jevelin (WordPress)
Jevelin (WordPress)

Mevcut otuzdan fazla örnekleri ile projeniz için doğru görünümü hızlıca bulabilirsiniz. Bu, basit bir blog, çevrimiçi bir portföy, bir restoran sayfası veya hatta bir çevrimiçi mağaza oluşturmak anlamına gelse de, Jevelin ile hepsini ve sonra bazılarını yapabilirsiniz. Seçenekler kullanımınıza hazır, onları oyuna sokmanız için hazır.

Tüm yeni başlayanlar için Jevelin ayrıca WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir, böylece asla kod yazmanıza gerek kalmaz. Araç, tüm modern eklentilerle uyumludur ve kırkın üzerinde özel kısa kod ve widget ile birlikte gelir.

Düzeni tamamen özelleştirmekten çekinmeyin veya kutudan çıkmış versiyona sadık kalın, Jevelin yine de harika bir sonuç sağlar.

Shapely (WordPress)| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Bootstrap, Shapely tarafından desteklenen dikkat çekici ücretsiz WordPress şablonumuzla web sitenizi istediğiniz gibi şekillendirin. Yetenekli bir kodlayıcı olmasanız bile ayarlamak çok kolay olacaktır.

Shapely (WordPress)
Shapely (WordPress)

Demo zaten çok rafine olduğu için herhangi bir tasarım becerisine sahip olmanıza bile gerek yok. Aslında, Shapely’yi tam olarak olduğu gibi kullanabilir ve içeriği yalnızca görsel ve metinlerinizle düzenleyebilirsiniz ve çevrimiçi alana girmeye hazırsınız.

Shapely’nin harika özellikleri arama motoru optimizasyonu, paralaks efekti, çok seviyeli açılır menü ve çevrimiçi mağaza hazırlığıdır.

Shapely aynı zamanda proje gereksinimlerinizi zahmetsizce değiştirebileceğiniz süper uyarlanabilir bir şablondur.

Shapely, kişisel dokunuşunuzu ekleyin ve hızlı ve verimli bir şekilde taze bir şeyler başlatın.

Bu arada, yerelleştirmek istiyorsanız, Shapely de tamamen çevrilebilir ve çok dilli.

Unapp – Free Bootstrap Template

Unapp web, masaüstü ve mobil uygulamalar için ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonu. Kullanışlı özellikler ve varlıklarla dolu, aynı zamanda yüksek performanslı bir araçtır.

Unapp – Free Bootstrap Template
Unapp – Free Bootstrap Template

İnternet varlığınızı tam olarak sıralayacak doğru sayfa tuvali için başka bir yere bakmanıza gerek yoktur. Çatıdan gerekli indirmeleri artırın ve uygulamanızın dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından yüklenmesini sağlayın.

Ürününüz bir sorunun çözülmesine yardımcı olan türdeyse, her zaman elde etmek istediğiniz başarıya doğru ilerlemeye hazırsınız.

Doğru çevrimiçi sunum ile büyük zamanlar kazanabilirsiniz. Bir web sitesi sizi daha önce olduğundan daha profesyonel hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda harika bir tanıtım aracıdır.

Unapp ile, işleri hızlandırmak ve etkileyici sonuçlar elde etmek için pratik güzelliklerle karıştırılmış ve uyumlu uzmanlık ve gelişmişlik elde edersiniz.

Landing| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Landing, tek sayfalık bir düzen ile ücretsiz bir Bootstrap şablonu. Aracı, tanıtmak istediğiniz farklı projeler için kullanabilirsiniz.

Landing
Landing

Kısacası, Landing, ürün ve hizmet vitrini ve pazarlama kampanyaları için her türlü açılış sayfası stiliyle çalışır.

Landing ile çalışırken, yanıt verme, retina dostu olma ve modern tarayıcılarla uyumluluk gibi teknik konular hakkında endişelenmenize de gerek yoktur. Hepsini ve daha fazlasını kapsar.

Faydalanabileceğiniz özelliklerden bazıları yumuşak kaydırma, kaydırıcı, fiyatlandırma tabloları ve yapışkan gezinmedir.

Sık sorulan sorular, kayıt formu ve sosyal medya simgeleri için akordeonlar da vardır. Görünüşe sahipsiniz, şimdi ciddileşme ve projenizi bir sonraki seviyeye çıkarma zamanı.

Burger| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Burger, fast foodlar, restoranlar ve diğer gıda işletmeleri için çarpıcı ve ücretsiz bir Bootstrap şablonudur.

Burger
Burger

Çarpıcı web tasarımı için avlanıyorsanız, Burger’in işini yapmasına izin verin. Tüm işi sıfırdan yapmak yerine, şimdi Burger kullanımı ile bunu gerçekleştirebilir ve kendinize bol zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Tabii ki, bu hala sadece işlevsel bir web sitesine dönüştürmek için kodlamayı bilmenizi gerektiren bir HTML şablonu.

Burger’in diğer özellikleri kaymak, yapışkan navigasyon, yemek menüsü, referanslar, video desteği ve blog bölümüdür.

Buna ek olarak, Burger çalışan bir iletişim formu ve Google Haritalar ile birlikte gelir. Şablonu şimdi alın ve internette bir patlama ile başlayın. Her şey başlamaya hazır!

Ponigym| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Bir spor salonu veya fitness tesisi için ücretsiz bir Bootstrap web sitesi şablonu ararken doğru yere geldiniz. Ponigym, şık çevrimiçi varlığınız için dikkat çekici bir tasarım sağlayan bir çözümdür.

Ponigym
Ponigym

Önceden tanımlanmış çok sayıda ön ve dahili sayfayla, birinci sınıf bir sonuç veren doğru şeyleri hızlı bir şekilde karıştırır ve eşleştirirsiniz.

Tabii ki, Ponigym’i ince ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz, böylece markalama yönlerinize tam olarak uyar.

Üstelik Ponigym, sizi en tepeye yerleştirecek çeşitli pratik özellikler ve işlevler içerir. Kaydırıcıdan ve harekete geçirici mesajdan haftalık ders programına, eğitmen sunumuna ve iletişim formuna kadar, Ponigym hepsini ve çok daha fazlasını sallar.

Araçla artık işleri hızlandırabilir ve bir sayfanın tamamlanmasını ve daha sonra değil, yeni müşterileri çekmek için hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Jobboard| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Jobboard – adından da anlaşılacağı üzere – bir iş panosu ve listeler web platformu oluşturmak için ücretsiz bir Bootsrap şablonudur.

Jobboard
Jobboard

İşverenlerin ve çalışanların toplanacağı çevrimiçi bir merkez oluşturmak için Jobboard ‘u kullanabilirsiniz. Aracı, özellikle serbest çalışanlar için bile, hem niş hem de generabl iş panoları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Jobboard kitini kutusundan çıkardığınızda seçenekler çoktur. Ve hiçbir gizli masraf olmadan geliyor, kutudan uygulamaya koymak için hazır.

Jobboard’un düzeni% 100 mobil kullanıma hazır, tarayıcılar arası uyumlu ve retina dostudur.

Animasyonlar, açılır menü, referanslar kaydırıcısı, sosyal medya simgeleri ve bir iş formu gönderir.

Son fakat aynı derecede önemli olarak, kayıt ve giriş formları da size kolaylık sağlamak için anlaşmanın bir parçasıdır.

Bundan en iyi şekilde yararlanın ve Jobboard ile bugün başarılı bir çevrimiçi iş panosu oluşturun.

Dogger| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Dogger ideal köpek bakımına uygun ücretsiz bir Bootstrap şablonudur. Bununla birlikte, aracı diğer hayvanlara veya genel evcil hayvan bakım ve eğitim hizmetlerine de uyarlayabilirsiniz.

Dogger
Dogger

Temiz ve modern görünüm nedeniyle, Dogger ihtiyaçlarınızı ve düzenlemelerinizi kutudan çıkarırken sorun çıkarmaz.

Şablon ayrıca tüm mevcut eğilimleri uygulayarak tüm cihazlarda ve tarama platformlarında sorunsuz bir şekilde çalışan bir web sitesi sağlar.

Dogger’ın özelliklerinden bazıları yapışkan gezinme, kaydırma içeriği yükleme, çok düzeyli açılır menü, fiyatlandırma tabloları, akordeonlar ve daha fazlasıdır.

Ayrıca, o sevimli küçük kürk topunu mümkün olan en iyi sağlıkta nasıl tutacağınızla ilgili ipuçlarını ve püf noktalarını paylaştığınız bir blog başlatabilirsiniz.

Ayrıca, Dogger mükemmel bir şekilde tek sayfalık bir web sitesi şablonu olarak çalışır ve gerekli her ayrıntıyı tek bir sayfada görüntüler.

Fashi| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Giyim için bir e-Ticaret web sitesi kurarken, Fashi ile işleri hızlandırabilirsiniz. Bu ücretsiz Bootstrap şablonu, şık bir sonuç isteyen modaya uygun ve cazip bir tasarıma sahiptir.

Fashi
Fashi

Fashi sadece güzel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi iyi yapacak bir dizi özellikle birlikte gelir.

Unutmayın, Fashi, işlevsel bir çevrimiçi mağazaya dönüştürmek için kodlama bilgisi gerektiren bir HTML şablonu.

Tasarım% 100 duyarlı, tarayıcılar arası uyumlu ve retinaya hazır. Fashi ayrıca bir kaydırıcı, harekete geçirici mesaj düğmeleri, sosyal medya simgeleri, gerekli tüm iç alışveriş sayfaları ve bir blog içerir.

Son olarak, ekstra zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir Google Haritalar entegrasyonu ve çalışan bir iletişim formu da vardır. Şimdi Fashi yardım formu ile çevrimiçi güçlü başlayın.

Activitar| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Spor salonları, fitness merkezleri ve kişisel antrenörler, Activitar dikkate alınması gereken ücretsiz Bootstrap şablonudur.

Activitar
Activitar

Etkili ve ilgi çekici bir çevrimiçi varlık oluşturmak istiyorsanız, Activitar’ı kullanarak bunu gerçekleştirin.

Bu site kanvasının cesur ve karanlık görünümü, tek bir damla ter kırmadan herkesin merakını kıracak.

Sadece bu da değil, gerçek olamayacak kadar iyi olduğu için aracı kutusundan çıkarabilirsiniz. Ancak markalaştırmak isterseniz, bunu da yapabilirsiniz.

Activitar’ın özellikleri ve işlevleri çoktur ve sonucun mümkün olduğunca birinci sınıf olmasını sağlar.

Tam genişlikte kaydırıcıdan ve sosyal medya düğmelerinden fareyle üzerine gelme efektlerine, haftalık sınıfların zaman çizelgesine ve fiyatlandırmaya kadar, Activitar belirtilen tüm ve bir dizi ile birlikte gelir.

Meal| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Yemek, restoranlar ve diğer gıda işletmeleri için cazip, modern ve çok lezzetli bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Meal
Meal

Mükemmel tek sayfalık yapılandırmayla tüm resimleri, yemek menüsünü ve diğer tüm öğeleri tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz.

İşletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinirken müşterilerinize zaman kazandırın ve hızlı bir şekilde masa ayırtmalarını sağlayın.

Meal ile, kesinlikle kafaları çevirecek birinci sınıf bir çevrimiçi varlık kuracaksınız.

Yemek düzeni akışkan, akıllı telefonlara, tabletlere ve masaüstlerine anında uyum sağlıyor. Ayrıca tarayıcılar arası uyumludur ve retina ekranlarla uyumludur.

Diğer hediyeler arasında tam ekran banner, paralaks efekti, harekete geçirici mesaj düğmeleri, yapışkan başlık ve kaydırma içeriği yüklemesi bulunur.

Ayrıca çalışan bir iletişim formu ve Google Haritalar, Yemek’in güzel tasarımına düzgün bir şekilde entegre edildi. Şimdi Meal ile beceriyor bir restoran sayfası oluşturun.

eStore| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)

Bir çevrimiçi mağaza için daha basit bir ücretsiz Bootstrap şablonu arıyorsanız eStore kesinlikle dilediğinizi yapacaktır.

eStore
eStore

Net bir tasarıma sahip bir araçtır, tüm ürünlerinizin güzel görünmesini sağlar. Kısacası, eStore’u kullanarak bir web sitesi oluşturmaya karar verdiğinizde alışveriş deneyimi her zaman en üst düzeyde olacaktır.

Mobil cihazlar söz konusu olduğunda bile, eStore bunlara kolaylıkla uyum sağlar. Sonuçta, tam esneklik ve genişletilebilirlik sağlayan bir Bootstrap Framework şablonu.

Ayrıca, eStore ek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak bir dizi sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Ayrıca, yeni ürün düşüşlerini duyurmanın yanı sıra kuruluş içeriği pazarlaması için bir blog bölümü de vardır.

Son olarak, iletişim sayfası hem Google Haritalar’ı hem de çalışan bir form içerir.

Seos

Pazarlama ajansları, özellikle SEO konusunda uzmanlaşmış olanlar, Seos ile ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonunu kullanarak istedikleri projeleri inşaa edebilirler.

Seos
Seos

İşletmeniz için bir katil web varlığını sıralamanız gerekiyorsa, şimdi Seos ile gerçekleştirin. Artık en baştan başlamak yerine, güçlü ve pratik Seo’ları kullanabilir ve bir gün diyebilirsiniz.

Bunun, tamamen etkin bir sayfaya dönüştürmek için nasıl kod yazacağınızı bilmenizi gerektiren bir HTML şablonu olduğunu unutmayın.

Seos, tüm cihazlarda ve platformlarda sorunsuz bir performans sağlayan duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, hiçbir zaman gitmenizi sağlayacak oldukça bazı özellikler ve işlevler bulacaksınız.

Açılır menüden ve yapışkan gezinmeden fareyle üzerine gelme efektlerine, fiyatlandırma tablolarına ve referanslara kaydırıcıya kadar hepsi parmaklarınızın ucunda, ayrıca daha fazlası.

Appy

İçinde yaşadığımız dönem, kesinlikle mobil ilk. Ya da belki de henüz yüzde 100 değiliz ama sürekli yaklaşıyoruz.

Appy | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Appy

Giderek daha fazla firma, başkalarının hayatlarını daha kolay veya saf eğlence için yönetmesine yardımcı olan yeni uygulamalar geliştiriyor. Bir uygulama sahibiyseniz, Appy erişiminizi genişletmeniz ve ürününüze ihtiyaç duyan daha fazla kişinin dikkatini çekmeniz için harika bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Appy mükemmel performans ve SEO dostu kodlama ile duyarlı ve retina hazır bir şablondur.

Her yeni ve geri gelen ziyaretçinin ilgisini çekmek için yumuşak geçişler, güzel renk seçenekleri ve genel çağdaş web tasarımı hazırlanır.

Bunları huninizde hareket ettirin ve şimdi biraz yapıyorlar, zaten uygulamayı indiriyorlar, denemek için istekli.

Apart

Apart, modern bir Bootstrap şablonudur – adından da anlaşılacağı üzere – emlak ve apartman kiralama acenteleri. Temizlik ve sofistike ile, kesinlikle herkesin merakını ter yaşamadan kıracaksınız.

Apart | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Apart

Kiraladığınız veya sattığınız yerlerin profesyonel fotoğrafçılığını tanıtın ve onları kazanın. İyi düşünülmüş bir web sitesi ile potansiyelinizi anında yükseltir ve herkese profesyonelliğinizi gösterirsiniz. Ayrı şık varlığınızın web tasarımı ilgilenelim.

Apart, büyük bir afiş, paralaks etkisi, açılır menü, kaydırma içeriği yükü, referanslar ve bülten abonelik formu ile birlikte gelir. Ayrıca sosyal medya simgeleri, bir haber bölümü ve çalışan bir iletişim formu bulacaksınız.

Apart ile doğru yolda başlayın ve bir kez ve herkes için bir fark oluşturun. Dairelerinizi sofistike bir şekilde zorlayacak bir sayfa gerçekleştirmeye her zamankinden daha yakınsınız.

Aznews

Aznews, çevrimiçi dergiler ve haber sayfaları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Bootstrap şablonudur.

Aznews | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Aznews

Bu temiz, modern ve profesyonel site tuvali, etkileyici içeriğinizi dünyaya sunmak için şık bir tasarım sunuyor.

Aznews, kutudan çıktığı gibi fevkalade iyi çalışır, ancak ihtiyaçlarınıza ve marka düzenlemelerine göre de şekillendirebilirsiniz.

Dahası, Aznews dalış yapmak istediğiniz herhangi bir niş ve endüstri için çalışır. Sadece bu değil, belirli bir konuya odaklanabilir veya genel olabilirsiniz, Aznews her şeyi kolaylıkla halleder.

Dahası, Aznews% 100 mobil kullanıma hazır ve tarayıcılar arası uyumludur. Kullanıcılarınız evde veya hareket halindeyken tüm cihazlarda mükemmel bir okuma deneyimi sunun.

Söylemeye gerek yok, Aznew’leriniz olduğunda yeni bir projeye sıfırdan başlamayı atlayın.

Appco

Appco, adından da anlaşılacağı gibi, uygulama sunumu için ideal olarak çalışan ücretsiz bir Bootstrap şablonudur.

Appco | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Appco

Mobil, masaüstü veya web uygulaması olsun, Appco ile, kafaları çevirecek sofistike bir çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz. Detaylara, profesyonelliğe güçlü bir dikkatle Appco, herkesin dikkatini en baştan çekmeyi garanti ediyor.

Hepiniz, sağ ayağınızla başlayarak uygulamanızı yeni boyutlara taşıyacak bir sayfa oluşturacak şekilde hazırsınız.

Appco’nun bazı özellikleri yapışkan navigasyon, başa dön düğmesi, açılır menü, fiyatlandırma planları ve ekran görüntüsü kaydırıcısıdır.

Ayrıca referanslar, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve çalışan bir iletişim formu da alırsınız.

Artık uygulama endüstrisinin dağlarını hareket ettirecek bir uyuşturucu sonucu için nereden başlayacağınızı biliyorsunuz.

Elit

Fotoğrafçılar için Elit, en üst düzey çevrimiçi portföy oluşturmak adına inanılmaz derecede güzel ve etkili bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Elit | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Elit

Karanlık ve cesur görünümüyle Elit, yeni potansiyel müşterileri kazanmayı çok daha basit vaat ediyor.

Bu en çok kazdığınız stilse, elbette, şimdi indirme düğmesine basın ve çene bırakan Elit’in tüm muhteşem avantajlarının tadını çıkarın.

Unutmayın, Elit tek sayfalık bir web sitesi yapısını destekler ve kendiniz ve işletmeniz hakkında her şeyi tek bir sitede görüntülemenizi ve anlatmanızı sağlar.

Bunun da ötesinde, sol kenar çubuğu menüsü ile herkes tek bir tıklamayla hızlıca bölümden bölüme atlayabilir.

Elit’in bazı özellikleri arasında paralaks etkisi, kaydırma içeriği yükleme, sosyal medya simgeleri, iletişim formu ve blog arasında daha birçok özellik var.

Judge

Judge, yasal ve yasal olarak ilgili her şey için ücretsiz bir Bootstrap web sitesi şablonu. Çarpıcı bir çevrimiçi alan eksikse, şimdi inanılmaz Yargıç ile kendinize zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Judge | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Judge

Şablon, daha sonra değil, göz alıcı, sofistike bir web varlığını sıralamanıza yardımcı olsun. Hizmetlerinizi göndermek, vakalarınızı derinlemesine sunmak ve hatta bir blog başlatmak için bir web sitesi kullanın.

İkincisini ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmak için kullanın ve şirketinizi yeni zirvelere taşımak için içerik pazarlamasını tanıtın.

Esnek ve akıcı düzeniyle Judge, cazibe gibi tüm cihazlarda çalıştığından emin olur. Ayrıca retina ekranlarının yanı sıra tüm modern web tarayıcılarında kusursuz bir şekilde çalışır.

Paralaks etkisi, yapışkan navigasyon, video desteği, ücretsiz danışma formu ve avukatlar için özel bir bölüm Yargıç’ın güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

Fundraiser

Bağış toplama sadaka, STK ve tabii ki para ile ilgili her şeyi ve her şeyi için bir all-around ücretsiz Bootstrap şablonu.

Fundraiser | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Fundraiser

Bir sebep için farkındalık oluşturmak istiyorsanız, dikkat çekici Bağış Toplayıcıyı kullanarak bunu stil ve moda ile yapın.

Bu şık web tasarımının düzeni,% 100 mobil kullanıma hazır ve çapraz tarayıcı uyumludur, bu nedenle performans her zaman en üst düzeydedir. Ayrıca, tüm içerik retina ekranlarında güzel bir şekilde görüntülenecektir.

Ayrıca, Fundraiser, ekranın üst kısmında büyük bir kaydırıcı, metin ve harekete geçirici mesaj düğmeleri ile birlikte gelir.

Herkesin dikkatini tetiklemek için zorlayıcı bir slayt gösterisi ile yapar. Diğer özellikler arasında bağış ve iletişim formları, blog bölümü ve mükemmel nedenler sayfası bulunmaktadır. Şimdi Fundraiser’ın gücünü kullanarak sözcüğü en başından beri yayın.

Harbor

İç mimarlar ve mimarlar için Harbor’ı kullanmayı düşünmelisiniz. Harika özellikler ve işlevlerden oluşan bir kalabalık ile güzel ve kullanımı kolay ücretsiz Bootstrap şablonu.

Harbor | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Harbor

Potansiyelinizi çatıdan yükseltmek istiyorsanız, şimdi Liman kullanımı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Evden farklı dahili sayfalara kadar, Harbor çevrimiçi varlığınızın tarzını tam olarak ele alır.

Unutmayın, Harbor’ı tam olarak olduğu gibi kullanabilirsiniz, ancak kişiselleştirme ve markalama da mümkündür.

Kaydırıcı, referanslar, sosyal medya simgeleri, galeri bölümü ve çalışan iletişim formu gibi her türlü olanaklara sahip olursunuz.

Sayfayı sıfırdan oluşturmaya başlama işleminden kaçının, bunun yerine Harbour’ı seçin ve anında bir fark oluşturun.

Zamandan ve enerjiden tasarruf edin ve daha sonra değil, daha erken çevrimiçi olun.

Halen

İşleri ciddiye almaya ve kelimeyi profesyonelce yaymaya hazır bir fotoğrafçı mısınız? İlk olarak, Halen’in hem amatör hem de uzman fotoğrafçılar için çalışan ücretsiz bir Bootstrap şablonu olduğunu söyleyeyim.

Halen | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Halen

Modern ve birinci sınıf görünümü ile Halen, ne kadar seçici ve titiz olursa olsun, birçok farklı zevke kolayca hitap eder. Halen kutudan çıkmış görünümünü bile kişiselleştirebilirsiniz.

Halen ayrıca, herkesin dikkatini parmağınızın ucunda yakalayacak tam genişlikte bir kaydırıcı içerir.

Diğer hediyeler arasında yapışkan gezinme, açılır menü, referanslar, Google Haritalar, fareyle üzerine gelme efektleri ve daha fazlası bulunur. Elbette, yeni fotoğraf portföyünüzü Instagram profilinizle de bağlayabilir ve bir özet akışı sunabilirsiniz.

Tamamen sıfırdan bir sayfa oluşturmaya gerek kalmadan web’de bir şampiyon gibi başlayın.

Harbor Lights

Harbor Lights herhangi bir konaklama işi için çok yönlü ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonu. Oteller, moteller, tatil köyleri, adını siz verin, herkes bu muhteşem site kaplamasından yararlanabilir.

Harbor Lights | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Harbor Lights

Ayrıca, Liman Işıkları son ürününüzün tüm cihazlarda ve tarayıcılarda sorunsuz çalışmasını sağlar.

Zaten esnek ve akıcı bir düzen ile geliyor. Yalnızca 3. taraf platformlarına güvenmek yerine, çevrimiçi varlığınıza dikkat ettiğinizden ve işletmeniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğunuzdan emin olun.

Diğer bazı pratik özellikler arasında kullanılabilirlik formu, kaydırıcı, yapışkan menü, referanslar, adını siz koyun, hepsi parmaklarınızın ucunda.

Tabii ki, Harbour Lights da güzel oda sayfalarını ve yemek menüsünü kaçırmaz. Her şeyden önce, bir blog başlatabilir ve mevcut ve potansiyel müşterilerinizle daha kişisel bir seviyeye ulaşabilirsiniz.

Cassi

Fotoğrafçılar ve fotoğraf stüdyoları, amatörler ve profesyoneller Cassi ile buluşuyor. Bu çarpıcı ücretsiz Bootstrap şablonu, güzel çalışmanız için çarpıcı bir çevrimiçi varlık oluşturmak için mükemmeldir.

Cassi | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 1)
Cassi

Karanlık görünümü ile Cassi, herkesin sonsuza dek hatırlayacağı güçlü ve etkili bir ilk izlenim vaat ediyor.

Cassi ile, olduğu gibi uygulamaya koyabileceğiniz farklı görünümü nedeniyle kitlelerden ayrılmakta zorlanmayacaksınız. Tabii ki, Cassi’yi de ayarlayabilir ve ince ayar yapabilirsiniz, böylece stilinize tam olarak uyar.

Dahası, Cassi bir bindirme menüsü, farklı iç sayfa düzenleri, blog bölümü, çalışan bir iletişim formu ve sosyal medya düğmeleri ile birlikte gelir.

Daha fazla yükle düğmesi ile inanılmaz galeri, herkesin yaptıklarınızın tadını çıkarması için başyapıtlarınıza tüm parlaklığı koyun. Şimdi indirme düğmesine basın ve biraz gürültü yapın.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …bootstrap bootstrap ücretsiz css html ücretsiz bootstrap şablonları wordpress
2 sene / CSS , HTML , JAVASCRİPT ve JQUERY , WordPress


Yorumlar