ArmyYazılım

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Nisan 6, 2020 | İbrahim Bozkurt

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2). Bootstrap dünyanın en çok kullanılan web tasarım framework’udür. Dünyanın birçok tasarım şirketi bootstrap ile ücretli-ücretsiz web şablonları geliştirir.

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Biz bu makalede sizler için en popüler ücretsiz bootstrap web şablonlarını sizler için inceledik.

Bootstrap en çok tercih edilen ön uç web geliştirme aracıdır. Tüm web geliştiricileri ve hatta önde gelen web geliştirme şirketi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bootstrap, Twitter laboratuvarında erken aşamada Twitter planı olarak doğdu. Geliştiriciler web geliştirmeleri için kullanmaya başlayan esneklik nedeniyle, şimdi Bootstrap herhangi bir web sitesi şablonu için birincil niteliklerden biri haline gelmiştir.

Bootstrap’ın temel amacı tasarımcıları geliştiricilerle birleştirmektir. Gerçek dünyaya birçok rüya web sitesi getiriyor.

Bootstrap çerçevesini kullanmanın ana avantajları, duyarlılık, özelleştirilmesi kolay ve tasarımda tutarlılıktır.

Bootstrap web sitesi şablonları, web sitesi şablonunun temel tasarım estetiğini bozmadan kolayca mobil duyarlı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Bootstrap, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak güncellemeler yayınlar.

Burada, siteniz için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Bootstrap şablonlarından bazılarından bahsettik.

Archs | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Adından da anlaşılacağı gibi Archs, mimarlar ve iç mimarlar için en iyi ücretsiz Bootstrap şablonu.

Archs | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Archs| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Tasarım, sonucun tüm cihazlarda ve platformlarda kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olarak en son trendleri ve düzenlemeleri takip eder. Ve olacak!

Ayrıca, Archs, karıştırmanız ve eşleştirmeniz için birçok çarpıcı sayfa düzeni ve özellik içerir.

Unutmayın, Archs tek sayfalık bir yapıyı sallar, böylece işletmeniz hakkındaki her şeyi tek bir sayfada anlayabilirsiniz. Ne kadar serin?

Diğer ikramlar arasında yapışkan gezinme, açılır menü, fiyatlandırma planları, video pop-up, referanslar ve iletişim formu bulunur.

Bir fark için hazırsanız, temiz, modern ve minimal Arch’lara hazırsınız. Şimdi kendiniz yapın ve hizmetlerinizin ve projelerinizin bir dope web sunumu ile internete başlayın.

Gutim| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Spor, spor salonu, fitness ve sağlıkla ilgili her şey için Gutim hile yapacak. Bu güçlü ve pratik ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonu size hiçbir zaman yakın gidecek davranır yığınları ile birlikte gelir.

Gutim | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Gutim| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Bilginiz için bu, işlevsel bir web sitesine dönüştürmek için kodlama bilgisi gerektiren bir HTML şablonudur.

Ancak, web sitenizin tasarım kısmı gittikçe, artık bunun için endişelenmenize gerek yok – Gutim’in tamamen ilgilenmesine izin verin.

Söylemeye gerek yok, Gutim modern web’in tüm son trendlerini ve düzenlemelerini uyguluyor.

Bununla birlikte, düzen akışkan ve duyarlı, tarayıcılar arası uyumlu, retina ekranları ile uyumlu ve hızlı yükleme için hafif.

Gutim ile eğitmenlerinizi tanıtın, fiyat listenizi gösterin, kayıt formuyla yeni üyeler kazanın ve bir blog, tüm bunları ve daha fazlasını başlatın.

Melan| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Web üzerinde kişisel bir profil oluşturmak çok karmaşık bir görev olmak zorunda değildir.

Melan | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Melan| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Kesin olan bir şey var, doğru ücretsiz Bootstrap şablonuna sahip olduğunuzda, kendinizi zaten çok fazla zaman kazanıyorsunuz. Ve hile yapacak araçlardan biri, şüphesiz bir gölge olmadan Melan.

Herkesin merakını hemen harekete geçirecek çarpıcı bir görünüm sallıyor. Unutmayın, aracı tam olarak olduğu gibi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, özel içeriğiniz ve ayrıntılarınızla zenginleştirin ve zaten gitmeye hazır olabilirsiniz.

Bootstrap Çerçevesi sayesinde, çevrimiçi portföyünüzün tüm cihazlarda sorunsuz çalışacağını biliyorsunuz.

İster akıllı telefon, tablet veya masaüstünden gelsin, Melan anında herhangi bir ekrana yeniden şekillendirir.

Ayrıca animasyonlu istatistikler, referanslar kaydırıcısı, harekete geçirici mesajlar, sosyal medya düğmeleri, açılır menü ve daha birçok güzellik bulacaksınız.

Consulting| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Danışmanlık ajansları ve danışmanlar, Danışmanlık – adından da anlaşılacağı üzere – sizin için ideal ücretsiz Bootstrap şablonu.

Consulting | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Consulting| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

İşletmenizi çevrimiçi ortamda sergilemenize yardımcı olacak modern ve oluşturucu bir düzen ile sizi sıralar.

Masanın üzerine bir ton para bırakabileceğinizden sağlam bir web varlığını kaçırmamaya dikkat edin.

Bunun yerine, şimdi Danışmanlık’a katılın ve profesyonel olarak dünya çapında web’de başlayın.

Danışmanlık ile, rastgele site ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz üzerinde kolayca olumlu bir etki oluşturabilirsiniz.

Tüm olağanüstü hizmetlerinizi itin, çevrimiçi bir portföy oluşturun ve referanslar kaydırıcısı ile müşteri güvenini oluşturun.

Danışmanlık işinizi hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak profesyonel düzeyde tutun ve elde etmek istediğiniz aşırı başarıya ulaşın. Mümkün!

Workout | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Fitness ve spor salonu alanındaysanız, Workout sizin için ücretsiz Bootstrap şablonu. Yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacak bir katil web tasarımı spor.

Workout | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Workout| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Bir fitness tesisi işletiyor olun ya da kişisel bir antrenör olun, Workout ile artık sıfırdan başlamanıza gerek kalmadan bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Şablon, profesyonelliğinizi koruyacak harika özellikler ve işlevler yükler. Düzeni olduğu gibi kullanabilir veya imza stilinizle zenginleştirebilirsiniz. Her iki yaklaşım da size mükemmel bir son sağlayacaktır.

Antrenman, tam ekran video banner / arka plan, yapışkan menü, paralaks ve fareyle üzerine gelme efektleri, haftalık ders programı ve işlevsel bir iletişim formu ile birlikte gelir.

Workout ile zahmetsizce tek sayfalık bir web sitesi oluşturabilir ve klasik çok sayfalı site yapısından kaçınabilirsiniz.

Akame| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Akame güzellik ile ilgili her şey için ücretsiz bir Bootstrap şablonu. Kutunun dışında, Akame kuaför salonları için en iyi sonucu verir, ancak bunu zahmetsizce tamamen farklı bir şey için kullanabilirsiniz.

Akame | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Akame| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Temiz, modern ve mobil uyumlu tasarımı, çevrimiçi dünyada güçlü olmanızı sağlar.

En hızlı web sitesi lansmanı için Akame’yi olduğu gibi kullanabilir ve sayfanızı canlı olarak görebilir ve daha sonradan yeni müşteriler çekebilirsiniz.

Tabii ki, markalama ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayana kadar ayarlamalar da yapabilirsiniz.

Çok sayıda özellik ve diğer güzelliklerle Akame, marka bilinirliğini artıracak profesyonel bir sonuç sağlar.

Özellikler geniş slayt gösterisi, kaydırma içerik yükü, filtrelenebilir portföy ve birkaç isim için geri üste şeklinde gelir.

Akame’in canlı önizleme sayfasına göz atın ve sayfanızın nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikre sahip olun.

Endgam| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Oyun endüstrisine dahilseniz ve kendi projenize başlamak istiyorsanız, Endgam ile başlayın.

Endgam | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Endgam| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Bu ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonu, kesinlikle herkesin ilgisini çekecek çarpıcı, karanlık ve çağdaş bir web tasarımına sahiptir.

Bootstrap Çerçevesi sayesinde, düzen de tamamen duyarlı, esnek ve genişletilebilir. Oyun web siteniz, akıllı telefonlardan masaüstü bilgisayarlara kadar tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Endgam, retina ekranları ve popüler web tarayıcıları ile uyumludur.

Özellikler söz konusu olduğunda, Endgam bir açılır menü, slayt gösterisi, bülten abonelik formu ve birkaç dahili sayfa sunar.

Bir oyun inceleme sitesi başlatabilir, yeni sürümleri açıklayabilir ve diğer popüler oyun konuları hakkında konuşabilirsiniz

 Endgam, projenize daha fazla ziyaretçi getirecek çekici bir görünüm elde etmek için burada.

Ionize| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Ionize, modern, zarif ve modaya uygun bir web tasarımına sahip fantastik bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Ionize | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)
Ionize| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 2)

Sıfırdan başlamaya gerek kalmadan bloglar ve çevrimiçi dergiler oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Ionize, tüm cihazlarla esneklik ve uyumluluk sağlayan Bootstrap Framework’ü temel alır.

Başka bir deyişle, Ionize mobil kullanıma hazır, tarayıcılar arası uyumludur ve retina ekranları ile uyumludur. Özetle, Ionize modern ağın en yeni eğilimlerini ve düzenlemelerini takip eder.

İyonize’nin diğer şık güzellikleri arasında yapışkan kenar çubuğu menüsü, kaydırıcı, video desteği, fareyle üzerine gelme efektleri ve haber bülteni abonelik formu yer alıyor.

Formlardan bahseten Ionize, web tasarımına entegre edilmiş çalışan bir iletişim formu ile birlikte gelir.

Son olarak, Ionize Google Haritalar’ı da içeriyor. Sözü bir ve tek olan Ionize ile yaymaya başlayın ve sadık takipçilerden oluşan bir topluluk oluşturun.

Haircare

Haircare, kuaför salonları ve berber dükkanları için ücretsiz bir Bootstrap şablonudur.

Haircare
Haircare

Daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve Haircare ile çevrimiçi bir varlık oluşturun.

Bu, tüm hizmetleriniz hakkında konuşmak, portföyünüzü paylaşmak ve fiyatlandırmanızı tanıtmak için yeterli alandan fazlasını sağlar. Daha sonra değil, web’e girmenize yardımcı olacak çarpıcı bir çözümdür.

En azından sayfanızın tasarımı söz konusu olduğunda, artık beyin fırtınası yapmanız gerekmez. Haircare’i olduğu gibi kullanmaktan çekinmeyin veya uygun şekilde geliştirin.

Paralaks etkisi, harekete geçirici mesaj düğmeleri, yapışkan gezinme, çevrimiçi randevu formu, güzel galeri, adını siz koyun, Haircare hepsini ve sonra bazılarını sallıyor.

Ayrıca referanslarla müşteri güvenini artırabilir ve ilgi çekici bir blog başlatabilirsiniz. İkincisini, saç bilginizi anlayışlı makaleler aracılığıyla paylaşarak topluma geri vermek için kullanın.

WellSpa

Adından da anlaşılacağı gibi, WellSpa muhteşem bir tasarıma sahip bir sağlıklı yaşam ve spa ücretsiz Bootstrap şablonu. Güçlü ve akılda kalıcı bir ilk izlenim oluşturmak istiyorsanız, işleri WellSpa yolunda yapın.

WellSpa
WellSpa

Tüm geri kalanlara odaklanırken, aracın tasarımla ilgilenmesine izin verin. Kabul edelim, WellSpa, işlevsel bir sayfaya dönüştürmek için ek çalışma gerektiren bir HTML şablonu. Ama kesinlikle sıfırdan başlamanıza gerek yok.

WellSpa, yanıt verme, tarayıcılar arası uyumluluk ve retina dostu olma gibi tüm modern web trendlerini uygular.

Ana sayfa düzeninin yanı sıra, hizmetler, galeri, blog ve iletişim hakkında başka bölümler de alırsınız.

WellSpa, sosyal medya simgeleri, fonksiyonel iletişim formu ve paralaks etkisi de içerir. İşte bu, şimdi işinizi nerede başlatacağınızı ve yeni zirvelere taşıyacağınızı biliyorsunuz.

Sunshine

Sunshine, düğünle ilgili her şey için hoş, modern ve göz alıcı ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Sunshine
Sunshine

Bir sayfanın web tasarımını hızlı bir şekilde sıralamanıza yardımcı olan özellik ve işlevlerle dolu bir araçtır.

Bilginiz için, aracı farklı amaçlara kolayca hitap ettiği için aynen olduğu gibi özgürce kullanabilirsiniz.

Ayrıca, şeyleri renklendirebilir ve Sunshine’ı beğenilerinize zenginleştirebilirsiniz. Kullanarak bir esinti bulacaksınız bir site cilt.

Sunshine’ın bazı özellikleri yapışkan navbar, geri sayım sayacı, olağanüstü bir galeri ve bir RSVP formudur.

Her ziyaretçinin dikkatini çekmek istiyorsanız, Sunshine kesinlikle hile yapacak.

Ayrıca, tam konumu görüntülemek için entegre Google Haritalar ile birlikte gelir. Düğünler, evlilikler, nikâhlar, ancak onları aramak istediğinizde, Sunshine ile yutturmaca güçlenir.

WeMeet

Adından da anlaşılacağı gibi, WeMeet toplantılar, konferanslar ve etkinlikler için ücretsiz bir Bootstrap şablonudur. WeMeet’in tasarımı çok canlı, çağdaş ve ilgi çekici.

WeMeet
WeMeet

Yaklaşan etkinliğinizin potansiyelini artırmak istiyorsanız, web sitesini mümkün olan en kısa sürede halledebilirsiniz.

WeMeet ile artık süreci hızlandırabilir ve daha da fazla katılımcının karşısına çıkacak çarpıcı bir çözüm haline getirebilirsiniz.

Kısacası WeMeet ile her etkinliği mümkün olan en iyi ışıkta sunacaksınız.

Katlama bölümünün üzerinde bir katil olduğunda, herkes anında olay hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir.

Geri sayım sayacıyla aciliyeti artırın, hoparlörleri tanıtın ve hatta tam etkinlik programını paylaşın.

WeMeet’in diğer bazı güzellikleri, birkaç isim vermek için akordeonlar, açılır menü, çalışan iletişim formu ve Google Haritalar içerir.

Edumark

Edumark, çevrimiçi kurslar ve diğer çevrimiçi öğrenme programları için çok yönlü bir katil ücretsiz Bootstrap web sitesi şablonu.

Edumark
Edumark

Yeni bir proje başlatma sürecindeyseniz, Edumark ile işleri ilerletmeniz daha iyi olur.

Bu muhteşem web tasarımı, kitlenizle paylaşmak istediğiniz tüm özel içeriği güzel bir şekilde gösterecek mükemmel bir sonucu garanti eder.

Tasarım ilerledikçe, şimdi Edumark’ın şaşırtıcılığıyla tamamen sıraladınız.

Ayrıca Edumark, modern web’in en yeni trendlerini ve düzenlemelerini takip eder.

Tamamen duyarlı, tarayıcılar arası uyumlu ve retina ekran dostudur. Tüm bunlar size Edumark’ın her kullanıcı için istikrarlı ve kusursuz bir performans sağladığını söylüyor.

Evet, ister elde taşınır cihaz ister masaüstü aygıt kullanıyor olsunlar, Edumark içeriği her zaman çarpıcı görüntüler. Daha fazla uzatmadan, Edumark’ı indirerek ve hemen fark oluşturarak all-in’e dalın.

YourAgent

YourAgent emlakçılar ve emlak acenteleri için ideal bir temiz ücretsiz Bootstrap şablonu.

YourAgent
YourAgent

Hizmetlerinizi ve mülklerinizi daha da ileriye taşımanıza yardımcı olacak temiz, modern ve sofistike bir web tasarımı sallıyor.

İster yeni başlıyor olun, ister zaten kurulmuş bir birey veya firma olun, katil bir web sitesi ile çok daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Bırakın hile yapalım ve daha da fazla potansiyel müşteri getirin ve işinizi yeni boyutlara taşıyın.

Yarasadan hemen sonra YourAgent, metin ve harekete geçirici mesaj içeren tam ekran bir banner ile herkesi karşılıyor.

Görünümü daha da keyifli hale getiren şeyi kaydırırken tüm içerik yüklenir. Diğer hediyeler referansları kaydırıcı, blog, bülten widget’ı ve tamamen işlevsel bir iletişim formu içerir. Daireleri ve evleri profesyonel olarak sergileyin ve çatıdan potansiyelinizi artırın.

Deejee

Müzik endüstrisine, özellikle DJ’lere odaklanan modern, kullanımı kolay ücretsiz bir Bootstrap şablonu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Deejee
Deejee

Deejee, tüm ekranlara mükemmel uyum sağlayan çarpıcı ve zarif bir tasarıma sahip harika bir sayfa tuvalidir.

İster elde kullanılan ister masaüstü cihazlar kullanıyor olsunlar, Deejee tüm içeriğinizi çarpıcı bir şekilde gösterecektir.

Bunun da ötesinde, Deejee ayrıca retina ekran dostu ve çapraz tarayıcı uyumludur. Dahası, düzeni kutudan çıkarabilir veya gerekirse değiştirebilirsiniz.

Deejee’nin kite dahil ettiği bazı güzellikler paralaks efekti, çok seviyeli açılır menü, referanslar / inceleme kaydırıcısı ve sosyal medya simgeleridir.

Bülten aboneliğinin yanı sıra çalışma formuna sahip bir iletişim sayfası da vardır. Çevrimiçi varlığınızı başka bir seviyeye taşıyın ve şarkılarınızı Deejee ile dünya çapında yaygınlaştırın.

Basketball

Adından da anlaşılacağı gibi, Basketbol spor takımları için harika bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Basketball
Basketball

Hayır, sadece basketbola bağlı kalmanıza gerek yok, aracı futbol, ​​futbol, ​​voleybol, hokey ve benzeri gibi diğer takım sporları için kullanabilirsiniz.

Basketbol masaya bir esinti olacak çarpıcı bir cilt getiriyor. Düzgün ve düzenli yapısı ile kod satırlarında kendinizi asla kayıp bulamazsınız.

Bununla birlikte, tasarımı olduğu gibi kullanmak isteyeceğiniz ihtimaller yüksektir.

Öte yandan, görünümü her zaman iyileştirebilir ve ayarlayabilir ve ihtiyaçlarınıza ve düzenlemelerinize göre ince ayar yapabilirsiniz.

Basketbol, ​​sayfanızın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için en yeni eğilimleri ve düzenlemeleri sallar.

% 100 mobil kullanıma hazır bir düzeni vardır, bu nedenle hangi cihazı ve platformu kullanırlarsa kullansınlar bir rüya gibi çalışırlar.

Basketbol ek olanaklar galeri, yapışkan navbar, Instagram hazır besleme ve temiz bir takım sayfası vardır.

Musico

Musico müzisyenler ve gruplar için mükemmel bir ücretsiz Bootstrap şablonu. Bu olağanüstü site tuvali ile, internete başlayabilir, melodilerinizi daha sonra değil, daha erken yayabilirsiniz.

Musico
Musico

Yeni bir projeyi sıfırdan başlatmak yerine artık önceden tanımlanmış bir şablonla zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Aslında, görünümü tam olarak olduğu gibi kazarsanız, Musico’yu kutusundan özgürce kullanabilirsiniz. Ancak, kişiselleştirmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.

Musico, duyarlılık ve tarayıcılar arası uyumluluk gibi en yeni trendleri uygular. Kod hafif ve düzenli olması nedeniyle düzenlenmesi kolaydır.

Musico’da ayrıca sosyal medya simgeleri, galeri, çalışan iletişim formu ve Google Haritalar da bulunur.

Ayrıca, hızlı bir şekilde devam etmenizi sağlayacak her türlü pratik öğeye sahip olursunuz.

Logistico

Logistico, adından da anlaşılacağı gibi, lojistik ve nakliye şirketleri için ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Logistico
Logistico

Birçok özelliği ve işlevi ile çarpıcı, modern ve profesyonel web tasarımı olarak geliyor.

İlk kareden ağır işi yapmak yerine, Logistico ile gidip web tasarımını hızlı bir şekilde sıralayabilirsiniz.

Unutmayın, bu işlevsel bir web sitesine dönüştürmek için kodlama bilgisi gerektiren bir HTML şablonu.

Bazı özellikler, harekete geçirici mesaj, açılır menü, yapışkan gezinme, kaydırıcılar, animasyonlu istatistikler ve referanslar içerir.

Tasarıma entegre edilmiş ücretsiz bir tahmin formu da var. Logistico ayrıca blog sayfalarını ve tam bir iletişim bölümünü kaçırmaz.

Sektöre bir patlama ile girmeye hazırsanız, Logistico ile bir web sitesi yapın. Sayfanızın performansı birinci sınıf olacak ve herkesin nefesini kesecek.

Gym2

Fitness tesisleri, spor salonları, kişisel antrenörler, sen onu özledim, Gym2 modern bir web sitesi için dikkat çekici bir ücretsiz Bootstrap şablonu.

Gym2
Gym2

Güzel ve cazip karanlık düzen ile herkesin dikkatini kolayca çekebilirsiniz. Gym2’yi profesyonel fotoğraflarınız, hizmetleriniz ve diğer faydalı bilgilerinizle zenginleştirdikten sonra, yeni meraklıları rahatça kazanacaksınız.

Gym2 gibi güçlü bir çözümden tam olarak ne beklenir. Tabii ki, pazarlama ve hizmetlerinizi satma becerisi başarınızda büyük rol oynar.

Gym2, tam genişlikte kaydırıcı, fiyatlandırma planları, galeri, fareyle üzerine gelme efektleri, sosyal medya düğmeleri ve form ve Google Haritalar içeren bir iletişim sayfası gibi bir dizi özelliğe sahiptir.

Ayrıca, formda ve sağlıklı kalmayla ilgili ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmak için kullanabileceğiniz bir blog bölümü de vardır. İsterseniz bir içerik pazarlama stratejisi getirin.

Daren

Daren, blogcular için modern, basit ve minimal görünümlü ücretsiz Bootstrap şablonudur.

Daren
Daren

Aslında, bir çevrimiçi dergi veya başka bir haber sitesi başlatsanız bile, Daren’i kullanarak işlerinizi sorunsuz bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Şablon, dikkat dağıtıcı olmadan tüm içeriğinizi sunmasını sağlar. Gerçekten de, makalelerinizi gözden geçirme ve okuma, görüntüleri kontrol etme ve video izleme deneyimi her zaman eğlenceli olacaktır.

Farklı cihazlarda ve platformlarda teslimat için endişelenmenize gerek yok; Daren önce ve sonra akıcı bir şekilde çalışır.

Fantastik özellikler paketinde Daren, sosyal simgeler, arama özelliği, widget açısından zengin altbilgi bölümleri, bülten abonelik formu ile form ve Google Haritalar içeren bir iletişim sayfası içerir.

Hangi niş hakkında tutkulu olursanız olun, Daren anında buna adapte olacak. Ayrıca gerektiğinde Daren’in varsayılan görünümünü her zaman güncelleyebilir ve geliştirebilirsiniz.

Tourbi

Tourbi, seyahat acenteleri ve diğer seyahat ve turizm işletmeleri için ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Tourbi
Tourbi

Modern, temiz ve canlı bir görünümle, dikkatlerini çekmekte ve onları kazanmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Tourbi, onu ücretsiz olmaktan daha üstün kılan özellik ve işlevlerden oluşur.

Kesin olan bir şey var, Tourbi ile web tasarımını sıraladınız. Ana sayfa düzeninin yanı sıra, Tourbi hakkında paketler, blog ve iletişim bölümü için sayfalar da içerir. İkincisi Google Haritalar ve bir çalışma formu bile içerir.

Merak etmeye gerek yok, Tourbi elbette duyarlı, çapraz tarayıcı uyumlu ve retina ekranına da hazır.

Şimdi Tourbi sayesinde bir web varlığında çevrimiçi alana katılın. Buna ek olarak, bir seyahat blogu başlatın ve işinize içerik pazarlaması tanıtın.

Uptown

Uptown, gayrimenkul ve mülk yönetimine odaklanan çok yönlü bir Bootstrap Framework web sitesi şablonu.

Uptown
Uptown

İşiniz için profesyonel ve sofistike web tasarımını çekiçlemek istiyorsanız, kısacası Uptown ile işleri daha iyi halledebilirsiniz.

Bu düzen temiz ve minimal bir görünüme sahiptir, ilk önce özelliklerinizi vurgular.

Uptown’u tam olarak olduğu gibi kullanmaktan çekinmeyin, ancak markalama düzenlemelerinize ve gereksinimlerinize göre de değiştirebilirsiniz.

Bazı özellikler arasında paralaks efekti, arama işlevi, yapışkan başlık, kaydırma içeriği yükü, referanslar kaydırıcısı ve sosyal medya simgeleri bulunur.

Pakette ayrıca blog sayfalarını ve Google Haritalar ve form içeren bir iletişim bölümünü keşfedeceksiniz.

Tasarım önceden tanımlanmıştır ve kullanıma hazırdır – şimdi en iyi şekilde yararlanın ve çevrimiçi olarak parlayın.

Miniblog

Miniblog – adından da anlaşılacağı üzere – en şık blog’u minimal bir görünümle hazırlamak için ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Miniblog
Miniblog

Bir web sitesi şablonunda baktığınız iki özellik sadelik ve sofistike ise, Miniblog kesinlikle ilginizi çekecektir. Miniblog’u hem çevrimiçi dergiler hem de dergiler için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, niş veya genel her iki yaklaşım da Miniblog ile mükemmel çalışıyor. Seçenekler orada, sadece olağanüstü ve hayranlık uyandıran Miniblog’a ellerinizi çekin ve hikayenizi dünyayla paylaşmaya başlayın.

Miniblog’un düzeni minimum ve esnektir, anında herhangi bir cihaza yeniden şekillenir.

İster çekici makalelerinizi ister bir mobil cihazdan ister bir masaüstü cihazdan okuyun, performans her zaman en üst düzeyde olacaktır.

Hafif yapısı nedeniyle Miniblog da olağanüstü hızlı bir şekilde yüklenir. Kendinizi Miniblog ile blog alanına dahil edin ve sonucun tadını çıkarın.

Ecoland

Turizm alanında iseniz, kesinlikle bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Günümüzde, ziyaret etmek istediğimiz bir sonraki seyahat hedefini bulmak için internette dolaşıyoruz.

Ecoland
Ecoland

Sadece bu değil, akıllı telefonlarımızı da rezervasyon yapmak için kullanıyoruz. İster turlar organize edin, isterse bir seyahat acentesi yönetin, Ecoland kaçırmamanız gereken ücretsiz Bootstrap şablonudur.

Herkesin dikkatini anında çekecek çağdaş ve minimal bir görünüme sahiptir. Özellikle herkesin görmesini ilgilendiren müthiş bölünmüş ekran kaydırıcısı.

Ecoland’ın ek özellikleri arasında yapışkan gezinme, arama özelliği, fareyle üzerine gelme efektleri, iletişim formu ve Google Haritalar bulunur.

Unutmayın, Ecoland size ajansınız hakkında bilgi verme, blog yayınlarını paylaşma ve elbette mutlaka görülmesi gereken seyahat hedefleri hakkında bir fırsat veren tek sayfalık bir web sitesi düzenine sahiptir.

Ecoland’a oluşturuculuğunuzu tanıtın ve turizm işinizi ilerletecek kazanan bir kombo var.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …bootstrap bootstrap ücretsiz css html ücretsiz bootstrap şablonlar wordpress
2 sene / CSS , HTML , JAVASCRİPT ve JQUERY , WordPress


Yorumlar