ArmyYazılım

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Nisan 8, 2020 | İbrahim Bozkurt

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4). Bootstrap dünyanın en çok kullanılan web tasarım framework’udür.

Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Dünyanın birçok tasarım şirketi bootstrap ile ücretli-ücretsiz web şablonları geliştirir.

Biz bu makalede sizler için en popüler ücretsiz bootstrap web şablonlarını sizler için inceledik.

Bootstrap en çok tercih edilen ön uç web geliştirme aracıdır. Tüm web geliştiricileri ve hatta önde gelen web geliştirme şirketi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bootstrap, Twitter laboratuvarında erken aşamada Twitter planı olarak doğdu. Geliştiriciler web geliştirmeleri için kullanmaya başlayan esneklik nedeniyle, şimdi Bootstrap herhangi bir web sitesi şablonu için birincil niteliklerden biri haline gelmiştir.

Bootstrap’ın temel amacı tasarımcıları geliştiricilerle birleştirmektir. Gerçek dünyaya birçok rüya web sitesi getiriyor.

Bootstrap çerçevesini kullanmanın ana avantajları, duyarlılık, özelleştirilmesi kolay ve tasarımda tutarlılıktır.

Bootstrap web sitesi şablonları, web sitesi şablonunun temel tasarım estetiğini bozmadan kolayca mobil duyarlı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Bootstrap, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak güncellemeler yayınlar.

Burada, siteniz için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Bootstrap şablonlarından bazılarından bahsettik.

Jackson

Jackson, tüm profesyonel bireylere uygun ücretsiz bir Bootstrap web sitesi şablonu. İster serbest çalışan, isterse iş arayan biri olun, Jackson işlerinizin yolunda gitmesini sağlamak için burada.

Jackson
Jackson

Yakında kişisel web sitenizi arayabileceğiniz tüm doğru bileşenleri ve çene bırakan web tasarımını veren muhteşem bir üründür.

Jackson’ın temizliği herkesin sayfanızın tadını sonuna kadar çıkarması için en üst düzeyde.

Dahası, Jackson’ın yapışkan bir kenar çubuğu gezinmesi, kutulu düzeni ve yeteneğiniz için geçerli olan geri kalanı vardır.

Bir kaydırıcı, bir CV indirme düğmesi, animasyonlu istatistikler, beceri çubukları, akordeonlar, iş deneyimi bölümü ve filtrelere hazır bir portföy vardır.

Tüm içerik, tüm sayfa deneyimini neyin baharatladığını kaydırır. Eğer kendiniz için web’de sallanan şeyleri almak istiyorsanız, şimdi Jackson’ın en iyi çözümlerden biri olduğunu biliyorsunuz.

Personal

Personal’in arkasında gerçek bir sır yoktur. Özellikle kişisel web sitelerini dövmek için ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Personal
Personal

Modern bireyler, serbest çalışanlar ve web ajansları Kişisel’den büyük fayda sağlayabilir. Gördüğünüz gibi, araç varsayılan olarak bir şey için tasarlanmış olsa bile, normlara zahmetsizce gidebilir ve farklı bir şey için de kullanabilirsiniz.

Tüm şablonlarımız, istediğiniz kadar ayarlamanıza ve ince ayar yapmanıza hazırdır. Markanızı uygun şekilde takip etmesini sağlayın.

Kişisel’in bazı özellikleri yapışkan navbar, kategorize portföy, marka kaydırıcısı, bülten aboneliği ve vurgulu efektlerdir.

Ana sayfada zorunlu olanların tümünü zaten gösterebilirsiniz, ancak Kişisel çalışmalarınız, becerileriniz ve hizmetlerinizle derinlemesine incelemeniz için başka iç bölümlere de sahiptir.

Bunun da ötesinde, bir blog yazmaya başlayabilir ve entegre ve çalışan bir formla tam bir iletişim çözümü sağlayabilirsiniz.

Stuff

Topluluğunuzla paylaşmak istediğiniz şeyler ne olursa olsun, Stuff, bunu yapmanıza yardımcı olacak Bootstrap şablonudur.

Stuff
Stuff

Şablonu hızlı ve zahmetsiz bir şekilde bir blog veya haber sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Stuff, detaylara inanılmaz dikkat ile şık ve temiz bir görünüm sunuyor.

Tam genişlikte bir slayt gösterisi var, her türlü yayını destekler ve hatta benim hakkımda müthiş bir sayfa var.

Stuff, yaşam tarzı, yemek, spor, sağlık, seyahat, DIY gibi hemen hemen her blog projesine uygundur.

Ayrıca sayfanızı bir Instagram galerisi ile zenginleştirebilir ve Stuff’ın entegre iletişim formunu ve Google Haritalar’ı kullanabilirsiniz.

Altbilgi bölümü, diğer sayfa bölümlerine hızlı erişim için widget’larla zengindir ve yukarıdan yukarıya düğmesi, okuyucuların tekrar yukarı kaydırmayı önler.

Transcend

Artık ajansınız için bir web alanı oluşturmaktan çok uzak değilsiniz. Transcend, özellikleri bakımından zengin ve hizmetlerinizi çevrimiçi alana itmeye hazır olan ücretsiz bir Bootstrap şablonu.

Transcend
Transcend

Transcend’de paralaks efekti, navigasyon, sosyal medya düğmeleri ve aşağı kaydırma düğmesi bulunan tam ekran bir banner bulunur.

Şablonun tasarımı düzgün ve cesurdur, içeriğinizi herkesin keyfini sonuna kadar çıkarması için öne çıkarır.

Transcend ayrıca kaydırma içeriği yükü, animasyonlu istatistikler, referanslar kaydırıcısı ve cazip bir portföy bölümü gibi şeyler de getirir.

Ne yaparsanız yapın ve ekstra pozlamaya ihtiyacınız varsa, Transcend web sitesi kısmına bakmak için burada. İşleri güçlü yap.

Philosophy

Philosophy free Bootstrap şablonunu kullanma iznine sahip olmak için bir filozof olmanıza gerek yoktur.

Philosophy
Philosophy

Bir blog veya çevrimiçi dergi başlatmak isteyen herkes bunu kullanabilir. Felsefe, tasarım, seyahat, siyaset, yemek, moda gibi her türlü niş ile çalışır.

Sizi geri tutan hayal gücünüz az ya da çok, Felsefe, sonuçta, proje nişinizin ne olduğunu gerçekten umursamıyor.

Günün sonunda, blogunuzun ana konusunu tanımlayan içeriğiniz ve Felsefenin kolaylıkla ele aldığı bir şey.

Yazı türleri söz konusu olduğunda, tekrar Felsefe hepsini yönetir. Standart ve videodan ses ve galeriye kadar her şey Felsefe ile sorunsuz çalışır.

Güçlü çerçevenin kullanımı nedeniyle, site tuvali de duyarlı, retinaya hazır ve tüm modern tarayıcılarla uyumludur.

Zeta

Zeta Bootstrap şablonunu kullanarak bir web sitesi oluşturarak işinizi pazarlayın. İnanılmaz becerilerinizi sergilemek ve sektöre neden yaptığınızı neden yaptığınızı anlatmak için kitte hepsi var.

Zeta
Zeta

Sadece bu değil, neden kendi alanınızdaki en iyisiniz? Zeta’nın navigasyonu, herkesin bir bölümden diğerine hızlı bir şekilde erişebilmesi için yapışkan bir menü ile düzenlenmiştir.

Dahası, katil ana sayfası ile birlikte Zeta’nın hizmetler, blog ve iletişim için dikkatlice tasarlanmış başka bölümleri de var. İkincisine gelince, Zeta aktif bir iletişim formu ve Google Haritalar ile birlikte gelir.

Zeta’nın yaptığı her şey, stil ve profesyonellik ile yapar. Animasyonlu beceri çubukları, paralaks etkisi ve şık detaylar deneyimi renklendirir ve kayda değer hale getirir.

Fırsatı yakalayın ve Zeta’yı şimdiye kadarki en profesyonel görünümlü web alanı için tam potansiyeline kullanın.

MobApp

MobApp, açılış sayfası stil düzenine sahip ücretsiz bir Bootstrap şablonu olan mobil uygulama için kısadır.

MobApp
MobApp

Bununla birlikte, MobApp da tamamen özelleştirilebilir ve mega uyarlanabilir. Bununla birlikte, web ve masaüstü projeleri için özgürce kullanabilir ve kalabalığın arasından sıyrılıp yeni potansiyel kullanıcıların kalabalığını çekebilirsiniz.

MobApp’ın modern ve enerjik web tasarımı sizi kesinlikle ayıracak ve ziyaretçilerin sayfanıza göz atmanın keyfini çıkarmasını sağlayacaktır.

MobApp gibi şablonlara ücretsiz erişime sahip olduğunuzda kendi tasarımınızı bulmanıza gerek yoktur.

Şimdi indirin ve hemen kullanmaya başlayın. MobApp, misafirleri ürününüze alıştırmak ve onları kullanmaya ve bundan faydalanmaya ikna etmek için ihtiyacınız olan tüm bölümlere sahiptir.MobApp, başarıya doğru yürümenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

SaaS

SaaS, hem adı hem de web tasarımı ile doğrudan noktaya gider. Servis tabanlı işletmeler olarak yazılım için ücretsiz bir Bootstrap web sitesi şablonu.

SaaS
SaaS

Yeni başlıyorsanız veya projenizi yürütmek için aylar önce bile olsa, web alanınızı SaaS ile yenileyin. Şablon, hak ettiğiniz tüm pozlamayı vermeye ve kullanıcı tabanınızı hızlandırmaya hazırdır.

Düzenli, temiz ve zarif, SaaS’ın da size davrandığı bu. Tabii ki, değerli özellikler ve varlıklar şeklinde elde ettiğiniz bir sürü daha var.

Yapışkan menü, video desteği, fiyatlandırma tabloları ve bülten aboneliği kutusu SaaS’ın size sunduğu değerlerden sadece birkaçı.

Hızlı bir web sitesi düzeltmesi için iş akışınızı mümkün olduğunca profesyonel tutarken SaaS’ı seçin.

Startup

Startup ​​sizden hiçbir şey gizlemez. İşleri tam tersi şekilde yapar. Adından başka bir şey kullanmak için ne inşa edildiğini hemen size söyler.

Startup
Startup

Tabii ki, bir kez baktığınızda, kontrol etmeniz gereken tek şey aletin katlama bölümüdür ve hemen bağlanırsınız.

Evet, inanılmaz.

Bir Bootstrap şablonu kullanarak, esneklik anlaşmanın bir parçasıdır. Dahası, Startup’ın kullanımı ve değiştirilmesi son derece basittir.

Tereddüt etmeyin ve tasarımı değiştirdiğinizden, kişiselleştirdiğinizden ve bir T’ye yaptığınız girişimi takip ettiğinden emin olun.

Büyük banner size her ziyaretçiyle ne olduğunuzu paylaşma ve işinizi daha fazla araştırmaya teşvik etme fırsatı verir.

Başlangıç ​​şablonunun diğer tüm bölümleri, yeni müşteri çekmek için projelerinizi, hizmetlerinizi ve paylaşmak istediğiniz diğer tüm öğeleri görüntülemeye hazırdır.

Drimo

Drimo ile hayal kuruyorsanız, şüphesiz tüm hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. Ya da en azından yaklaş.

Drimo
Drimo

Her şey sizin bağlılığınızın seviyesine bağlıdır. Her neyse, Drimo sayısız seçenek ile büyük bir açılış sayfası ücretsiz Bootstrap şablonu.

Kutunun dışında on bir profesyonel dizin sayfası tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. Drimo’yu web barındırma, mobil uygulama, tamir servisi, ürün veya diğer web sitelerinin yükleri için kullanabilirsiniz.

Bunun da ötesinde Drimo, ürün veya hizmetinizi pazarlamak ve kullanıcılarınızla kişiselleşmek için kullanabileceğiniz bir blog bölümü de içerir.

Seçtiğiniz demodan bağımsız olarak, Drimo ile üretilen her son ürün son teknoloji ürünü olacak.

Artık hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu harika web sitesi tuvalinin tüm ek saatlerini tasarladık ve geliştirdik.

Robotics

Kendi ücretsiz Bootstrap şablonlarımızla, mümkün olduğunca çok sayıda nişi kapsadığımızdan emin oluruz. Yine de, bu koleksiyonda bulduğunuz her araç da tamamen özelleştirilebilir.

Robotics
Robotics

Bütün bunlar size sınırların hiç birine yakın olmadığını söyler. Şüphesiz beklentilerinizi karşılayan tam web tasarımı bulacaksınız.

Satış veya kiralama (hatta yeniden satış!) İçin robotlar ve dronlar inşa ediyorsanız, Robotics ile kreasyonlarınızı web’e getirin.

Evet, uçağı için ücretsiz bir web şablonu yaptık.

Ve daha iyi olur.

Robotik, işletmenizin hızına ayak uydurmak için tüm yeni çağ web ve teknoloji trendlerini takip eder. Profesyonel ve bilimsel, ancak web tasarımını aramak istediğinizde, Robotik size fütüristik kreasyonlarınız için sayfa oluşturma özgürlüğü verir.

CallCenter

Artık kareden bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, piyasada mevcut olan şeylerle zaman kazanın ve bunun yerine işinizi geliştirmek ve büyütmek için gereken tüm zamanı ayırın.

CallCenter
CallCenter

Bir plan gibi görünüyor! Bununla birlikte, iletişim hizmetleri sunmak şirketinizin odaklandığı şeyse, CallCenter ihtiyacınız olan ideal Bootstrap şablonudur.

CallCenter, onlar için araştırma yapmak, istatistik toplamak veya başka herhangi bir şey yapmak için bir çağrı merkezi kiralamak isteyen herkesi etkilemek için birçok çatlama özelliğine sahip temiz ve profesyonel bir görünüme sahiptir.

Onlara neler sağlayabileceğinizi ve işletmenizden nasıl yarar sağlayabileceklerini söyleyin ve dahil edilen referanslar kaydırıcısı ile müşteri bağlılığı oluşturun.

Sizinle iletişime geçmek için CallCenter çalışan bir iletişim formuna sahiptir ve ayrıca bir bülten aboneliği widget’ıyla birlikte gelir.

Creative Agency

Creative Agency ‘ın neredeyse hiç tanıtmaya ihtiyacı yok. Adından başka bir şey okuyarak tam bir açıklama ve ne için yapıldığını alacaksınız.

Creative Agency
Creative Agency

Creative Agency, işleri modern bir şekilde yapan neredeyse her tür ajans için bir Bootstrap şablonudur.

Araç, profesyonelliğinizi zorlayacak ve işi planladıktan sonraki yarısında yıllık planlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu neden önemli?

Creative Agency şablonuyla, yeni ve ilgi çekici bir web sitesi ile hızlı bir şekilde kurabilir ve bol zaman ve çabadan tasarruf edebilirsiniz.

İkisi, ajansınızı yeni zirvelere taşımak için pazarlama ve ağa yatırım yapabilirsiniz.

Creative Agency’yi kullanarak kendinizi yeni olasılıkların ufkuna dönüştürüyorsunuz.

Sadece bu da değil, Creative Agency’nin tasarımı zamanın testine dayanacak, böylece yıllarca yenilemek konusunda endişelenmenize gerek yok. Belki bir daha.

Fancy

Herhangi bir niş ve endüstriden küçük ve orta ölçekli işletmeler artık hizmetlerini ve ürünlerini Fancy’in yardımıyla dünya çapında web’e getirebilirler.

Fancy
Fancy

Onu yukarıda ve öteye itin ve sadece bir kez istediğiniz harika sonuçlara tanık olun. Fancy, bir sayfa hazırlamak ve hızlı bir şekilde çevrimiçi olmak için ihtiyacınız olan her şeyi veren ücretsiz bir Bootstrap şablonudur.

Ve şu anda tam da peşindesiniz, değil mi? Fancy, size yardımcı olacak hızlı ve güvenilir bir çözümdür.

Metin ve harekete geçirici mesaj düğmeleri, fareyle üzerine gelme ve paralaks efektleri, beceri çubukları, iletişim formu, Google Haritalar ve widget açısından zengin altbilgi içeren tam genişlikte kaydırıcı, bunlar Fancy’in şaşırtıcı özelliklerinden bazıları.

Ayrıca Twitter beslemesi, blog ve sitenin oluşturulmasını olabildiğince çabuk tamamlamak için kapmak için hemen hemen tüm diğer zorunludur.

Security

Kendinize işiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için, bir web sitesi belirlemeniz gereken ilk şeydir. Ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak için en iyi yaklaşımlardan biridir.

Security
Security

En iyisi, web siteleri yapmak artık sıkıcı bir süreç değil. Aslında, elinizde bulunan tüm araçlarla (ücretsiz!), Dikkat çekici bir sayfayı bir araya getirerek eğlenebilirsiniz.

Güvenlik hizmetleri için, Güvenlik

Daha kaliteli olamazdı Bootstrap şablonu. Daha önce söyledim, sadece klasik olanları değil, mümkün olduğunca çok sayıda niş işi kapsamak her zaman aklımızdadır.

Güvenlik, fantastik web sitesi deneyimi sunmak için kullanabileceğiniz temel ve diğer tüm ekstralarla birlikte hazırlanmıştır. Bu tür bir sayfa peşindeyken başka bir yere bakmanıza gerek yok.

Sierra

İdeal web sitesini oluşturmak için acele eden bir başlangıç ​​için daha iyi bir yere gelemezdiniz.

Sierra
Sierra

Sierra, sayfa geliştirmelerini olabildiğince profesyonel bir şekilde yürütmek için en iyi çözümü arayan yeni yeni işletmeler için özel olarak hazırlanmış ücretsiz Bootstrap şablonudur.

Ayrıca, son teslim tarihini karşılama ve çok kısa sürede veya hiç çalışmayan bir sayfa açma şansı da verir.

Sierra’nın modern ve zarif web tasarımı, her site misafirini büyüleyecek ve daha fazla bilgi için ilgilerini çekecek ve aç olacak.

Girişiminizi açıklayın, herkese neden var olduğunuzu bildirin ve sizinle iletişim kurmak için onları ateşleyin.

İletişime geçmekten bahseden Sierra, mizanpaja entegre edilmiş fonksiyonel bir iletişim formuna sahiptir, böylece kendinizinkini yapmanız gerekmez.

Mosh

Modern, dijital, pazarlama, siz adlandırın, ajanslar Mosh ile web varlıklarını sıralayabilirler.

Mosh
Mosh

İndirme düğmesine sadece bir tıklamayla, bu olağanüstü erişiminizin kilidini açacaksınız. Hizmetler, portföy ve iletişim gibi diğer iç sayfalarla cazip ana sayfa düzeni sağlar.

Portföy bölümü, herkesin ilgisini çekmek ve iletişim sayfasını, formu kullanarak ve hatta Google Haritalar’ı kontrol ederek tam konumunuzu keşfetmek için idealdir.

İşinizi, tamamladığınız projeleri ve memnun müşterileri ajansınızı pazarlayın ve yeni bir dereceye kadar büyütün. Bütün bunları, yeni bir araya getirme sayfanızda öne çıkarabilirsiniz.

Mosh’a her şeyi sizin için gerçekleştirdiği ve size tam web varlığınızı emrinize alma fırsatı verdiğiniz için teşekkür edin.

Suitcase

Suitcase, hem kişisel hem de iş siteleri için birinci sınıf bir Bootstrap şablonudur. Freelancer olarak veya ajans olarak kullanabilirsiniz.

Suitcase
Suitcase

Her iki durumda da Bavul, çevrimiçi mevcudiyet konusunda sizi çok iyi yapacak. Kısacası, şüphesiz bir parçalayıcı olacak.

Temiz ve anlaşılır web tasarımı ile sayfanızı ziyaret eden herkes sizi ve çalışmanızı anında merak edecektir.

Bunun için Suitcase, en son ve en muhteşem kreasyonlarınızı sergileyebileceğiniz cazip bir portföy bölümüne sahiptir.

Gezinme bir bindirme menüsü ile yapılır, geniş kaydırıcı güçlü bir ilk izlenim oluşturur ve blog bölümü çalışma sürecinize derinlemesine gitmenizi sağlar.

Bavul basit bir dokunuşla çok modern bir his veriyor. Yolculuğun tadını çıkarın ve işinizi tanıyın.

Risotto| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Risotto bir restoran tarzı bootstrap web sitesi şablonu . Taze ve yeni tasarımı, modern görünümlü bir restoran web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Risotto | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Risotto| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, düzgün ve temiz görünen modaya uygun gündelik yazı tiplerini kullanır. Risotto tam genişlikte bir tasarım düzeni web sitesi şablonu, bu nedenle yiyeceklerinizi ve restoran görüntülerinizi sergilemek için bol miktarda ekran alanınız var.

Bu şablon, arka plan olarak temiz beyaz ve şablon için ana renk olarak turuncu renk kullanır.

Bu şablonla paralaks kaydırma efektleri, zarif iletişim formu ve rezervasyon formu ve yemek menüsü kartı elde edersiniz.

Beyaz arka planda, metinler ve görüntüler hem küçük ekranlı cihazlarda hem de büyük monitörlerde açıkça görülebilir.

Listing| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Listing, adından da anlaşılacağı gibi, bu şablon öncelikle dizin siteleri ve liste türü web sitesi için tasarlanmıştır.

Listing | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Listing| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, modern şablonu ve modern web öğelerini kullanarak bu şablonu modern ihtiyaçlara uygun hale getirir.

Başlık bölümünde, arka plan olarak büyük bir kahraman resminiz var ve ayrıca gelişmiş bir arama seçeneği elde edersiniz.

Listeleme segmenti, daha fazla görüntü ve metni etkin bir şekilde barındıracak şekilde duvarcılık tarzında tasarlanmıştır.

Bu şablon ayrıca belirli yiyeceklerin derecelendirmesini göstermenizi sağlar. Liste, modern görünümlü web sitesi şablonuna iyi uyan özel yapım simgeler kullanır. Bu şablon HTML5, CSS3 ve en son Bootstrap çerçevesini kullanır.

Juli| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Juli özellikle blogcular için kişisel bir web sitesi şablonu . Temiz ve minimalist web sitesi şablonu, zengin içeriği ve görüntüleri kullanıcıya zarif bir şekilde göstermenize yardımcı olur.

Juli | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Juli| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Beyaz arka planda, web elemanları için turuncu renk tonu kullanımı, insanların dikkatini çekmeyi kolaylaştırır.

Sizin için önceden tasarlanmış tüm temel sayfaları ile çok sayfalı bir web sitesi şablonu.

Kişisel bir web sitesi şablonu olduğundan, kişisel bir marka oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm web öğelerini de alırsınız.

Başlık bölümünde, son yayınlarınızı gösteren büyük bir resim kaydırıcınız var. Sağ kenar çubuğunda bir yazar biyografisi, son yayınlar ve arama seçeneklerini dahil etme seçeneğiniz vardır.

Altbilgi bölümü, resimlerinizi daha etkili bir şekilde paylaşabilmeniz için Instagram hesabınızı entegre etme seçeneğine sahiptir.

Edusite| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Edusite bir eğitim bootstrap web sitesi şablonu . Bu şablon öncelikle okullar, üniversiteler ve kurumlar için tasarlanmıştır, ancak temiz profesyonel görünümlü web sitesi şablonu her türlü işletme sitesi için de kullanılabilir.

Edusite | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Edusite| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu, kullanıcılara zarif bir şekilde hizmetlerinizi görüntülemek için yeterli miktarda alan sağlayan tam genişlikte bir web sitesi şablonu.

Bu şablonun mantıksal tasarımı, kullanıcının işletmeniz hakkında tek bir bakışta daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olur.

Bu şablonla, paralaks kaydırma, özel yapım simgeler ve temiz profesyonel yazı tipi elde edersiniz.

Bu şablon HTML5, CSS3 ve Bootstrap çerçevesini kullanır. Premium kalitede bir web sitesi şablonu ücretsiz arıyorsanız, Edusite’i denemelisiniz.

Yaseen| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Yaseen, fotoğrafçılar için ücretsiz bir Bootstrap şablonu . Modern tasarım düzeni kutulu genişlik stilini takip eder.

Yaseen | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Yaseen| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, birincil renk şeması olarak modern bir renk gradyanı kullanır. Bu şablonda, kullanıcının dikkat dağıtan bir web sitesi deneyimine sahip olabilmesi için Hamburger stili menü seçeneği kullanılmıştır.

Yaseen, modern bir portföy sitesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gerekli web öğelerine sahip olduğundan portföy web sitesi şablonu olarak da kullanılabilir.

Bu şablonla, klan metin yazı tiplerini, içerik bloklarını ve animasyonlu sayaçları alırsınız.

İçerik bloklarından bahsetmişken, hem görüntüleri hem de metinleri verimli bir şekilde işleyebilecek şekilde akıllıca tasarlanmıştır.

Fashe| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Fashe, e-ticaret siteleri için bir bootstrap web sitesi şablonu . Özenle tasarlanmış mağaza tasarımı, daha fazla ürün sergilemenize yardımcı olur.

Fashe | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Fashe| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, seçim yapabileceğiniz üç ana sayfa varyasyonu sunar. Üç ana sayfa varyasyonunun tümü farklı düzen stili izler.

Bu şablon temiz beyaz arka plan kullanır, böylece tüm ürün türleri kullanıcılar tarafından açıkça görülebilir.

Cesur metinler ve düzgün animasyon efektleriyle, sitenize gelir gelmez kullanıcının dikkatini çekebilirsiniz.

Mobil cihazlar için optimize edilmiş olduğundan küçük ekran cihazında da düzgün bir şekilde görüntülenebilir. Fashe HTML5, CSS3 ve en son Bootstrap çerçevesini kullanır.

Droppler| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Droppler bir fotoğraf web sitesi şablonu . Tam genişlikte tasarım düzeni ile parlak fotoğraflarınızla ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz.

Droppler | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Droppler| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, ekran alanının her santimini kullanır ve fotoğraflarınız için bolca alanınız olması için beyaz boşluk bırakmaz.

Şablon, kullanıcıya canlı bir his vermek için burada ve orada ince animasyonlu arka planlar kullanır.

Droppler, kullanıcıya fotoğraflarınızın tadını çıkarırken dikkat dağıtan bir deneyim sunmak için hamburger tarzı navigasyon menü seçeneklerini benimser.

Bu çok sayfalı bir web sitesi şablonudur, bu nedenle gece normalde ihtiyacınız olan tüm temel sayfaları bir fotoğraf sitesinde alırsınız. Droppler ayrıca kişisel site şablonları ve portföy site şablonları için daha iyi bir seçimdir .

Susan| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Susan en iyi ücretsiz premium hissediyorum özgür yazılım şirketi web sitesi şablonları ve uygulama açılış sayfası biridir.

Susan | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Susan| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon modern web elemanları ve özellikleri ile doludur. Modaya uygun web tasarım düzeni, hem metinleri hem de multimedya içeriğini etkili bir şekilde işler.

Bir olduğundan şablon tek sayfalık web sitesi sitesini etrafında gitmeden kullanıcıların daha seni biliyor olabilir.

Hizmetlerinizi kullanıcıya zarif bir şekilde tanımlamak için ihtiyacınız olan tüm önemli segmentlere ve öğelere sahiptir.

Başlık bölümünde, yatay geçiş efektlerine sahip büyük görüntü kaydırıcısına sahipsiniz. Ayrıca, görüntü kaydırıcısına harekete geçirici mesaj düğmeleri ekleme seçeneği de vardır.

Bu şablonla, özel simgeler, düzgün kaydırma, karuseller ve düzgün tasarlanmış fiyatlandırma tabloları gibi özellikler elde edersiniz.

Colo Shop| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Colo Shop, bize başka bir e-ticaret web sitesi şablonu . Bu modern e-ticaret şablonu, temiz ve modern görünümlü bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Colo Shop | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Colo Shop| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu şablon, kullanıcıyı çekmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm düzenleri içerir. Colo dükkanı şablonu profesyonel bir görünüm vermek için temiz ve basit animasyon efektleri izler.

Mağaza sayfası ve alışveriş sepeti sayfası da dahil olmak üzere sizin için önceden tasarlanmış birden fazla sayfa içerir.

Colo mağazası, web öğelerine ve metinlerine zenginlik katmak için çok sayıda beyaz alana sahip tam genişlikte bir web sitesi şablonu.

Ürünlerdeki özel teklifleri ve fiyatları belirtmenize yardımcı olacak rozet unsurları da alırsınız. Alışveriş sepeti sayfasında yıldız derecelendirmesi seçeneği, ürün miktarı artışı ve azalma seçenekleri elde edersiniz.

Pato| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Pato bir restoran tarzı ücretsiz web sitesi şablonu . Bu şablon daha rahat web öğeleri kullanır, ancak aynı zamanda profesyonel görünürler.

Pato | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Pato| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Restoranınız ve gıdalarınız hakkında daha zarif bir şekilde kullanıcılara tarif etmenize yardımcı olacak uzun bir ana sayfa içerir. Ana sayfadaki her bölüm farklı renklerle düzgün bir şekilde ayrılır.

Başlık bölümünde, metinler için harika geçiş efektlerine sahip büyük bir görüntü kaydırıcısına sahipsiniz. Ayrıca, görüntü kaydırıcısına bir harekete geçirici mesaj düğmesi ekleme seçeneğiniz de vardır.

Bu şablon, yiyecek resimlerinizi zarif bir şekilde görüntülemenize yardımcı olmak için tasarımındaki görüntüler ve metinler için eşit önem verir.

Bu şablonla, tabloyu ayırmak için bir form ve ayrı bir yemek menüsü sayfası da alırsınız.

Boxus| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Boxus, asla ücretsiz bir şablon gibi hissetmeyeceğiniz modern bir web sitesi şablonu. Ücretsiz premium özellikler ve tasarım stili içerir.

Boxus | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Boxus| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Adına göre, şablonlar hem multimedya içeriğini hem de metin içeriğini zarif bir şekilde işleyen çok sayıda kutulu içerik öğesi içerir. Şablonun etkileşimli tasarımı, kullanıcıların ateşten emin olmasını sağlayacaktır.

Bu şablon, şablon boyunca farklı renklerle sıcak renk şemasını kullanır. Tasarımın ve renklerin tutarlılığı, bu şablonu paketin arasında olağanüstü bir şablon haline getirir.

Boxus, daha iyi kullanıcı deneyimi için geleneksel üst çubuk navigasyonunu takip eder, yapışkan navigasyon çubuğundaki ilginç özellik, çubuk renginin seçilen segmente göre değişmesidir.

Glint| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Glint, modern ajanslar, şirketler ve kişisel portföy siteleri için tam genişlikte bir albüm tarzı web sitesi şablonu.

Glint | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Glint| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

İhtiyacınız olan tüm gerekli özelliklere ve öğelere sahip tek sayfalık bir web sitesi şablonu, kullanıcıyı bir sayfada etkilemektedir. Şablonun akıllı tasarımı, gerekli tüm bilgileri kullanıcıya sunar.

Bu şablonla, paralaks kaydırma, animasyonlu sayaçlar, özel simgeler ve yumuşak kaydırma efektleri gibi özellikler elde edersiniz.

Bu şablon hamburger tarzı menü seçeneğini izler, böylece kullanıcı dikkatinizi dağılmadan sitenizin keyfini çıkarabilir.

Ana sayfadaki her bölüm farklı düz renklerle farklılaştırılmıştır. Glint şablonu HTML5, CSS3 ve en son Bootstrap çerçevesini kullanır.

Five Star| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Beş yıldızlı sanatçılar ve modern profesyoneller için bir web sitesi şablonu . Bu şablon, güçlü bir kişisel marka oluşturmak için tüm unsurları ve hizmetlerinizi ve özelliklerinizi tanıtmak için özellikler içerir.

Five Star | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Five Star| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Tam ekran web sitesi tasarım düzeni ile akıllıca ekran alanlarını kullanır. Beyaz alanlar doğru yerlerde verilir ve multimedya içeriğini zarif bir şekilde sunmak için tam genişlikte gerilmiş elemanlar kullanılır.

Bu şablonla, karusel, özel simgeler, zarif iletişim formları gibi özellikler elde edersinizve bu şablon size şablona kolayca video ekleme seçeneği de sunar.

Bu iyi kodlanmış web sitesi şablonu HTML5, CSS3 ve Bootstrap çerçevesini kullanır. Kutudan çıktığı gibi, mobil duyarlı ve tarayıcılar arası uyumludur, yani bu şablon herhangi bir cihazda ve herhangi bir tarayıcıda iyi performans gösterir.

Ilene Berg| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Ilene Berg modern web elemanları ile dolu renkli bir web sitesi şablonu. Bu şablon, şablonun renk şeması olarak modern parlak renkler kullanır.

Ilene Berg | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Ilene Berg| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Bu modern Bootstrap web sitesi şablonu esnektir ve ayrıca düğmeler, galeri ve tırnaklar gibi web öğeleri eklemenizi sağlar.

Desteklediği öğelerin tam listesini almak için demo sayfasındaki öğeler sayfasına göz atın.

Bu şablon, tıklandığında üst çubukta uzayan hamburger tarzı navigasyon menüsünü takip eder.

Bu şablon andy gösterişli görsel efektler içermez, bu nedenle bu şablonu her tür iş sitesi için kullanabilirsiniz.

Bu şablonla, karusel, renkli içerik blokları ve ince animasyon efektleri gibi özellikler elde edersiniz.

Creative Agency| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Creative Agency minimalist bir web sitesi şablonu. Basit tasarım düzeni ile kullanıcıya sadece gerekli elemanları sağladığı için kullanıcıyı daha uzun süre tutmayı başarır.

Creative Agency | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Creative Agency| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Tam genişlikte tasarım düzeni, ekran alanını etkili bir şekilde kullanır, beyaz alanı ile web öğelerine zenginlik katar ve bu şablondaki metni okumayı hoş bir deneyim haline getirir.

Tek sayfalık bir web sitesi şablonu olduğundan, kullanıcıya yalnızca en önemli bilgileri sağlayabilirsiniz.

Bu şablonla, özel simgeler, yumuşak kaydırma, animasyonlu sayaçlar, paralaks kaydırma ve akıllıca tasarlanmış fiyatlandırma tablosu gibi özellikler elde edersiniz.

Top Builder| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Top Builder profesyonel görünümlü bir inşaat web sitesi şablonu . Öncelikle inşaat işi için tasarlanmış olsa da, bu şablonda kullanılan web tasarım düzeni ve web elemanları, bu şablonu her türlü iş sitesi için mükemmel bir uyum haline getirir.

Top Builder | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Top Builder| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Üst çubukta, açılış ve kapanış saatleriyle iletişim bilgilerini alırsınız. Başlık bölümünde, koyu metinler ve harekete geçirici mesaj düğmesi içeren büyük bir resim kaydırıcıya sahipsiniz.

Kullanıcıya canlı bir his vermek için görüntü kaydırıcısında rastgele geçiş efektleri kullanılır. Üst oluşturucu, sizin için önceden tasarlanmış gerekli tüm sayfaları içeren çok sayfalı bir web sitesi şablonu.

Datarc| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Datarc, renkler ve ferahlatıcı tasarım dolu modern web sitesi şablonu. Bu, herhangi bir işletme ve kurumsal siteye uyan çok amaçlı bir web sitesi şablonu.

Datarc | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Datarc| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Tek sayfalık bir web sitesi şablonu olduğundan, bilgileri kullanıcıya kolayca sunabilirsiniz. Hem küçük ekranlı cihazlarda hem de büyük masaüstlerindeki ekran alanlarını sezgisel olarak yöneten tam genişlikte bir web sitesi şablonu.

Mobil uyumlu bir web sitesi şablonu olduğundan, tüm web öğeleri küçük ekran cihazlarında daha iyi performans gösterecek şekilde ölçeklendirilir.

Bu tek sayfalık web sitesi şablonu ile hizmetler, portföy, ekip ve iletişim gibi segmentler elde edersiniz. Izgara tarzı portföy segmenti, çalışmanızı zarif bir şekilde görüntülemenize ve sekmeli arayüz çalışmalarınızı etkili bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur.

Yummy| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Yummy gıda blogcular ve diğer gıda ile ilgili web siteleri için bir gıda web sitesi şablonu .

Yummy | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Yummy| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Temiz tasarımı ile zengin yiyecek görüntülerinizi şık bir şekilde kullanıcıyla paylaşabilirsiniz. Bu şablon size iki arka plan seçeneği sunar; biri temiz beyaz arka, diğeri görüntü arka plan.

Yummy varsayılan olarak bir blog web sitesi şablonu olduğundan, normalde bir blog şablonunda beklediğiniz tüm web öğelerine sahiptir.

Bu şablon aynı zamanda içeriğinizi farklı kategoriler halinde düzgün bir şekilde düzenlemenize ve ana sayfada etiketlemenize olanak tanır.

Çok sayfalı bir web sitesi şablonu ve ayrıca widget’ları düzgün bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olmak için sayfalarda kenar çubuğu var.

Katt| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Katt modern bir web sitesi şablonu. Tam genişlikte web tasarım düzeni kullanır, ancak tüm içerikler kutulu bir sınır içine eşit olarak sığacak şekilde yapılır.

Katt | Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)
Katt| Ücretsiz Bootstrap Şablonları (Part 4)

Başlıkta, kalın metinleri ve gönderinin etiketini içeren bir resim kaydırma çubuğunuz var.

Şablon, kullanıcının gözlerine ışık tutan ve şablona sanatsal bir dokunuş katan moda renk şemasını kullanır. Genel olarak Katt, modern ajanslar, kişisel siteler ve portföy siteleri için en iyi seçimdir.

Hangisi favorin?

Bunlar en iyi ücretsiz bootstrap web sitesi şablonlarından bazıları modern web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Bu listede belirtilen şablonların çoğu en son Bootstrap yinelemelerini kullanır.

En azından Bootstrap 3 çerçevesini takip edecekler, bu nedenle tüm bu şablonlar geleceğe dönük.

Bir geliştiriciyseniz, bu şablonları kolayca özelleştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Ayrıca farklı kategori ve nişlere dayalı web sitesi şablonu koleksiyonları yaptık.

Siteniz için en iyi web sitesi şablonlarını bulmak için diğer şablonlarımızı ve tema koleksiyonlarımızı kontrol etmekten çekinmeyin.

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …bootstrap bootstrap ücretsiz css html ücretsiz bootstrap şablonlar wordpress
2 sene / CSS , HTML , JAVASCRİPT ve JQUERY , WordPress


Yorumlar