kupon eklentisi wordpress # woocommerce # woocommerce kupon eklentisi # wordpress

WooCommerce Kupon Eklentisi (Çark Döndürme)

İbrahim Bozkurt
WordPress
WooCommerce Kupon Eklentisi (Çark Döndürme)

WooCommerce Kupon Eklentisi ile çarklar ekleyerek müşterileriniz için eğlenceli kuponlar oluşturabilirsiniz. Müşterileriniz bunu sevecektir.

WooCommerce Kupon Eklentisi. WooCommerce için bir çark kuponu eklentisi mi arıyorsunuz?

WooCommerce Kupon Eklentisi (Çark Döndürme)
WooCommerce Kupon Eklentisi (Çark Döndürme)

Kazanmak için çevirme çarkı, potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve genel satış dönüşümünü artırmanıza yardımcı olan bir oyunlaştırma tekniğidir.

Bu yazıda, satışlarınızı artırmak için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce spin a wheel coupon eklentilerini paylaşacağız.

Neden WooCommerce Kupon Eklentisi ‘ne İhtiyacınız Var?

Bir WooCommerce mağazası işletmenin en zor kısmı, ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve onları müşterilere dönüştürmektir.

Bunu yapmanın basit bir yolu, çark çevirme indirimi açılır penceresi kullanmaktır. İndirim çarkınızla etkileşime girdiklerinde kullanıcıları ödüllendirerek oyunlaştırma tekniklerini kullanır.

Örneğin, biri tekerleği döndürmek için e-posta adresini girdiğinde, ücretsiz gönderim, indirim kuponları, ürün önerileri ve çok daha fazlası gibi farklı teşvikler sunabilirsiniz.

Bu sadık müşteriler oluşturmanıza ve WooCommerce mağazanızda satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur .

Bununla birlikte, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce spin a wheel coupon eklentilerine bir göz atalım .

1. OptinMonster WooCommerce Kupon Eklentisi

OptinMonster , harika optin formları oluşturmanıza olanak tanıyan WordPress için en iyi müşteri adayı oluşturma eklentisidir .

OptinMonster WooCommerce Kupon Eklentisi
OptinMonster 

Kullanımı çok kolaydır ve e-posta listenizi büyütmenize , potansiyel müşteriler oluşturmanıza, alışveriş sepetinin terk edilmesini azaltmanıza ve dönüşümlerinizi fırlatmanıza yardımcı olur .

OptinMonster, WooCommerce’da tekerleği kazanmak için bir dönüş oluşturmak için önceden oluşturulmuş şablonlar sunar .

Sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanarak, bir çarkı döndürmeyi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca özelleştirme için birçok seçenek sunar.

Düğmeler, geri sayım sayacı, resimler, metinler, videolar ve daha fazlası gibi blok öğeleri ekleyebilirsiniz. Diğer seçenekler arasında ekran ayarlarının değiştirilmesi, tercihin tam ekran veya sayfa slaydı olarak gösterilmesi ve özel renkler eklenmesi yer alır.

OptinMonster 2 WooCommerce Kupon Eklentisi
OptinMonster  2

OptinMonster ayrıca WooCommerce için kapsamlı görüntüleme kuralları sağlar. Ziyaretçiler belirli bir ürünü görüntülediklerinde veya sepetlerinde belirli sayıda ürün olduğunda çarkı kazanmak için dönüşünüzü gösterebilirsiniz.

Ek olarak, bir kullanıcı sayfada belirli bir süre geçirdiğinde, belirli bir coğrafi konumu hedeflediğinde tercihlerinizi görüntüleyebilir veya terk eden ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için güçlü Çıkış Hedefi teknolojisini kullanabilirsiniz.

OptinMonster’ı Drip , Constant Contact , ConvertKit , vb. Gibi farklı e-posta servis sağlayıcılarıyla entegre edebilirsiniz .

OptinMonster 3
OptinMonster 3

Fiyatlandırma: OptinMonster’da kupon çarkı kampanyaları oluşturmak için, aylık 49 dolara mal olan Büyüme planına ihtiyacınız olacak.

2. WooCommerce için İndirim Kazan Çarkı

WooCommerce için İndirim Kazan Tekerleği, WooCommerce’da pop-up kazanmak için bir dönüş eklemek için başka bir mükemmel seçenektir.

WooCommerce için İndirim Kazan Çarkı
WooCommerce için İndirim Kazan Çarkı

Kullanımı çok kolaydır ve bir sürükle ve bırak oluşturucu sunar. Bu, tekerlekleri kazanmak, yeni bölümler eklemek veya çıkarmak, konumlarını değiştirmek ve daha fazlası için dönüşünüzü özelleştirmenize olanak tanır.

WooCommerce için Discount Win-Wheel kullanmanın bir diğer avantajı, tüm pop-up’larının mobil uyumlu olmasıdır. Bu şekilde tercihleriniz herhangi bir cihazda sorunsuz çalışacaktır.

İndirim çarkınızı görüntülemek için farklı tetikleme seçenekleri de vardır. Çıktığında, simge tıklandığında, belirli sayfalarda açılır pencereyi gösterecek tetikleyiciler ayarlayabilir ve ayrıca görüntüleme zamanlamalarını düzenleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: WooCommerce için indirimli Win-Wheel fiyatları 39 $ ‘dan başlıyor.

3. WP Optin Wheel

WP Optin Wheel , WooCommerce siteniz için tekerlek kuponu optin formlarını döndürmek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

WP Optin Wheel
WP Optin Wheel

Oyunlaştırmayı kullanarak kullanıcı katılımını ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olur.

Eklenti kullanıcı dostudur, önceden tanımlanmış temalar sunar ve tekerlekteki 12 dilimin tümünü özelleştirme yeteneği sunar.

Bir indirim, ürün sayfanıza bir bağlantı veya kaybedilen bir dilim ekleyebilirsiniz. Benzer şekilde, indirim çarkınızdaki renkleri, metni, düğmeleri ve daha fazlasını değiştirmenize olanak tanır.

WP Optin Wheel ayrıca GDPR’ye hazırdır ve MailChimp ile kolayca entegre olur , böylece müşterilerinizden e-posta toplayabilirsiniz.

Fiyatlandırma: WP Optin Wheel ücretsiz bir eklentidir.

4. Wheel of Popups WooCommerce Kupon Eklentisi

Wheel of Popups , birinci sınıf bir WordPress eklentisidir ve e-ticaret mağazanıza bir WooCommerce döner açılır pencere eklemeyi çok kolaylaştırır.

Wheel of Popups
Wheel of Popups

WooCommerce dışında eklenti, Shopify , Magento ve Squarespace gibi diğer platformlarda da çalışır .

Wheel of Popups bir masaüstü düzenleyici sunar ve özelleştirme için birçok seçenek vardır. Bir web sitesi açılır penceresi, bağımsız açılır pencere veya yerleştirme widget’ı gibi çalıştırmak istediğiniz promosyon türünü seçebilirsiniz.

Eklenti ayrıca çark tercihinizi düzenlemenize izin verir. Birden çok düzen arasından seçim yapabilir, renk temasını düzenleyebilir, kendi marka logonuzu ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, açılır pencereyi WooCommerce mağazanızda göstermek için farklı tetikleyiciler ayarlamanıza bile izin verir. Örneğin, bunları kullanıcının cihazına, hedef sayfa URL’sine, sayfada geçirilen süreye ve çıkışa göre görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Wheel of Popups fiyatları aylık 19 $ ‘dan başlıyor.

5. Spin Wheel For WooCommerce

WooCommerce için Spin Wheel, dönen açılır pencereler aracılığıyla ziyaretçileri müşterilere dönüştürmenize yardımcı olan ücretli bir uzantıdır.

WooCommerce için Spin Wheel
WooCommerce için Spin Wheel

Metin mesajını düzenlemek için renklerini değiştirme üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz için indirim çarkı tamamen özelleştirilebilir.

Listemizdeki diğer birçok eklenti gibi, bu WooCommerce uzantısı da çarktaki her dilimi değiştirmenize izin verir. İstediğiniz sınırsız dilim ekleyebilir ve değişikliklerinizi görüntülemek için anında önizlemeyi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında, Spin Wheel for WooCommerce, pop-up kazanmak için dönüşünüzü görüntülemek için farklı seçenekler sunar.

Fiyatlandırma: WooCommerce için Döndürme Tekerleği, yıllık 49 ABD Doları karşılığında kullanılabilir.

En İyi WooCommerce Çark Çevirme Kuponu Eklentisi Hangisi? (Uzman Seçimi)

OptinMonster’ın piyasadaki en iyi WooCommerce çark kuponu eklentisi olduğuna inanıyoruz . Diğer çözümlerde bulunmayan birçok güçlü hedefleme ve kişiselleştirme seçeneği sunar.

Bununla birlikte, temel tasarım özellikleri sunan ücretsiz bir eklentiyle ilgileniyorsanız, WP Optin Wheel’i deneyin.

Umarız bu makale en iyi WooCommerce spin a wheel coupon eklentisini bulmanıza yardımcı olmuştur.

Armyyazılım.com İbrahim BOZKURT

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz…

“WooCommerce Kupon Eklentisi (Çark Döndürme)” için 2 cevap

  1. Mert Kadıoğlu dedi ki:

    Merhaba,
    1. OptinMonster WooCommerce Kupon Eklentisi
    En iyisi bu ama paralı. ücretsizlerde bunun kadar grafik başarısı olsa iyi olurdu.
    Emeğine sağlık iyi bir rehber hazırlamışsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim