ArmyYazılım

WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)

Mayıs 30, 2021 | İbrahim Bozkurt

WordPress akordeon eklentisi mi arıyorsunuz?

WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)
WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)

Akordeon, içeriği daraltılabilir bir sekme düzeninde görüntülemenize izin veren düzgün bir web tasarım tekniğidir.

Bu yazıda, WordPress web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress akordeon eklentilerini paylaşacağız.

WordPress ‘e Neden Akordeon Eklemeniz Gerekiyor?

Akordeonlar, uzun kaydırmalar eklemeden yazılarınızda ve sayfalarınızda daha fazla içerik görüntülemenize olanak tanır . Bir sayfanın uzunluğunu kısaltmak istiyorsanız, sitenizde bir akordeon öğesi kullanmayı düşünmelisiniz.

Her sekmenin içindeki metinle dikey veya yatay akordeonlar ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar sekmeyi tıkladığında veya fareyle üzerine geldiklerinde, içeriği ortaya çıkarmak için genişler.

WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)

Akordiyonlar, en yaygın olarak , soruları sekmeler halinde görüntüleyerek bir sık sorulan sorular (SSS) bölümü eklemek için kullanılır . Ancak, kullanıcıları kaydırmaktan kurtarmak istediğiniz her türlü içeriği eklemek için bunları kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, WordPress web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress akordeon eklentilerinden bazılarına bir göz atalım .

1. Akordeon WordPress Akordeon Eklentisi

WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)

Akordeon , sayfalarınıza, yazılarınıza, şablon dosyalarınıza ve sitenizin herhangi bir yerine kısa kodlar kullanarak güzel akordeonlar eklemenize olanak tanıyan kullanışlı bir WordPress eklentisidir .

Duyarlı bir tasarıma sahiptir ve içeriğinizi tüm cihazlarda güzel bir şekilde görüntüler.

Akordeon, akordeon sekmelerinizde güzel simgeler kullanmanıza olanak tanıyan Font Awesome simge yazı tipi desteğine sahiptir.

Bu eklentiyi kullanarak sitenize sınırsız akordeon ekleyebilirsiniz. Açık ve kapalı akordeon için stilleri değiştirmenize, akordeonu silmeden gizlemenize, içerik için metin hizalamanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır.

2. SeedProd WordPress Akordeon Eklentisi

WordPress Akordeon Eklentisi (En İyi 7) (2021)

SeedProd , 1 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılan, piyasadaki en iyi sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturucusudur . Herhangi bir kodlama gerektirmeden herhangi bir açılış sayfası oluşturmanıza olanak tanır.

Sayfanızın herhangi bir bölümüne genişleyen ve daraltan metin bölümleri eklemenize olanak tanıyan bir akordeon bloğu içerir.

Tek yapmanız gereken akordeon bloğunu sayfanıza sürükleyip bırakmak ve özelleştirmeye başlamak.

Metin bölümlerinin sayısı üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve benzersiz bir açılır simge ekleyebilirsiniz.

Hatta tipografiyi, rengi, metin aralığını ve daha fazlasını web sitenizin tasarımına tam olarak uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

3. Akordeon SSS WordPress Akordeon Eklentisi

Akordeon SSS WordPress Akordeon Eklentisi
Akordeon SSS WordPress Akordeon Eklentisi

WordPress siteleri için başka bir akordeon eklentisidir. WordPress blogunuzda herhangi bir yere kolayca akordeon eklemenize yardımcı olan bir sürükle ve bırak oluşturucuya sahiptir .

Akordeonları sıralayabilir ve arka uçta yukarı veya aşağı sürükleyerek yerleşimlerini yönetebilirsiniz.

Ayrıca birden fazla şablona, ​​sınırsız renk seçeneğine, Font Awesome simgeleri desteğine, duyarlı tasarım için önyükleme çerçevesine ve daha fazlasına sahiptir. Akordeon SSS hızlı yüklenir ve bu, sitenizin arama motoru sıralamaları için harikadır .

4. Sekme – Akordeon, SSS

Sekme, Akordeon ve SSS , WordPress’e güzel animasyonlu sekmeler ve akordeonlar eklemenize izin veren bir WordPress eklentisidir.

WordPress gönderilerine, sayfalarına ve kenar çubuğu widget alanlarına kolayca duyarlı yatay, dikey, animasyonlu ve diğer akordeonlar ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte Çoklu geçiş efektlerine, farklı düzenlere, sekmeleri sıralamak için sürükle ve bırak işlevine ve daha fazlasına sahiptir.

5. Arconix Kısa Kodları

Arconix Shortcodes , sitenize sekmeler ve akordeonlar eklemek için farklı stil kısa kodlarına sahip çok amaçlı bir WordPress eklentisidir. İçeriğinizi akordeonlarla görüntüler ve tüm mobil cihazlarda düzgün bir şekilde görünr.

Sınırsız akordeon oluşturablr ve kısa kodlar yardımıyla istediğiniz yere ekleyeblrsnz. Eklenti ayrıca, kısa kod adı çakışmalarını önlemenizi sağlayan bir uyumluluk modu ile birlikte gelir.

6. Kolay Akordeon

Easy Accordion WordPress Akordeon Eklentisi , sınırsız akordeon kurmanıza ve bunları sayfalarınıza, gönderilerinize, widget alanlarına ve şablon dosyalarınıza eklemenize izin veren başka bir WordPress akordeon eklentisidir.

Ayrıca Premium sürümlerini satın alırsanız, gelişmiş kısa kod sistemi, WordPress kategorilerinden akordeonlar ve özel sınıflandırmalar , temalar, sınırsız renk desteği ve daha fazlası gibi ek özelliklerle birlikte gelir .

7. Kısa Kodlar Ultimate

Shortcodes Ultimate WordPress Akordeon Eklentisi , birden fazla özellik eklemek için bir dizi kısa kodla birlikte gelen; kapsamlı bir WordPress eklentisidir. Bu eklentiyi, sitenize 1 tıklama kısa kod ekleme; canlı önizleme ile akordeon eklemek için kullanabilirsiniz.

WordPress sitenizin herhangi bir widget alanına akordeon eklemek için kullanabileceğiniz özel bir widget’a sahiptir. Shortcodes Ultimate’ın kullanımı kolaydır ve modern WordPress temalarıyla sorunsuz çalışır .

Bu makalenin en iyi WordPress akordeon eklentilerini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Armyyazilim.com İbrahim BOZKURT

En önemlisi herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin! Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazablir veya video içerikler üreteblirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak istediğiniz konularda eğer biliyorsak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu platformlardan herhangi birinde hesabınız yok ise telaşa gerek yok. Çünkü İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Ayrıca Diğer tüm etiketleri ve kullanımını görmek için Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları! makalemize bakabilirsiniz. Çünkü Eminiz ki bilmediğiniz , bilmediğimiz o kadar çok html etiketleri var ki şaşıracaksınız.

Ayrıca Java ve Python ile ilgileniyorsanız Java ve Python kategörilerimize de bakmanızı öneririz.

Veya Sıfırdan WordPress teması yapmak isterseniz WordPress hakkında derin bilgiler edinmek istiyorsanız WordPress kategorimize bakablrsnz.

Ayrıca Css öğrenip istediğiniz tasarımları yapmak isterseniz Css kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Veya JavaScript öğrenip projelerinizi daha dinamik hale getirmek istiyorsanız JavaScript kategorimize bakmanızı öneririz.

En önemlisi bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz…wordpress wordpress akordeon eklentileri wordpress akordeon eklentisi
1 sene / WordPress


Yorumlar