ArmyYazılım

WordPress e Ticaret Temaları (En İyi 30 Adet)

Kasım 30, 2019 | İbrahim Bozkurt

WordPress e Ticaret Temaları (En İyi 30 Adet)
WordPress e Ticaret Temaları (En İyi 30 Adet)

WordPress e Ticaret temaları ile wordpress websitenizi bir sanal mağazaya çevirebilir ve ister dijital isterseniz de fiziksel ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Bu bağlamda en iyi WordPress e Ticaret temalarını sizler için seçtik. Hatırlatmamız gerekir; bu incelediğimiz temaların hepsi ücretli ve premiumdur.

Ücretsiz e ticaret temaları da var WordPress ekosisteminde lakin e ticaret güvenlik ve destek gerektiren bir konu olduğu için alalade bir ücretsiz tema seçerek kendinizi ve müşterilerinizi tehlikeye atmanıza göz yumamazdık.

Bu yüzden en popüler ve kullanışlı ücretli e ticaret temaları seçtik. Zaten e ticaret sitesi kuracak iseniz bir tema alabilecek yatırımı yapabileceğinizi düşünüyoruz.

İşte En Popüler WordPress e Ticaret Temaları;

WordPress e Ticaret Temaları: Flatsome

WordPress e Ticaret Temaları

Flatsome, her türlü WooCommerce Projesi için en çok kullanılan ve en güvenilir temalardan biridir.

Her zaman en son WooCommerce versiyonlarını destekliyorlar, bu yüzden Flatsome projeniz için en güvenli temalardan biridir.

WordPress e Ticaret Temaları: Porto

WordPress e Ticaret Temaları

Porto WordPress, tüm ticari ve ticari siteler için uygun olan nihai bir işletme ve ticari ticaret wordpress temasıdır.

Porto, istediğiniz her şeyi yapılandırabilen birçok öğe ve güçlü özellikler sunar.

WordPress e Ticaret Temaları: WoodMart 

WordPress e Ticaret Temaları

WoodMart, en üst düzey kullanıcı deneyimi için süper hızlı bir arayüz sağlayan WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için optimize edilmiş premium bir temadır.

Electro Electronics Store

WordPress e Ticaret Temaları

Elementor sayfa oluşturma eklentisiyle tam uyumlu halde çalışan Electro teması güvenli ve duyarlı bir temadır.

WordPress e Ticaret Temaları: Shopkeeper 

WordPress e Ticaret Temaları

Tamamen duyarlı WooCommerce Premium Tema, muhteşem tasarıma ve kapsamlı işlevlere sahiptir

WordPress e Ticaret Temaları: Cerato 

WordPress e Ticaret Temaları

Cerato, Elementor sayfa oluşturucusuyla oluşturulmuş, benzersiz ve modern görünümlü bir e-Ticaret Temasıdır.

Cerato, çevrimiçi mağazanız için etkileyici, süper hafif, esnek, güçlü ve zengin özelliklere sahip WordPress WooCommerce Temasıdır.

Konte 

WordPress e Ticaret Temaları

Konte, Bootstrap ile oluşturulmuş ve WPBakery Page Builder tarafından desteklenen benzersiz ve modern bir WordPress e-ticaret temasıdır.

Martfury 

Martfury, modern ve esnek bir WooCommerce Marketplace WordPress temasıdır.

Bu tema çoklu satıcı pazarı, elektronik mağazası, mobilya mağazası, giyim mağazası, hitech mağazası ve aksesuar mağazası için uygundur.

Lebe 

Lebe, çok amaçlı kullanım için tasarlanmış bir WooCommerce temasıdır. Mobilya, elektronik, moda, berber, oyuncak gibi kategorilerde herşeyi Lebe temasıyla satabilirsiniz.

StarBella 

StarBella, WooCommerce eklentisine dayanan WordPress e-ticaret temasıdır. İlaç, ilaç, moda tasarımı, kıyafet, saat, mücevher, aksesuar, mobilya ve ev aksesuarları mağazası için uygundur. 

XStore 

Bu zarif ve sezgisel e-ticaret teması özenle geliştirilmiştir ve profesyonel görünümlü bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak sayfa, araç ve ayarları içerir.

Basel 

BASEL , modern ve güçlü e-ticaret sitesi oluşturmak için geliştirilmiş profesyonel bir minimalist AJAX duyarlı temadır.

Savoy 

Savoy, inanılmaz bir çevrimiçi mağazanın temelini oluşturur. Modern minimalist tasarımı ürünlerinize odaklanmayı sağlar ve yerleşik AJAX işlevselliği ile müşterilerinize hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

Chromium 

Chromium , öncelikle çevrimiçi olarak otomobil aksesuarları satan sitelere yönelik , zarif, modern ve güçlü bir Otomotiv WordPress Temasıdır .

Sober 

Sober, Bootstrap ile oluşturulmuş ve Visual Composer tarafından desteklenen benzersiz ve modern bir WordPress e-ticaret temasıdır.

Dijital Mağazanız, Yüksek Teknoloji Mağazası, Saat Mağazası, Erkek Mağazası, Bayan Mağazası, Giyim Mağazası, Mobilya Mağazası, Kitapçı, Kozmetik Mağazası, Lüks Mücevherat ve Aksesuar Mağazası için…

Marketo 

Marketo, E-ticaret İşiniz için mükemmel olan, dikey menüyle temiz bir E-ticaret Çok Amaçlı Çok Satıcılı WordPress temasıdır. Bu WordPress teması, tam ve kolayca özelleştirilebilir ve iyi düzenlenmiş Ediatiabe içeren 11+ Ana Sayfa Tasarımı içerir.

Auros

Mobilya, dekor ve iç mekan mağazası için en iyi WordPress alışveriş temasını arıyorsanız , Auros’u kaçıramazsınız.

Elessi 

Elessi, temiz, modern, kullanıcı dostu WooCommerce Temasıdır ve e-ticaret projeniz için mükemmel işlevler temasına sahiptir.

Shopinia 

Shopinia, WooCommerce eklentisine dayanan WordPress e-ticaret temasıdır. Elektronik, televizyon, dijital, mobil, gıda, sebze, bitki, bahçe aletleri, oto, meyve, mutfak, saat, aksesuar, mobilya, sanat, seramik, el sanatları, dekor, moda, mücevher, iç çamaşırı, aydınlatma ve ev için uygundur.

WordPress e Ticaret Temaları: Biagiotti 

Biagiotti, tüm güzellik siteleri ve kozmetik mağazaları için tasarlanan gerçekten çarpıcı bir e-ticaret temasıdır.

WordPress e Ticaret Temaları: Firezy 

Firezy, WooCommerce eklentisine dayanan WordPress e-ticaret temasıdır. Moda tasarımı, kıyafet, dilbilim, elektronik, mobil, dijital, gıda, sebze, kahve, bitki, oto, kozmetik, meyve, bisiklet, mutfak, güneş gözlüğü, saat, mücevher, aksesuar, mobilya ve ev aksesuarları mağazası için uygundur.

Makali 

Bu WordPress e ticaret teması herhangi bir mağaza için uygundur: kozmetik mağazası, kuyumcu, mobilya mağazası, organik mağaza, bitki mağazası, otomobil parçası …

KartPul 

KartPul, WooCommerce eklentisine dayanan WordPress e-ticaret temasıdır. Dijital, elektronik, mobil, gıda, sebze, bitki, bahçe aletleri, oto, meyve, mutfak, saat, aksesuar, mobilya, sanat, seramik, el sanatları, dekor, moda, mücevher, iç çamaşırı, aydınlatma ve ev aksesuarları mağazası için uygundur .

Kona 

WooCommerce eklentisine dayanan WordPress e-ticaret temasıdır. Moda ve giyim başta olmak üzere her konuda ticari işletmeler için uygundur.

Stockie 

Stockie – Modern ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satmaya başlamak için ihtiyacınız olan keskin kullanıcı deneyimine sahip, özenle hazırlanmış, çok amaçlı, minimalist, muhteşem, çok yönlü bir WooCommerce temasıdır.

Urna 

Urna , Güçlü Tema Seçenekleri ile birkaç dakika içinde herhangi bir öğeyi yükleyen ve değiştiren esnek ve özelleştirilebilir bir WooCommerce Çoklu Mağaza WordPress Temasıdır.

DiCi 

Diamond City (DiCi) mücevher ve saatler teması, Kuyumcular ve sanatkarlar için tasarlanmış güzel ve modern bir WordPress temasıdır.

WordPress e Ticaret Temaları: Flone 

Flone – Minimal WooCommerce WordPress Teması, süper yumuşak ve ilginç bir Web sitesi tasarımıdır.

WordPress e Ticaret Temaları: eMarket 

WordPress e Ticaret Temaları

eMarket, Envato tarafından nitelikli ve Web Tasarım konusunda 10 yılı aşkın bir deneyime sahip bir Power Elite Yazar tarafından tasarlanan özellikli bir üründür .

WordPress e Ticaret Temaları: Mipro 

WordPress e Ticaret Temaları

Mipro, çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapmak için profesyonel minimalist WooCommerce temasıdır. Mipro, çevrimiçi mağazanızın izleyiciler için daha etkileyici ve çekici görünmesini sağlar.

Bu makalenin sizin en iyi e ticaret teması bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Eğer başka bir tema varsa bildiğiniz yorumlarda yazabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.

Diğer makalelerde görüşmek üzere hoşçakalın!

İlginizi çekebilir…

WordPress Kişisel Blog Temaları! (Ücretli – Ücretsiz)

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …best woocommerce themes best wordpress themes woocommerce wordpress themes wordpress wordpress e ticaret wordpress e ticaret temaları wordpress ecommerce wordpress themes
3 sene / WordPress


Yorumlar