ArmyYazılım

WordPress Film Temaları! (En İyi 7 Adet)

Aralık 3, 2019 | İbrahim Bozkurt

WordPress Film Temaları

WordPress film temaları. En sevdiğiniz filmleri çevrimiçi olarak paylaşmak hiç istediniz mi?

Web üzerinden film yayınlamak ve yüklemek için premium WordPress temalarını kullanabilirsiniz.

WordPress temaları, fragman, inceleme ve film yayınlamak için kullanılabilir.

WordPress film temaları duyarlı ve farklı işlevlerle geliyor. Web sitenize trafik çekmek istiyorsanız, WordPress temaları doğru seçimdir.

Ayrıca, bu yazıda bir film web sitesi veya film blogu oluşturmak için kullanılabilecek tüm iyi premium ve duyarlı WordPress film temaları hakkında bilgi bulacaksınız .

WordPress Film Temaları

Bu temalar ülkemizdeki en iyi film temalarındandır. Ülkemizdeki internet film yayıncılığı ile yurtdışındaki film yayıncılığı aynı olmadığından bu makalede sadece ülkemizdeki film temalarını listeledik.

Themeforest.net gibi tema sitelerinde araştırdığımız temalar bizim ülke şartlarına uygun olmadığından sadece ülkemizde geliştirilmiş temaları sizler için inceledik ve seçtik.

WordPress Film Temaları: VadiFilm

WordPress Film Temaları

Maksimum hız için tasarlanmış vadifilm wordpress film teması gelişmiş tema özellikleri ile kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur.

Vadifilm film teması seo ya uygun kullanıcı odaklı ve gelişmiş arama botu gibi birçok özelliğe sahiptir.

WordPress Film Temaları: Filmx

WordPress Film Temaları

WordPress film teması dendiğinde akla en önce gelmesi gereken özellik hız dır. Bu temanın hızı üst seviyeye taşınmıştır.

Söylemek gerekirse kurulumu zordur. Fakat özellikle söz konusu hız olduğu için tercih edebileceğiniz temadır.

Movifox

WordPress Film Temaları

Responsive tasarıma sahiptir. Gelişmiş video kaynak sistemi vardır. Bu temanın içerisinde 4 adet şablon tasarımı vardır. Anasayfasını tekrar tasarlayabileceğiniz bu tema diziler için de kullanılabilir.

Keremiya v5

Yine bu tema da responsive yani duyarlı bir tema yapısına sahiptir. Yine bu temayı da dizi yada filmler yada her ikisini bir arada kullanabilirsiniz.

Keremiya v4

Bu tema Ülkemizde en çok kullanılan temalardandır. Hızlıdır ve kullanımı kolaydır.

Film Teması V2

Yine bu tema da responsive yani duyarlı temadır. Slider özelliği sayesinde filmleri bir slayt gösterisi halinde kullanıcılara sunabilirsiniz. Anlık film beğeni sistemini de bünyesinde barındırır.

Promovie Film Teması

Temel ve gelişmiş ayarlara sahip olan tema responsive yani duyarlı bir tasarıma sahiptir. Özel reklam alanlarına ve özel sayfa şablonlarına sahiptir.

İyi çalışmalar dileriz.

Diğer makalelerde görüşmek üzere hoşçakalın!

İlginizi çekebilir…

WordPress Kişisel Blog Temaları! (Ücretli – Ücretsiz)

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …wordpress wordpress film temaları
3 sene / WordPress


Yorumlar