haber teması # wordpress # wordpress haber teması

WordPress Haber Teması (En İyi 27 Adet)!

İbrahim Bozkurt
YAZILIMA DAİR!
WordPress Haber Teması (En İyi 27 Adet)!

En iyi WordPress Haber Temalarını sizler için derledik. Sizde bu makaledeki size en uygun WordPress Haber Teması ‘nı kullanarak içerik üretmeye başlayın!

WordPress için En İyi 27 Haber Teması

WordPress için En İyi 27 Haber Teması. En iyi WordPress haber temalarını mı arıyorsunuz?

WordPress Haber Teması (En İyi 27 Adet)!
WordPress Haber Teması (En İyi 27 Adet)!

Haber web siteleri için, en yeni ve trend haber bölümlerinizi öne çıkaracak bir temaya ihtiyacınız varsa bu yazıda, web sitenizde deneyebileceğiniz en iyi WordPress haber temalarından bulabilirsiniz.

WordPress Haber Teması ile bir gazete sitesi oluşturma!

Dünyanın en iyi markalarının çoğu, bazı önde gelen haber yayıncıları WordPress’i kullanıyor .

Özellikle, WordPress’in kullanımı kolay, esnek ve çok sayıda izleyici sunması bu platforma olan güveni arttırıyor.

Ülkemizden örnek verecek olursak “Sozcu.com.tr” ‘yi gösterebiliriz. Bunu söyledikten sonra, şimdi bir gazete sitesi için kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Magazine WordPress Haber Teması

Adından da anlaşılacağı gibi, Magazine, kullanıcılarınıza en son içeriğe hızlı erişim sağlamak için tasarlanmış bir WordPress gazetesi ve dergi temasıdır.

Magazine
Magazine

Ana sayfası, üç sütunlu, iki sütunlu ve tam genişlikte bir düzen ile birlikte gelir. Entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile kendi düzen kombinasyonlarınızı da oluşturabilirsiniz .

Ayrıca , web sitenize kolayca Google AdSense reklamları eklemek için özel reklam alanları içerir .

Diğer dikkat çekici özellikler arasında sınırsız kaydırma, özel widget, sosyal medya entegrasyonu, haber toplayıcı ve daha fazlası bulunur.

2. Noozbeat

Noozbeat, modern bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Ana sayfanızda, öne çıkan içeriklerinizi sergilemek için en son makaleler ve web sitenizin diğer bölümleri ile birlikte bir duvar ızgarası düzeni bulunmaktadır.

NoozBeat
NoozBeat

Web sitenizde reklam göstermek için yerleşik reklam noktalarına sahiptir . İçerik keşif ve sosyal medya özellikleri için özel widget’lar ile birlikte gelir.

Tema teması, canlı tema özelleştirici altında düzenli olarak düzenlenen tonlarca seçenek ile oldukça kolaydır.

3. Responz

Responz, daha hafif ve zarif bir WordPress haber temasıdır. Öne çıkan içeriğinizi üst üste daha fazla içerik sergilemek için üç sütunlu bir düzen izleyen yapıya sahiptir.

Responz
Responz

Bu tema 4 farklı görünüm, iki ve üç sütun tasarımları arasında seçim, üstbilgi ve altbilgi kaydırma, iki navigasyon menüleri ve sosyal medya simgeleri ile geliyor.

Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak ve içerik eklemeye başlamak için bir tema seçenekleri sayfası içerir.

4. Public Opinion

Public Opinion, özellikle WordPress destekli haber web siteleri ve dergiler için tasarlanmıştır.

Public Opinion
Public Opinion

Bu temiz ve modern tema, güzel içerik düzeni, özel reklam alanları, gezinme menüleri ve içerik bulma özellikleriyle güçlü bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelmektedir.

Kategori sayfaları ve ana sayfa özellikli alan için farklı düzenlere sahiptir. İki navigasyon menüsü, iletişim formu desteği vardır ve hatta web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek için de kullanabilirsiniz.

5. Magazine Pro

Magazine Pro, gazeteler ve tüm içerik açısından zengin web siteleri için uygun güçlü bir WordPress dergi stili temasıdır.

Magazine Pro
Magazine Pro

Öne çıkarılan bir içerik kaydırıcısına ve daha kolay keşif için günün en güçlü hikayelerini görüntülemenize olanak tanıyan üstte katlanabilir bir mega menüye sahiptir.

Tema seçenekleri olmadan kutunun dışında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Bu hedefe ulaşmak için, yalnızca ihtiyacınız olan tema seçeneklerini içerir. Yerleşik başlangıç kılavuzu ile kurulumu oldukça kolaylaştırır.

6. Hive

Hive temiz ve minimalist bir tasarıma sahip modern bir WordPress dergisi tarzı temadır. Ana sayfası makalelerinizi üç sütun ızgara düzeninde görüntüler.

Hive
Hive

Güzel bir duvar düzeni oluşturmak için özellikli resimleri hem dikey hem de manzara boyutlarında otomatik olarak işler.

Geliştirilmiş okunabilirlik için tasarlanan Hive, paragraflar için Droid Serif yazı tipini ve başlıklar için Playfair Ekran yazı tipini kullanır.

Bu tema gazete web siteleri için mükemmel bir güzel tipografi kombinasyonu oluşturur.

Diğer önemli özellikler arasında tema kontrol paneli, renk seçenekleri, sosyal simgeler, stil hazır ayarları, Google Yazı Tipleri ve daha fazlası bulunur.

7. Indigo

Indigo, gazete ve dergi web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

İndigo
İndigo

Ana sayfasında üstte güzel bir kaydırıcı, ardından yeni makalelerinizin bir kılavuzu ve ardından iki sütun bloğu bulunur.

Üstünde, mobil görünümde güzelce daraltılmış iki gezinme menüsü vardır. Birden fazla widget hazır alanı, ana sayfa kurulumu, tam genişlikte sayfa şablonu , birden çok ana sayfa şablonu ve yüzen bir sosyal paylaşım çubuğu vardır.

Tema seçenekleri sayfası ve canlı özelleştirici ile özelleştirmek çok kolaydır.

8. Doberman

Doberman, lifetsyle, viral içerik ve eğlence ile ilgili haber sitelerine uygun, şık bir WordPress dergisi ve haber temasıdır.

Doberman
Doberman

Çok sayıda renk şeması ve popüler, trend ve taze gibi çoklu görünümler içerir.

Sosyal medya entegrasyonu, çoklu navigasyon menü konumları, güzel görüntüler, en son haberler, en son widget ve reklam yerleştirme gereci ile birlikte gelir.

Ayrıca tüm popüler WordPress eklentileri ve sayfa oluşturucularıyla çalışır.

9. Feltmag

Feltmag tonlarca harika özelliği ile çarpıcı bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Ana sayfa düzeni, isteğe bağlı tam ekran başlığı ile birlikte gelir.

Feltmag
Feltmag

Üstteki iki navigasyon menüsü, sürükleyici özelliklere sahip görseller, çoklu düzenler, başlık stilleri, sosyal medya simgeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer özellikler barıdırır içinde.

Kurulumu çok kolay ve çoğu seçeneği direkt temayı etkinleştirdiğinizde çalışır.

10. Lenscap

Lenscap, güzel görüntü ve tipografiyi minimalist bir tasarımla birleştirerek bir haber tarzı WordPress teması oluşturuyor.

Lenscap
Lenscap

Sonuç, tüm cihazlarda muhteşem görünen etkileyici bir web sitesi tasarımıdır.

Ana sayfada kategoriler menüsü ile geniş özellikli bir içerik kaydırıcısı bulunmaktadır.

Dinamik renk şeması oluşturucu, renk şemaları kullanıma hazır, galeriler için ışık kutusu açılır penceresi ve tam WooCommerce desteği içerir .

11. Weston

Weston, her türlü web sitesine uygun, güçlü ve esnek bir WordPress çok amaçlı temasıdır.

Weston
Weston

Gereksinim duyduğunuz hemen hemen tüm düzenleri oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir.

Daha hızlı kurulum için, 1 tıklamalı bir demo yükleyici de içerir. Diğer bazı tema özellikleri arasında video arka planları, premium sürgü eklentisi, Google Yazı Tipleri, fiyatlandırma tabloları, iletişim formu ve daha fazlası bulunur.

Kullanımı ve özelleştirmesi çok kolaydır ve gerçekten benzersiz tasarım kombinasyonları oluşturmak için kullanılabilir.

12. Domino Magazine

Domino, geniş ve iyi tasarlanmış çok fonksiyonlu WordPress haber teması. 6 renk şeması ve dinamik bir görsel sayfa oluşturucuda mevcuttur.

Domino Magazine
Domino Magazine

Web sitenizi kurmak için özelleştiricideki nokta ve tıklama araçlarını kullanın. Diğer dikkat çeken özellikler arasında bir haber toplayıcı, öne çıkan kategoriler için özel widget’lar, reklamlar, sekmeli widget’lar ve hava durumu bulunur.

Özel bir tema ayarları sayfasına ve özelleştirici altında tonlarca seçeneğe sahiptir.

13. Wonder Wall

Wonder Wall, içerik açısından zengin web siteleri, haber veya dergi stili WordPress teması için başka mükemmel bir seçimdir.

Wonder Wall
Wonder Wall

Makale ızgarası, özellikli içerik, liste görünümü, 9 hazır ana sayfa tasarımları ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Diğer özelliklerde, sosyal profiller ve içerik bulma, özel banner reklam noktaları, güzel tipografi ve daha fazlası için özel widget’lara sahiptir.

Canlı özelleştirici altındaki tüm seçenekleri bulacağınız için web sitenizi kurmak oldukça kolaydır.

14. Paperback WordPress Haber Teması

Paperback, haber ve dergi web siteleri için başka bir modern ve şık WordPress gazetesi temasıdır.

Paperback
Paperback

Daha ilgi çekici bir sunum oluşturmak için tasarımda öne çıkan görselleri kullanır. Ana sayfada, en iyi haberlerinizi göstermek için güzel bir içerik kaydırıcısı görüntülenir.

Tipografi, tasarımda temel bir rol oynar ve kullanıcılarınız için gelişmiş bir okuma deneyimi sunar. Üstte belirli kategorilerden en iyi mağazaları gösteren bir kategori mega menüsü ile birlikte gelir.

15. News Pro

News Pro gazete web siteleri için çok profesyonel görünümlü bir WordPress temasıdır. Genesis framework tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiş olan bu model, performans ve hız için son derece optimize edilmiştir.

News Pro
News Pro

İki kenar çubuğu ve bir altlık widget alanı, tamamen özelleştirilebilir başlık alanı, basit gezinme menüleri ve güzel tipografi ile birlikte gelir.

Tema kurulumu için canlı özelleştirici desteği ile özel bir tema seçenekleri paneli vardır.

16. Publisher

Publisher, gazeteler, dergiler için uygun basit ve zarif bir WordPress temasıdır.

Publisher
Publisher

Başlangıçta okuyucularınız için ilgi çekici bir deneyim yaratmak için güzel animasyonlarla ana sayfada bir ızgara tabanlı düzen sunar.

Okunabilirlik, özel başlıklar, sosyal simgeler menüsü, yorumlar için sekmeli alan, yazar biyografisi ve ayrıntılar için tasarlanmış güzel sayfa düzenleri içerir .

Yayıncı kutunun dışında çalışır ve kurması için minimum çaba gerektirir.

17. Metro Pro WordPress Haber Teması

Metro, gazete ve dergi web siteleri için başka bir profesyonel WordPress teması.

Metro Pro
Metro Pro

Ana sayfasında büyük bir özel arka plan ve belirgin biçimde görüntülenen özellikli görüntüler bulunur.

Ana sayfa, öne çıkan makaleler, son haberler ve daha fazlası için bölümlere ayrılmıştır.

Aynı zamanda Genesis çerçevesi içinde inşa edilmiştir ve ana temasının tüm güçlü niteliklerini devralır. Metro hem sunum açısından hem de kullanım kolaylığı açısından basitlik için çalışıyor.

18. Colormag

Bir haber sitesi için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Colormag’a bir göz atın.

ColorMag WordPress Teması
ColorMag WordPress Teması

Bu dergi tarzı WordPress teması güzel bir tasarıma sahip bazı ciddi premium benzeri özellikler ile birlikte geliyor.

15+ widget hazır alanları, özel widget’lar, özellikli yayınlar widget’ı, kutulu ve tam genişlikte düzenler, fixed navigasyon menüsü ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Bu tema çeviri hazır ve çok dilli web siteleri ile de kullanılabilir.

19. Prologue

Prologue bir dergi tarzı WordPress gazete teması için başka bir mükemmel seçenektir.

Pro Logue
Pro Logue

Ana sayfa için üstte video özellikli bir sürgü içeren iki sütunlu bir düzen ile birlikte gelir.

Birden fazla widget hazır alanı, widget’lı ana sayfa, tam genişlikte sayfa şablonu , çeviri hazır ve daha fazlasını içerir.

20. Tabloid

Tabloid biraz farklı bir WordPress gazetesi ve dergi temasıdır. Varsayılan olarak koyu renk bir şema ile gelir, ancak isterseniz açık renk şemasına değiştirebilirsiniz.

Tabloid
Tabloid

Her iki renk de aynı düzen yelpazesine sahiptir ve aynı derecede çarpıcı görünmektedir. Ayrıca sosyal özellikler, içerik ve reklam yerleşimi için özel widget’lar vardır.

Tüm tema ayarlarına web sitenizin canlı önizlemesi ile özelleştirici kullanarak erişebilirsiniz. Tabloid ayrıca tüm favori eklentileri ve sayfa oluşturucularıyla da çalışır.

21. Fall

Fall minimalist tasarım geleneğinde basit ve zarif bir WordPress temasıdır.

WordPress Haber Teması Fall
WordPress Haber Teması Fall

Çok sayıda beyaz alan, net tipografi ve metnin yanında görüntülerin güzel kullanımı bulunuyor.

Tek makaleler ve sayfalar tek sütun düzeni kullanırken, ana sayfa modern bir ızgara düzenine sahiptir. Sadece kutudan çıktığında kurulum için çok az zaman gerektirir.

Sınırsız renkleri, Google Yazı Tiplerini kullanabilir, kendi logonuzu yükleyebilir ve Google Analytics’i kolayca ekleyebilirsiniz .

22. Alpha WordPress Haber Teması

Alpha, gazete ve dergi web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

Alpha WordPress Haber Teması
Alpha WordPress Haber Teması

İki görünümde geliyor ve her ikisi de harika görünüyor. Ayrıca, son dakika haberleri, özel kaydırıcı, çoklu pencere öğesi alanları, özel widget’lar ve daha fazlasını içerir.

Yeni başlayan kullanıcılar için bile aktivasyon üzerine kutudan çıkan çoğu şeyle kullanmak daha kolaydır. Hızlı başlangıç için 1 tıklama demo yükleyicisini de kullanabilirsiniz.

23. Bnews

Bnews bir gazete, dergi, seyahat veya blog web sitesinde kullanmak için basit bir WordPress Haber teması.

BNEWS WordPress Teması
BNEWS WordPress Teması

Ana sayfada çok sayıda içerik sergilemek üzere tasarlanan, üstte ve ardından üç sütunlu düzende öne çıkan içerik bölümü var.

Son dakika haberleri, özel widget’lar, widget hazır alanları ve üstte bir mega menüsü içerir .

24. Editorial WordPress Haber Teması

Editorial haber siteleri için özel olarak tasarlanmış mükemmel bir ücretsiz WordPress temasıdır.

WordPress Haber Teması Editorial
WordPress Haber Teması Editorial

Web sitenizi oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza olanak veren widget düzenine sahiptir.

Birden çok kenar çubuğu ve widget hazır alanları, sınırsız renkler ve canlı önizlemelerle kolay kişiselleştirme ile birlikte gelir.

Tema çeviri hazır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

25. Bir başka WordPress Haber Teması Crafto

Crafto, gazete siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır.

WordPress Haber Teması Crafto
WordPress Haber Teması Crafto

Web sitenizdeki farklı sayfalar için 3 ana sayfa düzenleri ve çoklu düzen kombinasyonları ile gelir. Açılış sayfalarını ve yeni sayfa düzenlerini kolayca oluşturabilmenizi sağlayan premium sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir .

WPML kullanarak çok dilli web siteleri, sınırsız renkler, sosyal medya entegrasyonu ve çok dilli web siteleri için tam desteğe sahiptir .

26. Neuton

Neuton, gazeteler için başka bir mükemmel WordPress temasıdır. Yeni içeriği keşfetmeyi ve trend haberleri keşfetmeyi kolaylaştıran zengin içerikli bir düzen sunarak kullanıcılara güzel vakitler sunmak için tasarlanmıştır.

WordPress Haber Teması Neuton
WordPress Haber Teması Neuton

7 farklı kategori düzenini (slayt gösterileri dahil), sosyal medya widget’larını, içerik bulma widget’lerini, çoklu renk düzenlerini ve daha fazlasını içerir.

Gerekirse kendi düzenlerinizi oluşturmak için en iyi sayfa oluşturucu eklentileriyle birlikte kullanabilirsiniz.

27. Thememin WordPress Haber Teması

WordPress gazete temanız için minimalist bir tasarım arıyorsanız, Thememin’e göz atın.

WordPress Haber Teması Thememin
WordPress Haber Teması Thememin

Bu temiz ve basit WordPress teması, net tipografi ve güzel özellikli görüntüler ile okuyucularınız için dikkat çekici bir okuma deneyimi sunuyor.

Öne çıkan içeriği veya öne çıkan fotoğrafları gösterebilen bir ana sayfa kaydırıcısı vardır.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı göstermek için lightbox açılır penceresine sahiptir.

Diğer özellikler sosyal medya widget’ları, iki navigasyon menüsü, çift sütun kenar çubuğu widget’ları ve daha fazlasını içerir.

İlginizi çekebilir…

WordPress HTTP Resim Yükleme Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

“WordPress Haber Teması (En İyi 27 Adet)!” için 3 cevap

  1. Ömer Faruk Kalyoncu dedi ki:

    Burdakilerin hiç biri beni cezbetmiyor. Wonder Wall ve Alpha temaları karışımı bişey olsa güzel olurdu. ?

  2. Mücahit Gülyaprak dedi ki:

    Bu temaların en iyisi doberman. adamlar gerçekten yapmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim