ArmyYazılım

WordPress İş Rehberi Eklentileri! (En iyi 5 Adet)

Aralık 9, 2019 | İbrahim Bozkurt

WordPress İş Rehberi Eklentileri!
WordPress İş Rehberi Eklentileri!

WordPress iş rehberi eklentileri mi arıyorsunuz?

Bir işletme dizini, kullanıcıların servis sağlayıcılarını belirli bir alanda veya kategoride keşfetmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda bu işletmelerin müşterileri ve fırsatları bulmalarına yardımcı olur.

Bir web sitesi sahibi olarak, işletme rehberinizdeki ücretli listeleri satarak çevrimiçi para kazanabilirsiniz .

Bu yazıda, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için en iyi WordPress işletme rehberi eklentileri ni seçtik.

En İyi WordPress İş Rehberi Eklentileri

İyi bir işletme dizini eklentisi, konum, kategori ve diğer parametrelere göre düzenlenen işletme listelerini kolayca oluşturmanıza olanak sağlar.

İş dizinleri, kullanıcıların yeni satıcıları bulmalarına yardımcı olurken, işletmelerin müşterilerle ve diğer işletmelerle bağlantı kurmasına yardımcı olur.

Bir Google Arama’dan farklı olarak, bir işletme dizini, açıklama, inceleme ve fotoğraflarla birlikte küratörlüklü listelerden oluşur . Bu, onları belirli işletmeleri arayan kullanıcılar için daha kullanışlı hale getirir.

Tüm bunları yapmanıza izin veren bir işletme dizini eklentisi arayacaksınız. Ayrıca, kullanıcılarınızın listeler göndermesini, ücretli gönderimleri ve arama seçeneklerini eklemesini sağlayan işletme dizini eklentilerini de vurgulayacağız.

Formidable Form

WordPress İş Rehberi Eklentileri!
WordPress İş Rehberi Eklentileri!

Formidable Forms , piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucu eklentilerinden biridir. Gelişmiş formlar oluşturmanıza ve web sitenize eklemenize olanak sağlar.

Emlak listeleri şablonunu kullanarak, kullanıcıların girişlerini dizine göndermek için kullanacakları bir form oluşturabilirsiniz.

Ardından, iş dizini listelerini bir WordPress sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

WordPress iş dizininize daha fazla özellik ve işlevsellik eklemek için birçok premium eklentiyle birlikte gelir. Formidable Forms, MailChimp , PayPal, WPML ve WooCommerce’i tamamen destekler .

Business Directory Plugin

WordPress İş Rehberi Eklentileri!
WordPress İş Rehberi Eklentileri!

İş Rehberi Eklentisi , basit bir iş dizini oluşturmak için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Özelleştirilebilir form alanları, girişler için ödeme kabulleri vb. Gibi bir web dizini çalıştırmak için gereken temel özelliklerle birlikte gelir.

Girişleri kategorilere ve etiketlere göre sıralamanıza, özellikli girişler oluşturmanıza ve giriş formlarını özelleştirmenize olanak sağlar.

Daha fazla özellik ve eklentiye erişmek istiyorsanız, o zaman bir de profesyonel versiyonu var.

Premium özellikler, birden fazla modül, Google Haritalar desteği, kullanıcı derecelendirme, posta kodu arama, dosya yükleme ve daha fazlasını içerir.

Connections Business Directory

WordPress için güçlü bir iş dizini eklentisidir. Neredeyse her tür web dizini oluşturmak için kullanılabilecek bir dizi özel alanla birlikte gelir.

Gizlilik ayarlarında, siz veya kullanıcılarınız, iş telefonu numaraları veya dahili mesajlar gibi belirli özel alanlar için gizlilik seviyesini belirleyebilirsiniz.

Dizininizi ön uçta görüntülemek çok kolaydır. Dizin sayfanıza basit bir kısa kod eklemeniz gerekir .

İş dizininizin görünümünü özelleştirmek için kapsamlı seçeneklerle özel kısa kodlar sunar.

Ayrıca şablon desteğiyle birlikte gelir, böylece girişleriniz için önceden oluşturulmuş dizin şablonlarından bir düzen seçebilirsiniz.

WordPress İş Rehberi Eklentileri: GeoDirectory

Adından da anlaşılacağı gibi GeoDirectory , Yelp, TripAdvisor, YellowPages, vb. Gibi konum tabanlı bir işletme dizini oluşturmanıza izin verir.

Basit bir arayüz kullanarak, kullanıcılarınız dizine listeler gönderebilir. Bu listeler veya girişler haritada işaretlenmiştir ve kullanıcılarınız konum, işletme, mahalle vb.

Dizin listelerini satarak web sitenizden para kazanabilirsiniz. GeoDirectory ayrıca olay listelerini görüntülemenizi, çok konumlu dizinler oluşturmanızı ve ödeme ağ geçitleri eklemenizi sağlar.

WordPress İş Rehberi Eklentileri: Name Directory

İsim Dizini başka bir ücretsiz WordPress dizini eklentisidir. Kolayca bir iş veya kişisel dizin oluşturmanıza olanak sağlar.

Yapılandırma seçeneklerini kullanarak bir düzen seçebilir ve eklenti işlevselliğini kişiselleştirebilirsiniz.

Bir WordPress gönderisinde veya sayfasında dizin listelerini görüntülemek için kısa kodları destekler.

Girişleri sayfanın üstünde yeni listeler gösterecek şekilde sıralayarak girişlerin daha fazla poz kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Umarız bu makale en iyi WordPress dizini eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur.

İlginizi çekebilir…

WordPress Kişisel Blog Temaları! (Ücretli – Ücretsiz)

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …wordpress wordpress dizini eklentileri wordpress için web dizini eklentileri wordpress için yellowpages eklentileri wordpress iş rehberi eklentileri
3 sene / WordPress


Yorumlar