ArmyYazılım

WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentileri!

Ekim 24, 2019 | İbrahim Bozkurt

WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentileri. Bu yazıda, siteniz için kullanabileceğiniz ve sitenizin profesyonel görünmesini sağlayabileceğiniz ::WordPress için en iyi sosyal giriş eklentilerini topladık.

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi!
WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi!

WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentileri Ne işinize Yarayacak?

Sosyal Medya oturum açma özelliği, günümüzde herhangi bir iş yeri için son derece önemlidir, çünkü kullanıcılar uzun e-posta kayıt sürecinden geçmek yerine sosyal hesaplarını kullanarak hemen kullanmaya başlamayı tercih ederler.

::WordPress, blogun ötesinde ufkunu genişletirken, sosyal giriş ve kayıt gibi özellikler, kullanıcıların kendi ürünlerini satmak ve sunmak için ::WordPress’i kullandıklarından dolayı çok önemli hale geliyor.

Varsayılan ::WordPress kurulumu size sosyal oturum açma özelliğini sunmaz.

Kullanıcılarınızın sosyal hesaplarını kullanarak giriş yapmasına izin vermek istiyorsanız, manuel olarak ayarlar yapmanız veya sosyal giriş eklentisi kullanmanız gerekir .

Herhangi bir iş sitesinin kayıt ve giriş bölümü çok önemlidir. Eğer birden fazla alan ile veya sadece e-posta seçeneğini kullanarak kayıt yaptırırsanız; Kesinlikle çok fazla potansiyel müşteri kaybedersiniz.

Aynı zamanda, sitenizi spam yapanlardan korunmak için güçlü ve güvenli bir kayıt işlemine sahip olmak önemlidir.

Dolayısıyla, sosyal giriş özelliği burda önem kazanıyor. Çünkü sitenizdeki kullanıcılara kolayca Sosyal Medya vasıtasıyla izin vermek nispeten daha güvenli ve hızlıdır.

Bu yazıda, siteniz için kullanabileceğiniz ve sitenizin profesyonel görünmesini sağlayabileceğiniz ::WordPress için en iyi sosyal giriş eklentilerini topladık .

Social Login WordPress Sosyal Medya ile giriş Eklentisi

Social Login, siteniz için sosyal oturum açma ve kayıt işlemlerine sahip olmanız adına kolay bir çözüm sunan ücretsiz bir ::WordPress eklentisidir .

Social Login
Social Login

Bu eklenti sitenize giriş yapmak, kayıt olmak ve yorum yapmak için 25’ten fazla sosyal ağı entegre eder. Bu Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, PayPal, LiveJournal, Instagram, Yahoo ve daha fazlası gibi tüm önde gelen sosyal siteleri getiren kapsamlı bir eklentidir.

Bu eklenti BuddyPress ile de mükemmel bir uyum içindedir, bu yüzden sosyal giriş sitenizde sosyal oturum açma özelliğine sahip olabilirsiniz, ki bu da son derece önemlidir.

Giriş widget’ını kısa kodu kullanarak yerleştirebilirsiniz. Widget’ı sitenizin kenar çubuğuna yerleştirme seçeneği de sunar.

Ultimate Membership Pro

Bu eklenti, sadece sosyal bir girişten çok daha fazlasıdır. Bu, ::WordPress platformu ile mükemmel şekilde çalışan eksiksiz bir üyelik yönetimi eklentisidir.

Ultimate Membership Pro WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi
Ultimate Membership Pro WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi

Bu eklenti işleri kolaylaştırmak için size harika özellikler ve seçenekler sunuyor.

Bu piyasada mevcut en yaygın kullanılan üyelik eklentilerinden biridir. Bu eklenti ile ücretsiz veya ücretli üyelik sitesi oluşturabilirsiniz. Bu eklentinin bazı şaşırtıcı özellikleri var.

Birden fazla ödeme ağ geçidi, yinelenen ödeme seçeneği, sosyal giriş seçeneği, kupon yönetimi, içerik oluşturma sistemi, koşullu mantık, kapsamlı e-posta pazarlama seçeneği ve çok daha fazlası ile birlikte geliyor.

Super Socializer WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi

Super Socializer, sosyal medya sitelerini yorum kutunuza entegre etmenize ve sosyal paylaşım özelliği ile birlikte sosyal paylaşım seçeneği sunmanıza yardımcı olacak ::WordPress için çok amaçlı bir sosyal medya eklentisidir .

Super Socializer
Super Socializer

Bu eklenti, kullanıcıların mevcut sosyal hesap ayrıntılarını kullanarak sitenize giriş yapmalarına yardımcı olur.

Sitenize sosyal profillerini kullanarak kaydolduktan sonra kullanıcının profil verileri e-postayla birlikte blog veritabanınıza kaydedilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz.

WordPress Social Login

::WordPress Social Login, kullanıcıların mevcut sosyal hesap kimliklerini kullanarak kayıt olmalarına izin veren bir diğer çok faydalı sosyal giriş ::WordPress eklentisidir.

WordPress Social Login
WordPress Social Login

::WordPress Social Login, kullanıcıların web sitenize erişim üzerinde tam bir kontrol sağlar ve kurulum için bir kurallar ve kısıtlamalar listesi sunar.

Not: Bu eklenti , ::WordPress’in en son 3 ana sürümüyle test edilmedi. Artık sürdürülmeyebilir veya desteklenmeyebilir ve ::WordPress’in daha yeni sürümleriyle kullanıldığında uyumluluk sorunları olabilir.

AccessPress Social Login Lite

Bu listedeki sosyal giriş için en iyi seçeneklerden biri, kullanıcılarınızın sosyal profillerini kullanarak sitenize hızlı bir şekilde başlayabilmelerini sağlamaktır.

AccessPress Social Login Lite
AccessPress Social Login Lite

Sosyal giriş seçeneklerinin yerleşimini ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde başlamak için sitenizin giriş, kayıt ve yorum bölümüne yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca, düğmelerinizin tasarımını sitenizin tasarımına mükemmel bir şekilde uyacak şekilde seçme seçeneğine de sahipsiniz.

Sitenize giriş yapmak için en popüler üç sosyal medya seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ayarlar sayfasında hızlıca başlamak ve çalışmak adına sosyal medya seçeneklerini kurmak için kullanılabilir. Seçim yapabileceğiniz dört farklı düğme tasarımınız var.

Sosyal giriş seçeneklerini sitenizin herhangi bir yerindeki ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz için size bir kısa kod sunar.

Social Login for WordPress

Sosyal medyayı WordPress sitenize entegre etmenize yardımcı olacak bir başka çok güçlü WordPress eklentisidir.

Social Login for WordPress
Social Login for WordPress

Bu eklenti ücretli bir abonelik tabanlı eklentidir, ancak eklentinin sizin için çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için 30 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz.

Sosyal medya sitelerini sitenize mükemmel bir şekilde entegre eder ve ::WordPress sitenizde sosyal paylaşım ve sosyal oturum açma özelliğini sağlar.

Bu eklenti ayrıca, kullanıcının kendi profil izniyle, kullanıcının profil verilerini yakalar ve WP veritabanında otomatik olarak bir profil oluşturur.

Not: Bu eklenti , ::WordPress’in en son 3 ana sürümüyle test edilmedi . Artık sürdürülmeyebilir veya desteklenmeyebilir ve ::WordPressin daha yeni sürümleriyle kullanıldığında uyumluluk sorunları olabilir.

WooCommerce Social Login

Popüler e-ticaret eklentisi kullanılarak oluşturulmuş bir çevrimiçi mağazanız varsa, tüm WooCommerce kullanıcıları için çok kullanışlı bir eklentidir.

WooCommerce Social Login WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentisi
WooCommerce Social Login

Bu eklenti, kullanıcıların Facebook, Twitter, Google, Yahoo, LinkedIn, Foursquare, Windows Live, VKontakte, Instagram gibi sosyal ağlarda oturum açmalarına ve ödeme yapmasına olanak tanır.

Sosyal medyayla giriş yaptıktan sonra kullanıcının yönlendirileceği özel yönlendirme URL’sini de ayarlayabilirsiniz.

UserPro WordPress Sosyal Medya ile Giriş Eklentileri

Yüksek kaliteli ön uç sosyal giriş ve kayıt sistemi istiyorsanız, bu eklenti ihtiyacınız olan eklentidir.

UserPro
UserPro

Kullanıcıların sosyal profillerini kullanarak sitenize girmelerine izin veren güzel görünümlü sosyal kayıt ve giriş sistemine sahip olmanıza yardımcı olacak birinci sınıf bir ::WordPress eklentisidir.

Bu eklenti, diğer kullanıcıların takip ettiği gibi sosyal oturum açma özelliğinden çok daha fazlasını getiriyor, kullanıcıların sitenin ön ucundan içerik paylaşmasına izin veren ön uç yayıncı, rol kısıtlaması ve çok daha fazlasına evsahipliği yapıyor.

Sonuç

Sosyal giriş ::WordPress eklentileri sitenizi sadece kullanıcı dostu yapmakla kalmaz, aynı zamanda sitenin çok profesyonel görünmesini sağlar.

Bu listedeki tüm eklentiler yaygın olarak kullanılmaktadır ve etkilidirler, Bu eklentilerden herhangi birini seçebilir ve hemen başlayabilirsiniz.

İnceleyebilirsiniz:

En İyi WordPress Emlak Eklentileri Karşılaştırması 2019

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …AccessPress Social Login Lite Social Login Social Login for WordPress Super Socializer Ultimate Membership Pro UserPro WooCommerce Social Login wordpress wordpress facebook login eklentisi wordpress google eklentisi WordPress Social Login wordpress sosyal medya eklentileri wordpress sosyal medya ile giriş eklentisi wordpress twitter eklentisi
3 sene / WordPress


Yorumlar