css # hiyerarşi eklentileri # html # javascript # wordpress # WordPress Eklentileri

WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri (En iyi 5)

İbrahim Bozkurt
WordPress
WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri

WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri ile şirket çalışanlarınızı hiyerarşik olarak sıralayabilir ve profesyonel görünüme sahip olursunuz

Bu WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri hayal edebileceğinizden daha fazla avantaj sağlar. İşletimenizin sanal dünyadaki yüzü olan websitenizin insanlar nezdinde çok büyük bir önemi vardır.

WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri (En iyi 5)
WordPress Üye Dizini Listeleme Eklentileri (En iyi 5)

İnsanlar sizinle iş yapmaya karar vermeden önce ilk olarak artık websitenizi ziyaret ediyor. Websitenizde insanları çok iyi karşılayabilirseniz insanlarda sizin profesyonel bir kuruluş olduğunuzu kabul eder.

Insanların gözünde iyi bir intiba bırakmanın birçok yolu vardır. Bugün bu makalede sizlere birçok yoldan birini göstereceğiz.

İnsanlar sizin websitenize girdiğinde kiminle muhatap olunacağını bilmek ister. Bu bağlamda ekip hiyerarşi sayfanızı oluşturmalısınız.

Şirketiçi çalışanlarınızı ve üyelerinizi güzel bir tasarımla ayrıntılı bir şekilde listelemeniz müşterilerinizi memnun edecektir.

Bir WordPress Web Sitesindeki Üye Dizini Listeleme Sayfası nedir?

Bir üye dizini sayfası ekibinize üye kişilerin kişisel bilgilerinin ve şirketiçi konumlarının web sitenizde belirli bir yer gösterildiği saydadır.

Genellikle, her bireyin adını, resmini, şirket veya kuruluştaki konumunu, LinkedIn profili, e-posta adresi ve sosyal medya sayfaları gibi iletişim bilgilerini içerir.

Bazı durumlarda, kısa bir biyografi de görüntülenir. Örneğin, şirket veya kuruluşun ortakları, paydaşları ve ekip üyeleri arasında güvenilirlik sağlaması gerekir; eğitimleri, uzmanlıkları ve başarıları hakkında arka plan bilgileri de gösterilir.

Ancak, bir üye dizin sayfasında yer alan bilgilerin miktarı ve kapsamı, kuruluş içindeki ilgili taraflar arasında tartışılan konuya bağlı olacaktır. Bu konuda tekdüze bir gereklilik yoktur.

Yani, ne koyacağınıza karar vermek size kalmış. Gizlilik ve veri koruma konusundaki endişeler, kişinin kişisel bilgilerinin dünyaya açıklayacağı miktar ve kapsamını sınırlamasını isteyebilir.

WordPress Sitenize Neden Üye Dizini Sayfası Eklemelisiniz?

Web sitenizde bir üye dizin sayfası olmanın önemi, atölye ve etkinliklerde kaynak konuşmacısı olmak için davet alma şansınızı artırmanın ötesine geçer.

Mesele şu ki, bir üye dizin sayfasıyla, sizinle çalışmak isteyebilecek doğru kişilerin size daha rahat ve profesyonel bir şekilde ulaşmasını kolaylaştırıyorsunuz.

Bu insanlar sizinle işbirliği yapmak için iyi fırsatlar hazırlayan bir sonraki potansiyel müşterileriniz, yatırımcılarınız ve proje ortaklarınız olabilir.

Sitenizde düzenli olarak güncellenen bir üye dizinine sahip olmak , bu kişilerle daha iyi bağlantı kurmanızı sağlayan bir köprü oluşturmak gibidir.

WordPress Üye Dizini listelemeye sahip olmaktan en çok kim yararlanabilir?

Hukuk firmaları

Avukatlar, hukuki tavsiyeye ihtiyaç duyan kişileri araştırmaz. Ancak avukatların da müvekkillere ihtiyacı var, çünkü onlara yasal tavsiye vermek yaşamak için yaptıkları şey.

Onlar olmadan bir avukatın kariyeri gelişemez. Potansiyel müşterilerin firmanızı bulma şansını artırmak için, iş arkadaşlarınızın uzmanlık alanlarını ortaya koyan bir web sitesine sahip olmanız faydalı olacaktır.

Müşteriler için, davaları için doğru avukat bulmak önemlidir. Örneğin, ihtiyacınız olan şey emlak planlamasında size en iyi tavsiyeyi verebilecek biri ise Vergi davalarında uzmanlaşmış birine danışmazsınız.

Bu nedenle, bir hukuk bürosunun web sitesinde, kendisine bağlı avukatların yasal uzmanlığını ve kariyer geçmişini vurgulayan bir üye dizin sayfası görüntülenmesi yararlı olacaktır.

Tıp ve Diş Hekimleri

Sağlık sektöründe güven müzakere edilemez. Sağlık hepimizin bildiği gibi servettir ve bunu sadece basit bir kimseye emanet etmezsiniz. Zeki sağlık uzmanları, hastalarının nereden geldiğini anlarlar.

İnsanlar hastalandığında, hastalıktan kurtulmak ve bir kez daha daha iyi sağlık kazanmak için herhangi bir miktar ödemeye hazır olurlar. Bu nedenle, potansiyel hastalarınızın size güvenmesine yardımcı olmak çok önemlidir.

Çevrimiçi bir dizine sahip olmak, potansiyel hastalarınızın bir konsültasyon programı ayırtmasını kolaylaştırır. Eğitim geçmişiniz, yönetim kurulu sertifikalı bir doktor olduğunuz tarih ve yaptığınız eğitimler gibi önemli bilgileri ortaya koymak, potansiyel hastalarınız arasında sağlık ihtiyaçları için doğru yerde olduklarına dair kesin bir duygu olduğunu ortaya koymaktadır.

İnşaat Projeleri Müteahhitleri

Birkaç profesyonel bir inşaat firmasından oluşur. Bunlar arasında genel proje yöneticileri, mühendisler, mimarlar ve iç mimarlar bulunmaktadır.

Ofisinizle temasa geçmek isteyen müşterilerin akıllarında değişik projeler var. Biri büyük bir yenileme planlarken, diğeri sadece iç tasarımda küçük yenilemeler yapmayı düşünüyor. Ve müşterilerin çoğu sıfırdan inşa edilmiş bir yapı istiyor.

Yapmaları gereken projeye bağlı olarak, firmanızdaki doğru kişilere yaklaşmaları gerekir. Telefon numaralarının ve e-posta adreslerinin bir listesine sahip olmaları, ilk konuşmayı başlatmalarını kolaylaştırır.

Eğitim Merkezleri ve Akademiler

Öğrencilerin mentorları ile sürekli iletişim kurmaları veya tam tersi olması gerekir. Örneğin, önceki dersler veya kendilerine atanan eve götürme projeleri hakkında bazı soruları varsa, öğrenciler okulun web sitesinde hazır bulunan çevrimiçi dizinde ders öğretmenlerinin iletişim bilgilerini kolayca arayabilirler.

Bir Neden İçin Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

Bir amaç için kar amacı gütmeyen birçok kuruluş üyelikler, sponsorluklar ve kitle fonlaması girişimleri konusunda gelişir.

Daha fazla insanı amacınıza inanmaya ve desteklemeye motive etmek için, güvenilir ve güvenilir gerçek bireylerin ekibi kuruluşun çabalarının ve girişimlerinin ardında oluşturduğunu görmeleri gerekir. Bununla birlikte, sitenizdeki bir üye dizin sayfası kullanışlı olur.

Bunlar, web sitelerinde bir üye dizini yayınlamaktan en fazla fayda sağlayan şirket ve kuruluşlara sadece birkaç örnektir.

Aynı özelliği sergilemeyi düşünebilecek diğer şirketler, pazarlama ve reklam ajansları, web geliştirme şirketleri, haberler ve dergi siteleri ve kimlik bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi ve işbirliği yapabilecekleri kişilerle daha iyi bağlantı kurmayı amaçlayan herkesdir.

WordPress Siteniz için En İyi Üye Dizini Eklentisini Yükleme

Sitenize üye dizini eklemenin iki yolu vardır. İlk olarak, herkesin veya en azından üyelerin bazı kişisel ayrıntılarının görünür olmasını sağlayın.

İkincisi, gizli yapın — yalnızca kuruluşunuzun üyelerinin birbirlerinin kişisel verilerini görmesine ve bunlara erişmesine izin verin.

Her iki seçeneği de uygulamadan önce, şirket yöneticilerinin planlarını ekip üyelerine açıkça bildirmeleri gerekir.

Bazı kişiler iletişim bilgilerini ve bazı kişisel bilgileri kamuya açıklamakta tereddüt edebilirler. Bu nedenle, üye dizini sayfanızda hangi verilerin görüntüleneceği konusunda kapsamlı tartışmalar yapmak çok önemlidir.

Daha sonra ekibiniz bir fikir birliğine varmalıdır. Ayrıca, ülkenizdeki herhangi bir gizlilik politikasını ve kişisel veri koruma yasasını ihlal etmediğinizden emin olun.

Tüm bunları işaretledikten sonra, WordPress siteleri için en iyi üye dizini eklentileri arasında seçim yapma zamanı . İyi bir üye dizin eklentisi ile, bu önemli web sayfasını sorunsuz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

En iyi WordPress üye dizini eklentileri ‘nden bazıları aşağıdadır.

Team Members | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Bu basit eklenti, web sitenizin yönetici paneline bir “ekipler” bölümü eklemenize olanak tanır. Ekip Üyeleri eklentisini kullanmak, çalışanlarınız, iş ortaklarınız, proje üyeleriniz veya sitenizde önemli bir rol oynayan herkes için bir profil sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Kullanımı çok kolaydır ve üyelerinizin profil sayfasını hemen alırsınız.

Team Members | WordPress Üye Dizini Eklentisi
Team Members | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Yapmanız gereken tek şey, üyenin adı, soyadı, kuruluşunuzdaki rolü ve kısa bir biyografi de dahil olmak üzere mevcut alanlara gerekli verileri girmek.

Fotoğrafına ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar da ekleyebilirsiniz. Ekip Üyeleri ile daha kişisel bir web siteniz olacak ve potansiyel olarak çalışabileceğiniz kişilerle bağlantı kurma şansınız daha yüksek olacaktır.

Team | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Sayısız kez, web sitenizi mobil görünüm için optimize etme ihtiyacını vurguladık çünkü bu günlerde birçok internet kullanıcısı akıllı telefonlarıyla çevrimiçi olarak bilgi arıyor.

Team | WordPress Üye Dizini Eklentisi
Team | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Ve bu aslında oldukça uygun. Elbette, kendinizi zaman zaman masaüstünüzde değil akıllı telefonunuzda Google arama sonuçlarında ilerlerken bulursunuz.

Bütün gün üretken olmak istediğinizde gitmenin yolu budur. İster işe giderken trende oturuyor olun, ister tuvalette olduğunuzda bile üretken olmaya çalışın, çevrimiçi olarak aradığınız bilgileri sadece birkaç tıklamayla ve hızlıca kaydırarak kolayca bulabilirsiniz.

Ekip eklentisi hakkında seveceğiniz özellik budur. Web sitenizde yüzde yüz duyarlı ve mobil uyumlu bir üye dizin sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca altı farklı düzen arasından seçim yapabilir ve ekibinizin kişiliğini en iyi yansıtacak birini seçebilirsiniz.

Kuruluşunuza en uygun düzeni bulamıyor musunuz? Telaşa gerek yok. Pro sürümü daha fazla seçenek sunuyor – kesin olarak 33 ek düzen. Ayrıca, eklentinin en son güncellemelerine eklediğiniz, yayınlamadan önce oluşturduğunuz düzeni önizlemenizi sağlayan özelliktir.

Tamamen özelleştirilebilir, ekrandaki görüntülerin boyutlarını kolayca ayarlayabilir ve dizine bazı ayrıntılar ekleyebilir veya dizinden vazgeçebilirsiniz.

Ekip üyelerinizin kişisel bilgilerine ekleyebileceğiniz mevcut alanlar arasında bir ad alanı, açıklama, kısa biyografi, atama, e-posta adresi, kişisel web URL’si, telefon numarası, konum ve sosyal bağlantılar bulunur. Şüphesiz, web sitenizde kullanmanız gereken en iyi mobil uyumlu üye dizin eklentisidir.

Connections Business Directory

Connections Business Directory, kuruluşunuzun dizin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirebileceğiniz çok çeşitli özellikler sunan çok yönlü bir eklentidir.

Connections Business Directory
Connections Business Directory

Basit bir adres defteri oluşturmanız, bir üye dizini görüntülemeniz veya bir iş veya bağlantı dizini bulmanız gerekip gerekmediği, bu etkili dizin sayfası oluşturucu, bunu terlemeden ayarlamanızı sağlayacaktır.

Hangi temayı, sayfa düzenleyiciyi veya oluşturucuyu kullanırsanız kullanın, Connections bununla en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Yöneticiler de kullanışlı ve ideal gizlilik ayarları üzerinde tam kontrole sahiptir. Bazı ayrıntıları herkese görünür hale getirmeyi veya yalnızca ekip üyeleri veya yöneticilere özel yapmayı seçebilirler.

Hem tekrarlanabilir hem de özelleştirilebilir alanlar da mevcuttur. Bunlar adresleri, telefon numaralarını, e-postaları, sosyal bağlantıları, eğitim geçmişini, sertifikaları, konuşulan dilleri ve daha fazlasını içerir.

Ultimate Member | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Bir nedenden ötürü kâr amacı gütmeyen bir kuruluş çalıştırıyorsanız ve programınız üyeliklerde başarılı olmak için tasarlandıysa, Ultimate Member sizin için en iyi WordPress üye dizini eklentileri ‘nden biri olacaktır.

Ultimate Member | WordPress Üye Dizini Eklentisi
Ultimate Member | WordPress Üye Dizini Eklentisi

Potansiyel müşterileri kaydolmaya teşvik etmeyi amaçlayan çevrimiçi eğitim ve koçluk siteleri için de idealdir.

Bu eklenti ile yapabileceğiniz şeylerden bazıları nelerdir? Özetle, kullanıcıların kolayca kaydolmasını ve web sitenize üye olmasını sağlar.

Ayrıca kullanıcı profilleri ve dizinler oluşturabilir ve oraya ekleyeceğiniz bilgilerin kapsamını yönetebilirsiniz.

Çevrimiçi topluluğunuz büyüdükçe, kuruluşunuz da büyür. Ultimate Member sayesinde bunu mutlak verimlilikle yapabilirsiniz.

Team Members Staff Showcase Plugin

Bu eklenti, web sitenizdeki üye profili yönetimini yöneticinin ucunda sorunsuz bir görev haline getirir. Dizine eklemek istediğiniz kişisel ayrıntılara ve sayfada nasıl görüntülemek istediğinize bağlı olarak seçebileceğiniz farklı özelleştirilebilir düzenler sağlar.

Team Members Staff Showcase Plugin
Team Members Staff Showcase Plugin

Profil yönetim sistemi aracılığıyla ekip üyelerinizin sitedeki kendi verilerini güncellemelerine izin verebilirsiniz.

Ayrıca, ofis konumlarınızı Google haritalarına sabitlemenize olanak tanıyan bir özellik de vardır; bu, gömülü müşterileri işletme konumunuzu ziyaret etmeye teşvik edebilir. Eklentinin premium sürümünü seçtiğinizde bu ve daha birçok özelliğin tadını çıkaracaksınız.

Bir üye dizini, üyelerinizin kimlik bilgilerini göstererek web sitenize biraz kişilik kazandırabilir, kuruluşunuzun güvenilirliğini artırabilir ve temas kurmak için çalışabileceğiniz potansiyel müşterileri, ortakları ve diğer kişileri teşvik edebilir.

Kuruluşunuz üyelik konusunda başarılı olursa, üyeleriniz hakkında kişisel bilgi parçaları açığa çıkarmak daha fazla insanı kaydolmaya motive eder. Bu nedenle, WordPress siteniz için bir üye dizin eklentisi yükleyin, bu faydaların gerçekte gerçekleştiğini göreceksiniz.

Armyyazılım.com | İbrahim BOZKURT

Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin!Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazabilir video içerikler üretebilirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz.

Bu platformlardan herhangi birinde hsabınız yok ise telaşa gerek yok. İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ArmyYazilim