ArmyYazılım

WordPress Yıldız Derecelendirme (Değerlendirme) Eklentisi 2021

Mayıs 2, 2021 | İbrahim Bozkurt

WordPress Yıldız Derecelendirme (Değerlendirme) Eklentisi 2021
WordPress Yıldız Derecelendirme (Değerlendirme) Eklentisi 2021

WordPress yıldız derecelendirme eklentilerini mi arıyorsunuz?

Web sitenize yıldız derecelendirmeleri eklemek, müşterilerinizin sosyal kanıtınızı geliştirirken ürünlerinizi ve hizmetlerinizi incelemesine olanak tanır.

Bu makalede, WordPress için en iyi yıldız derecelendirme eklentilerini paylaşacağız. Böylece WordPress web sitenize yıldız derecelendirmeleri ekleyebilirsiniz.

Neden WordPress için Yıldız Derecelendirme Eklentisi Kullanmalı?

Bir yıldız değerlendirme eklentisi, yerleşik yıldız derecelendirmeleriyle web sitenize müşteri ve müşteri yorumlarını eklemenizi sağlar.

Ayrıca yıldız derecelendirme sistemi inanılmaz derecede; popülerdir ve ziyaretçilerinizin ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalitesini bir bakışta görmesini sağlar. Böylece Yıldız derecelendirmeleri , web sitenizin ziyaretçileri için sosyal kanıt görevi görür .

Varsayılan olarak, WordPress’in yerleşik bir yıldız derecelendirmesi özelliği yoktur; ancak bunu bir WordPress eklentisiyle kolayca ekleyebilirsiniz.

Böylece bir yıldız derecelendirme eklentisi ile, WordPress web sitenizde yıldız derecelendirmelerini toplayabilecek ve görüntüleyebileceksiniz . Yıldız derecelendirmelerinizi müşteri referansları ve incelemelerle bile görüntüleyebilirsiniz .

Bununla birlikte, WordPress için en iyi yıldız derecelendirmesi eklentilerinden bazılarına bir göz atalım.

1. WPForms | WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

WPForms , 4 milyondan fazla WordPress kullanıcısı tarafından kullanılan piyasadaki en iyi WordPress form eklentisidir .

Yalnızca en yeni başlayanlar için uygun form eklentisi değil; aynı zamanda kullanıcıların formlarınız aracılığıyla derecelendirme göndermesine izin verme yeteneği; gibi birçok güçlü özellikle birlikte gelir.

Formlarınızdan herhangi birine kolayca bir yıldız derecelendirmesi alanı ekleyebilirsiniz. Sürükle ve bırak form oluşturucudaki Puanlar alanını seçmeniz yeterlidir.

Yıldız derecelendirmelerinizi, Form Şablonları Paketi eklentisindeki Referans Form Şablonunu kullanarak bir referans formuyla birleştirebilirsiniz.

Bu, derecelendirmeleri, incelemeleri ve referansları tek bir yerde toplamanıza yardımcı olur.

2. Smash Balloon | WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

Smash Balloon’un Facebook Sosyal İncelemeleri Akışı; sosyal incelemeleri web sitenizdeki Facebook sayfanızdan yıldız derecelendirmesiyle görüntülemenizi sağlar.

Facebook işletme sayfanızda bir sürü harika yorumunuz varsa, bunları sitenize ekleyebilir ve sosyal kanıtı geliştirebilirsiniz.

Custom Facebook Feed Pro eklentisi, en popüler Facebook besleme eklentisidir. WordPress’e bir Facebook sayfa beslemesi eklemenizi sağlar .

İncelemeler uzantısı , sitenize bir kısa kod ekleyerek yıldızlı Facebook incelemelerinizi ve referanslarınızı görüntülemenizi sağlar .

Not: Facebook İncelemeleri uzantısını kullanmak için Özel Facebook Feed Pro eklentisini satın almanız gerekir .

3. Site Reviews

Site İncelemeleri , ziyaretçilerinizin 1 ile 5 yıldız arasında yıldız derecelendirmeleri göndermelerine olanak tanır. Derecelendirmelerinizi sitenizde görüntülediğinizde, bu eklenti en iyi incelemelerinizi en üste sabitlemenizi sağlar, böylece ziyaretçileriniz önce onları görür.

Yerleşik bir onay sistemi vardır, böylece puanları sitenizde yayınlanmadan önce denetleyebilirsiniz. Bu, spam ve haksız incelemelerin yayınlanmasını ve işinizi olumsuz yönde etkilemesini önler.

Ayrıca, yıldız derecelendirmesi göndermelerine izin verilmeden önce kullanıcılardan oturum açmalarını zorunlu tutma seçeneğiniz de vardır.

Bu eklentiyle, web sitenizdeki yorumlara hızlı bir şekilde yanıt verebilir, yorumları ve yıldız derecelendirmelerini görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

4. Hepsi Bir Arada SEO

Hepsi Bir Arada SEO (AIOSEO) , piyasadaki WordPress için en iyi SEO eklentisidir . Sıralamalarınızı zorluk çekmeden iyileştirmenize yardımcı olacak en kapsamlı SEO araç setini sunar.

Web siteniz için en iyi SEO ayarlarını seçmenize otomatik olarak yardımcı olacak bir kurulum sihirbazı içerir.

AIOSEO ayrıca, arama sonuçlarında görünen yıldız derecelendirmeleri eklemenize olanak tanıyan ürün inceleme şeması işaretlemesini de içerir.

Zengin snippet’leri görüntülemek, arama motorunuzun görünümünü iyileştirecek ve web sitenize daha fazla trafik çekmenize yardımcı olacaktır .

5. Easy Testimonials

WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

Easy Testimonials , WordPress panonuzdan bir yıldız derecelendirmesi ile kullanıcı referanslarını ve incelemelerini girmenizi sağlar. Yıldız derecelendirmelerini toplamak için WPForms gibi bir eklenti kullanıyorsanız bu çok kullanışlıdır.

Yıldız derecelendirmesi, kullandıkları ürün veya hizmet, kişinin adı, e-postası ve hatta şirket rolü gibi her incelemeyi özelleştirmenize izin veren tonlarca giriş seçeneği vardır.

Ücretsiz sürümde, yıldızlı incelemelerinizi görüntülemek için WordPress blok düzenleyici ile kullanabileceğiniz birden fazla tema ve blok vardır . Veya web sitenize sadece incelemeler eklemek için dahil edilen kısa kodu kullanabilirsiniz.

6. YITH WooCommerce Gelişmiş İncelemeleri

WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

YITH WooCommerce Advanced Reviews , mevcut WooCommerce inceleme bölümünü genişletir ve iyileştirir.

Standart WooCommerce inceleme alanı, kullanıcıların temel bir inceleme ve yıldız derecelendirmesi göndermelerine olanak tanır. Ancak, incelemeler sosyal kanıt görevi gördüğünden ve her zamankinden daha önemli olduğundan, bu alanı geliştirmek isteyeceksiniz.

Bu eklenti, esasen WooCommerce inceleme bölümünüzü bir Amazon inceleme bölümüne dönüştürür. Müşterileriniz, bir yıldız derecelendirmesiyle birlikte bir yorum başlığı ekleyebilir ve resimler ekleyebilir.

Ayrıca, her ürün için belirli bir yıldız derecelendirmesinin toplam kaç kez gönderildiğini de görüntüleyebileceksiniz.

7. Rate My Post

WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

Rate My Post ziyaretçilerinizin yayınlar ve sayfalar için bir yıldız derecelendirmesi göndermek sağlayan benzersiz bir eklenti. Bu, yazdıklarınızla ilgili geri bildirim almanın harika bir yoludur, böylece kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bir kullanıcı bir yıldız derecelendirmesi gönderdiğinde, size verdiği puanla ilgili özel geri bildirim de gönderebilir.

Bu eklenti, gelecekteki okuyucular için sosyal kanıt işlevi görmesi için gönderinizden önce yıldız incelemesini görüntüleme seçeneği sunar.

Ayrıca, okuyucularınızın en çok hangi gönderileri beğendiğini görebilmeniz için ayrıntılı bir istatistik bölümü ile donatılmıştır. Kenar çubuğunuzda en yüksek yıldız derecelendirmesine sahip gönderileri görüntülemek için dahil edilen en iyi gönderiler widget’ını bile kullanabilirsiniz .

8. WP Ürün İncelemesi Lite

WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

WP Product Review Lite , en iyi WordPress ürün inceleme eklentisidir . Her ürün için bir yıldız derecelendirmesi dahil olmak üzere ayrıntılı ürün inceleme ayarlarıyla birlikte gelir.

Yıldız derecelendirmeleri eklemenin ötesinde, ürün özellikleri, artıları ve eksileri ekleyeblr, resimler ekleyeblr ve daha fazlasını yapablrsnz. Kullanıcıların ürünle ilgili kendi derecelendirmelerini ve incelemelerini göndermelerine de izin verebilirsiniz.

İnceleme eklemek çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, bir blog yazısı yazarken ürün inceleme seçeneğini seçmek ve inceleme ayarlarını doldurmaktır.

Ayrıca , ürün incelemelerinizi ve yıldız derecelendirmelerinizi kolayca görüntülemek için bir kenar çubuğu widget’ına sahiptir .

9. OptinMonster

WordPress Yıldız Derecelendirme Eklentisi

OptinMonster , en iyi WordPress açılr eklentilerinden ve dönüştürme araçlarından biridir. Bu araçla göz alıcı pop-up’lar, geri sayım sayaçları, kayan başlıklar ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, bunlar tamamen kullanıcılarınız için hedeflenmiş bir deneyim sunmak için özelleştrleblr ve pop-up’larınıza yıldız derecelendirmeleri, kullanıcı referansları vb. Ekleyeblrsnz.

Tamamen özelleştirilmiş bir pazarlama deneyimi sunarak, dönüşümlerinizi kolayca artırabilirsiniz.

Ayrıca OptinMonster’ı en popüler WordPress form eklentileri ve en iyi e-posta pazarlama hizmetleriyle de kullanabilirsiniz .

Bu makalenin, WordPress için en iyi yıldız derecelendirme eklentilerini bulmanıza yardımcı olacağını umduk.

Armyyazilim.com İbrahim BOZKURT

En önemlisi herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, yorumlar kısmında bize bildirin! Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız sizde bizlere katılıp makaleler yazablir veya video içerikler üreteblirsiniz. Sizlerle birlikte bizde büyük bir ekip olabiliriz.

Ayrıca İnstagram hesabımızı takip edebilir  bize  Twitter ’dan da yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak istediğiniz konularda eğer biliyorsak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu platformlardan herhangi birinde hesabınız yok ise telaşa gerek yok. Çünkü İstediğiniz soruyu yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir…

Ayrıca Diğer tüm etiketleri ve kullanımını görmek için Tüm HTML Kodları ve Açıklamaları! makalemize bakabilirsiniz. Çünkü Eminiz ki bilmediğiniz , bilmediğimiz o kadar çok html etiketleri var ki şaşıracaksınız.

Ayrıca Java ve Python ile ilgileniyorsanız Java ve Python kategörilerimize de bakmanızı öneririz.

Veya Sıfırdan WordPress teması yapmak isterseniz WordPress hakkında derin bilgiler edinmek istiyorsanız WordPress kategorimize bakablrsnz.

Ayrıca Css öğrenip istediğiniz tasarımları yapmak isterseniz Css kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Veya JavaScript öğrenip projelerinizi daha dinamik hale getirmek istiyorsanız JavaScript kategorimize bakmanızı öneririz.

En önemlisi bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve İnstagram‘da da bulabilirsiniz…wordpress wordpress derecelendirme wordpress yıldız eklentileri wordpress yıldız oylama
1 sene / WordPress


Yorumlar